🗣Нещодавно промайнула новина про те, що Луцьк підписав меморандум з Боратином щодо використання очисних спорудБоратин дасть Луцьку 15 мільйонів в цьому році і ще 15 мільйонів протягом наступних 4 років, щоб користуватися каналізацією.🔺Пояснюю на пальцях, чому це важливо і що насправді за цим стоїть.Отож, зараз складно уявити місто без централізованої каналізації. Всі стоки, які приймає і обслуговує Луцьк, стікаються на очисні споруди в Липлянах.🔺Вже декілька років Луцькводоканал проводить реконструкцію очисних. І справедливо було би, щоб фінансову участь в цьому процесі брали усі, хто ними користується. А це, крім Луцька, ще Боратин і Підгайці.Але, як і у випадку з парком на Набережній, важливими є мотиви.Ідея залучення фінансування з прилеглих громад, які користуються каналізаційними мережами Луцька є правильною.🔺Та тут є свої підводні камені. Подивіться, хто із забудовників зараз щось будує в Луцьку? Одиниці. Адже апетити владної команди в місті розгулялися не на жарт. Неофіційні прайси за право побудувати багатоквартирний будинок злетіли до небес.Що в цьому випадку роблять забудовники? Йдуть в прилеглі громади, де будуватися дешевше. Зокрема в Боратинську і Підгайцівську.Здавалося би гроші вислизають з рук луцької влади. Але... Але ж можна просто перекрити каналізацію для новобудов... 😉Що в принципі, й було зроблено. Тепер же на Боратинських землях в районі Львівської росте новий житловий комплекс, забудовник якого не чужий власникам луцького мера. Тому й з Боратином порівняно швидко вдалося домовитися.Залишився "впертий" голова Підгайцівської ТГ Юрій Семенюк 🙂⚡️ Підписатися на канал Андрія Лучика
🗣У Луцьку намагаються ухвалити переможцем тендеру скандально відоме ТОВ, що має корупційні зв’язки з проросійськими депутатами, - ЗМІ3 серпня 2024 року опубліковано Протокол розкриття тендерних пропозицій в черговому тендері на будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення (МАСЦО) Луцької міської територіальної громади, пишуть Факти.Попри те, що очікувана вартість тендера від замовника склала 14 мільйонів гривень, а в обговоренні процедури подання документів цього разу потенційними учасниками було поставлено понад 40 запитань, що свідчить про значну зацікавленість українських технологічних компаній в будівництві МАСЦО для Луцької міської територіальної громади, — в тендері змогло зареєструватися тільки одне підприємство, яке, очікувано, і буде оголошено його переможцем.При цьому тендери на будівництво АСЦО за участі ТОВ "Укрзалізничавтоматика" можуть викликати занепокоєння як СБУ, так і НАБУ, оскільки підприємство вже неодноразово ставало об’єктом журналістських розслідувань, як таке, що під час війни лобіює інтереси народного депутата від групи "Довіра" Сергія Шахова, оголошеного у 2023 році в розшук Вищим антикорупційним судом України та відомого своєю співпрацею з росією.Цей тендер відбувається як продовження тендеру минулого року на розробку проєктно-кошторисної документації об’єкта "Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення (МАСЦО) Луцької міської територіальної громади, перемогу в якому неправомірно було надано тому самому ТОВ "Укрзалізничавтоматика", попри ненадання ним повного переліку необхідних кваліфікаційних документів (відсутні свідоцтва про підвищення кваліфікації заявлених в тендері працівників виконавця): некваліфікований персонал цього ТОВ підготував таку проєктно-кошторисну документацію нової МАСЦО Луцької міської територіальної громади, за якою в першому оголошеному тендері на будівництво у червні-липні 2024 року було поставлено 25 запитань від потенційних учасників, що призвело до скасування тендеру.Після "роботи над помилками" та оголошення повторного тендеру від 15 липня 2024 року ситуація лише погіршилася: 41 питання до процедури від потенційних учасників і неможливість взяти участь жодному підприємству, окрім ТОВ "Укрзалізничавтоматика", через вписану обов’язкову умову від замовника щодо закупівлі технічного оснащення польського Digitex, єдиним ексклюзивним дистриб’ютором в Україні якого є компанія (!) "Укрзалізничавтоматика".З відкритих джерел на сайті DOZORRO відомо, що у 2022−2023 роках ТОВ "Укрзалізничавтоматика" показує офіційну збитковість, що не заважає йому монополізувати ринок та брати участь у тендерах національного значення на понад 67 мільйонів гривень (та бути єдиним учасником чи й переможцем більшої частини з них). І ця збиткова компанія претендує не тільки на будівництво стратегічно важливого об’єкта цивільного захисту в Луцькій міські територіальній громаді, але й на 30% передплати за умовами тендеру.⚡️ Підписатися на канал Андрія Лучика
🗣Сьогодні управління Інформаційної політики Луцькради в поті чола строчить "спростування", які неможливо спростуватиЙдеться про два матеріали, які вийшли на Конкуренті.Перший — про незаконну забудову на Володимирській-Львівській (коротко про суть справи писав постом вище)Другий — про МАФ в парку Героїв Майдану та Небесного Легіону. Якщо коротко, то щоб порішати місце для потрібних людей, придумали законну процедуру на рівні міста 🙂В Поліщука так підгоріло, що інформаційне управління видало на-гора два "спростування". Тут і тут.🔹В одному запевняють, що документи є, але "замовник звертався до Луцької міської ради за отриманням права на виконання будівельних робіт, документ було повернуто на доопрацювання."Іншими словами, зараз замовник веде свою діяльність без дозвільних документів. А отже незаконно. 😄🔹В іншому повністю повторюють (фактично цитують) дані, наведені в нашому матеріалі. І стверджують, що МАФ стоїть в парку законно.Так ніхто ж не сперечається, що законно! Просто "закон" підлаштували під вставнолення МАФу 😏🔺Словом, інформаційна політика Луцькради без Зої Балюк ведеться незбалансовано. Адже чому висвітлюється діяльність виключно депутатів від "Свідомих"? 😂#вернітьзою⚡️ Підписатися на канал Андрія Лучика
🗣Управління інформаційної роботи Луцькради взагалі пустилося берегаПро те, що інформуправління перетворився на піар-відділ Поліщука, я писав ще раніше.Зараз на офіційному сайті міської ради інформаційники почали видавати відверту брехню і маніпуляції.Ось останній брехливий допис на офіційному сайті Луцької міської ради.А тепер просто передивіться сюжет Конкурент TV, в якому заступниця міського голови Ірина Чебелюк ПОЯСНЮЄ для чого купують страйкбольний інвентар. Там всього 42 секунди. Не полінуйтеся, перегляньте.‼️Що такими діями робить Ігор Поліщук, який примушує публікувати усіляке гімно на офіційному сайті міськради? А заразом і в.о. начальника управління інформаційної роботи Жанна Перун, в якої не вистачає сміливості сказати мерчику "ні!".Вони вбивають ще одну інституцію.🔺Якщо раніше, все, що опубліковано на сайті міської ради вважалося правдою за замовчуванням, то зараз це далеко не факт.При попередній керівниці управління інформаційної політики такого не було.Поверніть Зою Балюк! 🌚⚡️ Підписатися на канал Андрія Лучика
🗣Скільки Поліщуку потрібно часу, щоб натиснути дві кнопки?В часи моєї юності був такий популярний фольклорний жанр як анекдот.Один з багатьох, які відклалися в моїй пам.яті, був не зовсім політкоректний і звучав приблизно так: "Скільки потрібно молдован, щоб закрутити одну лампочку?"Відповідь про наших національних сусідів можна загуглити, а ось оповідь про нашого мерчика розповім повністю.🔺Отож, наприкінці лютого Луцька міська рада ухвалила зміни до бюджету громади на 2024 рік. Серед інших статтей видатків, була одна про виділення 3,5 млн гривень на закупівлю двох шарків на потреби Сил оборони.Проте досі кошти не перерахували. Хоча всі необхідні умови для цього є.На минулій сесії Поліщук заявив, що рішення про субвенцію на шарки не погодила консультативна рада з приводу оборонних закупівель при міському голові.Це настільки примітивна маніпуляція... Адже до цього десятки субвенцій перераховували без усілякого розгляду на консультативній раді.Єдина причина, чому субвенцію Поліщук досі не перерахував, це те, що за неї просив я.Таке собі дрібне западло від розпухлого від власного его мера.І ось нещодавно я надіслав міському голові лист з проханням виконати рішення міської ради і перерахувати субвенцію на шарки.🔺Минуло десять днів. І за цей час Поліщук зміг лише розродитися інформацією, що йому потрібно більше часу, щоб розглянути моє звернення.А по суті треба тільки дати вказівку фінуправлінню, щоб перерахували кошти і шарки допомагали нищити підарів на фронті. Образно кажучи, треба натиснути дві кнопки.👥Отож, скільки потрібно часу Поліщуку, щоб натиснути дві кнопки?Пишіть в коментарях! 👍⚡️ Підписатися на канал Андрія Лучика