Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 509
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Number of subscribers

21 509
Average/Day:: +53
Average/Week:: +117
Average/Month:: +1028

👁️ Average views per message

17 407
Average/Day:: 17,400
Average/Week:: 15,486
ERR: 80.93%

📊 Messages per Day

2
Last day: 2
Week average: 1.7
Average per day: 2

Logo change history

Name change history

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

ВІЗИТ ПОВАЖНИХ ГОСТЕЙ. ПІДСУМКИ. Вчора до Києва завітав поважний гість. Цілі візиту О'Брайена докладно. Останній зустрівся з головою нашого МЗС Кулєбою, Президентом Зеленським, головою МОУ Умеровим, а також прийняв участь у нараді на Банковій у котрій приймали участь вищезгадані міністри плюс очільник ГШ ЗСУ Баргілевіч та голова ОПУ Ермак. Цілі візиту та теми переговорів з нарадою.1. Узгодження спільної дипломатичної позиції по викликам які постають у світлі "Курської операції.2. Звіт українських посадовців щодо виконання "домашнього завдання" з втілення у життя стандартів НАТО в Україні. 3. Звіт української сторони з реформування сектору Нацбезпеки.4. Узгодження з Українською стороною можливого майбутнього рішення АП Бадена щодо залучення відставних льотчиків США до пілотування українських літаків американського виробництва5. Обговорення прохань України щодо підвищення далекобійних можливостей ЗСУ., зокрема прохання надання дозволу на викорисиання ракет ATACMS по території рф на повний радіус дії по визначеному переліку цілей.  По пункту 5 рішення немає, але О'Брайен передасть Держсекретару українські пропозиції які були узгоджені на спільній нараді. По пункту 4. Є принципова згода на залучення льотчиків але у випадку їх залучення вони не зможуть працювати поблизу ЛБЗ  - виключно у сфері ППО. Президент Зеленський особисто пообіцяв прискорити підготовку інфраструктури для якомога скорішого надходження чергових партій літаків і доповів, що фінансування цієї підготовки було і залшається пріоритетним для України.По пункту 3 доповісти не можу навіть тих крихт що дали. Але обговорювалися засоби цивільного контролю за діяльністю силових структур зокрема. По пункту 2. Умеров та Зеленсткий відзвітували про впровадження у дію за останні 3 місяця 12ти стандартів НАТО. О'Брайен вчергове відмітив що вкрай недостатній рівень боротьби з корупцією на всіх рівнях, а особливо у вищих ешелонах влади - головне гальмо яке не дає Україні можливості швидко наближатися до стандартів НАТО. Президент України вчергове висловив незгоду з твердженнями американської сторони і заявив, що у вищих ешелонах влади корупцію "маже подолано". Домовилися у ході наступного візиту заслухати звіти українських антикорупційних органів і інспекторів США з "Групи Пріцкер". По пункту 1. Сторони "звірили годинники" після чого посадовець США пообіцяв і надалі "підтримувати на рівні дипломвтії військові зусилля України по наближення миру на українських умовах".  Наразі більше новин немає. Гарного дня і гарних новин.
ЩО ПАНІ ПРІЦКЕР НАМ ГОТУЄ"? ЗАКІНЧЕННЯ.Один з головних розділів "Плану" - боротьба з корупцією. Пропозиції американців наступні.1. Законодавче розширення повноважень "Антикорупційної триади" - САП, НАБУ, ВАКС. НАБУ повинно перебрати на себе приблизно третину справ які зараз розслідує ДБР. 2. Кратне збільшення штату антикорупційних органів, створення регіональних відділень які будуть займатися корупцією на місцевому рівні.3. У конкурсних комісіях по набору нових співробітників виключне право затвердження на посади будуть мати представники країн-донорів України.4. Продовження діджиталізації - потрібно максимально спростити отримання дозволів у будь який сфері діяльності з максимальним відключенням влади від процесу прийняття рішень на будь якому рівні.. 5. Підвищення ролі суспільних наглядових рад доброчесності в усіх сферах управління. "План" фактично пропонує вивести антикорупційні органи з підлеглості український центральній владі на час втілення його у життя з підзвітністю структур в першу чергу перед донорами і тільки в другу чергу перед українською владою. Заключна частина "Плану" на який я звертаю увагу - "Розвиток демократичних інституцій в Україні. Політична структуризація українського суспільства, розвиток парламентаризму через створення ідеологічних партій західного типу у всьому, окрім радикального, політичному спектрі". Основа створення партій як правого, так лівого та центристського напрямку - громадські рухи, волонтерські об'єднання, молодіжні об'єднання працюючі у сфері американо-українського та європейсько-українського співробітництва. Союзники, при чому як європейські так і американські і навіть японські, готові фінансувати роботу таких об'єднань через грантову допомогу з наступним партійним оформленням та переходом фінансування у відповідності до законодавства України яке потрібно змінити та частково створити у відповідності з загальноєвропейською законодавчою основою. Усі нині функціонуючі зараз у Державі, парламентські та позапарламентські. партії у "Плані" визначені як "перехідні від пост-радянської системи їх створювання до загальноєвропейської" та такі, які "переважно не задовольняють суспільні запити громадян України". Це не означає того, що у перехідному етапі США повинні відмовитися від співпраці з нині існуючими політичними партіями, але співпраця з ними повинна будуватися на позиціях "нав'язування тим м'якою силою дій, які забезпечать законодавчу підтримку реформ, а ті, в свою чергу, повинні вивести Україну з пост-радянського минулого до майбутнього повноцінного членства України у "Клубі цивілізованих Держав" і створити умови повного переходу України на рівень самокерованості". Відстрілявся. Завтра "Їбенея", ну і новини, якщо, звісно, їх буде вночі достатньо. Гарного вечора.
КУРСЬКА ОПЕРАЦІЯ. ПРОМІЖНІ РЕЗУЛЬТАТИ. Хоч зараз йде навіть не десятий день проведення "Операції", але на горизонті вже визначилися проміжні її висновки. Вони здебільшого втішні, але з огляду на нашу внутрішньополітичну ситуацію є і негатив. Коли я як надоїдлива муха дзижчу постійно що суспільство росії не монолітне, що росте внутрішній прихований спростив політиці хуйла, що сама імперія нетвердо стоїть на ногах, то мене часто називають мрійником. Я не мрійник - я прагматик та реаліст. Так от. За останні два дні до різних владних та розвідницьких структур США звернулися 14 високопосадовців та бізнесменів рф. Що вони просять та пропонують я, звісно, не знаю. Але знаю що на американців вперше після "пригожинського бунту" вийшов Патрушев. Той самий Патрушев який ще 23го року одночасно з хуйлом вів переговори з американцями перед нашим Контрнаступом і позиціонував себе як альтернативний путіну центр сили. Поки ще нас ніхто не інформував про пропозиції та прохання з якими той звернувся до американців, але є факт - відсторонений фактично від реальної влади Патрушев знову повертається у гру разом зі своєю кремлівською баштою. Нагадую - ще влітку 23го Патрушев пропонував вивести війська з Запорізької та Херсонської областей задля початку переговорів про мирне врегулювання "конфлікту з Україною". Його активізація - опосередкована ознака того, що існує запит як мінімум бізнес та ДБшних башт кремля на заміну путіна який по факту виявився нездатним забезпечити ані безпеку громадян, ані недоторканість кордонів. І якщо ЗСУ продовжать тиск і розширять зону бойових дій на Брянську та Білгородську області, то стає реальним сценарії з кремлівським переворотом та виходом росії з війни. І це не все. Є інформація про активні контакти ГУР та ЦРУ з представниками не тільки російської опозиції, а й навіть з представниками місцевих влад яка у своїй беззаперечній більшості не підтримує війну з Україною але в умовах всевластя ДБ вимушено на продовження неї працює. Я знаю що і американці. і українці займаються підготовкою "лідерів національних опозицій" чого навіть не дуже приховують. І подальшій успіх ЗСУ наближає час "вприскування" їх у тіло рф для подальшої її дестабілізації. Що буде надалі - не знає ніхто, дуже багато перемінних які можуть змінитися та змінити сценарії розвитку подій, але одне зрозуміло - "Операція" вже дестабілізує режим путіна і наближає бажане перемир'я на наших умовах. Ну а вплив "Операції" на нашу внутрішньополітичну ситуацію не настільки позитивний. Успіх її та можливі вдалі переговори про перемир'я гарантують Зеленському переобрання на посаді Президента. Успіх не тільки повність "відключає" стару опозицію яка зараз у очах абсолютної більшості українців виглядає ворогами України зі своїми наративами про "Операцію" як засіб відволікання уваги від фронтових невдач та корупції" - вона опосередковано фактично нищить рейтинг єдиної людини яка може теоретично кинути виклик Зеленському - Залужного. Я очікую кампанію у ЗМІ з протиставленням Залужного та Сирського. "Сирський - маневрена війна за кальками НАТО, звільнення Харківщини, наступ на територію рф. Залужний - невдалий контрнаступ, радянщина у армії". І я думаю, що така кампанія. на жаль. буде мати успіх. І попри не світлі внутрішньополітичні горизонти ми все одно радіємо успіху наших героїв бо перемога - вона і є перемога, і абсолютно байдуже при кому вона здобута. Ну а після війни потрібно вирішити головне для України завдання - створення реальної прозахідної та за західними кальками, опозиції бо тільки вона реально зможе політично знищити "зелену владу" та зробити Україну частиною Західної цивілізації не на словах, але на ділі.
АРСЕН. Ясно, кадировець. ЛУКА. Хто кадировець?АРСЕН. Йдемо до відділення. До виявлення особи.ЛУКА, Не треба нічого виявляти - усім народам світу зі мою усе давно ясно! Мені терміново потрібно на Банкову!АРСЕН, Ух ти - на Банкову!!! (Радісно). Терорист! Поліцейський "воронок", у камері сидить прикований браслетами до решітки Лука, за решіткою біля водія Арсен, у вікно вид на Банкову. АРСЕН. (Через решітку вікна) Ну що, будемо домовлятися?ЛУКА. Про що?АРСЕН, Про боротьбу з тероризмом!ЛУКА, До чого тут тероризм?АРСЕН. Може й ні до чого - ти мене переконай!ЛУКА. Я не стану вас ні у чому переконувати!АРСЕН, Моя справа - запропонувати. Не бажаєш по-доброму, будемо розбиратися.ЛУКА. Відпустіть мене! Це зухвале порушення прав людини!АРСЕН. Це ще не порушення. колгоспник, це лише перевірка паспортного режиму! Порушення буде коли тобі нирки опустять.ЛУКА, Припиніть ці знущання!АРСЕН. Знущатися, кацо, я ще не починав!ЛУКА, Який я вам кацо?АРСЕН. Посидиш троє діб у карцері - станеш кацо, ще й дякувати будеш!ЛУКА. Я протестую!АРСЕН. Це на здоров'я.ЛУКА. Ви не маєте права!АРСЕН. ( У вікно).Хлопці, поясніть йому на рахунок прав! Включає музику, Скрізь музику чутно діалог Луки з поліціантами.- Зараз будуть тобі твої права. (Хренак)ЛУКА. Припиніть! (Хренак) Больно ж!- Ще щось незрозуміло на рахунок прав? (Хренак,хренак), ЛУКА. Я буду звертатися у Раду Європи! (Хренак)- Пацани, він нас Європою лякає! (Серія хренаків).ЛУКА, Ай! Я вимагаю щоби мене відвезли на Банкову!- Зараз відвеземо. (Хренак) Прямо на химерах розтягнемо! (Хренак) Ще відвезти?ЛУКА. Не треба! Я зрозумів, я все зрозумів! Не треба! Беріть все, бульбу, гроші!АРСЕН. (Бійцям у вікно) Хорош. (До Луки). Тепер бачу що не терорист. Чого ж ти раніше мовчав? Двері воронка відкриваються, звідти з підсрачником вилітає Лука. Воронок їде у пітьму. Лука встає, робить кроки та натикається на Віталю. ВІТАЛЯ. Куди такий красивий зібрався?ЛУКА. Куди очі дивляться!ВІТАЛЯ, Знаю я, куди твої очі дивляться - на Банкову!ЛУКА. Не у мене одного!ВІТАЛЯ, У мене вони дивляться на благо України!ЛУКА. А у мене на благо усіх слов'янських народів! ВІТАЛЯ. А у мене!... Загалом, ми один одного зрозуміли - не дивись туди більше. ЛУКА. Будьте здорові.ВІТАЛЯ. Йди, йди, тільки населення на затопчи. Лука. Якщо на славу населення то можна й затоптати!ВІТАЛЯ. Якщо на славу - про що мова? Короткий гудок автівки. З воронка що повернувся висовується Арсен.АРСЕН. Гей, батька, греби по місцю проживання. Ще раз побачу - будеш доводити що ти не з ІДІЛу! Знову вокзал. Дві троянди замість трьох на місці де колись був бюст Ленину. Голос з гучномовців - "Поїзд Київ - Мінськ буде відправлено з третього путі. Повторюю... У вагоні обіймаючи торбу сидить Лука. ЛУКА. Об'єднувача слов'янських народів з мене не вийшло. Доведеться повертатися у управдоми.
ПРО ПЕРЕГОВОРИ ТА ЧЕРГОВУ "БУЛЬБОНАВАЛУ". Відбулися переговори у форматі - Салліван - Ермак - Умеров - Остін. Теми переговорів три.1. Посилення далекобійних можливостей України.2. Озброєння нових та поповнення існуючих бригад ЗСУ.3. РОЗШИРЕННЯ СПІВПРАЦІ МІЖ ГШ ЗСУ ТА ОКНШ США. Реліз. 1. Пентагон підготовив рекомендації щодо регламентації майбутніх можливих ударів ракетами ATACMS по території росії. Вони після переговорів будуть покладені на стіл Байдену. Рішення буде протягом тижня. Україна просить про розширення технічної підтримки США нашої "Ракетної програми", 2. США готові допомогти європейським союзникам розширити навчальні місії для особового складу ЗСУ на третину з відповідним фінансуванням з боку США. 3. Особовий склад Групи інспекторів США при ГШ ЗСУ буде розширено у найближчий місяць. На скільки - не довели. "Нам би побільше", бо плідна співпраця по підготовці Курської Операції дала гарні результати. Та й наші штабісти навчаються без відриву від роботи. Це дуже гарна новина. Ну а тепер про чергову "Бульбонавалу". На каналі багато моїх земляків, так от нехай вони розкажуть - скільки я криком горлаю на всю Пущу та Горенку про те, що вторгнення з території Білорусі РЕАЛЬНО не можливе. А горлаю я з червня 22го коли раші почали вивозити боєприпаси, танки... - все що може знадобитися у війні проти нас, з території Білорусі. Станом на зараз в Білорусі в наявності близько трьох тисяч бидлюків - обслуга ракетних систем та аеродромів на яких вже майже не залишилося російських літаків - вони працюють на нашому сході. У Росії немає жодних резервів для розгортання ударного угруповання в Білорусі. Жодних. Сам Лукашенко скоріш вдавиться на березі ніж надасть наказ своєму бульбовоїнству напасти на нас - майже напевно на троні не всидить. У мене на кордоні з Білоруссю море знайомих, і військових, і з Дніпровської флотилії особливо, і вони одностайні у переконанні: бульби нас не просто бояться - відверто сцють. вибачте за мій французький. І найменше що його військові хочуть - воювати проти України. Чітко та ясно - немає жодних ознак того. що готується військова операція з території Білорусі. ЖОДНИХ. Підготувати її - потрібні два-три місяці та російський контингент як мінімум у 25 тисяч з відповідним озброєнням. Його немає та взяти нема звідки. Скоріш за все Лукашенко дуже сильно отримав по лисині від путіна коли заявив про відвід військ з нашого кордону. Всі його заяви - спосіб примусити ЗСУ і далі утримувати на білоруському кордоні наше військове угруповання і не дати змоги перекинути наші війська на схід. ВСЕ, Нічого більше. Я стверджую що зараз Лукашенко кулуарно ледь не молить Західних контрагентів "понять и простить" та зняти хоч частину санкцій з Білорусі. У росії закінчуються гроші, дуже скоро на Білорусь скоро не вистачить. А на хрін йому рф без грошей? Питання риторичне. Так що не зважайте на не суттєве та чергове раш-білоруське ІПСО яке має на мету не тільки утримати наше військо на кордоні, але й посіяти невпевненість та паніку серед населення України. Не переймайтеся - з Білорусі до нас ніхто не полізе. Хоча зняти бригади, на жаль, повернуться на кордон бо того вимагають союзники для спокою свого представництва в Києві... Спокою та впевненості. Наші вже у Білгородській області, а, нагадаю, її Грайворонський район у 20ті роки входив до складу УРСР. . Маю надію що надовго. А взагалі - ви мені колись дасте спокій щоби я таки закінчив огляд "Плана Пріцкер" та написав чергову "Їбенею"?))) Ех ви...)))
"ХАЙПОЖЕРАМ ЗАТИКАЙТЕ РОТА КАПЕЛЮХАМИ"!От кому би я руки повідривав та у дупу встромив, так це тим, хто накручує українців на темі майбутнього "Самого страшного" ракетного удару. Ні хера падлюки не знають, але людей з нестійкою психікою занурюють головою у психоз та депресію. Давайте розкладемо по полицях ситуацію на даний момент. Чи буде обстріл? Обов'язково буде. Розвідники усіх Держав-союзниць вважають що МОЖЛИВІ дві-три хвилі масованих обстрілів після чого серія локальних. "Є певні ознаки того, що путін віддав наказ їх здійснити НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ, АЛЕ! Але ніхто не знає - коли вони відбудуться. Може вдень, може вночі, може сьогодні, може через тиждень - абсолютно достовірних даних немає. Ті ж американці вважають що росія накопичила достатньо ракет щоби здійснити вищезгадану кількість обстрілів. Але вона досі вивчає шляхи обходу підсиленої останнім часом та "реінтегрованої" системи української ППО підсиленої американськими літаками які вже один раз вилітали на вдале перехоплення крилатих ракет. Кожен українець має подякувати США, Німеччині, Болгарії, Іспанії, Словаччині, Чехії, Норвегії, Великобританії. Нідерландам, Данії, Швеції, Фінляндії, Південній Кореї, Польщі, Ізраїлю та Японії за підсилення наших можливостей за останні 4 місяці. Останнім окрема подяка - після російського демаршу-попередження про "суттєві наслідки у випадку прямої передачі Києву ракет для "Петріот", Японія передала нам партію. Порізала катаною чергову буру російську лінію. Чи впорається наша ППО з новими викликами? Віримо що так, тим більше, наскільки мені відомо вже від наших військових, з минулим нашим ППОшним поху..змом зараз борються - наші спільно з американцями будують нову систему захисту. Куди бидло спрямує удари? Не секрет. 1. Київ та область. 2. Об'єкти ВПК. 3. Аеродромна інфраструктура. 4. Енергетична інфраструктура. 5. Логістичні бази постачання західної зброї. Живете поряд - заздалегідь визначитеся з укриттями та не ігноруйте тривоги. Маєте можливість - на пару тижнів переїдьте у більш безпечні місця. І - головне! - пам'ятайте що нічого "не баченого" ми не побачимо, вибачте за тавтологію. Тотального розгрому який був восени 22гого з одночасним пуском бидлом 120 ракет не буде - зараз засобів ППО не порівняно більше. Витримаємо. Не ведіться на висери вітчизняних та інших хайпожерів, реально оцінюйте можливості нашого війська та бідлячих ВКС і вірте у краще - до нього вже не так далеко. Витримки. спокою та врівноваженості. "Їбенею" та останню частину про "План Пріцкер" дам вже завтра. Сумбурний день - нічого не встигаю.
КРОТИ. КРАПКИ НАД "І". Усі знають - як я ставлюся до нашої влади. Але я завжди був за справедливість та проти безпідставних звинувачень на її адресу - вона повинна відповідати за скоєне, а не за не скоєне. Розробка "Курської операції" не могла йти повз Президента та його офісу. Верховний у особі Президента перед наданням директиви на проведення "Операції" на РНБО заслуховував військових де ті доповідали плани та визначив дату початку. Казати що "Ермак та Зеленський нічого не знали і саме тому все вдалося", може тільки ідіот чи контужений політичний збочинець - ОПУ з його очільником на загальному рівні були задіяні у підготовці "Операції". Вчергове і в останнє повторюю - Єрмак набагато довше ніж будь який український топ-посадовець проходив перевірку на зв'язки з рф яку проводили американські спецслужби перед тим, як дати йому доступ до переговорного процесу та той же обмежений до Держтаємниці США. І те, що все вдалося велика заслуга і наших, і американських спецслужб - робота по очищенню ЗСУ та інших держорганів від зрадників - інформаторів бидлостану за останній рік виявилася ефективною. Крапка. І підготовка, і дата початку "Операції" і взагалі її проведення не могли пройти без згоди США та їх опосередкованої участі . І зараз її згорнути американці можуть легко та у найкоротший строк просто попередженням про перекриття допомоги. І те, що зараз нас фактично на рівні світової дипломатії прикривають США та ЄС своїми заявами що ми "Маємо право робити те, що робимо" однозначно вказує на те. що союзники "у темі". Це я кажу для тих, хто піддає сумніву надану мною інформацію. Нагадую - до січня цього року існувала абсолютна заборона на перенесення наземних бойових дій на територію бидлостану про що навіть казав у інтерв'ю восени минулого року Буданов. Так що ті, хто каже - "наші на амеров хер поклали та самі все роблять" стають на одну дошку з бидлом та його антиамериканськими наративами. Будьте здорові, думайте головою, а не серцем та політичними вподобайками, і дуже прошу - сьогодні мене не зачіпати взагалі і темами про "кротівню" зокрема.
ДЕМОГРАФІЯ. ПІСЛЯМОВА. Після перегляду коментарів реально починаєш думати що невміння мислити з точки зору елементарної логіки то наша національна риса яку ніякими силами не викорінити. "Україну перетворюють на Рашку-2! "На кордоні планують створити "Залізний завісу"! "По херу на народжуваність - особиста воля важливіша"!. Я історик, доволі непоганий. І я чудово пам'ятаю приклад Ізраїлю який в абсолютно ворожому і набагато більш чисельному оточенні будував свою Державу. Будував з "суспільно корисними роботами" які були майже без оплати - "за пайку", з серйозними обмеженнями на вільне пересування громадян, з гаслом - "Єврейська родина не може мати менше трьох дітей"! Пам'ятаю Великобританію який дісталося набагато менше ніж зараз Україні, державу з картковою післявоєнною системою, з шаленими податками та масовим зниженням рівня життя. Ну а ми... Нам дають гроші на відновлення. Вже дають, дадуть дуже багато. Хвилюються що ці гроші нікому буде освоювати, бо людей не вистачає. У нас і в натяку не забирають безвізовий режим - все буде точно так же, як і до війни - їзди до Європи хоч сто разів, але з роботою та набуттям там громадянства майже зась. Нас прискорено тягнуть до ЄС, ми вже навіть не самі туди йдемо, і це попри реальні ризики для свого заможного та розвиненого майбутнього з-за цієї "прискореності". У нас ніхто не забирає перспективу НАТО, вона навіть стала більш близькою ніж до війни, але все одно у найближчому часі недосяжною. Проте ми вже маємо інвестиції у наш ОПК та будемо мати їх більше та більше. Проблема одна - кадрів для підприємств немає, брати нема де. Нам дають повну лінійку озброєнь, допомагають підняти наш ОПК, з нами підписали "Безпекові гарантії" які, при правильному поводжені нашої влади, дозволять нам не просто мати "гарантований захист" від агресії бидла. Якщо будуть люди... Нам пишуть "Плани Маршала", твердо обіцяють післявоєнне фінансування, пропонують дати гроші на підготовку спеціалістів. а ми... А ми чітко бачимо статті Конституції з своїми правами і в притул з лупою не бажаємо бачити статті зі своїми обов'язками, один з яких зобов'язує нас захищати нашу Україну. Знаєте, в чому нас перевершує бидло? В тому, що у нього суспільне завжди було вище особистого. Друга Світова навіть мега уособлене суспільство Великобританії примусила переглянути "старий суспільний заповіт" з Державою та виправити перекіс особистого та суспільного на користь останнього. Ми ж твердо стоїмо на своєму - "Ні" - утискам нашої свободи"! І вибір у нас невеликий. Ми можемо і надалі волати про європейські цінності та самознищуватися як нація не поповняючи її генофонд. Або стулити писок, змиритися з вкрай м'якими, у порівнянні з тим же Ізраїлем та післявоєнною Британією, обмеженнями особистих свобод, і працювати над відбудовою та розбудовою Нової України. Інакше - смерть під чоботом бидла яке вже зрозуміло важливість демографії та планує жорсткі, переважно ПРИМУСОВІ заходи для відновлення народжуваності. Нам пропонують мінімум жорсткості та максимум стимулювання - все одно це "зрада" та обмеження наших свобод як у рашці! Не буває багатих націй з бідним людським капіталом. Не буде сильної України без 35ти мільйонного населення. Не буде ОПК, не буде машинобудування, не буде науки - ні хріна не буде у нації яка вмирає, бо кадри вирішують усе. Ми повинні змінити владу зеленої какістократії яка не може по визначенню думати про майбутнє нашої Держави та її населення, але будь яка прийдешня влада та українці в усі часи повинні розуміти - або ми виконуємо свій "неоголошений обов'язок" та зберігаємо Україну для народжених наших дітей, або України не стане разом з ненародженими нашими дітьми, бо саме ми те зробити дозволили.
"ЩО ПАНІ ПРІЦКЕР НАМ ГОТУЄ"? - 2. США пропонують на період до повного впровадження Судової реформи на законодавчому рівні дозволити українським суб'єктам господарювання вирішувати конфлікти у Європейських судах та судах Великобританії без попередніх звернень до українських судів. США бачать локомотивами української економіки які здатні дати їй суттєвий поштовх для розвитку ІТ- сферу, ОПК, аграрний сектор та переробну промисловість яка його обслуговує, та енергетику в цілому. США вже сприяли заключенню контракту на побудову одного блоку АЕ в Україні. В перспективі мають допомогти у побудові ще сімох. Вісім американських корпорацій готові побудувати в Україні мережу міні-електростанцій при умові демонополізації українського енергетичного ринку та допуску на нього іноземних операторів. США бачать не тільки можливим, але й необхідним побудову широкої системи приватних Теплових. Повітряних та Сонячних електростанцій які у комплексі з АЕС забезпечать експорт мінімум третини електроенергії за кордон. США вважають пріоритетним фактичне включення українського ОПК у ланцюг як північно-американського, так і європейського загального виробництва озброєнь через створення спільний підприємств з подальшим виходом вироблених в Україні озброєнь на світові ринки та відповідним надходженням частини прибутків в українській бюджет. США вважають що "випереджаючий розвиток чотирьох галузей наповнить українську казну та дасть змогу Державі ефективно фінансувати у розвиток машинобудування та у інші сектори економіки які вона надалі сама визначить як пріоритетні". США вважають за необхідне як мінімум на 10, а краще на 15 років заморозити переговори про вступ України до ЄС, Причина - у Європі існує жорстка податкова та фінансова регламентація та широкі обмеження на застосування методів державного протекціонізму які у випадку прискореного вступу України до ЄС не дозволять українській економіці розвиватися випереджаючими утричі середні показники ЄС темпами і, відповідно, не дасть змоги тими ж темпами покращити рівень розвитку економіки та рівня життя населення. При впроваджені "Плану розвитку" переговори про вступ повинні бути заморожені на 10 років, а за цей час Україна повинна зосередитися на впровадженні "Асоціації", "в цілому максимально наблизити своє законодавство до Європейського, використати фінансові переваги укладених "Безпекових договорів", після чого з набагато сильніших позицій почати переговори про вступ до ЄС, бо зараз має місце певний диктат ЄС який може завдати або шкоди, або переважно знищити певні галузі української економіки". Цікава деталь - "США вважають цілком можливим при впроваджені у життя "Програми розвитку" досягнення Україною у 15-20ти річний період рівня життя та рівня ВВП на душу населення як мінімум нинішньої Польщі". Знову тільки почав, а вже забагато. Маю надію я в цілому задовольнив інтерес підписників. Якщо ні - кажіть. Ще на пару дописів корисна інформація про "План"... є.
ХРОНІКИ ЇБЕНЕЇ - 5. Розвідспільнота США кожні три місяці кладе на стіл Байдена зведений звіт по багатьом питанням. Звісно що ніхто нічого нам не розповість про безліч даних з нього, але нам кидають крихти у вигляді даних про втрати ворога та про стан його економіки, рівень мобілізації та виробництва озброєнь. Дам спочатку тезово про все військову частину, а завтра про економіку та фінанси. "При поточних та зростаючих втратах у танках та ББМ у серпні 2025го року росія вийде на від'ємний рівень постачання бронетехніки на поле бою, а з середини 26го року, при збереженні поточної інтенсивності бойових дій, може взагалі втратити можливість формувати підрозділи навіть з половинним забезпеченням тих танками та ББМ". Через санкції, нестачу кваліфікованих кадрів та технологічну відсталість російський ОПК не здатен виробляти більше 170 танків у рік, а бази довготривалого зберігання бронетехніки радянських часів спустошені на 70 відсотків, причому на них залишилася в основному техніка найбільш застарілих моделей".. "Україна вийшла на рівень самозабезпечення танками та ББМ на полі бою завдяки відновленню радянської техніки на заводах Оборонпрому в Україні, Польщі, Болгарії та Чехії та у перспективі має перевершити росію у рівні виробництва бронетехніки вже у вересні 25го року завдяки початку роботи трьох заводів корпорації "Рейнметалл" яка вже побудувала завод з випуску бронемашин "Linxs" та будує два заводи для виробництва танків "Panther KF51" та поточного ремонту наданої бронетехніки". "Випуск бойових літаків у рф другий рік поспіль не перевищує 27 одиниць що не забезпечує рівень відновлення бойових втрат авіації. По мірі насичення ЗСУ сучасними західними літаками рівень втрат може зрости вдвічі що поставить під загрозу забезпечення ВКС росії не тільки рівнядостатньої присутності у проблемних регіонах світу, а й взагалі достатній рівень безпеки власної території". "Після впровадження та загрози впровадження вторинних санкцій проти китайських корпорацій які задіяні у забезпеченні роботи російського ОПК ми бачимо у останні три місяці падіння на чверть об'ємів постачання високоточного обладнання та на 20 відсотків сировини для виробництва порохів що в перспективі неминуче вплине на подальше зростання дефіциту боєприпасів з поточних 800 тисяч снарядів до 1 млн, а також збереження нестачі стволів для артилерії та стрілецької зброї на рівні від 21 до 24 відсотків" "росія не здатна забезпечити експортні поставки сучасних систем ППО одночасно з забезпеченням ними потреб на полі бою. Ефективні українські удари західним озброєнням по комплексам російської ППО у Криму, на окупованих та прикордонних територіях роблять ситуацію гранично критичною коли заради забезпечення фронту засобами фактично ліквідовується захист росії у деяких регіонах. При збереженні рівня втрат рф може залишитися без ешелонованої та інтегрованої ППО вже у серпні - вересні 26го року", .. "ЦРУ та АНБ вважають завищеними на третину російські дані про мобілізацію та прогнозують подальше зростання дефіциту поповнення бойових втрат який вже не можна забезпечити без проведення відкритої мобілізації яка неминуче відчутно погіршить економічні показники рф та поставить саму економіку на межу можливого каскадного обвалу". Далі буде. Економіка. фінанси, санкційний тиск.