Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо
Added 14 Jul 2024

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо

@dynamo_news_1927
Number of subscribers: 3 163
Photos: 1,060
Videos: 876
Links: 1,230
Description:
Ідентифікатор в Реєстрі - R40-06237 28500, м. Долинська, вул. Нова, буд. 104, кв. 30 тел. 380689952474 [email protected] Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ

👥 Number of subscribers

3 163
Average/Day:: -1
Average/Week:: -3
Average/Month:: -23

👁️ Average views per message

834
Average/Day:: 806
Average/Week:: 862
ERR: 26.37%

📊 Messages per Day

6
Last day: 4
Week average: 5.9
Average per day: 6

Name change history

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо 2025-03-24
Динамо Київ - 1927 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🤔 Ілля Забарний отримав оцінки за матч Кубка Франції з «Парижем»Нагадаємо, ПСЖ вилетів з Кубка Франції після поразки «Парижу» (0:1)🗞 L'Equipe опублікував розгромні оцінки підопічних Луїса Енріке за матч. Дісталося не лише українцю, а й майже усім зіркам ПСЖ. Забарний отримав 4 за свій виступ – це на рівні Люки Шевальє, Фабіана Руїса та Бредлі Барколя. Нижчий рейтинг лише у Сенні Меюлю – 3. Найкращим гравцем матчу став воротар Парижа Нкамбадіо (9).🗣 «Хоча Забарний і не був безпосередньо винен у голі Іконе, він явно міг би краще зіграти проти автора гола. Цей м'яч знизив його рейтинг, попри непогану гру до кінця матчу, у якому Ілля виграв всі чотири повітряні дуелі. Він міг зрівняти рахунок за ПСЖ з кутового, але головою пробив повз ворота», – написали експерти FootMercato, оцінивши українця рейтингом 4,5. 👉🏼 За їхньою версією Забарний і близько не був найгіршим гравцем матчу. Нижчі оцінки отримали Беральдо (3), Рамуш (3), Меюлю (3,5), Барколя (3,5), Вітінья (4) і Руїс (4).📊 За статистикою українець виграв 5 повітряних єдиноборств, зробив 97 дотиків до м'яча та віддав 92% точних передач. Від Sofascore він отримав 6.7.
👉🏼 Власник "Університаті" Адріан Мітітелу розповів про розмову з нападником "Динамо" Владиславом Бленуце:🗣 "Я говорив з ним після цих матеріалів у пресі (скандал з російської пропаганди в соцмережі футболіста - прим.), і я теж дуже злий, тому що йому не дали грати, і це призвело до неотримання належних нам грошей. Я розраховував на них, мені це здається дуже легковажною справою.Владислав також був приголомшений, він не розуміє, чому не грає. Ви бачили, скільки хвилин Бленуце зіграв досі? За винятком одного-двох матчів, у яких він був у стартовому складі, він грав по п'ять-шість хвилин.Він ясно сказав, що не йде, бо не може грати за іншу команду. Бленуце сказав мені, що не робить жодних зусиль з ФІФА, щоб щось отримати, і що залишиться в "Динамо" до літа в Києві. Готуватиметься разом із ними. За жодних обставин він не повернеться до Румунії.Моя думка: він заслужить своє місце. Він прийшов після періоду, коли не грав, не готувався, був також напружений через трансфер та проблеми, які тут були, але після цього він дуже добре підготувався.Він теж припустився помилки, коли зробив це (поширення деяких російських провоєнних наративів у TikTok - прим.), але ви не можете висміювати його в такому стані!". 👑 Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду FCDK
👉🏼 Президент бухарестського «Динамо» Андрій Ніколеску розповів, як йдуть справи з можливим посиленням його клубу нападником київського «Динамо» Владіславом Бленуце.🗣 «Ситуація ускладнюється тим, що Бленуце в цьому сезоні вже грав за дві команди (згідно з регламентом ФІФА це виключає виступ Бленуце в складі будь-якої іншої команди до кінця сезону, — прим. ред.). Коли у нас буде принципова домовленість з цього приводу, буде легше знайти рішення щодо переходу Бленуце (Федерація футболу Румунії надіслала відповідний запит у ФІФА, оскільки в ситуації з Бленуце існує неоднозначність, через яку для футболіста може бути зроблено виключення — прим. ред.).Поки можу сказати, що повноцінний трансфер Бленуце є досить дороговартісним для нас. Тому на початку ми хочемо його орендувати. Причому, не тільки на цей сезон, а ще й на наступний, тому що за ті чотири місяці, що залишилися до літа, буде дуже складно прийняти рішення щодо доцільності такого трансферу», — сказав Ніколеску в ефірі «Prima Sport 1».
👉🏼 Експерт Олександр Сопко різко оцінив гру Дениса Попова:🗣 "Деякі гравці Динамо так і залишилися тільки перспективними на папері. Той же Попов був переоцінений, коли він грав ще в юнацькому футболі. Він рано подорослішав, рано став таким чоловіком, міцним, фізично обдарованим, і за рахунок цього грав в юнацькому футболі. Йому було достатньо розштовхати всіх, навіть пальцями, біля нього боялися пробігти. І він на цих своїх якостях намагався увійти у великий футбол. Спочатку це йшло, але вдосконалюватися він не став. Попов фізично міцний, а функціонально слабенький. 60 хвилин для нього – це максимум. Перекачаний, весь у м'язах, м'язи при цьому не пластичні, не гнучкі. Він не кішка, яка полює на мишей. Він - скеля, яка швидко втомлюється, приймаючи неправильні рішення, розраховуючи на свою силу, фоли, вилучення, картки і так далі.Такий футболіст не може стати опорою "Динамо". А з нього робили за принципом "Динамо" – це Попов і компанія". Тому ті, хто розуміється на футболі, розуміли, що його можливості досить обмежені, а якоїсь конкуренції йому створити не зуміли. Біловар – я не думаю, що це конкурент Попову. Те саме праворуч. При всій повазі до Караваєва, при всій його активності біля чужих воріт, умінні завершувати атаки, але він все-таки не захисник. Тимчик - є хороші дані, але багато прогалин у футбольній освіті. Зліва з'явився Михавко, але позиція закрита. Тепер ось ще Тіаре, начебто з перспективами хлопець. Але як два лівоногі центральні захисники будуть конкурувати, може бути, хтось в центр справа перейде.", - розповів футбольний експерт Олександр Сопко.
👉🏼 Колишній форвард київського «Динамо» Артем Мілевський поділився думкою, чому останнім часом не викликають до збірної України півзахисника «біло-синіх» Андрія Ярмоленка:💬 «Звичайно, його не вистачає збірній України. Ту форму, яку він набрав перед травмою... як він вийшов із Кривбасом, як він забив Шахтарю, як він повів хлопців за собою. Навіть коли „Динамо“ програло Шахтарю у Львові, він здорово грав. З таким досвідом і мисленням, які є в нього...Там ідеться про одне: у Шевченка — 48 голів за збірну, у Ярмоленка — 46. Ну не дадуть людині побити цей рекорд. Вона не переживе цього. Просто не переживе, якщо його рекорд хтось поб’є. Ось чому Ярмоленка не викликають до збірної? Він дуже добре виглядав у той час.Ярмоленко не зіграв би проти тієї ж Ісландії 50−60 хвилин у відбірковому циклі ЧС-2026? Хіба він не допоміг би команді в Азербайджані, коли втратили очки? Одна його присутність на полі могла зіграти роль. Навіть коли ти не у формі, але ти лідер — тебе бояться. Я впевнений, що Ярмола дуже допоміг би.Зрозуміло, що це, може, не основна причина, але в цьому, я впевнений, щось є. Це 100%», — сказав Мілевський в ефірі Youtube-каналу Pryvoz. 🔹 Останній раз Ярмоленко грав у складі «синьо-жовтих» в березні 2025-го проти Бельгії в Лізі націй.
👉🏼 Екс-форвард київського «Динамо» Максим Шацьких розповів, чого він чекає від матчу своєї колишньої команди з єреванським «Ноа» у заключному, 6-му турі основного етапу Ліги конференцій, який відбудеться сьогодні в Любліні.💬 «Динамо» просто зобов’язано перемагати в цьому матчі. І, байдуже, що результат в ньому вже нічого не вирішує для київської команди, яка втратила шанси на плейоф, бо є ж таке поняття, як честь клубу! Та й у гравців має бути гідність.Налаштування повинно бути бойовим, тільки на перемогу. Навіть і не знаю, який ще суперник потрібен динамівцям, щоб здобути три очки… Так, це футбол і всяке буває, але, якщо не «Ноа», то кого ще перемагати?Прогнози я робити не люблю, бо ніколи не вгадую. Та й взагалі, невдячна це справа. Скажу так — очікую на перемогу «Динамо». Буду дивитись гру, переживати за киян… Потрібно брати три очки, покращувати рейтинг УЄФА й на мажорній ноті завершувати календарний рік. Повторюсь, якщо вже такі команди не перемагати, то я навіть не знаю…Що стосується призначення Ігоря Костюка головним тренером «Динамо», то такого рішення від керівництва клубу й варто було очікувати, як на мене. Для мене призначення Костюка — не несподіванка, а прогнозований варіант розвитку подій. Говорити зараз про те, вийде чи ні у Костюка на чолі дорослої команди — це як гадати на кавовій гущі… Покаже тільки час і результати команди. В кінці сезону можна буде оцінювати, — сказав Шацьких для Sport Express. 👑 Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду FCDK
👉🏼 За день до гри в конференц-залі стадіону «Арена Люблін», який і прийме цей поєдинок, відбулася передматчева прес-конференція головного тренера української команди Ігоря Костюка:🗣 Учора в мене була розмова з президентом клубу, під час якої він повідомив мені про це призначення. А сьогодні ця інформація вже з’явилася в пресі.Задачі від президента «Динамо»? Я людина, яка не обіцяє швидких чудес, але обіцяю чесну роботу, зрозумілі процеси і те, що не буде соромно за команду ні сьогодні, ні завтра.Кадрова ситуація? На жаль, травмовані в нас ті самі: Буяльський, Попов, Біловар, Бражко. Також пропустить гру Тіаре: у нього перебір жовтих карток. Усі інші готові зіграти.Чи є шанс у молоді в першій команді? Так, звісно. Ви бачили, молодь ми вже підключаємо. Кожен із цих хлопців — потенційний гравець основного складу першої команди. Ми на них розраховуємо. Я буду робити ставку на тих, хто готовий перемагати, не дивлячись на вік.Бленуце? У нього виникли якісь сімейні питання, він відпросився і вирушив додому. А що стосується того, що він не завжди опинявся в заявці, то в нас зараз три повноцінних форварди, тому ми обирали за позиціями, а також зважали на наявність ігрової практики в кожного з них.Що можу сказати про «Ноа»? Це потужна команда, ми аналізували її гру. У складі «Ноа» велика кількість якісних легіонерів. Звичайно, нам буде непросто, але ми вивчаємо суперника. Про сильні та слабкі сторони суперника говорити зараз не буду — про це буде розмова з командою.
🔹 Журналіст Віктор Вацко висловився про лінію атаки "Динамо", похваливши Матвія Пономаренка:💬 "Динамо" виграло два заключні матчі року під керівництвом Костюка. Гра проти "Вереса" мені дуже сподобалася з погляду бажання. Кияни дуже сильно відіграли перші 30 хвилин. Вони зім'яли "Верес", забили два м'ячі, ще один не зарахували. Це було дуже потужно та впевнено. Мені сподобався той драйв, який дала молодь. Пономаренко показує найцікавіші якості. У нього є інстинктивне та хиже бажання бомбардира. Ось він хоче це довести. Це видно, і мені це дуже подобається. Це є у Пономаренка і немає у його конкурентів.Герреро, я вважаю, має більше майстерності та класу. Він більш досвідчений, технічний та витончений футболіст. Але коли я дивлюся на його матчі в "Динамо", мене не залишає вiдчуття, що глобально йому на все п***й. Немає настирливості, бажання. Про Бленуце навіть немає сенсу говорити. Це виглядає як чергова помилка динамівської селекції.Наразі Пономаренко мав би стати основним форвардом "Динамо". Він має фантастичний шанс у кар'єрі перейти з юніорського футболу до дорослого. Він забив два м'ячі у двох матчах УПЛ і показує, що може грати на цьому рівні. Пономаренко отримує безпрецедентний рівень довіри Костюка. Далі все лише у його руках. Правильно провести відпустку, підготуватися до зборів та проявити себе там якнайкраще. 👉🏼 #Герреро в поточному сезоні відіграв 23 матчів в футболці Динамо, на його рахунку 6 голів,1 асист👉🏼 #Пономаренко за першу команду Динамо відіграв 10 матчів, в яких відзначився 2 голами👉🏼 #Бленуце в дебютному сезоні за Динамо зіграв 10 матчів, забив 1 м'яч
🔹 Універсал «Динамо» Олександр Караваєв дав свій коментар за підсумками матчу 16-го туру УПЛ проти «Вереса», в якому кияни здобули впевнену перемогу (3:0):💬 Ми сьогодні виконували все те, про що домовлялися. Було дуже багато позитивних моментів, особливо в першому таймі. Ми також повірили у свої сили, тому що до цього, можливо, не розуміли, що ми можемо. Коли ти впевнений, то виконуєш задачі й цілі й взагалі багато чого можеш зробити.Два швидкі голи? Завдяки тому, про що ми домовлялися. Кожен був на своїй позиції. Кожен виконував ту роботу, яка була покладена. Все виконувалося, і все вдавалося.Гол Ярмоленка після травми? Андрій - це легенда українського футболу. Ти знаєш, що коли такий футболіст виходить на поле навіть на 5-10 хвилин, то він усе одно може багато зробити. Він забив гол та був близьким до гольової передачі.Це футболіст, який бачить поле, знає та розуміє, що робити. Коли ми вже сиділи на лавці запасних, то були впевнені, що в нього буде момент, і йому залишиться його реалізувати.
👉🏼 Екс-тренер Волині, а нині президент тамтешньої асоціації футболу Віталій Кварцяний поділився очікуваннями від матчу п'ятого туру основного етапу ЛК між Фіорентиною та Динамо.🗣 «Чи є шанси у Динамо? Футбол така гра, що шанси завжди є, але. Навіть попри те, що нині Фіорентина аутсайдер у себе в чемпіонаті, рівень італійської Серії А та нинішньої УПЛ кардинально різні, тому навіть кризова флорентійська команда фаворит у грі проти Динамо. Підбір гравців у них хороший. Можливо, щось не так в середині клубу, звідси й результати такі, а може впевненість розгубили, чи з тренером щось не так, взаємовідносини у гравців… Та майстерність від лідерів Фіорентини, Джеко того ж, нікуди не поділася.Команда Ротаня грала дуже непогано, не закрилась, але програла (2:3), бо індивідуальна майстерність у гравців італійської команди все ж вища.У Динамо зараз ситуація ще гірша, ніж у Фіорентини. Ми бачимо, що новий тренер киян Ігор Костюк, якому не позаздриш, відверто кажучи, пробує щось виправити, робить ротацію складу, але експериментувати у грі з такою командою, як Фіорентина дуже ризиковано. Та й не допоможуть Динамо Ярмоленко, Бражко… Досвіду киянам може не вистачити, а просто битися на полі замало.Думаю, що Фіорентина переможе з рахунком 3:1», - сказав Кварцяний.