Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 509
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Number of subscribers

21 509
Average/Day:: +53
Average/Week:: +117
Average/Month:: +1028

👁️ Average views per message

17 407
Average/Day:: 17,400
Average/Week:: 15,486
ERR: 80.93%

📊 Messages per Day

2
Last day: 2
Week average: 1.7
Average per day: 2

Logo change history

Name change history

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

КОРОТКО.Я ще на роботі. Допис буде вранці, до сьомої. Зустрічі було дві. Одна та, про яку розповідав, інша з військовими не нижчого рангу. Напишу про все, як є. Часу все у допис оформлювати просто немає. Про те, що сьогодні коїться у Херсоні знаю... Виблядки...  Прошу всіх бути обережними. Попередження про масований обстріл продовжено на 48 годин, причому у формулюванні попередження не просто high probability of shelling, а very high probability of shelling, тобто "дуже висока вірогідність".   Я можу, звісно, помилятися, але путін буде намагатися продемонструвати свою не повну імпотентність та здійснити обстріл у "день росії" даби бидло задовольнити та себе показати. Але то моє власне припущення, про це у попередженні нічого немає. Ну і про цікавий висновок від ОКНШ. Просто кажу, що зараз наше командування не інформує військове та політичне керівництво США про конкретні рішення щодо проведення оборонних чи наступальних дій, лише про їх перебіг та загальні плани, а спеціалісти звідти не приймають участь у плануванні наших оборонних та наступальних операцій. Дам своїми словами два клаптики.1. ОКНШ бачить "всі ознаки підготовки ЗСУ до переходу від стратегічної оборони до локальних наступальних дій у Херсонській та Запорізькій областях".2. ОКНШ бачить вікно можливостей у два місяці, протягом яких "ЗСУ, які отримали значну перевагу у застосуванні БПЛА, можуть реалізувати його у конкретні здобутки у вигляді звільнення територій на лівобережжі Дніпра".  Нагадую - саме ОКНШ, прогнози яких я давав наприкінці зими - на початку весни, прогнозували загальну стабілізацію фронту у травні та перехід ЗСУ до локальних контрнаступальних дій. Як бачимо - загалом вони не помилилися. Проте кажу одразу - "Можуть", це не обов'язково - "Здійснять". Просто тримаємо кулаки за наших воїнів та за професійну роботу наших штабів.  Бережіть себе. Реагуйте на тривоги. Дай боже завтра зустрінемося всі на каналі у повному складі.
КОРОТКО. Іноді реально не знаєш - чи то робиться навмисне, чи то справді я на себе щось притягую до себе негаразди, що у мене всі плани лише на третій раз здійснюються?... У мене вже є текст допису по Херсону. Може занадто злий, але є. Вранці на мене вийшов один "представник місцевої адміністрації", який попросив мене "не гарячкувати" та "подивитися на реальний стан справ у Херсоні очами тих, хто керує процесами". Як я ненавиджу цей посадовий новояз... Я погодився на зустріч - потрібно вислухати і протилежну точку зору. Спочатку "представник" попросив перенести зустріч з другої на сьому вечора. Я погодився. Тільки що знову попросив перенести на завтра на 12 00.  Я прошу у всіх херсонців пробачення, третій раз - останній. Якщо ніхто не прийде на зустріч, то стаття вийде у моїй основній версії. Не сварить мене - я просто реально хочу бути максимально об'єктивним, тим більше що мені обіцяють показати деякі документи, які "підтвердять те, що влада робить усе можливе задля безпеки громадян Херсону та області". Що це брехня - то мені відомо, я тільки у суботу звідти повернувся і своїми очами бачив - що коїться у місті та області з тими ж сітками. Але протилежну людям сторону я вислухати спробую. Якщо знову не буде переносу зустрічі. Але тоді на неї вже не прийду я - вийде те, що написав.  Щоби не був пустим допис дам дві новини. 1. рф доки ще не попереджала США та інші ядерні країни про можливий пуск "Орєшніка", проте влада України має від США попередження про вірогідний його запуск у бік України. Ступінь вірогідності оцінюється як середня. Не висока, але й не мала. Американці вважають, що бидло може не збиратися використовувати "Орєшнік", проте використати підготовку до його нібито запуску у якості знаряддя психологічного тиску на українське суспільство. 2. лавров офіційно попередив через Держсекретаря США  владу країни про "рішучість російської влади у справі захисту громадян росії від повітряного терору "київського режиму". лавров обіцяє "системне знищення ОПК України у рамках її безумовної загальної демілітаризації".  Нового - нічого. З гарного - Україна отримала "певну кількість боєприпасів до систем ППО (ракети), яка суттєво підсилить захист країни від повітряного терору рф". Отримала у тому числі від США. Мало. Але що є. Бережіть себе. Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі. Вранці дам новини.
НА КОНУ УКРАЇНА. Я два місяці мінімум не згадую ім'я п'ятого Президента України у своїх дописах, хоча бачить Бог - мені є що казати про його минулу та наявну діяльність.  Я не звинувачую у всіх бідах України чинного Президента, хоча іноді хочеться довбанути його по голові чавунком щоби мозок відформатувати, а коли критикую, то намагаюся бути вкрай обережним у критиці.  Я ворог політики бана у чаті і баню тільки за вкрай суттєві висери направлені не проти чинної чи минулої влади - проти єдності всередині держави та за рашизм. Навіть сьогодні намагався дати слово лютим ворогам шостого Президента, які як з ціпка зірвалися у намаганні навісити на нього всі гріхи світу. Але...  Люди, ті, хто у ненависті засліпив очі - ви реально думаєте, що принижуючи чинну владу ви працюєте на Україну? Зеленського та його владу  потрібно критикувати - вона жахлива у своїй амебності та непрофесіоналізмі, багато у чому згубна для України у частині реалізації внутрішньої політики, але по ділу! І при цьому не потрібно цитувати методички з Лаврської - своїми словами ви хоч щось можете видати на гора? Чи вам мозок перетворили на заводний органчик з певним набором програм?  Невже ви, ті, хто вважає себе "елітою", не вчили історію - ми всі рази програвали визвольні перегони через внутрішні чвари. Ви хоч розумієте, що докотилися до того, що напряму цитуєте путіна та його посіпак про "простроченого Президента", про оголошення війни ТЦК, про небажання саме нашої влади йти на мирні переговори, про "ворог не у кремлі"? Ви самі того не помітили як перетворилися у корисних ідіотів путіна і не українців - дебільних ретранстляторів російських наративів...  І при Центральній Раді, і при Гетьманаті, і при Директорії Україна мала шанси зберегти свою державність. Не зберегла. В першу чергу з-за того, що наші лідери успішно жерли один одного замість пошуку порозуміння, у другу чергу тому, що не могли зупинити розвал тилу. Ми стоїмо доти, доки ми єдині у спротиві. І як би хто не ставився до персони Зеленського - він наш законний, обраний більшістю українців, Президент. Я писав, пишу та буду писати постійно - він не здатен ефективно керувати країною, не має жодного морального права знову балотуватися на вищу посаду, він елементарно не придатний професійно на своїй посаді, він постійно робить одні й ті ж помилки та не бажає вчитися на них, його команда на вищому та особливо місцевому рівнях - набір невігласів, профанів, демагогів та відвертих крадіїв з невеликим прошарком справді достойних та ефективних профі, але...  Але Україна у нас одна і зберегти її ми повинні за будь яку ціну. І стиснувши зуби обирати слова у критиці наявних дій Президента, а не плюватися у минуле - воно загалом однаково сіре у п'ятого та шостого Президентів. І владу нам доведеться поважати як інституцію, не зважаючи на персоналії, тому, що вона керує нашою країною під час самої лютої війни за своє існування.  Я буду банити у чаті не за позицію - прихильники будь яких українських політиків вільні у висловленні цієї позиції та у критиці наявних дій влади. Я буду попереджати, а потім банити за образливі "поганяла" на адресу що Порошенка, що Зеленського, що інших. І буду безжально банити за ретрансляцію путінських наративів будь ким - чи то лютими ворогами чинної влади, по сумісництву корисними ідіотами путіна, чи то відкритими або прихованими агентами бидлостану. Всі розбірки після війни. І не у моєму чаті. На кону єдність українського суспільства. На кону забезпечення спротиву бидлу. На кону Україна. А Україна - понад усе.
ВОЛОНТЕРСЬКЕ. Панове, це знову я зі своїм жебрацтвом. Вчора Дарина звітувала про витрати зі збору, а зараз... А зараз я втомився ігнорувати нові збори від наших військових та чути від них постійні образи за моє "чистоплюйство". Бачить Бог - я мрію про якомога швидке закінчення війни у третю чергу тому, що у мене не буде більше потреби грабувати вас, кращих у світі підписників. Єдиний приємний момент мого жебрацтва - почути від військових на свою адресу - "Дякую, Сергію, що не забуваєш нас як забули майже всі". І це подяка не мені - це подяка всім вам, тим, хто допомагає нашому війську останнім, про що я НІКОЛИ не забуваю нагадувати нашим хлопцям.  Я дуже прошу всіх вас підтримати збір на багі для наших хлопців від Дарини. Як завжди звіти будуть за кожну витрачену копійчину. Нічого до наших рук не прилипне. Не віддавайте останнє. Не віддавайте те, що відкладено на базові людські потреби. Але якщо є хоч якась можливість допомогти, то зробіть це. Я вас благаю. Дуже. Ну а я буду відпрацьовувати як можу на інформаційному фронті. І не тільки. Доки йде війна...
ПРО ТОНЕЛЬ "ШЕПЕТІВКА - АНТАНАНАРІВУ", ПРОБАЧТЕ, "АЛЯСКА - ЧУКОТКА". Звільнився нарешті, робота закінчена, завтра додому. Почитав новини від шефів - регочу. Завтра ввечері дам повноцінний допис з новинами, сьогодні просто про анонсоване Дмітрієвим на вчора підписання домовленостей з "американською делегацією" про фінансування проектування тонелю між Аляскою та Чукоткою. Спрощено, у персонах, але з повним збереженням загального сенсу.ДМІТРІЄВ (Учасникам форуму) - Клянуся святим путіним - тонелю бути! Завтра підпишемо з Куком вовкіну грамоту - робота закипить! КУК. (Відкликає Дмітрієва до столу з їжею та спиртним). - Мені ніяково, але у Великій Америці немає грошей на таке проектування. Злий Рубіо та скупердяй Трамп кажуть, що тонель вам потрібен, а не нам, тому ви і фінансуйте. ДМІТРІЄВ. - І що, ані копійки не дасте?КУК. - Ви ж знаєте, як я люблю путіна та гроші, але у нас дурні або перевелися, або їм Рубіо клистір поставив - вчора відмовилися останні типу інвестори.ДМІТРІЄВ. - А якщо ми гроші самі знайдемо, то може все ж таки підпишемо завтра договір? КУК. - Звісно підпишу! Я особисто готовий підписати договір про будівництво у кремлі бальної зали імені Трампа по американському проекту! Тільки за нього вам треба заплатити! ДМІТРІЄВ. - А про тонель?КУК. А про тонель у мене повноважень немає.ДМІТРІЄВ. А як же ж США?...КУК. А США оплот вільного світу та демократії!ДМІТРІЄВ. А нащо ви мені обіцяли, я анонс зробив... КУК. Я обіцяв підпис, а під чим - слова не казав. Давайте я вам автограф дам на програмці ПМЕФ, і розбіжемося - я свого слова звик дотримуватися, як і мій Президент та вся Велика Америка!ДМІТРІЄВ. А до кого мені звертатися за підписом під угодою.про тонель, де гроші на проект шукати?КУК. Мабуть до Зеленського - Рубіо каже що жодного контракту з американським фінансуванням не буде підписано, доки ви війну не закінчите. А я по шльондрах та мистецтву. Пішли Шнура слухати. Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі.
ОРГАНІЗАЦІЙНЕ.1. Дописів не буде до ранку понеділка. У неділю повернуся додому, дай Боже, повернуся і на канал. 2. Прошу пробачення за мовчання - його причина у обставинах особистого плану і ніяк не пов'язана з моєю втомою від ведення каналу. 3. Я живий, майже здоровий, знаходжуся поза зв'язком, будь яким, лише раз у день маю можливість заходити у інтернет, та й цей час витрачаю на отримання новин та спілкування з роботодавцями. Десь о шостій вечора у неділю знову буду на зв'язку. Чому так? Без коментарів.  На останок дам три коротких новини з наради у Білому Домі присвяченій питанню Ізраїлю та Ірану на який знову згадувалася Україна.а). Президент США погодився з пропозицією Держсекретаря  повернути Україні пріоритет у постачанні ракет до систем "Петріот", бо "тільки наша твердість у підтримці України може примусити путіна припинити війну". Це Рубіо. Нагадую, цей пріоритет був скасований у лютому минулого року. б). Директор ЦРУ Реткліфф назвав впевненість путіна у перемозі над Україною "ідіотичною" та коротко проінформував Президента про реальний стан справ у економіці рф та суспільних настроях у російському суспільстві. Після доповіді Президент США зазначив, що "напевно нам потрібно самим спробувати проінформувати путіна про реальність, бо він її, здається, не відчуває". в). Держсекретар США, директор ЦРУ та очільник Пентагону проінформували Президента про всі обставини застосування рф системи "Орєшнік" проти України та про результати вивчення уламків, які переслала до США Україна. Як нам повідомили, американці одноголосно визнали цю зброю "майже виключно засобом психологічного тиску на українське суспільство з вкрай обмеженим ефектом від ураження бойовою частиною без ядерного оснащення".  На даний момент попередження про масований обстріл ще немає.  Я відкрию чат до завтрашнього ранку. Слідкувати за ним не можу. Ведіть себе пристойно, бо у іншому випадку я його знищу.  Все. Більше часу не маю. До зустрічі у неділю. Гарних днів та тихих ночей.
МАЛЕНЬКИЙ ДОПИС МАЙЖЕ НІ ПРО ЩО.1. Написав вчора у коментарях, потрібно дати, вочевидь, на загал.  Чму цієї ночі не було обстрілу? Тому, що Ушаков повідомив Уіткоффа про те, що "миролюбний" та скрєпний путін запропонував на Трійцю одноденне далекобійне перемир'я, під час якого він не буде бити по Києву та інших "спірних цілях" на території України у випадку, якщо Україна також утримається від ударів по цивільних об'єктах. Ми знаємо про те, що Уіткофф проінформував про пропозицію Президента, а от чи давав той наказ проінформувати Зеленського - того ми не знаємо. Хай там як, але цієї ночі на рф дещо палає. І особисто я очікую гнівні промови російських гавкаючих кремлівських голів зі звинуваченнями "Київського режиму" у грішному ставленні до великого християнського Свята. Ну і чекаємо на черговий обстріл.2. Я не забув про прифронтові міста - це неможливо від слова "зовсім". Ані про Херсон, ані про Запоріжжя, ані про Суми, ані про Харків, ані про Нікополь...  І на мене неможливо "надавити" - я своє у житті відбоявся, та й за мене є кому "слово замовити". Справа у тому, що мене просили військові "не хайпожерити" до строку, а строк спливає 5го  червня. Я чесно напишу про все, що є та що робиться. Особливо про те, що НЕ робиться як місцевою, так і центральною владою. Але я давав слово військовим - я його повинен дотримуватися. 3. У мене реально вкрай мало часу на те, щоби вести канал. А на наступному тижні і взагалі зможу давати лише по одному допису у день або до сьомої ранку, або після заходу сонця ввечері. Відповідати на питання я не зможу, прошу пробачення. Я не набиваю собі ціну, я не брешу та не намагаюся "тримати інтригу - реально просто немає часу, навіть на наші горенські справи, хоча ними теж потрібно займатися та допомагати стримувати навалу представників старої влади, яка кинула громаду напризволяще коли війна наблизилася до Києва, а зараз намагається повернутися на хвилі брехні та наклепів. І повинен, і часу немає взагалі... Пробачте, але "не стріляйте у Павлюченка - він робить все, що може". 4. На останок цікава, як на мене, інформація. Лукашенко написав листа Президенту США, у якому просить створити свого роду "гарячу лінію" між міністром оборони Хрєніним та очільником Пентагону Гегсетом. Лукашенко просить звернути увагу на факти, які, нібито,  свідчать про підготовку України до "агресивних дій проти Білорусі". Лукашекно просить вплинути на українське керівництво з тим, щоби Україна та Білорусь, при безпосередньому контролі з боку США, вжили необхідних заходів задля загальної  деескалації у прикордонних районах двох країн.  Про реакцію Трампа на такий лист нам нічого не відомо. Проте відомо, що Президент США таки віддав наказ Гегсету "вивчити питання та допомогти Україні ракетами (до "Петріот"), наскільки це можливо.".  Про засідання очільників МЗС ЄС на Кіпрі розповім на наступному тижні окремо. Не все пройшло гладко для України, але позитив все ж таки є. А на наступному тижні тому, що по результатах цього засідання повинен бути довісок у вигляді певних домовленостей, яких зараз намагаються досягти.  На сьогодні все. Бережіть себе. Дай Боже завтра зустрінемося вранці у повному складі, живими та неушкодженими. Гарного дня та гарних новин.
ТРОХИ ДОДАТКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ. Багато питань у зв'язку зі словами Гегсета про допомогу Україні. Відповідати все, що знаю я не можу. З дозволеного скажу дві речі. а). Існує вірогідність того, що ракети для "Петріот" РАС-3, які постачаються по "програмах Байдена", будуть поставлені Україні "авансом". Зараз вони постачаються по мірі їх виробництва, можливо що невелика їх кількість, до 30ти штук, буде поставлена зі складів Пентагону, а потім ті будуть поповнені виробленими. б). Постачання ракет не буде благодійністю з боку США - від України "попросили" послуги у справі навчання підрозділів американських ЗС сучасним методам ведення бою з використанням БПЛА. в). Також США, скажемо так, схвально поставилися до прохання України розширити постачання розвідданих як у частині наведення наших далекобійних засобів, так і у частині відслідковування суден тіньового флоту рф. Знову ж таки - це буде відбуватися не на благодійній основі.  Ще одне.  На неформальній нараді кабінету міністрів Трампа  присвяченій обговоренню досягнутих з Іраном домовленостей знову, на рівні "може бути", виникла тема створення нового безпекового об'єднання з зацікавлених у співпраці з США у військовій та політичній сферах країн. На ній Президент США, після пропозиції Рубіо,  вдруге схвально поставився до можливості включення України у число таких країн, бо "Вони, по меншій мірі, не боягузи та воювати вміють". То все на даний момент загальні фрази, без рішень та наповнення.  Не треба перебільшувати такі заяви. Але факт є фактом. Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі. Бережіть себе.
2. Як нам повідомили, вперше з грудня 2023го року по лінії ЦРУ на США вийшов Патрушев-старший. Контакти носили попередній характер у ході яких представник ЦРУ був проінформований про базові позиції, які запропонував обговорити той. а). Патрушев запропонував свого сина як "єдиного російського лідера, який зможе досягти взаємовигідних домовленостей з США, Європою та Україною".б). Патрушев заявив, що його син "не буде ставити у процесі мирних переговорів з Україною нездійснених вимог", проте питання виконання від України вимоги з конституційно закріпленою відмовою від курсу на вступ до НАТО та збереження контролю рф над окупованими територіями "не підлягає обговоренню". По всіх інших питаннях, за словами московіта, "ми зможемо досягти компромісу".в). Патрушев допустив можливий "завчасний відхід путіна від влади в силу різних причин" до кінця цього року.  Також по цій лінії на контакти з США виходили Дерипаска та Шойгу (!!!). У Держдепі США вважають велику кількість російських посадовців та олігархів, які бажають обговорювати з чинною адміністрацією Білого Дома завершення війни в Україні та майбутнього рф, або можливою провокацією, або навмисною грою, путіна, проте "обережні контакти" з усіма бажаючими спілкування з посадовцями США представниками рф будуть продовжені. 3. Як вже було повідомлено офіційно, Норвегія переходить під захист французької "Ядерної парасольки". Найближчим часом про перехід під таку парасольку може заявити Німеччина у випадку, якщо її переговори з США по майбутньому НАТО не призведуть до бажаних для Берліну результатів. Також я вже інформував підписників, що ключові європейські країни готові інвестувати у різке збільшення французького ядерного потенціалу заради створення дієвої "ядерної парасольки" над Європою.  Ну а тепер новина. "Нордичні країни" виступили з єдиною позицією та проінформували Берлін та Париж про те, що післявоєнна Україна "повинна безумовно мати захист загальноєвропейських сил ядерного стримування". Це позиція Прем'єра Норвегії, яку підтримали колеги з Данії, Фінляндії та Швеції". Очікується що  її підтримають ще деякі європейські країни, зокрема Нідерланди. На сьогодні все. Те, що вчора засідання Радбезу ООН та візит американських конгресменів до Києва відклали масований обстріл з боку рф ніяк не означає, що його не буде сьогодні. Бережіть себе. Вірю у те, що цю атаку ми відіб'ємо краще, ніж минулу - ми отримали "мінімально критичну" кількість необхідних для відбиття атаки засобів, я це відповідально заявляю.  Тримаємося. Бережіть себе. Завтра поговоримо про Україну та Європу з точки зору максимальної об'єктивності.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА НЕ ТІЛЬКИ. Розвідспільнота США попереджає владу України про високу вірогідність масованого обстрілу з боку рфу найближчі 48 годин.  Зважаючи на відсутність результатів на переговорах представників Китаю, США та рф щодо можливого впровадження заходів заради деескалації у питанні нанесення масованих повітряних ударів рф та Україною, з високою долею вірогідності може бути атакований столичний регіон України.  У іншому - попередження стандартне.  І ще одна новина. Держсекретар США та міністр ЗС Китаю провели "консультації" присвячені темі Ірану та України. Докладна інформація про теми, які вони обговорювали дам завтра. А сьогодні кину тезу, яку нам скинули тільки що.а). Ван І заявив, що заяви про можливість застосування ЯЗ керівництвом рф є "неприпустимими та такими, які не повинні мати місце".б). Ван І пообіцяв "повне сприяння" зусиллям США направленим на зниження рівня ескалації між Україною та рф з тим, щоби "повністю виключити фактор можливого застосування ЯЗ".в). Ван І заявив, що Китай готовий зі свого боку здійснити тиск на рф заради деескалації та запропонував США зі свого боку здійснити такий же тиск на Україну.  І ще одне.  Останнім часом вилізла, причому одночасно, деяка кількість коментаторів - Табакі з криками "Акела промахнувся" та з текстами, які дискредитують цілеспрямованість зборів, які я прошу підтримати. Я так розумію, що весь сенс цих персонажів, більшість яких навіть не підписана на мій канал, просто дискредитувати автора. Я не раз і не десяток вибачався перед простими підписниками, коли або давав непідтверджену інформацію, або через мене передавали "джинсові" матеріали. Перед цими персонажами я вибачатися не буду точно. І всупереч своїй політиці з максимальною терпимістю до інших думок і не видалення незручних коментарів я буду все ж таки застосовувати політику бана коли буду бачити ознаки проведення кампанії по дискредитації.  Ну і стандартно - я прошу всіх масово відписуватися від цього каналу. Бажано всім. Щиро прошу - від чистого серця.  Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі. Бережіть себе.