Source
1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | 🏼 Головний тренер «Динамо» Ігор Костюк прокоментував нічию з ЛНЗ (0:0)...
831 Views/Reach
2026-05-09 18:21
Message №73230
👉🏼 Головний тренер «Динамо» Ігор Костюк прокоментував нічию з ЛНЗ (0:0) в матчі УПЛ: 🗣 У Редушка та Пономаренка – мікропошкодження. Герреро сьогодні був достатньо корисним для команди: добре відпрацьовував після втрати м’яча, перебудовувався, пресингував захисників. Але проти такої команди, як ЛНЗ, важко постійно застосовувати пресинг, тому що суперник за будь-якої нагоди грав довгими передачами. У таких умовах складно ефективно тиснути.Ті моменти, коли нам вдавалося пресингувати, ви бачили: у першому таймі створили кілька нагод, забили м’яч, хоча там ще потрібно розібратися, чи був офсайд. Саме після пресингу перехопили м’яч і швидко вийшли в атаку. У цих епізодах він був активним і корисним для команди. Коли ж суперник переходив на довгі передачі, зрозуміло, що за таких обставин він не міг брати участі. Головне завдання форварда – це голи та створення моментів біля воріт суперника.На які позиції планується підсилення перед наступним сезоном? Знаєте, трансфери люблять тишу, тому поки що не будемо про це говорити. Звісно, ми задоволені нашими нападниками, але немає причин заспокоюватися. Нам потрібне підсилення в усіх ланках, тому що у нас є амбіції на наступний сезон. У нас молода команда, тому нам потрібні й досвідчені футболісти, які будуть поруч із молодими, допомагатимуть їм розвиватися, підказуватимуть на полі та сприятимуть їхньому прогресу, – сказав тренер.
🗞 Джерело: «Динамо» Київ