Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 509
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Number of subscribers

21 509
Average/Day:: +53
Average/Week:: +117
Average/Month:: +1028

👁️ Average views per message

17 407
Average/Day:: 17,400
Average/Week:: 15,486
ERR: 80.93%

📊 Messages per Day

2
Last day: 2
Week average: 1.7
Average per day: 2

Logo change history

Name change history

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

ПРО РОСІЙСЬКИХ "ЧЕЛОБІТНИКІВ". ПОЯСНЮВАЛЬНА. За останній тиждень на американських контрагентів різного рангу виходили вісім російських представників бізнесу, силових структур та органів влади з багато у чому спільними меседжами. І треба пояснити - чому про деяких "челобітників" я пишу, а про деяких ні.  Справа у тому, що про тих росіян, яких американці вважають вартими серйозних переговорів, я або не розповідаю взагалі, або не вказую конкретну персону, або нас взагалі не інформують про подробиці контактів та прізвища контактерів, лише про те, що вони відбулися з певними представниками таких то структур. Не виключаю того, що про деякі такі нас не інформують взагалі. Ну а про тих "контактерів", які вже засвітилися зі своїми посланнями-пропозиціями на адресу американського керівництва, а це Патрушеви, Шойгу, Герасімов, Бортніков, Дерипаска, Абрамович, Стєпашин, Лавров, Ушаков, Дмітрієв..., слід сказати наступне.  Всі вони не допускають думки про можливе звільнення окупованих українських земель. Всі вони лякають США можливим соціальним вибухом у ядерній державі у випадку, якщо окуповані території доведеться повернути Україні.  Всі вони пропонують "особливі стосунки" між США та рф та "квадрідйони доларів" Дмітрієва від можливого економічного співробітництва двох держав у випадку, якщо не зважати на Українську проблему при відновленні такого співробітництва.  Всі вони лякають США можливим застосуванням ЯЗ у випадку, якщо Україна силовим шляхом звільнить Крим, на що постійно отримують попередження про наслідки та нагадування що Крим - міжнародно визнана територія України.   Інші пропозиції, типу можливого створення демілітаризованої зони уздовж Дніпра, можливої передачі Україні  Нової Каховки, ЗАЕС, Енергодару, можливої поступової виплати репарацій - все це носить ознаки попереднього  зондажу, а не конкретних пропозицій від реальних центрів впливу.  Я не можу сказати за всіх посадовців США, але на думку Держсекретаря та Директора ЦРУ абсолютна більшість російських контактерів є маріонетками путіна та свідомими провокаторами, через яких той створює ілюзію існування у москві реальної опозиції своєму режиму та, у свою чергу, через них же зондує "межу поступливості" американців. І Рубіо, і Реткліфф вважають реальними впливовими гравцями, з якими варто мати справу, лише трьох російських представників, по одному від влади, від спецслужб та від військових. Пробачте, але їх імена я називати не буду, а прізвища останнього і не знаю.  Останнім часом дехто з тих, кого я перерахував поіменно, "почали показувати ознаки серйозного та самостійного ставлення до ідеї реальних  переговорів щодо закінчення війни". Це Рубіо. Мова йде про Патрушева - старшого та про Бортнікова.  Во що все це виллється в результаті цього "челобітницького" марафону? Побачимо. Як нам повідомили, переговори щодо можливого існування рф без путіна з представниками російських реальних центрів впливу ведуться і "останнім часом мають ознаки, які дозволяють дивитися у майбутнє двосторонніх відносин між країнами з обережним оптимізмом". Ну а путіна Рубіо та Реткліфф вважають "повністю недоговороздатним", "слабо інформованим" та таким, який має ознаки "параноідального ставлення до питання збереження режиму особистої влади".  Ну і на останок дещо про заяву Стерненка про майбутню "Операцію у Криму". Я поняття на маю - чи то він ретранслює неформальний меседж від української влади, чи самостійно вирішив "хайпонути", але особисто я вважаю його заяву шкідливою. Досить нам "Контрнаступу" 23го. Працювати потрібно мовчки. Я дуже мало знаю про плани нашого командування щодо Криму та Херсонщини, а й знав би багато - в житті не сказав, але можу сказати, що у плануванні майбутніх операцій приймали участь не тільки українські штаби. І не американські. Без подробиць. І я лише можу тримати кулаки за те, щоби вони були хоча би частково втілені у життя.  Маю надію на те, що я відповів на ваші питання.
КОРОТКЕ. ІНФОРМАТИВНЕ.1. З завтра повертаюся до дозованого ведення каналу. Відіспався за пів життя. Сьогодні взагалі прокинувся о третій дня. У якості нагороди за міцний сон діти повернули телефон та ноут. ))2. Розвідспільнота США попереджає владу України про високу вірогідністть масованого обстрілу у найближчі 72 години. Пріоритетними цілями, на думку американців, можуть бути об'єкти ОПК, аеродромна та енергетична інфраструктура та ключові хаби постачання зброї. Попередження отримане сьогодні вранці. Нібито американські попередження від вчора та позавчора, які транслювали деякі наші ТГ канали, слід вважати фейковими. 3. Вчора на прохання російської сторони відбулася розмова Ушакова та заступника Держсекретаря Ландау. Розмова двічі переносилася через "велику завантаженість" американця. Ключове. а). У відповідь на запитання Ушакова - "Чи збирається Президент США виконувати домовленості, яких було  досягнуто у Анкориджі"?, Ландау відповів, що "Президент США виходить з того, що ніяких домовленостей у Анкориджі досягнуто не було, а відвертий обмін думками не можна назвати ані домовленостями, ані порозумінням".б). Ландау повідомив Ушакова про прийняте Президентом США попереднє рішення не надавати виключення від санкцій для російської нафти.в). Ландау повідомив Ушакова про "рішення, яке знаходиться на столі Президента", яке полягає у можливому посиленні санкційного тиску на банківський та нафтогазовий сектор рф. Заступник Держсекретаря повідомив росіянина про те, що рішення про введення таких санкцій буде прийняте у випадку, "Якщо учасники нашої переговорної групи (Уіткофф, Кушнер) не отримають під час візиту до москви чітку відповідь на питання - коли путін збирається припинити безглузду війну"? г). Ландау повідомив Ушакова про можливе ухвалення Президентом США рішення про розширення номенклатури озброєння, яке продає США Україні, та повторив тезу про залежність ухвалення, чи не ухвалення. його від поступливості путіна. Цю тезу Ландау озвучив у відповідь на чергове прохання Ушакова припинити "накачування "київського режиму" сучасною зброєю та припинити процес постачання комплектуючих для ОПК нашого ворога".  Інше не цікаво, там стандарт про "крах ЗСУ вже влітку", про "революційні настрої у Києві та у всіх великих містах України", про "Марність зусиль "київського режиму" завдати шкоди російській економіці через повітряний терор" та інша маячня. По підсумках переговорів Ушаков заявив, що він "з великим сумом вимушений констатувати, що процес деградації російсько-американських відносин знову набирає обертів". Як я зрозумів, можливо я не правий, але росіянина спочатку "поставили на розтяжку" переносами розмови, а потім показово "поставили на місце" у ході неї. Доки ще Президент США, як я бачу з інформації, яка нам надходить,  не здійснив черговий перехід зі світлої сторони  на темну. Слідкуємо за розвитком подій.  Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі. Бережіть себе.
СУМНЕ.  Годину тому ледь не загримів зі сходів у офісі - на долі секунди втратив свідомість.Примусили колеги відвідати лікаря. Тиск, температура норм. Дізнався лікар про те, що сплю по три - три з половиною години, а цієї ночі спав півтори - дуже сварився, поставив діагноз ОРВІ (ніс не дихає та гавкаю) та наказав лягти та не залипати у неті три дні як мінімум. Снодійне виписав. Син з невісткою вимагають віддати телефона, або вирубити його, та легти спати і погрожують всі гаджети розбити, якщо наступної доби спробую полізти щось писати чи читати. Пробачте мене, будь ласка. Не напрошуюся на співчуття, не жаліюся - просто констатую стан справ. Я вимушений взяти паузу на добу, бо діти налаштовані вкрай рішуче... Я постараюся одужати - доби, маю надію,  вистачить щоби виспатися та прийти до норми, я свій організм знаю.  Всі інфоборги віддам. Завтра ввечері постараюся повернутися до ведення каналу. Дуже постараюся. Попередження про масований обстріл від Розвідспільноти досі не отримане. Якщо надійде сьогодні - я майже напевно не зможу дати, тому слідкуйте за моніторинговими каналами.   На останок цікава новина, сміявся вранці. Не можу назвати ім'я, але один російський високопосадовець  СЗР під час спілкування з представником ЦРУ назвав міністра ЗС рф лаврова "crazy horse" коли американець послався на слова міністра, які прямо заперечували тези, які озвучував цей розвідник. Останній  висловив надію на те, що лавров скоро сконає, "та й дехто у кремлі теж". А я думав тільки ми Лаврова конякою називаємо...  А якщо без жартів, то росіянин обговорював з американським колегою майбутнє існування рф без путіна, запевняв того, що у спецслужбах є "люди дії", які готові "сприяти процесу скорої зміни влади у росії" і нова влада по приходу "здійснить рішучі кроки задля нормалізації стосунків з США та Європою". Але ще більш цікаво те, що ця гіпотетична "нова влада", за словами росіянина, "не поверне "новоросію" Україні у будь якому випадку, бо такий крок "неодмінно підірве внутрішньополітичну стабільність у рф та може призвести до потрясінь, які поставлять під загрозу саму російську державність". Проте ЗАЕС Нову Каховку та Енергодар цей прожектер та його хазяї готовий з барського плеча Україні подарувати. І чим "нова влада" відрізняється від путінської влади? Питання риторичне. Ще раз пробачте. Бережіть себе. Попрошу сина моніторити мою пошту та дати попередження, якщо воно надійде, але не факт що так буде. Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі. Я дуже постараюся якнайшвидше повернутися у стрій.
ДУЖЕ КОРОТКО. У приваті море питань та прохання щоби я не мовчав. Часу на відповіді та на те, щоби відкорегувати обіцяний на сьогодні допис просто НЕМАЄ - вчорашні гості вирішили залишитися у Києві ще на сьогодні і опікування ними звалили у тому числі на Вашого покірного слугу. Поїдуть завтра вранці - буде час на канал та на новини з обіцяним. Пробачте. Ну а щоби не відповідати підписниками та друзям на однакові питання дам чотири відповіді на загальні для багатьох питання.1. Україна отримає чотири пакети ракет - перехоплювачів, у тому числі для "Петріот", від Нідерландів, Німеччини, ОАЕ та США "найближчим часом". Можу сказати, що дещо доїде не просто найближчим часом. Без подробиць.2. "Петріоти" вночі працювали по балістиці рф. Заявляю відповідально. Скажу більше - прокинувся я вночі від виходу "Петріота" після першої ночі. Ті, хто каже що наше ППО вночі не працювала по цілях - брехуни. І скажу, що "законтрактованого постачання" протиракет для "Петріот" вистачить на строк до початку серпня для протидії масованим обстрілам на рівні як мінімум не менше того, що мав місце останнього разу.3. Ефективний (це головне) удар по московському регіону, який Зеленський анонсував учасникам саміту "Сімки" - відповідь на слова Президента США на адресу Президента Франції, а саме - "Я не думаю, що українці проб'ють московську ППО - вони її будували проти наших ракет і вона дуже потужна". І останні два удари є додатковим аргументом саме для Трампа - в Україну як можливого майбутнього переможця потрібно "вкладатися". По менший мірі нас поінформували про те, що у адміністрації Президента США поступово формується умовне "Проукраїнське лобі" на чолі з Держсекретарем та Директором ЦРУ, яке все активніше обробляє свідомість Трампа задля прийняття тим можливого рішення про розширення підтримки нашої Держави.4. Останнє. Пробачте, але після того, як я прочитав у коментарях (за новинами не було часу слідкувати) допис дегенерата ПанТараса у стилі - "путін не б'є - він відповідає на провокації Зеленського, та й взагалі все це великий договорняк", я відповідально заявляю - за поширення у чаті таких наративів я буду нещадно банити. путін ЖОДНОГО РАЗУ  не відповідав - він бив та буде бити навіть у випадку, якщо ми підпишемо всі можливі "секторальні перемир'я". Це оцінка Реткліффа, яку я особисто підтримую, та й підтримують не такі гвинтики як я, а навіть ніяк не друг України Гегсет. Все. Часу більше не маю. Завтра проводимо гостей, після 11й ранку я вдома і віддам інфоборги, бо і про судомний "мирний парад" впливового російського бидла треба розповісти, і новини дати, а є багато дуже позитивних для України, і обіцяне відкорегувати та  дати на загал. І не хвилюйтеся - відкорегувати не на користь херсонської місцевої влади. Попередження про масований обстріл від США немає. Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі.
ТРИ КОРОТКИХ НОВИНИ. Панове, терміново викликали на роботу - прибули вкрай цікаві не публічні гості з-за океану, які з якогось дива вирішили завітати до нас у офіс. Перший же допис після цього буде по Херсону. Без відкладень та виправдовувань. Ну а щоби цей не був пустим дам три коротких новини, які нам ці гості принесли. 1. ОАЕ готові інвестувати у "доведення до розуму", а після у серійне виробництво ОТРК "Сапсан" з тим, щоби це виробництво забезпечувало постачання комплексів у самі  Емірати та продаж у треті країни. Про це Держсекретарю США повідомив міністр ЗС ОАЄ у відповідь на пропозицію, висловлену нещодавно під час попередньої розмови Рубіо та Абдулли, американським посадовцем, інвестувати у американських виробників балістичної зброї з наступним продажем такої арабській країні. 2. Підписання "Меморандуму про порозуміння" між FP та Hensoldt щодо створення "Фреї" не означає того, що у майбутньому  буде підписаний повноцінний контракт. Останнє відбудеться тільки після того, як FP представить німцям діючи зразки ракети та комплексу, які пройшли певну стадію випробувань та довели свої характеристики. Це інформація офіційно від європейських роботодавців. Скажу непопулярну річ, але ми маємо інформацію про те, що саме німці наполягли на підписанні не Договору про "НАМІРИ", а Меморандуму про "ПОРОЗУМІННЯ".  Дай Боже щоби Штілерман довів ним обґрунтованість своїх презентацій, бо у іншому випадку постраждає не тільки репутація FP, а й обороноздатність України. 3. І гарна новина пов'язана з FP. Інформація з Німеччини. Diehl Defence "мають вичерпну інформацію" про створення української балістичної ракети FP-7X та визнали проект таким, який має перспективу та у який варто інвестувати фінанси та технології. По оцінках німецької сторони, при належних інвестиціях вже восени можуть бути створені діючі зразки ракет, які можна буде запускати з радянських комплексів С-300. Це все що є. Може згодом будемо мати більше інформації. Ведіть себе у чаті чемно. Мені у найближчі три години буде не до ТГ та не до каналу відповідно.  Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі.
Це вся інформація, яку я був повинен оприлюднити. Ну і задля спокою підписників я напишу ще дещо про майбутнє  засідання "Великої сімки" та зустріч Трампа та Зеленського. Я прошу вас не очікувати від неї НІЧОГО, ані гарного, ані поганого. Позитив у тому, що поганого не буде стовідсотково - всі лідери "Сімки" будуть "вичавлювати" з Трампа військову допомогу Україні та підсилення санкційного тиску на рф з боку США. Все це буде подаватися під соусом - "Ми всі за мир, проти тільки путін"! Одразу кажу, шансів "уламати" Трампа обмаль - він майже напевно знову стрибне на ті самі граблі і просто вчергове "прокрутить" стару заїзжену платівку з візитом Уіткофа до москви та черговим "ні хера" після серії безплідних багатосторонніх переговорів. І дай Боже щоби я помилився і лідерам "Сімки" та нашому Президенту вдалося змінити позицію Президента США.  Гарно те, що тиску на Зеленського у старому стилі Президента США не буде стовідсотково - станом на зараз позиції України найсильніші з початку другого президентства Трампа, до того ж він має абсолютно всі дані про реальний стан справ у рф як на фронті так і у тилу.  Ми всі повинні бути готовими до того, що максимум, на що можемо отримати від США - отримання невеликих пакетів військової допомоги у вигляді постачання засобів для ППО та обіцянки "підсилити санкційний тиск у випадку, якщо путін не прийме наші умови". Ще можливим є таки дотиснути Трампа з тим, щоби він "розморозив" проект часів Байдена і Україна та RTX таки побудували в Україні завод з виробництва ракет для "Петріот". Шансів мало, але вони все ж таки є.  І тому просто спостерігаємо за переговорним спектаклем з попкорном та не плекаємо зайвих надій. Нам своє робити. За ці три місяці Україна повинна довести свою спроможність у утриманні стабілізації фронту та у розширенні географії та масштабності ударів по рф. Тільки тоді МОЖЕ з'явитися вікно можливостей у переговорах з рф.  Гарного дня та гарних новин. Друга частина допису по Херсону буде завтра вранці. Свою порцію погроз та намагань дискредитувати я вже отримав, думаю що після другої частини отримаю такого щастя набагато більше. Тримаємося. Ще більше новин буде завтра.
ПІСЛЯ ОБСТРІЛУ. Багато хто з моїх знайомих лякається коли чує виходи "Петріота". Звісно це справа сприйняття, але вони для мене як класичний важкий рок - улюблена музика. От коли їх немає, то це реально вганяло у смуток. Сьогодні ж "наш" "Петріот" працював як у гарячці і я, підскокуючи від вибухів у альтанці, радів тому, що йому було чим працювати. І дай Боже щоби так було і надалі.  Тим, хто вночі писав що ППО "мовчить та нічого не збиває", хочу сказати від серця - щоб вас так не перекосило як ППО "не працювало". Максимально ефективна робота у наявних умовах дефіциту ракет та хмарності з дощем.  Влучань багато, є чутливі. Не критично, але... Боляче - атаковані у тому числі об'єкти ОПК. Якби не велика кількість балістики, то відбилися б просто чудово. путін збочено вірить у те, що кошмарячи Київ він примусить киян "повстати" та скинути ненависну владу. Ми ж, за його словами Трампу, "на межі суспільних потрясінь", а "ЗСУ на межі повної руйнації та стратегічного знищення".  Окремо хочу пройтися по сраних хайпожерах, які регулярно перед обстрілами вказують не тільки цілі, які будуть уражені, але й райони, куди від бидла прилетить. Люди, рідні, не вірте у ЖОДНІ нахрюки! У жодні"!. Ті ж американці попереджають нас про вірогідні цілі. І от цікаво - про об'єкти каналізації та водопостачання як цілі для знищення до цієї пори американці не згадували. Наші ж хайпожери ці об'єкти постійно "підставляють під удар". Я в житті не скажу про те, що бидло не буде такі об'єкти атакувати - можливо і буде у майбутньому, але якого хера, пробачте, залякувати українців не існуючими на даний момент попередженнями? Звідки наші "інсайдери" знають про цілі для бидла по районах? Нічого не знають! І не можуть знати!  Від себе ж скажу так. На всіх переговорах з Сі і Трамп, і європейські лідери порушують питання про заборону атак на об'єкти водопостачання у рф та Україні. І на всіх таких переговорах китайці обіцяють стримувати путіна від атак на ці об'єкти. Про реальні розмови путіна та Сі ми не знаємо рівно нічого, але... Доки ще такі об'єкти кремлівець атакувати не наказував. Дай Боже щоби так було і надалі. Не факт що буде, але надія є.  Вже під ранок прийшов пакет новин, у тому числі про "Кукарешнік". І є цікава "вирізка" від ЦРУ про цю зброю, яку нам скинули. "Останні три запуски БРСД "Орєшнік" ми вважаємо невдалими і це може свідчити про низьку готовність комплексу для бойового застосування. Ми вважаємо що рф у найближчий перспективі може відмовитися від бойового застосування комплексу, проте проводити випробувальні пуски з тим, щоби виправити очевидні його недоліки". Тобто чутки про його недоліки вже не є просто чутками. Дай Боже щоби бидло ті недоліки не виправило ніколи.  Видихаємо. Новин гарних станом на зараз суттєво більше ніж поганих. І я не забарюся з їх оприлюдненням. А доки ще "не політична" частина допису задля зняття напруження. Всі мої знайомі знають, що я о цій порі виходжу на полювання за пелюстками чайних троянд у Горенці та Пущі. Три години з четвертої до сьомої ранку - повний великий пакет пелюсток. і от у альтанці, де я сплю, біля моєї голови ліжка під столом настоюються 16 банок з пелюстками - я з них потім роблю лікер, який люблю дарувати друзям та знайомим. Чесно - дуже смачний та запашний. Хай підписники, які їм частували, підтвердять. Але відволікся.  От лежу я у альтанці, рахую вибухи, радію роботі "Петріота", тут три вибухи підряд ну дуууже близько. Земля "підскокує", банки дзінькають одна об одну і я бубню про себе - "Ну, підари, розіб'ють мені банки - я ще і це їм ніколи не пробачу"! Про те, що разом з банками можуть розбити і мене, я якось вночі і не згадував - Богом клянуся! А бидло думає, що воно нас доламає. Хріна йому!  Тримайтеся. Відпочиньте ввечері від важкої ночі. І бережіть себе! Гарного дня та гарних новин. P.S. Дуже прошу вас всіх - не забувайте про збір на багі! Залишилася п'ята, десь, частина збору. Знаю, що важко, але давайте спробуємо його сьогодні закрити.
WE WANT INFORMATION - 145.1. Спочатку про нібито "вимогу" від Зеленського на адресу Трампа припинити закулісні переговори з рф. Нічого подібного не було і не могло бути - ми, на жаль, досі критично залежні від США у частині отримання розвідданих, засобів ППО, забезпечення функціонування літаків. Зеленський нічого не вимагає та не вимагав, проте часто "наполегливо просив". І зараз не той випадок, коли він це робив. По великому рахунку Україні абсолютно байдуже на сепаратні переговори при умові неможливості досягнення конкретних домовленостей між двома країнами ДО підписання мирного договору між Україною та рф. А цей принцип жорстко відстоює і Держсекретар, і двопалатна більшість у Конгресі. Загрози змінення цього принципу станом на зараз немає, ба більше - цей принцип, хоча він і відверто дратує бидло, стає домінуючим і на неформальних американо-російських треках типу Дерипаска - Брук (заступник міністра фінансів Бессента).  Так, Дмітрієв знову мав дві  "розмови" з Уіткоффом за останній місяць. Так, під час останньої він представив "вигідні пропозиції з економічного співробітництва, зокрема у сфері нерухомості, на 1,8 мільярди доларів". Так, сторони знову потеревенили у стилі "маніловщини", проте знову все "накрилося мідною яндолою" реальності. Що було цікавого, за словами Уіткоффа? а). Дмітрієв просив поради - як нейтралізувати вплив Короля Великобританії на Президента США, який путін вважає деструктивним та таким, який підриває самі принципи можливого мирного врегулювання.б). Дмітрієв просив представити російській стороні та особисто путіну чіткий перелік можливих послаблень у санкційній політиці США у випадку, якщо рф погодиться на заморожування бойових дій по ЛБЗ без виходу ЗСУ з районів Донбасу, які Україна буде контролювати на момент припинення вогню. Також Дмітрієв, у свою чергу, представив російське бачення такого переліку.  Уіткофф доповів про результати розмов Президенту та Держсекретарю США, про їх реакцію ми доки ще нічого не знаємо. Хоча реакція Рубіо точно буде анекдотною.- І як ти йому відповів?- Та ухилився від відповіді.- Це як?- На хер послав.  Будуть новини - буду давати.2. Лукашенко надіслав листа Президенту США з привітаннями з ДН та "свіжими пропозиціями" з білорусько-американського співробітництва. Як нас повідомили, нічого особливого у листі немає, окрім трьох тез.а). "Територія Білорусі ніколи не буде майданчиком для агресії проти сусідських країн і я Вам це відповідально та урочисто обіцяю як Президент та як людина, яка щиро поважає вас як Президента наймогутнішої країни світу та вважає другом білоруського народу та моїм особистим другом". б). "Я прошу Вашого особистого посередництва у відновленні переговорів білоруських представників та мене як президента з українським керівництвом та особисто Президентом Зеленським задля відновлення довіри між лідерами двох країн та взаємовигідного співробітництва між Україною та Білоруссю". в). Я готовий докладати, та вже докладаю, всіх можливих зусиль заради того, щоби переконати президента росії припинити братовбивчу війну якомога швидше. Я готовий бути посередником, який буде передавати путіну Ваші особисті послання та докладати всіх можливих зусиль заради того, щоби він до них дослухався".  Про відповідь Трампа не знаємо нічого. Можливо вона буде протокольною, можливо Президент доручить Рубіо на таке відповісти. 3. Спочатку цитата від директора ЦРУ Реткліффа під час доповіді Президенту США по ситуації навколо України. Скинули на наше прохання у якості відповіді на питання - "Чому путін вдруге тягне з масованим обстрілом території України у той час, коли рф вже чотири дні як до такого повністю готова"? "Ми вважаємо такі дії російського керівництва спробою здійснювати додатковий психологічний тиск на виснажене війною українське суспільство, а також спробою підірвати довіру до наших прогнозів та заяв Президента України, який такі прогнози ретранслює особисто. Інших раціональних пояснень таких зволікань у нас немає".  Тепер власне про попередження.
Від себе скажу так.. Сирський - реально ворог "прилизаної звітності". Це правда, я не відбілюю Головкома, у якого своїх недоліків як у дворової сучки бліх. Але також є правдою те, що він реально вимагає подання "наверх" правдивої інформації з місць та намагається карати за брехливі звіти. Але також правдою є і посадове підвищення командирів, які зуміли втюхати "лаковану звітність" наверх. Херсонщина - периферія. У реальності перспектив форсування Дніпра у бидла елементарно немає, а тому до цього часу існувало розуміння того, що у захисті її можна відбутися малою кров'ю. Якість особового складу всіх рівнів на Херсонщині, від командного до нижчого - одна й самих низьких у ЗСУ, і це оцінка не моя - офіцерів, з якими я спілкувався. Забезпечення поповнення що особовим складом, що засобами ураження, (БК, БПЛА, артилерія) - на мінімальному рівні необхідному для "виконання завдань". Самі військові називають Херсонщину "курортом" у порівнянні з іншими напрямками. Чи можна при такому розкладі забезпечити захист не те що цивільного населення - власне військових підрозділів? Питання риторичне. Чи виправляється зараз ситуація? Відверто скажу - частково. а). Прийняте рішення про створення, розгортання та збільшення на третину екіпажів БПЛА. Але, по словах військових, "потрібно два - три місяці щоби підготувати спеціалістів, а потім вони у системі запрацювали". б). Готується рішення по "децентралізації прийняття рішень", у тому числі як у частині контрбатарейної  боротьби, так і у частині боротьби з екіпажами БПЛА бидла. Це мені сказали десь тиждень тому, можливо воно вже прийняте. в). Є рішення по нарощування постачання засобів ураження у бойові частини на Херсонщині, але це реально довести до більш-менш достатнього рівня по мірі збільшення виробництва. Що обіцяють військові з посиланням на МОУ? Знову ж таки ті злощасні два - три місяці, найближчі результати будуть, при гарному розвитку подій, через місяць, трохи більше. При поганому - через три.  Перспективи не райдужні. Але є одне "але". І це не тільки мої здогадки - цікавився у шефів про думки американських та європейських військових про можливий перебіг бойових дій влітку - восени по напрямках. Так от, вони вважають що ситуація з комплектацією бойових частин на півдні, у тому числі на Херсонщині, "може суттєво покращитися після переносу акценту на ведення бойових дій у цьому регіоні, особливо у частині розширення кампанії по ізоляції Криму з перерізанням шляхів постачання". "Може" - не означає "здійсниться". Але все ж надія реально має підґгрунття.  Скажу ще одне. Я не "понтуюся" та не набиваю собі ціну - у мене реально є канали для доведення інформації про реальний стан справ на Херсонському та інших напрямках вищому та середньому командуванню. І я буду щиро вдячний військовим нижчих ланок, якщо вони захочуть на адресу тих направити через мене свої пропозиції та скарги. Гарантую анонімність та нерозголошення військової таємниці. Також гарантую не оприлюднення будь якої отриманної інформації на своєму каналі.  Далі буде.
ПРО КУКАРЕШНІК ТА НЕ ТІЛЬКИ. За мовчання перепрошую - без пояснень, може завтра разом з дописом.1. рф попередила "ядерні" країни про пуски "Орєшніка" протягом діб 11 - 14го червня. Ціль - "Територія, яку контролює "київський режим"". Попередження отримане вчора о 21:00. Нас про це попередження попередили біля третьої ночі. Вчорашній пуск ракети рф назвала "випробувальним", хоча американці вважають, що міг статися збій у системі наведення і "російським командуванням було прийняте рішення про активацію системи  самознищення". Дивно, я вважав, що такої у таких ракет немає. Але я не спеціаліст. Що сталося насправді - не знає ніхто, окрім бидла. 2. Пройшла новина про те, що німецький виробник систем IRIS-T збирається виробляти ракети  "Фламінго" разом з українською FP.  Нагадую - я дав цю новину ще десь місяць тому, якщо не більше, і тоді нарвався на скептицизм пана Володимира, мовляв - "німці не будуть виробляти цю ракету як заміну американським  "Томагавкам".  Будуть. Декілька подробиць.  Німецькі "спеціалісти" у числі інших ще з минулої осені приймали участь у доведенні "Фламінго" до розуму і багато завдяки тим зараз ракета сильно підвищила свої "стандарти". Ну а точністю треба завдячувати французьким системам наведення, бо при застосуванні вітчизняних з точністю були проблеми. Німці пропонують встановити на ракети свої системи наведення. Також вони готові, після "вивчення питання", прийняти участь у доведенню до розуму нашої "ближньої балістики" від FP і, у перспективі, дальньої.  Я багато що хочу сказати на цю тему, проте не можу, є зобов'язання про не розголос.. Але я не органічно не переварюю ані необґрунтовані надії, а пан Штілерман любить годувати тими українців, ані ідіотського зрадойобства та меншовартості. Ракета існує. Ракета ще покращить свої характеристики. Ракету, вже європейсько-українську, майже напевно приймуть на озброєння нордичні країни та Німеччина. І це привід для гордості, а не для проявів меншовартості. Участь європейців у реалізації нашої "Ракетної програми" знищить головне "заперечувальне" твердження, яке ще транслюється нашими скептиками - прозорість фінансування розробки та виробництва буде забезпечено європейським аудитом.  Все. Я до роботи. Бережіть себе. Дуже вас всіх прошу. Ну а я продовжу вас інформувати про реальні події, які будуть мати місце. Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі. До зустрічі завтра.  Чат відкрию, проте за ним слідкувати не зможу. Ведіть себе чемно щоби я завтра не перебанив знову півсотню неадекватів та рашів.