Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо
Added 14 Jul 2024

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо

@dynamo_news_1927
Number of subscribers: 3 163
Photos: 1,060
Videos: 876
Links: 1,230
Description:
Ідентифікатор в Реєстрі - R40-06237 28500, м. Долинська, вул. Нова, буд. 104, кв. 30 тел. 380689952474 [email protected] Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ
Source

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | Польські вболівальники обурені рішенням місцевої федерації з футболу п...

🧐 Польські вболівальники обурені рішенням місцевої федерації з футболу провести контрольний матч проти України👉🏼 Багато хто вважає майбутній матч надто політизованим та непотрібним для обох команд. Поляки нагадують про те, що нещодавно вже був скандал на матчі між "Шахтарем" та "Лехом". А поєдинок між національними збірними може вийти ще більш напруженим та неприємним для обох команд. Ще більше поляки обурені тим, що матч відбудеться у Вроцлаві, який вони називають найбільш українізованим містом Польщі. Нібито матч проти України, та ще й у Вроцлаві був організований саме для того, що вболівальники зганяли свою злість на українців, а не на місцеву федерацію футболу, яка не змогла забезпечити команді вихід на чемпіонат світу 2026 року:💬 Kacper: Добре, що українці можуть зіграти у Вроцлаві; нарешті вони у своєму рідному місті. Проте я думаю, що «гості», поляки, зможуть розраховувати на їхню підтримку. Який ідіот взагалі вигадав грати у Вроцлаві, в якому скоро українців буде більше, ніж поляків? 💬 Tomasz: Виходить, ніхто більше не хоче грати проти Польщі? Нам знову довелося йти до наших «друзів» і просити зіграти у той час і в тому місці, де їм буде зручно? 💬 Skater: Коли приїжджаєш до Вроцлава, то там практично не чути польської мови. Навколо лише постійні українські «шо-шо». Максимально дурне, якщо не сказати зрадницьке рішення нашої федерації футболу! 💬 Jarek: Скільки ж нам доведеться заплатити Україні за цей "подарунок"? Тому що зазвичай приймаюча сторона завжди платить гостям за матч. У світі є багато країн, які б хотіли зіграти з Польщею. Ми знову і знову благаємо українців зробити нам ласку. 💬 Kubik: Якщо Україна виграє у цьому матчі, то це вже буде справжній скандал. Думаю, що дійде і до бійок, бо українці будуть глузувати з нас, і отримають те, що давно заслужили. 💬 Lukasik: Навіщо проводити такі матчі? Бажаєте спровокувати вболівальників? Бажаєте побачити чергові провокації від українців? Бажаєте, щоб були скандали? Не думаю, що поляки підуть на цю гру. 💬 Stec: Нудно точно не буде. Буде багато провокацій до та під час матчу. Буде багато конфліктів між уболівальниками. Буде про що поговорити після закінчення гри. Це точно цікавіше, ніж матч із Нігерією. 🗞 footboom1