Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 509
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Source

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ЗА РОЯЛЕМ ТЕ Ж САМЕ"... Ви збоченці, друзі мої. Це я про тих реальних ...

Telegram community logo - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
5 000 Views/Reach 2024-10-16 14:48 Message №842
"ЗА РОЯЛЕМ ТЕ Ж САМЕ"... Ви збоченці, друзі мої. Це я про тих реальних друзів хто мене вчергове просить прокоментувати "План" від нашого Президента. Настукаю "пару слів" хворою рукою в останній раз по цій темі.1. Як на мене велика підлість вчергове намагатися розіграти карту НАТО. Президент прекрасно знає що Запрошення до Членства" не буде не тільки ДО закінчення війни - його не буде довгий час ПІСЛЯ. 2. Ні за які гроші світу НАТО та союзники не будуть збивати ракети та БПЛА над нашою територією - наш Президент чотири рази отримав категоричне - "НІ" від провідних союзників. Це пряме втручання у війну на боці України, жодна країна НАТО на це не піде.3. Україна НІКОЛИ не здобуде відміну УСІХ заборон та обмежень на використання західної зброї по території рф. то ж цей пункт теж відкинутий. 4. Держави Заходу НІКОЛИ не застосують усі санкції проти рф яких вимагає наш Президент - додаткові фінансові втрати у часи політичної турбулентності на тлі зростання популярності правих партій та особисто Трампа НІХТО нести не бажає. Захід зосереджений на впроваджені вторинних та третинних санкцій для максимального унеможливлювання їх обходу рф. Все інше - у роботі. Особливо у частині розбудови українського ОПК та спільного планування військових операцій. Я про це інформую підписників регулярно. Але й тут існує питання фінансування цієї розбудови. Україна за свої гроші навіть коробки для підприємств не побудує, годі й думати про розбудову в цілому. І тут постає питання для дипломатії нахаб яку вчергове застосував Зеленський? Будемо відверті - публікація нездійснених апріорі пунктів "Плану" це лише спосіб продавити під соусом - "Поганий Захід не дає що я прошу", впровадження у дію "Плану "Б" про який я написав у попередньому дописі. Дипломатично зіграно непогано, але вкрай підло. Зеленський у будь якому випадку зберігає свою популярність всередині країни перекладаючи весь негатив від українського суспільства на союзників. І у той же час він розв'язує собі руки для "широкої дипломатичної гри" на майбутніх багатосторонніх переговорах. Але... Але є "людський фактор". І абсолютно не виключена можливість того, що союзники "від образи" заблокують втілення у життя деяких реально здійснених пунктів "Плану "А". І дай Боже щоби такого не відбулося. Ну а про "План "А" забудьте як забудьте про "Формулу миру" - хвіст ніколи не буде вертіти собакою і намагання Зеленського дипломатично "переграти" чи "нагнути" союзників, примусити їх виконувати свої "хотєлки" не вдасться у жодному випадку. Єдине кого мені дуже жалко - людей, які сприймають слова Президента за чисту монету. Раз за разом розчаровуватися - такого психіка більшості може не витримати. Ну а післязавтра вирішальний для України день - на чотирьох сторонній зустрічі у Берліні буде вирішена доля строків закінчення бойових дій. Запрошення Зеленського на зустріч чотирьох лідерів реальне - потрібен символічний жест підтримки України. Ну а якщо його вже не запросять, то це буде таким же жестом демонстраційного невдоволення його грою. На даний момент він запрошений на зустріч, але "при ряді умов" серед яких головна, якщо спрощено, "не тринди лишнього". Переговори продовжуються. P.S. "План Перемоги" підтримали усі фракції Ради. На погоджувальній нараді підтримали голови усіх фракцій, зокрема Тимошенко і Порошенко. Це я до того. що у коментах не треба "мірятися піпіськами" - на почуттях українців грають усі наші політики без виключення.