Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо
Added 14 Jul 2024

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо

@dynamo_news_1927
Number of subscribers: 3 163
Photos: 1,060
Videos: 876
Links: 1,230
Description:
Ідентифікатор в Реєстрі - R40-06237 28500, м. Долинська, вул. Нова, буд. 104, кв. 30 тел. 380689952474 [email protected] Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ

👥 Number of subscribers

3 163
Average/Day:: -1
Average/Week:: -3
Average/Month:: -23

👁️ Average views per message

834
Average/Day:: 806
Average/Week:: 862
ERR: 26.37%

📊 Messages per Day

6
Last day: 4
Week average: 5.9
Average per day: 6

Name change history

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо 2025-03-24
Динамо Київ - 1927 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🔹 Журналіст Михайло Співаковський оцінив вірогідність приходу Мирона Маркевича в збірну України:💬 «Я розумію зараз, що коли йдеться про Мирона Маркевича в збірній, а дійсно можна припустити, що в певних розмовах між певними людьми це прізвище лунає, то йдеться якраз таки про людину, яка буде авторитетна в роздягальні, яка просто увійде і своїм обсягом особистості, як це робив Валерій Васильович Лобановський, просто поглине енергетично цю роздягальню.Людина, яку будуть слухати та зважати на неї люди калібру особистості Зінченка, Маліновського, Яремчука, Ярмоленка навіть, якщо він буде в збірній. З іншої точки зору, ми розуміємо, що людина, яка не займалася практичною діяльністю 10 років, окрім одного кейсу, не має штабу, можливо, не має якихось сучасних знань та методологій, та які потрібні, вона потребує от такого помічника, як Мальдера. Тому мені от цей потенційний тандем, Маркевич - Мальдера, мені, в принципі, подобається.Як на мене, краще сформувати так гібридно ось цього двоглавого дракона, де є один мотиватор, легенда, харизма і один там тактичний гік, який має вже досвід роботи в збірній України, ніж призначати людину, яка умовно уособлює в собі якусь одну чесноту, але абсолютно немає другої, або не вміє мотивувати, або просто не має достатньо знань з точки зору тактики та методології», - пояснив Співаковський у програмі «ТаТоТаке».
🔹 Журналіст Віктор Вацко детально пояснив свою думку щодо незарахованого голу Матвія Пономаренка у ворота «Карпат»:🗣 «Головним був арбітром Дмитро Панчишин, який, до речі, в динаміці гри гол зарахував. А от арбітром VAR був Олексій Деревинський, який не погодився із колегою, покликав його передивитися епізод на VAR і після цього Панчишин своє рішення змінив. Усе це, до речі, відбувалось на очах керівника комітету арбітрів УАФ Катерини Монзуль, яка на цьому матчі була спостерігачем арбітражу.І тотально шокована громадськість отримала пояснення під час телетрансляції, власне, через спілкування четвертого арбітра із Андрієм Ярмоленком. Спілкування, яке потрапило в трансляційні мікрофони. Четвертий арбітр пояснював Ярмоленку, що, мовляв, голкіпер «Карпат» зафіксував м'яч в руках, а Пономаренко цей м'яч вибив із рук. Тому це фол в атаці.Ярмоленко там за голову схопився, почав сміятись, тому що, судячи з того, що вони там дивились на айпадах, повторах, а ми з вами по телевізору, і судячи з того, як цей епізод описав четвертий арбітр, в Ярмоленка це був сміх істеричний, тому що воно не співпадало, побачене і описане не співпадало.Я бачив, Володя Звєров наводив у своєму проекті приклад з минулого сезону з АПЛ, коли арбітр у подібній ситуації не зарахував гол Моргана Роджерса з «Астон Вілли» у ворота «Манчестер Юнайтед». І я передивився цей момент. І от мені було цікаво, а як в Англії прокоментували цей епізод, як в Англії поставились до цього епізоду, як в Англії сприйняли цей епізод. І ну друзі, ви собі просто не уявляєте, як того арбітра бідного роз***ли всі експерти футбольні. А там в Англії не вболівальники біля мікрофонів сидять, а там дійсно експерти. Девід Джеймс, воротар колишній, Алан Ширер, Майка Річардс, Алі Маккойст, топ-форвард шотландський. Це ж ого-го футболісти які колись були. Суддівські експерти цього арбітра просто в тріски рознесли. Не лише тому, що там фолу не було, бо голкіпер «Манчестер Юнайтед» не зафіксував той м'яч, а ще й тому, що рефері свиснув, зафіксувавши фол проти воротаря ще до того, як Роджерс забив м'яч у ворота. І відповідно VAR не мав права втручатися в той епізод. І «Астон Вілла» внаслідок цієї поразки втратила можливість потрапити в Лігу чемпіонів. Там скандал був просто шалений.От і зараз вже у нас. Я просто не розумію, як VAR, переглядаючи купу повторів епізоду, два арбітри, знаючи правила футболу ідеально, як вони могли скасувати цей гол? Як вони могли на цих повторах всіх побачити, що м'яч був зафіксований воротарем? Як от вони могли таке придумати? От я все, що завгодно міг собі подумати, але ж чітко було видно, що Домчак м'яч зафіксувати не встиг. І я вважаю, що збоку Пономаренка була чиста гра. Я вважаю, що це не фол. Я вважаю, що арбітри вкрали чистий гол «Динамо» Київ», - заявив Вацко на власному ютуб-каналі.
🔹 Екс-форвард Динамо Олег Саленко зазначив, що "біло-сині" не мали права програвати вдома львів'янам: 🗣 Я вже давно казав, що п'єдесталу киянам не бачити. Неприємно, звісно, ​​констатувати той факт, що Динамо програло вдома, тим паче середній команді. Після перерви я не побачив змін на краще. Була глибина, часто м'яч перекачували з одного флангу на інший без загострення.Зараз головна мета – перемога у Кубку України, яка гарантовано дає путівку до єврокубків. До того ж і трофей хоч якось може скрасити невдалий сезон.Динамо потрібно змінювати конструкцію гри. Ще більше довіряти молоді, щоб вони зміцніли для наступного сезону, оскільки Ярмоленко, Шапаренко та Буяльський йдуть. У грі з боку Динамо не було якісного пресингу. Потрібна швидкість, агресія, чого я, знову-таки, не побачив.Момент із Пономаренком? Нехай свій висновок дадуть компетентні органи. Але, мій погляд, це гол треба було зараховувати. Мені здалося, що воротар Карпат не зафіксував м'яч, Пономаренко встиг вибити його за правилами. Але раз завдяки VАR цей гол скасували, тож хотілося б почути пояснення, – зазначив Саленко у коментарі Sport.ua.
🔹 Олександр Головко взимку 1998 року міг стати гравцем Ліверпуля – український захисник навіть приїжджав до розташування команди. Однак, все склалось далеко не так, як він собі уявляв:🗣 "Я перебував у Ліверпулі близько тижня. Там у мене спливло чимало питань: комунікація, менеджмент, тренерські нюанси. У Ліверпуль мене запрошував один тренер, але на момент мого приїзду команду вже очолював інший – француз Жерар Ульє. Ми зустрілися в ресторані, посиділи, поговорили. Він каже: "Приходь на тренування". Я питаю: "Які тренування?" А він відповідає: "Ну як які? Крім тебе, до нас приїхало багато людей". Думаю, ось тобі й на. Я їхав у Ліверпуль підписувати контракт, а вийшло, що я лише один із гравців на перегляді.Чи тренувався разом із Ліверпулем? Так, я був на базі 3-4 дні. Не можу сказати, що там було щось надзвичайне. Команда готувалася до матчів Boxing Day. Під час тренувань із Ліверпулем усі жартома побоювалися, що я своїми підкатами можу вбити Майкла Оуена. Зі мною разом їздив генеральний секретар Динамо Василь Бабійчук, який, ймовірно, займався трансферами і водночас був перекладачем. Потім до мене в Ліверпуль приїхала дружина, і звідти ми разом полетіли відпочивати на острови. А потім повернулися додому.Чи правда, що Динамо хотіло 8 мільйонів доларів, а Ліверпуль придбав Сонга за чотири? Я цього не знаю і не маю більше інформації, ніж ви. Я їхав у Ліверпуль, уже попрощавшись із Динамо, тому жодних питань у мене не виникало. Те, що почув, приїхавши туди, стало для мене новиною. Я вважав, що мене переглядати не треба, адже разом із командою вже два роки грав у Лізі чемпіонів.Думав, приїду туди, домовимося. Мене або залишать там, або я поїду додому, а потім приєднаюся до зборів команди. Коли розпочалася вся ця метушня, стало зрозуміло – це лажа. Я розвернувся і поїхав додому. Футбол для мене на цьому не закінчився", – розповів Олександр Головко в інтерв'ю Українському футболу. Нагадаємо, Головко виступав за київське Динамо з 1995-го по 2004-й роки, загалом відігравши за "біло-синіх" 276 матчів (14 голів та 4 результативні передачі).
🤔 Відомий тренер Віталій Кварцяний скептично оцінив потенціал збірної України🗣 — Великого потенціалу я, якщо чесно, не бачу. Але якщо підтягувати у головну команду гравців молодіжної збірної, то потенціал може з’явитися. Там є один-три футболісти, ті ж Пономаренко, Пищур, Синчук. Вони трохи егоїсти в грі, хочуть багато брати на себе, а це хороші якості для збірників. Також можна назвати Степанова, але поки він поступається Пищуру і Пономаренку. Йому потрібно загартовувати характер.У нас дуже велика проблема із захисниками. Такого, як ван Дейк, я в нас не бачу. Центральний оборонець має бути 196 см і вище. Лівий захисник Миколенко непоганий, має резерви розвиватися. А от у Забарного пішов спад: він погано грає головою, позиційно помиляється. Якщо він і далі сидітиме в ПСЖ, то з часом втратить свій рівень і місце у збірній, коли з’являться потужні та високі захисники.У Хачеріді в голові гуляв вітер, але по майстерності він був поза конкуренцією. Хачеріді і Забарний – це небо і земля, їх навіть порівнювати не можна за майстерністю, Євген на три голови вищий. Задня лінія має бути монолітною — як Хачеріді чи Дем'яненко. Лужний бігав по 20 разів від воріт до воріт! А зараз таких гравців немає. Середньої лінії такої, як Михайличенко, Буряк, Коньков чи Веремєєв — теж жодного. Вони шукали пасом Блохіна, Онищенка чи Євтушенка, а нинішні розвертаються і грають назад. Наші крайні хави не обігрують суперників, а просто оббігають їх, як фішки. Чому Ямаль виділяється? Бо він саме обігрує!
🧐 Албанці здивовані тим, що Україна з такою яскравою грою та таким підбором гравців не змогла потрапити на чемпіонат світу. Вони також пишуть про те, що збірна України прогресує та покращила свою гру порівняно з останнім матчем проти Албанії. 💬 Ilir: Чи наша команда «забула» вийти на поле, чи це українці сьогодні такі сильні були. Нашим футболістам має бути соромно. Не має значення, чи офіційний матч чи контрольний. Футболісти мають боротися за свою країну, як це робили українці. 💬 Miftari: Виходить, що Україна програла майбутньому учаснику чемпіонату світу, а ми знову програли невдахам – полякам. А тепер ще й українцям програли. У результаті ми подвійно невдахи. 💬 Bello: Україна грала як топ-збірна Дуже якісний футбол. У них сильний склад та відмінна організація. Ребров зробив команду краще, а ми із Сільвіньйо регресуємо. 💬 Elioi: Хто знає, де купити такого тренера, як в України? Може, це була не Україна сильна, а в них просто хороший тренер? Тому що вони сьогодні грали проти нас навіть не основним складом. 💬 Urban: Говорять, що українці мріють про відставку Реброва. А ми мріємо про відставку Сільвіньйо. 💬 Mici: Українці мають подякувати Реброву і попросити його залишитися. Я хотів би, щоб у нас був такий тренер. 💬 Marini: Гей, Україно, давайте мінятися тренерами? Віддайте нам Реброва, а собі забирайте Сільвіньйо. Ми хоч почнемо грати в атакуючий футбол, а не дивитись на чергову ганебну гру біля своїх воріт!
👉🏼 Президент «Інгульця» Олександр Поворознюк дав свій прогноз на товариський матч Україна — Албанія:🗣 Я думаю, вони вийдуть як рекси на цей матч. Я не бачу в цьому сенсу, але вони будуть все одно щось доказувати, щоб зняти ажіотаж в інтернеті про беззубу гру із Швецією. От і все.УАФ треба зараз що-небудь для того, щоб заполонити інтернети і не так критикували Шевченка і Реброва, тому їм однозначно потрібна перемога. Гравці нашої збірної вийдуть як зебри, тільки ці зебри вже ролі ніякої не грають. Треба було проти Швеції виходить і доказувати. А це вже таке... Я думаю, 2:0 виграє Україна — а толку з цієї перемоги?Наступний тренер збірної? Я думаю, що збірну України може потягнути тільки Вернидуб. При ньому у збірній будуть мужики, як всі його команди називають.Але ви не витайте в ілюзіях. Я не здивуюсь, якщо Реброва призначать ще на один термін і дадуть йому карт-бланш. Показник рівня нашого футболу? Матч зі Швецією показав, куди котиться наш футбол і куди його веде УАФ. Оце та дорога. В нас у футболі все котиться в нікуди, що і показала збірна. Я можу зрозуміти, що ми десь можемо поступатися суперникам технічно. Але це ж збірна! Якщо тебе викликали, то треба головою йти в підкат і доказувати, битися, рубатися! Я міг би ще зрозуміти нашу збірну, якби в нас було три вилучення і ми почали б ноги одривати тим шведам. А отак беззубо вийти і навіть не спітніти... Бл**ь, я цього не розумію!Зараз розказують, як їх там пограбували у готелі, як часи коштовні вкрали... У хлопців не те в голові! Я своїм гравцям в Інгульці завжди говорю: соплі я витирати точно не буду. Зараз вони програли два матчі поспіль. У них в контрактах прописана одна зарплата, а все інше йде в бонусах. Якщо ще третій матч програють і прийдуть з мінімалкою до своїх жінок, тоді задумаються. Коли в мене тракторист неправильно працює — він наказаний. А чого футболісти не можуть бути наказані? Я не буду дупу заносити на поворотах нікому!
👉🏼 Журналіст Віктор Вацко не погоджується з головним тренером збірної України Сергієм Ребровим та його словами про те, що у нас молода команда:🗣 "Після матчу виходить Сергій Станіславович і розповідає, каже: "У нас молода команда". І знову стоп. Так, це ж було вже. У нас на чемпіонаті Європи 2024 року також молода команда була. Минуло два роки, у нас глобальних змін в команді немає. І у нас знов молода команда. Ну, не збірна України, а якийсь Доріан Грей. Молода команда, за словами нашого головного тренера, в якої великі перспективи, але якій потрібен час, потрібно більше матчів і більше досвіду. Це слова Сергія Станіславовича. Скільки ще часу, скільки ще матчів і досвіду потрібно, я не знаю.Молода команда. Тимчик - 29 років, Миколенко - 26, малолетка, Калюжний - 28, Циганков - 28, Зубков - 29. Це якщо брати тих, хто вийшли на Швецію в основі. Далі трошки резерву. Конопля - 26, в серпні 27 виповниться. Матвієнку через місяць 30, Зінченку 29, Малиновському через місяць 33, Довбику влітку 28. На заміну виходили зараз Шапаренку 27 років, Гуцуляку 28 років, Яремчуку 30 років. В нас така молода команда, що з великою ймовірністю для восьми-десяти футболістів цієї команди це була остання нагода потрапити на чемпіонат світу. Це точно молода команда. Ну ви серйозно? Чи як це сприймати?" - запитує Вацко на власному ютуб-каналі.
🔥 Поразка збірної України від Швеції (1:3) у півфіналі плей-офф кваліфікації чемпіонату світу спричинила гучний резонанс. Олександр Алієв у розмові з "Українським футболом" жорстко оцінив виступ команди:💬 Коментуючи гру збірної Алієв заявив:"По-перше, я не побачив на полі ні команди, ні лідера. Просто нікого! Вийшли, знаєте, аби вийти. І це при тому, що люди грають в хороших європейських клубах. Я не хочу переходити на особистості, але коли роблять такі тупі помилки – це не рівень збірної". 💬 Після цього він підсумував виступ команди у вирішальній грі: "Матч року, вихід на чемпіонат світу – і так бездарно зіграти... В наш час, я не знаю, що б з нами зробили за таке. Тим паче зараз важкий момент, у країні війна. Ви повинні вийти за тих пацанів, виграти й зіграти достойно, як гравці збірної України. Це моя думка. Може, хтось не погодиться, але це факт". 💬 Окремо Алієв висловився щодо гола Матвія Пономаренко у дебютному матчі:"Не треба зараз когось виділяти. Забив? Молодець. Це обов’язок нападника – забивати голи. Дай Боже, щоб продовжував у тому ж дусі. Проте я скажу так: вся команда просто обісралася. Саме так – просто вся!"
👉🏼 Відомий коментатор Ігор Циганик відверто та емоційно висловився на фоні поразки збірної України від збурної Швеції (1:3) у вчорашньому матчі плей-оф кваліфікації ЧС-2026:🗣 «Ми сьогодні програли не в футбол. Ми програли боротьбу зі злом. І ми її програємо в футболі вже тривалий час. Воно по-іншому не могло бути. Ну, просто не могло. Повірте мені, що я бачив різні збірні в своєму житті, но я безхребетнішої збірної ніколи в житті не бачив. Аморальнішої, нестійкої, абсолютно безбарвної, байдужої збірної, я ніколи в житті цього не бачив.Але я зараз спокійний. Спокійний через то, що я розумію, що до цього воно йшло і йшло давно. Не може бути по-іншому, коли футболом керують бандити. Не можуть бути. Не може бути, коли збірна України формується одним агентом. Не може такого бути. Це ж не збірна України. Це збірна Шаблія, збірна „Пасу“, як хочете називайте. Це не моя збірна. Це збірна абсолютно тих людей, які хочуть просто заробити на іміджі збірної. Більше нічого. Неможливо по-іншому просто пояснити те, що сьогодні сталося. Так не може бути.Так, зараз поїдуть всі в свої Марбелью, Лондон. Не можна звідти керувати українським футболом. Не можна. Це неправильно. І ми програємо цю боротьбу зі злом. Мені соромно за те, що ті люди, які хотіли побачити сьогодні якийсь футбол, в яких залишилося не так багато взагалі емоцій, щоб відчути якийсь певний позитивний настрій. І ми сьогодні мусимо бути в такій ситуації, в якій ми зараз опинилися. В нас немає шансів потрапити на чемпіонат світу. Навіть якби ми сьогодні вдало зіграли, це не та команда, яка може щось проявити і десь подарувати якісь певні яскраві позитивні емоції, якусь певну енергетику дати. Це абсолютно байдужа, безбарвна збірна. Мені дуже соромно за те, що сьогодні відбулося, але знову ж таки, це наслідок того, в що йде український футбол.От мені там часто розказують, от я щось вигадую. Я не вигадую: я бачу результат, бачу глибину цього процесу. Не може бути, коли тренер збірної починає розказувати, з ким підписувати контракт, а з ким не підписувати. Не може бути, коли тренеру збірної розказують, кого викликати, а кого не викликати. І це помітно по викликам збірну. Коли нема об’єктивного аналізу.Не може бути такого. Ми сьогодні про**али 6 млн євро. Тому що контракт тренерського штабу збірної — 2 млн євро в рік. Уявіть собі, це 60 полів по всій Україні накритих. А ви хочете, щоб ми грали в футбол? А як ми будемо грати в футбол? Це останнє покоління, яке могло дати якийсь певний результат. І його просто розчинили, просто використали, просто витерли ним ноги і пішли далі. І ніхто не буде нести відповідальність за те, що зараз відбувається, тому що зараз український футбол — це зло. І ним керує зло, абсолютне зло, байдуже зло, яке думає виключно про те, як набити свої кишені і втекти за кордон, вивести через криптовалюту гроші і все.Я бачив сьогодні людей, які плакали, відверто плакали, коли бачили цю гру збірної. Не від того, що погано зіграли, а від того, що байдужо. Зараз оці всі мільйонери пороз’їжджаються на своїх літаках, хто куди там, і все забудуть. Я безмежно вдячний Миколенку, який прийшов на флеш і хоча би вибачився перед вболівальниками за те ганебне позорисько, як він сказав, що ми бачили. Решта всі просто зап’ють чаєм і будуть далі думати і розказувати, що їх тут критикують, що вони недооцінені, що насправді про них взагалі не можна нічого говорити. Та ви совісті не маєте для того, щоб дивитися в очі тим людям, які сьогодні дивилися цей футбол.Ми програємо цю боротьбу. Не може бути такого. Не може бути такого, коли ніхто не може знайти управу на тих людей, які викликають чи не викликають тих чи інших футболістів. Ви перетворили це все в клоунаду. А людей, які багато років віддавалися тому, щоб все-таки заробити ту славу українському футболу, просто повиганяли і тепер на них паразитують. Оце дуже соромно», — сказав Циганик в ефірі свого YouTube-каналу.