Source
ПП!: пора перемагати | Що там у вуха вдувають? Європа втомилася від України? Щось непомітно. ...
410 Views/Reach
2025-01-23 19:54
Message №24632
Що там у вуха вдувають? Європа втомилася від України? Щось непомітно. Принаймні остання подорож Петра Порошенка свідчить про інше. Віце-президентка Єврокомісії Кайя Каллас, голова комітету із закордонних справ парламенту Естонії Марк Міхельсон, комісар ЄС з питань оборони та космосу Андрюс Кубілюс, Голова делегації Туреччини у ПА НАТО Мевлют Чавушоглу, співголова польско-української парламентської групи Марцин Босацький. Це неповний перелік офіційних осіб з якими зустрівся Петро Порошенко. І звісно те що примусило зелену ОПУ фігурально позеленіти – тепла зустріч Петра Порошенка із генсеком НАТО Марком Рютте. Втомилася Європа? Ну звісно, якщо відправляти до Європи Мар’яну Безуглу та інших чуваків у флісках та тактиках і з неголеними рилами – від такого будь-то втомиться. А з представниками Європи треба працювати, а не видавати їхню щирість за свої досягнення, а як щирість закінчиться – плакатися «ай, нам клята Європа не допомага!»Про що говорив Порошенко? Про необхідність надавати Україні фінансову допомогу. Про ситуацію на фронті і взагалі в Україні. Про необхідність посилення санкцій. Ще про те чому Україна зараз захищає спільні цінності і тому допомагати нам – в інтерсах Заходу. Союзникам це треба казати постійно – хоча б тому, що Москва їм постійно вливає у вуха прямо протилежне. А ще союзникам треба дати розуміти, що оті у флісках і в «неймовірним інтелектом» Безуглої – це не вся Україна. Є й інша Україна – доросла. Та що б’ється і тримає фронт. Україна патріотична.