Source
Андрій Лучик - про Луцьк | Нещодавно промайнула новина про те, що Луцьк підписав меморандум з Бор...
572 Views/Reach
2024-08-15 09:35
Message №296
🗣Нещодавно промайнула новина про те, що Луцьк підписав меморандум з Боратином щодо використання очисних спорудБоратин дасть Луцьку 15 мільйонів в цьому році і ще 15 мільйонів протягом наступних 4 років, щоб користуватися каналізацією.🔺Пояснюю на пальцях, чому це важливо і що насправді за цим стоїть.Отож, зараз складно уявити місто без централізованої каналізації. Всі стоки, які приймає і обслуговує Луцьк, стікаються на очисні споруди в Липлянах.🔺Вже декілька років Луцькводоканал проводить реконструкцію очисних. І справедливо було би, щоб фінансову участь в цьому процесі брали усі, хто ними користується. А це, крім Луцька, ще Боратин і Підгайці.Але, як і у випадку з парком на Набережній, важливими є мотиви.Ідея залучення фінансування з прилеглих громад, які користуються каналізаційними мережами Луцька є правильною.🔺Та тут є свої підводні камені. Подивіться, хто із забудовників зараз щось будує в Луцьку? Одиниці. Адже апетити владної команди в місті розгулялися не на жарт. Неофіційні прайси за право побудувати багатоквартирний будинок злетіли до небес.Що в цьому випадку роблять забудовники? Йдуть в прилеглі громади, де будуватися дешевше. Зокрема в Боратинську і Підгайцівську.Здавалося би гроші вислизають з рук луцької влади. Але... Але ж можна просто перекрити каналізацію для новобудов... 😉Що в принципі, й було зроблено. Тепер же на Боратинських землях в районі Львівської росте новий житловий комплекс, забудовник якого не чужий власникам луцького мера. Тому й з Боратином порівняно швидко вдалося домовитися.Залишився "впертий" голова Підгайцівської ТГ Юрій Семенюк 🙂⚡️ Підписатися на канал Андрія Лучика