Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПП!: пора перемагати
Added 24 May 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Number of subscribers: 2 712
Photos: 15,900
Videos: 1,130
Links: 11,900
Description:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty

👥 Number of subscribers

2 712
Average/Day:: +3
Average/Week:: -2
Average/Month:: -21

👁️ Average views per message

315
Average/Day:: 321
Average/Week:: 316
ERR: 11.62%

📊 Messages per Day

4.8
Last day: 5
Week average: 6
Average per day: 4.8

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

Прочитала у пана Олега Шарпа допис про знецінення, у якому він серед іншого цитує коментарі, що прилітають на мою адресу.Мовляв, і з-за кордону не вилазить, і те що збирає гроші на машини для військових - то напевно ж собі половину лишає, і взагалі, краще б вона сітки плела і до поранених ходила, а книжки можна і після війни писати...Як і пан Олег, я теж бачу цю пошесть тотального знецінення, злоби та заздрості. Віддаленість і анонімність соцмереж проявляє у людях найгірше. І це ще ми з вами не увійшли у добу штучного інтелекту - я вже боюсь, що нам дуже сильно захочеться відлетіти хоч на Марс, аби подалі звідси. Іноді думаю, якби була можливість через інтернет убивати людей натисканням кнопки, то людство розправилося саме з собою за лічені години.Особисто я до заздрості звикла. Мені заздрили завжди, навіть там, де підстав взагалі не було. Багатьом знайомим і незнайомим здається, що мені все легко дається, або принаймні легше ніж їм. Одна пані колись навіть в очі сказала: добре тобі, ти розлучена (!) Сама собі хазяйка, що хочеш те і робиш, ніхто мозок не виносить :) Я вже тільки сміюся. Бо так, мені добре. Я тяжко і багато працюю, але робота мені в кайф, не можу дочекатися моменту, коли сідаю за свій робочий стіл. У мене прекрасні, неймовірні просто діти і класні батьки, дуже цікаві колеги, добрі, співчутливі і порядні друзі. Живу у найкращому місті на світі, їм найсмачнішу їжу, щоранку радію тому, що прокинулася жива :) Як би було добре, якби люди, у яких є час і натхнення знецінювати, псувати, пхати палки у колеса, зосередилися на собі, на своїх власних бідах і радощах, а інших лишили у спокої. Але це вде десь перед кінцем світу станеться, напевно.
Происходит какая-то метушня. Опять выпускают с цепи Берлагу Безуглую. Только уже не на Залужного, а на Сырского. Мол, это он негодяй разваливает армию в то время как Умеров добивает работу МО. Владимир Александрович вне процесса вообще, это ж не он назначает всех этих людей, которые разваливают, саботируют и пакостят как умеют. И вишенЬка на торте эти постоянные завывания Марьяны " Пане Президент, зверніть увагу!". Он же просто не в курсах, его внимание сосредоточено не на его прямых обязанностях (оборонка и международка), он просто не замечает, как разваливают и добивают.Потом сводят Мосийчучку с помятой форочкой любимого президента в лифчике, и квинтэссенциею быдлячества и головокружительных карьер - Поворознюка. Тот вертит языком в дупе президента, как вентилятором, и говорит, что реформам президента мешают буквально все. Особенно война и Порошенко, куда ж без него в этой теплой компании. Потом Владимир Александрович заявляет, что готов остановить военные действия в обмен на НАТО для не оккупированных территорий, блд да скажите уже ему, что так не будет, я не могу смотреть на этот тошнотворный позор. Раньше надо было думать, у Владимира Александровича три года было, чтоб педалировать этот вопрос, но мы тогда строили деревья и сажали дороги, или наоборот, я хз.В общем, я так понимаю рейтинги, где более половины украинцев возлагают ответственность за происходящее на фронте и в стране именно на президента, таки попали в цель. В рейтингозависимость Владимира Александровича, который перестал быть величайшим лидером современности. И это даже без подсчёта стоимости борщевого набора, считать его сейчас у Мосийчук никакого вдохновения нет.В этой связи, я подозреваю, что наш безударный живчик начнет творить популистическую херню просто пачками. Ну как вот недавно перекроили немножко бюджет и теперь бабло, обещанное в поддержку аграриям и инвесторам, пойдет на очередную вовкину тысячу или национальный кешбэк. А ещё будет много много пиара с помощью своих ручных шавок и поворознюков.Не знаю, где найти убойную дозу оптимизма, глядя на это всё. Разве что в какой-то слепой вере, что ему просто не позволят все проебать большие дяди с запада. Хотя, я думаю, что им удобнее было бы просто зафиксировать убытки и сказать "ебитесь сами". Любопытно одно: с чего президент так занервничал? Он вроде ж говорил, что выборов пока не будет (1) и что на второй срок он не пойдет (2). Хотя, да. Что я как маленькая. Обещал - не значит женился.
Олексій Петров Друзі зараз присядьте на диван і читайте, а також рахуйте. Власне кажучи в мені важко в це повірити, але ж цифри, себто математика наука точна. І без емоційна. Отже! (Фуууухххххх! Вдох та видих, Петров! Вдох та видих).Віталій Дейнега оприлюднив інформацію, що річний бюджет так званої Армії дронів складає… пʼятдесят МІЛЬЯРДІВ гривень! Тільки вдумайтесь в цю цифру. Тобто мільярд і сто мільйонів доларів. Прийняли інформацію? Записали? А тепер порахуємо.Якщо цю божевільну суму поділити приблизно на сто пʼятдесят бригад, то за рік, кожна бригада тільки від держави мусила приблизно отримати:- 8000 дронів фпв- 640 Мавіків 3Т (із тепловізійною камерою)- 100 комплексів нічних важких ударних дронів (так звана Баба-Яга). І це без допомоги волонтерських фондів. Великих та маленьких. Як тут не згадати фразу, яка вже давно стала крилатою… «Здесь можно хорошо прибарахлиться, внукам хватит» (с)-----А самое забавное, что им за это ничего не будет. Война все спишет. Просто непонятно, на какую помощь они рассчитывают с таким пиздингом? Это ж просто как в анекдоте, где чувак кидал бабло в щель в полу.- Я не знаю, кто там сидит, но бабки любит страшно(с)
Бачили скандал з мінами, які не вибухають? Давно треба було відучитися дивуватися, але я все одно у шоці. Якби суми коштів, які зараз розкрадаються на оборонних закупівлях, були направлені на потреби ЗСУ, а не у кишені наближених менеджерів, ми б давно уже мали ідеальну систему забезпечення. Фраза «звертайтесь до своїх волонтерів» у війську звучала б вкрай рідко, як якась екзотика. До волонтерів би зверталися за моральною підтримкою, там концерт провести або дитячих малюнків підкинути. Іноді мені здається, що ми латаємо дірки з одного борту, а з другого борту це судно таранять торпедами. І скільки не латай тут, глобальної діри це не заткне. А з другого боку, ну що робити, зупинитися? Так тоді корабель точно затоне. А так є шанс протриматися іще на плаву; може допомога поспіє. Може, той хто таранить торпедою, нарешті зламає палець. Ну а що? Коротше, цього тижня латаємо дуже важливу діру. Справа Громад законтрактувала 250 дизельних пічок потужністю у 9 кВт на суму 1.5 млн. Сьогодні сплачено аванс 100 000 гривень. У нас максимум 10 днів на оплату всього вантажу, інакше їх будуть продавати дорожче, тобто за цей час потрібно зібрати 1.4 млн. Всі надходження будуть спрямовані на закриття цього контракту. Товар гостро дефіцитний, з настанням морозів – життєво необхідний. Долучайтесь, будь ласка 💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845💳 ІНШІ БАНКИ4441 1110 5583 1634🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/
ВАЖНОЕ:Этот пост не отражает точки зрения никакой организации, а является моим личным мнением как физического лица.* * *Я отметил, что сейчас пошла какая-то такая волна наездов на фонд Стерненко, на фонд Притулы, на "Повернись живим" — мол, мы им написали, просили помощи, а они не дали, на хуй мол нужны такие волонтёры, пусть в окопы пиздуют.Ребята, я всё понимаю, но вы это ... как-то далеки от реальности.Я просто знаю, сколько заявок о помощи на "Справу громад" приходит. И я вам страшное скажу: им тоже приходится людям отказывать."Справа громад" (вместе с Фондом Порошенко) помогает на регулярной основе чё-то около 70 разным бригадам. Они собрали сами 530 миллионов, помощь от Фонда Порошенка там в миллиардах давно исчисляется, и их, кажется, шесть уже.И знаете, что?ЭТОГО ОЧЕНЬ МАЛО, БЛЯДЬ.Этого не хватает ни хуя. Причём ни на кого.Оказывается, всех много, а всего мало.Оказывается, заканчиваются не только деньги, а также где и что купить. И одной рукой ты ищешь деньги, а другой — где купить пикапы, дроны и микросхемы для "цукорков", иначе эти деньги в задницу себе сможешь засунуть.И при этом сборы неуклонно падают. Я график рисую с февраля, так, для себя, ради общего развития. Сборы снижаются. А цены — знаете, что делают? Угадаете с одного раза, посмотрев на картошку?Так что как насчёт отъебитесь пожалуйста от Притулы, Стерненко и Дейнеги, и может лучше спросите в пространство, где миллиард деревьев и миллион дронов, и вообще как так вышло, что у нас под завершение третьего года полномасштабной войны армия нежизнеспособна без волонтёров.Я понимаю, что ссыкотно. Дейнега-то тебя на штурм не отправит, если будешь дохуя на него пиздеть.Но давайте чуть ближе к реальности, повторюсь.Спасибо за внимание.
Отэто прям агинь. Прихильник президента объясняет, почему он поддерживает президента.-----Ігор ПаранічЗА ЗЕЛЕНСЬКОГО. ПРІОРИТЕТ.Планував написати цей пост ще влітку. Але мав витримку дочекатися "перемоги Трампа". Тому актуальність написаного значно зросла.ЧОМУ ж таки я є прихильником Президента?Попри абсолютну неспроможність і невміння боротися з корупцією.Попри просто жахливу кадрову політику.Попри відсутність реформ у судовій системі.Попри потурання нікчемним Головкомам.Попри "непосадку" Потроха і т.д.ТОМУ ЩО Президент Зеленський, наразі (підкреслю!), чітко і твердо стоїть на позиціях збереження української територіальної цілісності в її новітніх історичних кордонах. Я поважаю його політику не заморожувати війну, не погоджуватися на вбивчі для України перемир'я. Попри неймовірний тиск ворогів, нікчем Заходу та слабкодухих українців.В цьому житті - я українець.І це - для мене НАЙГОЛОВНІШЕ!Я маю безмежну віру у перемогу України.І у звільненні від окупантів усіх українських земель.Усім віри та витримки.🙏----Перекладаю з мови автора на мову фактів. Ігор підтримує президента за те, що він гарно ДЕКЛАРУЄ гарні речі. А те, що для підтвердження декларацій не робиться нічого, Ігор знає, але це його не бентежить.Це для розуміння поточної ситуації
Mychailo MakarukДорога, недалекоглядна і тупа владо.Це звернення я хочу адресувати авторам максимально дебильного закону №9665, який 10го жовтня ухвалила Верховна Рада, але його поки не підписав президент.Панове Юлия Яцик, Марія Мезенцева, Павло Фролов, ви є співавторами цього "дива".Тому скажіть меня будь ласка.Мені тепер бійців до вас направляти по дрова цієї зими, бо ви як баклани написали і проголосували цю відверту ахінею?Чи ви мать вашу думаєте, що "держава забезпечує всі потреби бійців на фронті"? З дровами і лісоматеріалами включно?Можливо ви поясните ось це: "Українці можуть загриміти за грати, якщо зберігають вдома дрова без документів"(ЗМІ).Зазначається, що якщо вдома зберігаються дрова на суму більше 30 тис грн - вам загрожує строк від 5 до 7 років. На меншу суму - штраф від34 тис грн."Маю питання, хто буде бігати і дивитися на дрова у дворах людей, і хто пустить туди поліцію без санкції чи постанови судді?Ви тобто придумали додаткову бюрократію на волонтерів, тилові служби і у вас переможенька?Чим топити будемо буржуйки, бані і тд і тп?Вашими блд палкими серцями?
ПРОКУРОРИ БЛОКУЮТЬ РАХУНКИПетро Порошенко повідомив, що прокурори заблокували рахунки фірмам, що працюють з його фондом.Історія ця, як на мене, неймовірно цікава. Бо.Спершу ЗЕботва (включаючи чорноротих блогеринь, майорів - невдачників від політики і матюкливих спекуляннтш землею) разом з усіма долученими здійняли гучну істерику через слова Порошенка про те як він встав на захист Києва, в той час як прокурорські звалили.Далі ЄвроСолідарність прийняла закон яким заборонила підвищувати прокурорам зарплатні. А для розуміння, декларації за 2023 р. показали що ЗП керівників прокуратур 100 - 146 тис грн. Це в той час як сотні мобілізованих підприємців і фахових робочих сидять на ЗП солдат і сержантів. Підняти ЗП прокурорам мали на 25%. Уявляєте собі міру прокурорської люті?Далі стається новий обстріл Києва - явно не останній. По Києві б'ють шахедами. Що здатне збивати шахеди, крім ППО? Системи радіоеолектронної боротьби - РЕБ. У держави РЕБів нестача. Зате РЕБи є... у Петра Порошенка.Справа в тому, що прямо зараз на фронт передають станції "Ай-Петрі", здатні глушити не тільки шахеди, а й... КАБи. Так не ідеально глушить. Але систему навігації їм викривляє. КАБи падають - але не там куди цілять. Це дозволяє врятувати сотні життів на фронті і містах що зазнають атак ворожими БПЛА та КАБами. Ну от здавалося б, держава мусить негайно забезпечити виробництво системи "Ай-Петрі" і забезпечення нею армії... Але ні. Яка така оборона? Який такий захіст Києва, Харкова та Запоріжжя? Прокурори - скривджені! Прокурорам зарплатні не підняли! Знову таки Татаров... І прокурори блокують рахунки підприємствам, що працюють з Фондом Петра Порошенка. От аби знав, як переходити дорогу прокурорам! І характерно - жодна зелена зараза з тої ЗЕкти, що обурювалися словами Порошенка про прокурорів що здриснули, коли він надавав обронцям Києва автівки, броніки, рації та кулемети і коли Порошенко забезпечував евакуацію людей з Ірпеня, так от жодна така зараза нині не подає голосу. Хоча вони дуже люблять плакатися як їм вночі шахеди спати не давали. І не будуть давати - бо поруч нема РЕБ-станції "Ай-Петрі". Їхніми ж стараннями. Щиро сподіваюся, що все обмежиться тільки псуванням сну. Бо в Києві щойно люди втратили житло і майно. А у Харкові та в Запоріжжі люди від КАБів життя втрачають. Одним словом, ми вкотре побачили. Влада любить говорити про єдність - але не тоді коли єднатися треба з Порошенком і мільйонами його прибічників. Хай наавіть для захисту України - у влади тоді понад усе не Україна а їхня влада. І так. Прокурори люблять просторікувати про свій нереальний патріотизм. Але коли вибір постає між захистом українських міст і прокурорськими зарплатнями, їхній вибір - очевидний.
Я тут долго писала про Баканова, крутого специалиста из КВНа, настолько потужного, что руководить СБУ - это ему как два пальца об асфальт.Про то, как он своего сыночку единоутробного пристроил в тепленькое место туда же, в СБУ, я за 50 годиков жизни ещё ни разу не встретила мажора на заводе, так что даже не удивительно.Про труды праведные сыночки, от армии противной надёжно спрятанного, по схеме спортзал-пицерия-клюб, там УПячка целый сюжет на эту тему выкатила.Про то, что сыночке папка купил делянку под Киевом втрое дешевле, чем она предыдущему покупателю обошлась. И так удачно - всего полкилометра до папки, я прям не занаю: и дёшево и рядышком прям чудо чудесное, не иначе. Про почти законченный домик такой скромненький, у нас ведь у всех СБУшников всегда недюжинный талант к бизнесу просыпается, ну или у бабушек ихних - евойных. А почему нет? Завидуйте молча, плебеи, село не асфальтированное.Но тут такое дело, что писать об этом бесполезно чуть более чем полностью. Раньше было бесполезно, потому что народ увлеченно хавал "Кінець епохи зубожіння"( Зеленский) і "Я прагну справедливого розподілу соціальних благ"(Баканов).А теперь уже всё. Эпоха зубожіння закончилась, блага справедливо распределены, поросятко красиво лежить на таці, у писку яблучко, у дупі петрушка. Писати про те, що на наступних виборах треба думати теж не має сенсу. Бо хто вам сказал, що ті вибори будуть реальними, а не у виконанні МінЦирфри. І по-друге все одно ніхто не буде думати. Знову вхоплять якийсь охуєнний лозунг і підуть мити петрушку з яблучками. Якщо взагалі доживуть.
Принцип зелені - навіть якщо тебе зловили на брехні, повторюй брехню, аби хтось повірив. По-перше, у Зеленського є Роттердам+, цю схему використовували до самого повномасштабного вторгнення, а може й досі. По-друге у Зеленського є Медведчук, який став депутатом ВР і лідером парламентської фракції, а після вторгнення був просто повернутий Москві. У той час, коли з України без жодних перешкод виїхали Мураєв, Брондаренко, Портнов тощо. По-третє, у Зеленського є "Грін Фемелі" та інші офшори через які Зеленський і його компаха роками "структурували бізнес", тобто ухилялися від сплати податків до бюджету України. По-четверте, у Зеленського є мільярди доларів які в Міноборони випарувалися невідомо куди. Прямо від час повномасштабки. По-п'яте, у Зеленського є голови МСЕК-мільйонери, які мільйонерами поставали явно за ЗЕ бо протягом шести років до них не виникало жодних питань - питання виникли коли не помічати стало нереально. По-шосте, у Зеленського є "Велике крадівництво", себто перетворена на корупційну оборудку "Урядова програма Капітальний ремонт доріг 2018-2022 р" часів Порошенка, куратор якої нині переховується за кордоном. По-сьоме, у Зеленського є серіал "Свати", який в Росії транслюють навіть під час повномасштабного вторгнення і платять Зеленському роялті, яке витрачається його родиною невідомо на що. А от чого у Зеленського нема як явища - це суду який би підтвердидв побрехеньки про "Роттердам+" та про "трубу Медведчука". І всю іншу брехню яку зелень розповідала про Порошенка. Нема такого суду - ані в Україні, ані в Європі. Але зелень продовжує брехати - просто тому що може. Так що не дивно, що "дійшли до консенсусу". Суму консенсусу, я певен, ми згодом дізнаємося.