СВЯТКОВЕ ТА НЕ ТІЛЬКИ. Христос Воскрес! Вітаю вас всіх, мої дорогі підписники, з Великим Святом Великодня. Бажаю Божою любові та допомоги від нього для нас та наших воїнів. І нехай ворог сконає. Не буду сьогодні писати великий допис та перевантажувати ваші голови. Проте одне хочу сказати тим, хто відкрито виступає проти того, щоби наші бійці спецоперацій, ППО, Безпілотних систем, ПС виконували свої важливі завдання у країнах Африки, Азії, зокрема Близького Сходу, Південної та Латинської Америк. Я непоганий історик. І я прекрасно знаю, що другим по важливості чинником, після внутрішнього розбрату, з-за якого ми програвали свої національно-визвольні перегони, був чинник у вигляді бажання відстоювати тільки власні домівки віз звірств московитів. Я настійливо рекомендую всім тим, хто не бажає щоби наші воїни били кацапів та їх союзників по всьому світу, прочитати "Холодний яр". Як били кацапи наші частини, коли їх командири, почувши про звірства московських карателів у своїх селах, уводили підрозділи "боронити рідні домівки". Ситуація зараз та ж сама, тільки масштаби її глобальні, як глобальні путінські плани у світі. У будь яку точку світу, куди лізуть московіти повинні посилати своїх бійців, дипломатів та політиків і ми. "Ворог мого ворогу - мій друг". Вбивати ворога потрібно будь де, бо він все одно колись повернеться до росії та потім прийде вбивати нас вже у наших домівках. Україна повинна бути намертво вплетена у систему не тільки європейської, але глобальної системи безпеки. Вплетена у далекосхідну тісним співробітництвом з Японією та іншими країнами, зацікавленими у стримуванні рф та Китаю за участі нашої Держави. Вплетена у Колумбії та Перу "партизан" яких підкормлюють та навчають росіяне та їх інструктори. Вплетена на Близькому сході, бо Іран - наш ворог, та друг рф, якому постачає засоби для вбивства нас, українців. І "хірургічно" військово допомагати тим, хто за це готовий платити великі гроші та допомагати нам розбудовувати Державу та наш ОПК - свята справа. Точка зору - "На хрін нам та Африка, Азія...." не просто хибна. Той, хто каже - "нам би тут від кацапів відбитися, а ті араби, японці, французи... нехай самі про себе думають" - один з потенційних трунарів нашої майбутньої глобальної перемоги. Україні, як Франції, Великобританії, Китаю, США повинно бути діло до будь якого кутка світу, де "ступила нога русского солдата" та економічних емісарів путіна. І тільки гідно протидіючі росіянам по всьому світу ми виборемо свою безпеку та світле майбутнє. Замкнемося у протидії рф чисто на полях бою в Україні - гарантовано доб'ємося того, що втратимо свою суб'єктність, яку тільки почали здобувати та оформлювати. Вирішувати за нас все будуть знову "Великі дядьки", а нас, безгрошових жебраків, вони примусять виконувати свою волю до фактичної втрати своєї країни та її Незалежності. Для нас одним з головних постулатів повинен стати постулат - "Зона національних інтересів України - весь світ"! Звісно, що будь яка влада Україна повинна дбати про те, щоби забезпечити належний захист харків'янам та сумчанам, херсонцям та запоріжцям, але дбати однаково сумлінно і за захист них, і за захист суб'єктності нашої країни. Іншого не дано. Ще раз зі Святом Великодня. Інформацію про 14ти годинний цирк під назвою "Переговори США та Ірану" дам завтра. Все очікувано - по всіх ключових питаннях Венс, Уіткофф та Кушнер "домовилися" однаково. Маємо інформацію про розмову Макрона з Трампом. Взагалі, новин багато. Гарного дня та відсвяткувати Великдень як того годиться вірним Христу. Зі Святом!
а). Сторони домовилися та окреслили конкретні кроки, які належить здійснити задля досягнення стратегічної військово-політичної автономії Європи.б). Сторони домовилися про необхідність "підтримки життєдіяльності НАТО в умовах наявної турбулентності спричиненої непередбачуваними діями Президента США".в). Сторони обговорили кроки, які необхідно здійснити заради довгострокової підтримки України у економічному, фінансовому та військовому плані та узгодили план дій з підтримки нашої Держави.г). Сторони обговорили можливу участь двох країн у операції по деблокаді Ормузької протоки та узгодили міру участі кожної у такий можливій операції.д). Сторони обговорили та прийшли до "повного порозуміння" у питанні участі України у створенні автономної системи європейської безпеки". е). Сторони не дійшли згоди щодо строків, необхідних для створення автономної системи європейської безпеки, та щодо можливої участі США у її створенні.є). Сторони обговорили можливе реформування ЄС з виключенням можливості окремих країн блокувати загальні рішення Альянсу. Обидві сторони висловилися за "рішучі кроки, навіть до виключення з ЄС для країн, які не поділяють загальноєвропейські інтереси та цінності". Сторони домовилися на наступному тижні продовжити переговори по дискусійних питаннях.3. Тепер щодо інтерв'ю Буданова у якому він наголосив два взаємовиключених твердження.а). Переговори про завершення війни не займуть багато часу.б). Наступна зима буде важча за нинішню (зважаючи на можливі "сезонні" обстріли української енергосистеми). Даю позицію уряду Мерца, дали разом зі звітом про переговори Мерца та Макрона. "Ми не поділяємо надмірний оптимізм, який, вочевидь, має ключовий український переговорник у діалозі з рф, проте розуміємо логіку, послідовність та цілі, задля досягнення яких цей оптимізм був продемонстрований". Міністр ЗС Німеччини вважає, що москва може піти на реальні компроміси лише восени-взимку цього та наступного року при умові, якщо фронт буде стабілізовано а далекобійні удари України будуть розширені та масштабовані на всю європейську територію рф. Вадефуль вважає, що Україна у особі Буданова своїми висловлюваннями демонструє "реальну зацікавленість у мирних переговорах та свою зацікавленість у досягненні результату у вигляді закінчення бойових дій" та заперечує постійні твердження американської сторони у незацікавленості у переговорах, які продовжуються у тристоронньому форматі. Це не все на сьогодні. спробую відновити втрачений вчора допис, або написати його знову та опублікувати. Гарного дня та гарних новин.https://t.me/Mccartneyser68
КОРОТКО. Хочу щиро попросити пробачення, але повноцінного допису не буде. Коротке замикання і текст, який я писав у Ворді 50 хвилин, полетів у всесвіт - я його не зберіг. Ще раз писати не буду, хочу відпочити. А щоби допис не був пустим дам дві новини. 1. Україна отримала першу партію ракет до "Петріот" з "двох краін Близького Сходу". На черзі найближчим часом повинні надійти ракети від США та Іспанії. 2. Спочатку офіціоз.Україна та Японія запускають спільне виробництво дронів-перехоплювачів для боротьби з «Шахедами», інвестуючи у розробку дешевих рішень. Японська компанія Terra Drone інвестує в українські технології, а Токіо розглядає закупівлю цих БПЛА для власних Сил самооборони, спираючись на бойовий досвід України. Ключові деталі співпраці (на квітень 2026):Спільне виробництво: Японська Terra Drone інвестує в українського розробника, а дрони (зокрема Terra A1) проходитимуть тестування в реальних бойових умовах.Ціль: Створення ефективних, недорогих дронів-перехоплювачів для знищення ворожих безпілотників.Інтерес Японії: Японська сторона розглядає можливість придбання українських ударних БПЛА через їхню високу стійкість до радіоелектронних перешкод та успішну роботу на великих дистанціях.Технологічний обмін: Україна пропонує обмін технологіями та досвідом у сфері оборони, включно з морськими дронами та ППО. Ця угода стала результатом звернення України та зацікавленості Японії у модернізації власної обороноздатності за рахунок перевірених у боях технологій. Це загальнопоширена інформація. Дам додаток до неї. Уряд Такаїчі остаточно відмовився від ідеї купівлі ударних БПЛА у США та створення спільного підприємства для їх виробництва з двома американськими корпораціями. Причина - висока ціна та відсутність перевірки у реальних бойових умовах. А мене двоє обдарованих більше року тому звинувачували у брехні, коли я дав новини про те, що ще попередній уряд Японії збирався виробляти БПЛА як ударного типу, так і перехоплювачів, спільно з Україною. Головне у цих домовленостях те, що Україна позбавиться критичної залежності від Китаю у комплектуючих необхідних для масового виробництва БПЛА. Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі. Бережіть себе. Хоча шанс на те, що наступної доби все ж не буде масованого обстрілу, все ж таки є.https://t.me/Mccartneyser68
WE WANT INFORMATION - 130.1. Відбулися переговори Президента США та Генсека НАТО. Вони пройшли у напруженій обстановці і характеризувалися різкими заявами Президента США. Ключове з того, що маємо.а). Президент США заявив, що він збирається "вивести війська з країн Європи, які не надали нам допомогу з Іраном". Це Німеччина, Італія, Іспанія (авіабази). б). Президент США вчергове заявив, що США не збираються захищати ті країни НАТО, які не витрачають достатньо грошей на оборону.в). Президент США вимагає окремих внесків від Італії та Німеччини у випадку, якщо вони хочуть зберегти американську військову присутність у своїх країнах. г). Президент США вимагає реформування НАТО з правом прийняття одноосібних рішень тими країнами, які є найбільшими донорами НАТО та автоматичною підтримкою таких з боку інших країн-учасниць. д). Президент США виступив за скорочення членів Альянсу та виключення з його лав "країн, які нічого не можуть нам дати". е). Президент США заявив, що не збирається скорочувати чи обмежувати дію Програми PURL та виступає за розширення її учасників.є). Президент США вимагав "чіткого визначення допомоги, яку готові надати країни НАТО у випадку, якщо бойові дії у Ірані "доведеться поновити". ж). Президент США заявив, що у випадку, якщо НАТО "вчергове доведе свою непотрібність", він почне процес виходу США з цієї організації.з). Генсек НАТО протягом всієї розмови доводив з фактами безпідставність звинувачень Президента США та наголошував, що вихід США з Альянсу в першу чергу вдарить по національним інтересам США, а не Європи, яка вже "показує достатній рівень мілітаризації". і). Генсек НАТО запевнив Президента США у тому, що він особисто та лідери всіх країн-учасниць докладуть максимум зусиль для того, щоби подолати наявні розбіжності між США та Європою у ставленні до Альянсу та принципів його функціонування. к). Генсек НАТО заявив, що можливий вихід американських військ з Італії та Німеччини повинен відбуватися по затверджених американським законодавством та Статусом НАТО процедурах, бо у іншому випадку "США зіштовхнуться з юридичним переслідуванням Ваших односторонніх дій". Сторони домовилися продовжити діалог після серії переговорів Генсека з іншими лідерами країн НАТО. 2. Відбулася нарада у вузькому колі між вищими посадовцями США присвячені "Іранському питанню". Дали мало. Віце - Президент США не хоче вести переговори з Іраном, про що вчора повідомив Президента своєї країни. Він вважає їх "марними та принизливими", проте заявив, що готовий виконати наказ Президента США.Президент США наказав Венсу доєднатися до переговорів у випадку, якщо Уіткофф та Кушнер "не зможуть там нічого вибити".Президент США заявив, що він готовий поновити бойові дії "у будь який момент" у випадку, якщо Іран "буде брехати та тягнути час як він завжди робить". Президент США вчергове звинуватив Нетаньягу у "постійних провокаціях та брехні" та доручив Венсу та Рубіо "натиснути на нього" з тим, щоби Прем'єр Ізраїлю не виходив за межі даних йому особисто обіцянок. Президент США заявив, що він буде вимушений поновити бойові дії у випадку, якщо Іран за два тижні не підпише необхідну Америці угоду, а "може зроблю це раніше, якщо вони будуть опиратися". 3. Існує оцінка Розвідспільноти США перспектив розвитку виробництва далекобійної зброї у рф та США. Скинули цікаві висновки.а). "Запуск виробницва БПЛА та виробництв працюючих на забезпечення для потреб України у країнах Європи та як мінімум достатнє фінансування побудови таких виробництв на території України дозволяє зробити висновок про можливу перевагу України і надалі у цій компоненті на фоні постійних довгострокових проблем рф". б). "Влада рф не має достатньої фінансової та виробничої можливості належного реагування на постійне збільшення далекобійних можливостей України, а тому дефіцит засобів ППО та боєприпасів до них буде очікувано збільшуватися".https://t.me/Mccartneyser68
а). Сторони прийняли рішення на рівні міністерств оборони, економіки та фінансів створити загальну експертну групу, яка повинна буде запропонувати програми розвитку ОПК не тільки Франції та Німеччини, а взагалі європейських країн з тим, щоби у максимально короткі терміні добитися "стратегічної самодостатності Європи". б). Сторони дійшли згоди щодо питання можливого перетворення ЄС у військово-політичний блок.в). Сторони не дійшли згоди щодо питання можливого повернення Великобританії до ЄС. Президент Франції висловив застереження з цього приводу. Сторони домовилися продовжити переговори за участі Прем'єра ВБ. г). Сторони дійшли згоди щодо можливого членства Канади у ЄС. д). Сторони обговорили план дій на випадок перемоги "Фідес" на виборах в Угорщині та обговорили кроки, які унеможливлять блокування ухвалення рішень на рівні ЄС "абсолютною меншістю країн". Прийняте "стратегічне рішення" щодо "не бажаного, проте можливого" виключення Угорщини зі складу ЄС. е). Сторони дійшли згоди щодо можливого залучення Австралії, Японії та Нової Зеландії до участі у створенні гіпотетичного безпекового Альянсу.є). Сторони дійшли згоди щодо необхідності повноцінного членства України у будь яких європейських суверенних безпекових організаціях та Альянсах.4. рф не повідомляла США про застосування МБР "Орєшнік" по території України, у випадку зміни ситуації я вас про таку проінформую. Попередження про масований обстріл доки ще не отримано, проте не виключено отримання найближчим часом. На сьогодні, можливо, не все - новини продовжують надходити, не виключено те, що я ввечері дам ще один допис. Гарного дня та гарних новин.https://t.me/Mccartneyser68
СТАТИСТИКА "ГЛИБИННОГО НАРОДУ". Початок місяця, статистика по рф прийшла ще 29го, все забуваю її викласти. 1. "Повністю довіряю президенту рф" - 27 відсотків. "Переважно довіряю президенту рф" - 19 відсотків. "Переважно не довіряю президенту рф" - 31 відсоток. "Повністю не довіряю президенту рф" - 19 відсотків. Не визначилися зі ставленням - 4 відсотки. Падіння довіри до дій президента рф має характер сталої тенденції та прискорилося з лютого 2026го року та може ще більш прискоритися на фоні блокування інтернету.2. "За війну до повного досягнення цілей СВО" - 12 відсотків. "За війну до часткового досягнення цілей СВО (Захоплення Донецької області) - 16 відсотків. "За мир без досягнення цілей СВО" (Заморожування конфлікту) - 43 відсотки. "За мир на будь яких умовах" - 19 відсотків. Якщо з жовтня до лютого статистика по групах практично не змінювалася, то за останні два місяці різко зросли показники груп, які бажають миру або з фактичним заморожуванням війни, або на будь яких умовах. 3. "Готові до силових протестних акцій при умові належної координації та наявності лідерів протестів" - 4 відсотки. "Готові до збройної боротьби проти чинної влади у рф" - 2 відсотки. "Готові до протестних акцій при умові відсутності переслідування рідних та близьких з боку чинної влади" - 17 відсотків. "Готові до участі у протестних акціях при умові відсутності власного переслідування з боку влади" - 23 відсотки. Цікаво те, що готові до збройної боротьби проти чинної влади рф в основному прихильники боротьби проти України до переможного кінця. Відзначається, що станом на зараз немає жодних причин сподіватися на масові протестні акції проти чинної російської влади, проте ситуація може значно погіршитися вже восени при умові збереження сталої тенденції зі збільшенням масовості далекобійних ударів України та подальшого обмеження залишків громадянських вільностей.4. "За проведення повної мобілізації задля досягнення цілей СВО" - 7 відсотків. "За проведення часткової мобілізації задля досягнення цілей СВО" - 13 відсотків. "Проти проведення часткової мобілізації..." - 58 відсотків. "Проти проведення масової мобілізації" - 84 відсотки. "Готові виїхати з країни при умові проведення масової мобілізації" - 34 відсотки. При тому серед молоді до 32х років цей показник у 67 відсотки. Зазначається, що ідея будь якої мобілізації вкрай непопулярна серед населення рф, окрім старшої вікової групи 55+. 5. "Готовий і надалі терпіти погіршення матеріального стану та загального рівня життя будь скільки часу заради досягнення цілей СВО" - 16 відсотків. "Готовий терпіти погіршення матеріального стану не більше року" - 56 відсотків. "Не маю сил більше терпіти погіршення матеріального стану" - 17 відсотків. У цьому пункті цікаво те, що тенденція зі зменшенням кількості тих, хто готовий терпіти необмежену кількість часу з переходом тих у наступну категорію, і далі є сталою вже чотири місяця поспіль. 6. "Ставлення до учасників та ветеранів СВО". "Позитивне" - 29 відсотків. "Переважно позитивне" - 23 відсотки. "Переважно негативне" - 22 відсотки. "Негативне" - 23 відсотки. "Вважають загрозою повернення учасників СВО до мирного життя" - 47 відсотків. Тенденція зі збільшенням кількості тих, хто вважає учасників СВО загрозою у випадку повернення до мирного життя є сталою упродовж восьми місяців. 8. "Не готові на будь які територіальні поступки окупованими територіями України задля досягнення миру" - 16 відсотків. "Готові до територіальних поступок при умові повної окупації Донецької та Луганської областей" - 44 відсотки. "Готові задля миру на повернення Лінії розмежування, яка існувала станом на 24.02.22" - 17 відсотків. "Готові задля миру поступитися всіма окупованими територіями, окрім Криму" - 13 відсотків. "Свої варіанти територіальних поступок заради миру" - 10 відсотків. 9. "Не очікую погіршення матеріального стану у майбутньому" - 15 відсотків. "Очікую незначне погіршення матеріального стану у майбутньому" - 18 відсотків. "Очікую значне погіршення матеріального стану у майбутньому" - 57 відсотків.https://t.me/Mccartneyser68
3. Міністри закордонних справ Ізраїлю та України провели переговори по питаннях військово-технічного співробітництва та загально політичних питаннях Близькосхідного регіону. Про переговори відомо мало, все що ми маємо - інформування про такі переговори ізраїльтянами американської сторони. а). Ізраїль не збирається і надалі постачати зброю Україні напряму, проте остаточно знімає заборону на постачання в Україну озброєння, яке має частки ізраїльської інтелектуальної та майнової власності. б). Ізраїль застерігає Україну від постачання військових технологій та озброєння у "проблемні країни регіону", зокрема у Сирію, та вимагає координації дій двох країн у цьому питанні. в). Ізраїль готовий до продажу Україні обмеженої номенклатури військових технологій.г). Ізраїль пропонує "тісну координацію дій" між військовими двох країн та США у випадку, якщо Україна доєднається до спецоперації проти Ірану на будь якому рівні. д). Ізраїль готовий приймати участь у створенні Україною власних систем ППО та боєприпасів до них. 4. Головком Сирський провів переговори з Командуючим об'єднаних сил НАТО у Європі генералом Гринкевичем. Присвячені вони були насамперед безперешкодному та якомога скорішому постачанню озброєння в Україну, в першу чергу засобів ППО та боєприпасів до них. Давати все, що отримали, нам заборонили. Але висновок дам. Гринкевич переконав Сирського у тому, що з боку НАТО не буде "жодних перепон та затримок" як у процесі постачання американської зброї до України у рамках програми PURL, так і по інших програмах. Гринкевич пообіцяв передати перелік потреб України вищому політичному керівництву США та запевнив, що він особисто буде просити задовольнити потреби України. На сьогодні все. За вчорашнє мовчання пробачте. Я досі вкрай важко переживаю втрати серед свого ближнього круга. Два дні - односельчанин плюс ще один побратим, молодий зовсім хлопець, якого справі навчав... Гарного дня та гарних новин. До зустрічі завтра вранці.https://t.me/Mccartneyser68
1. Стабільне та пріоритетне постачання протиракет для систем "Петріот". 2. Включення України у глобальну систему світової безпеки через постійну участь у силах по забезпеченню миру у Перській затоці та на Близькому Сході.3. Довгострокові інвестиції у розвиток українського ОПК від арабських країн, країн Європи та Азії зацікавлених у військово-технологічному співробітництві з Україною на фоні непередбачуваності політики США спричиненої нестабільним психічним станом Президента. 4. Лобізм арабських країн у вигляді відстоювання інтересів України на переговорах з США по широкому колу питань, зокрема у питанні можливого закінчення війни з рф.5. Розширення програми "Teste in Ukraine" - виробники зброї з Азії та Європи "у великій кількості" вже підтвердили бажання випробувати свою зброю в Україні в умовах реальних бойових дій з прицілом на протистояння Китаю, Ірану та рф.6. Визнання України як ключового елементу глобальної європейської безпеки з запрошенням стати учасником європейського оборонного Альянсу.7. Підтримку з боку "зацікавлених країн" спецоперацій України у Африці та Азії з ціллю ефективного протистояння розширення та зберігання російського впливу у цих регіонах. Без пояснень.8. Підвищення зацікавленості Китаю у переговорах з Україною та більшої поваги до урахування українських національних інтересів. Цілком можливо те, що Китай буде більш прихильним до нашої країни на переговорах про закінчення війни.9. Розірвання деяких ланцюгів військово-технологічного співробітництва між Іраном та рф після знищення половини виробничих потужностей Ірану. Це глобальні вигоди, є не менше локальних. Для мене особисто абсолютно зрозуміла логіка української влади, яка намагається, у силу своїх обмежених дипломатичних чеснот, "настригти максимальну кількість купонів" задля здобуття вищеперерахованих дивидентів. "Іранська війна" - наша, хоч і не напряму, "війна", яка впливає напряму на сприйняття України у світі, на її вплив на глобальні процеси та на її місце у світовій політиці. І відмовитися від перспектив, які ми отримали у результаті війни проти Ірану ми не можемо. Завтра вранці будуть новини і про розмову Сибіги з ізраїльським колегою, і про попередні висновки про можливе збиття по меншій мірі одного американського літака російським ПЗРК, про "гасіння пожежі імені Трампа" Держсекретарем США та Генсеком НАТО та ще деякі цікаві новини. Сьогодні ввечері я відпочиваю.https://t.me/Mccartneyser68
УКРАЇНА. ВІД ЖЕБРАЧКИ ДО БАГАТОЇ НАРЕЧЕНОЇ. Не хочу писати багато. Дам спочатку сухі факти, у кінці дещо поясню. 1. Я ще раз стверджую, що обмежена наземна операція проти Ірану буде здійснена США та арабськими країнами практично напевно. Ціль - деблокада Ормузької протоки. Повідомляю, що у операції "не пряму участь буде приймати Україна". Без пояснень. За допомогою до Зеленського звернулися ОАЕ, СА, Кувейт, Бахрейн та США. Прохання "переважно задоволене". Пояснень не буде. Дата початку не призначена, але операція почнеться "найближчим часом". 2. Україна за останній тиждень отримала пропозицію щодо утворення європейського умовного "Безпекового союзу" за її участю. Я про це розповідав. Але це не все. Те, що сказав вчора генерал Келлог про можливість створення "заміни" НАТО за участі США, Австралії, Японії, Німеччини та України - бачення переважної більшості військових США, переважної більшості міжнародного блоку адміністрації Трампа, зокрема Держсекретаря США, абсолютної більшості керівників розвідвідомств. Про гіпотетичну участь України у Альянсі, який може прийти на заміну НАТО, розмовляли двічі під час нараз у Президента США. Проте слід сказати, що Трамп категорично проти створення такого об'єднання з нашою країною ДО ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ, проте другого разу він допустив таку можливість у майбутньому. Наскільки нам відомо, Президент України ще не отримував конкретики щодо такої пропозиції, проте з ним найближчим часом буде проведений "обмін думками" з цього приводу. Рішення ухвалене, проводити такий обмін буде Держдеп США.3. США дали дозвіл арабським країнам на передачу Україні ракет РАС-2 та РАС-3 до систем "Петріот" та задовольнили їх прохання про пріоритетне постачання таких перехоплювачів з США до цих країн з можливістю реекспорту чи передачі тих Україні.4. Відбулися "широкі консультації" щодо "прискорення організаційних заходів" задля якомога швидкого створення багатонаціональних європейських сил швидкого реагування на базі північно-європейського Об'єднаного Експедиційного корпусу за участі представників збройних сил Німеччини та України з тим, щоби "протягом року створити повноцінне збройне угруповання готове реагувати на можливу агресію здійснену проти одного з її членів". Нам невідомо, чи була запрошена Україна до таких консультацій, проте впевнений що так і є насправді, чи буде найближчим часом. Дізнаюся - розповім. 5. Канцлер Німеччини у найближчий час планує переговори з Президентом Франції з ціллю "подолати наші розбіжності у баченні необхідних для набуття Європою оборонної незалежності кроках". Нагадую, хоча обидва лідери прагнуть набуття такої незалежності, проте тактично їх підходи різняться. Мерц не бажає різкого розриву з США та виступає або за поступове зменшення залежності у оборонному плану від США з перспективою повної такої незалежності, або збереження певного рівня координації між Європою та США після зміни позиції США після виборів до Конгресу. Як резюме. Президент США своїми руками дав Україні ті козирні карти, яких наша країна не мала за всю історію Незалежності. Як наше керівництво скористається тими - питання відкрите. Але станом на зараз, нехай на короткий час, це у відносинах з США, чи на довгострокову перспективу, як у випадку з Європейськими країнами, Україна вперше виступає як багата наречена, а не як звичайна жебрачка на виданні по примусу. І цю міжнародну партію Україна повинна виграти - наша безпека та безпека Європи вже пов'язані намертво. Гарного вечора та тихої ночі. Завтра висплюся, відпочину, ввечері буде цікавий матеріал.
ПРО СПРАВИ ВОЛОНТЕРСЬКІ. Вже тиждень я виступаю у якості "сраної Проні", яка відмовляє нашим військовим і нашій диво-дівчинці Дарині. Відмовляю у допомозі - я обіцяв зав'язати з "волонтеркою" назавжди. Мені фізично боляче жебракувати та раз за разом просити всіх вас підтримувати збори - я прекрасно знаю, як "кучеряво" живуть зараз українці. Але... Але позавчора Дарина розповіла мені про жіночку-українкою з хворою лежачою матусею, яка живе зараз у Німеччині. У тієї жіночки троє синів у ЗСУ. Вона з кожної виплати щомісяця приносить 50 євро та дає Дарині на збори бо знає, що їх точно не вкрадуть. І Дарина повідала мені, що та жіночка побачила збір Дарини на бус на нашому каналі і розповіла їй, що всі її воюючі сини підписані на цей чортів канал. І після "зізнання" Дарини про співпрацю нашу та жіночка принесла 100 євро та подяку від синів за існування проклятого каналу та за роботу, яку він нібито робить на благо українців та України, та наказала вкласти гроші у наступний "Бандерівський" збір - "Ви не вкрадете". Дарина пригнала автівку для хлопців на Куп'янському напрямку. Пригнала у борг - грошей на її купівлю немає. І вона просить про допомогу - у нас у селі суму на автівку будуть збирати півроку, а стільки ніхто чекати не може - ані хлопці на фронті, ані власники автівки... Ви можете послати мене і в... і на... Можете глузувати з мене у стилі - "зарікалася свиня гівна не їсти". Я навіть невдалу фотку поставлю з передачею буса командиру та водію зі своєю заплившою пикою - можете і з неї поглузувати. Але я прошу всіх вас, якщо у вас є така можливість, підтримайте цей збір. Молю вас. Це дуже потрібно. Не мені. Не Дарині - нашим військовим. Звіт, як завжди, буде абсолютним та повним. Жодна копійчина не буде вкрадена чи використана не на цю потребу. Я розумію, що скоро Великдень. Я ходжу по магазинах і бачу, як виросли ціни. Я прошу не віддавати на збір останні гроші та гроші на базові ваші потреби. Я зневажаю себе за своє постійне жебракування та залізання у ваші кишені. Але якщо є можливість, то допоможіть нашим військовим. Не мені. Я сказав все. Можете починати обзивати та глузувати. Винен. Заслужив.