Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 509
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Source

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ЗАЛУЖНИЙ. ОСОБИСТЕ. ПІСЛЯМОВА. Відповім на деякі питання з чату та зак...

Telegram community logo - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
5 100 Views/Reach 2024-10-21 02:58 Message №851
ЗАЛУЖНИЙ. ОСОБИСТЕ. ПІСЛЯМОВА. Відповім на деякі питання з чату та закрою тему. Закрою як закрив її з Порошенком - якщо мене ніхто не зачепить, то взагалі не буду це ім'я згадувати. Сутність багатьох питань у чаті з пісні старої "Машини часу" -Не всем интересно - что я имею в виду,Но всем интересно - с кем и куда я иду...А я плыл и плыву не "За" и не "Против", а туда, куда собирался.Мне может быть и трудней, и проще, но течение тут не при чем... Я не "обнуляю" нікого - я просто не маю для себе жодної ікони який би кланявся. Я безмежно вдячний Залужному за 22й рік. Я розумію, наскільки йому було важко працювати в умовах все зростаючого тиску зі сторони Верховного та ОПУ. Я не військовий і не можу професійно судити про його діяльність на посту Головкома. Але я Громадянин України і позиція моя як Громадянина. Коли людина, яка має у Державі найвищий авторитет, яка сама постраждала від дій нашої недолугої влади, замість того, щоби виступити з реальною критикою негараздів, які бісять та турбують, вганяють у суспільну депресію більшість українців, замість того, щоби скористатися підтримкою американців і заявити, а потім наполегливо працювати над створенням непарламентської опозиції, партії, об'єднати навколо себе активних та професійних українців які бачать себе у політиці, просто тікає з Держави і постить красиві фоточки з красивого Лондону і відмовляється від кар'єри політика, то у мене градус поваги до неї наближається до нуля. Я не сприймаю наїзди чергового Артема - Артура на американців - ті пречудово продемонстрували - як потрібно воювати у Іраку де їм протистояла саме така величезна радянська армія з радянською військовою доктриною і шаленою кількістю броні. До того американці виграли дві Світові війни. І той же ЦАХАЛ який багато у чому взяв на озброєння американську військову доктрину та має повне сумісництво з армією США, обмеженою кількістю людей б'є в багато разів більш великі орди арабів та іранців, для нас повинен бути прикладом, а не дитя Герасімова - російська армія. А у частині керування військом, плануванню операцій, нашим генералам у американців вчитися не перевчитися. Це моє особисте переконання - воюючи по-радянськи ЗСУ програють на полі бою. І навпаки - виграють коли беруть допомогу у американських радників. Я НІКОЛИ не буду закликати до військового перевороту - це шлях до знищення України. Але я закликаю до кропіткої праці по створенню нової української опозиції. Саме вона, побудована знизу доверху, має замінити зелених какістократів на усіх щаблях влади. Усі інші "революційні заміни" або приведуть до влади наших генералів які вже накерували військом до нинішнього стану, або старі дупи які усі гамузом привели нашу Україну на межу виживання. Жоден з цих варіантів особисто мене не влаштовує. Я не агент Подоляка - я лютий ворог нинішньої влади. Але іншої влади немає, а у нас війна. І ви не дочекаєтеся від мене імен - "за кого я топлю". "Топлю" я за ідеологію, а не чергову ікону для поклоніння, "топлю" я за професіоналізм та "топлю" за "західну цивілізацію" де Україні, по моєму абсолютному переконанню, місце у майбутньому. А Залужний... Свої пам'ятники у майбутньому він чесно заслужив. Але це ніяк не виправдовує, на мою думку з якою можна погоджуватися чи ні, його слабкість, бажання усім подобатися, та конформізм. Мессія не прийшов - треба працювати над тим, щоби було ким замінити нинішнє "зелене" неподобство. Сьогодні звіт по грошам, які ви, мої дорогі підписники, зібрали, за що я вам безмежно вдячний, завтра інформація про черговий тур переговорів у чотирикутнику Україна - рф - Німеччина - США який відбувається останні дві доби, а потім я прийму остаточне рішення по формату роботи каналу. Як мінімум невелику перерву я таки візьму.