Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 509
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Number of subscribers

21 509
Average/Day:: +53
Average/Week:: +117
Average/Month:: +1028

👁️ Average views per message

17 407
Average/Day:: 17,400
Average/Week:: 15,486
ERR: 80.93%

📊 Messages per Day

2
Last day: 2
Week average: 1.7
Average per day: 2

Logo change history

Name change history

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Він цю образу за особисту зраду  Петра Олексійовича, як він її вочевидь оцінив, проніс до сих пір - повний бойкот зі сторони американського істеблішменту Порошенка продовжувався майже три роки, і його до сих пір остаточно не скасовано його адміністрацією та особисто Президентом. І я зі слів нашого куратора знаю, як Байден образився на Зеленського коли той фактично відкинув контакти з діючим Президентом на другий план і почав судомно  налагоджувати контакти з Трампом - навіть не з Гарріс, коли побачив слабкість позиції старого Джо. Ще до прийняття рішення вийти з президентських перегонів Байден переклав свої обов'язки по Україні на Блінкена та Еллен, потім не став наполягати на проханні залишитися пані Пріцкер, а після її заільнення призначив на її місце "по сумісництву" посадовця який чисто формально "курує" Україну. Ні, Байден нас не "зливає" та не збирається це робити, так, остаточні рішення по допомозі нам приймає саме він, але... Але втома від нашого "невдячного та зрадливого" керівництва дається взнаки - Україна зараз немає такої "дружньої опіки" зі сторони уряду США яку мала ще рік тому і тому на проривні рішення чекати не варто - надії мало. Погано ще те, що Байден - політик старої демократичної школи часів Картера для якого принцип "прорахувати усі можливі наслідки і лише потім приймати зважене рішення" є головним, як є головним кредо - "Як би  чого не вийшло". Він ніколи не піде на "неоправданий ризик". І команду собі він підібрав відповідну. Проти ударів вглиб території рф американською далекобійною зброєю  очільник Пентагону Остін. Проти "нацбезпечний" Салліван який має великий вплив на Байдена. Нейтральний у цьому питанні Держсекретар Блінкен, підтримують удари голова ОКНШ Браун та більшість американського генералітету, зокрема Каволлі, але не вони приймають рішення...  І тому треба бути реалістами та чекати на час, коли наші ракети полетять по усій європейський частині рф. Інше - надії які мають малі шанси на здійснення.   Гарних усім вихідних. Не втрачайте надію - стратегічно "далекобійну війну" Україна все ж виграла - за допомогою США ми стаємо світовою ракетною державою. 
WE WANT INFORMATION - 49.1. Відбулися переговори у трикутнику Україна - Ізраїль - США. Основна тема - передача ізраїльських систем "Петріот" на модернізацію до США та наступна їх передача Україні. Нагадую - місяць тому Ізраїль відмовився віддавати комплекси мотивуючи це тим, що чекає на напад Ірану. Це була неправда - комплекси не знімали з консервації. Причини подібної поведінки Нетаньягу дві. Суб'єктивна - ізраїльтянин майже не приховує своє особисте негативне ставлення до нашого Президента за його "особливі стосунки" з арабськими посередниками. Об'єктивна - Нетаньягу досі не розірвав свої зв'язки з москвою та не бажає наражати на небезпеку ізраїльські літаки у Сирії звідки росіяне досі не забрали усі свої системи ППО. Після переговорів з Зеленським Нетаньягу мав переговори з Блінкеном. Підсумок - перші три комплекси рушать з Ізраїлю до США "найближчим часом". Просто інформація - перевізником буде "Руслан". 2. Про підсумки засідання Ради Україна - НАТО. П'ять країн альянсу пообіцяли направити в Україну додаткові системи ППО та боєприпаси до них "найближчим часом", це Швеція, Норвегія, Іспанія, Італія та Великобританія - "порилися у запасах". Існує проблема - Україна не має достатньої кількості особового складу для обслуговування цих систем ППО. Чотири Держави альянсу, США, Іспанія, Норвегія та Швеція, готові взяти на себе підготовку додаткової кількості українських спеціалістів з обслуговування наданих у майбутньому систем. Союзники на чолі з США пообіцяли зробити усе можливе щоби нова інтегрована система ППО України яка зараз створюється у нас за допомогою США, запрацювала "максимально повною мірою" у листопаді цього року. 3. Як нам довели, на майбутніх консультаціях між США та росією остання розраховує обговорити свої "нові пропозиції щодо контролю та обмежень на постачання американської зброї до України". Якщо грубо, то путін готовий до обміну територій харківського прикордоння на заборону використовувати американську зброю на Курщині. Станом на зараз позиція США - "Запізно та не цікаво ані Україні, ані нам". Дадуть згодом матеріали по переговорам - дам на каналі. 4. Німеччина готова підтримати ініциативу Великобританії і розробити, підписати та ратифікувати у Бундестазі "Сторічний договір про стратегічне партнерство" між Україною та нею. Це один з підсумків переговорів Шольца та Стармера. Інший - сторони визначилися з можливим збільшенням своїх часток допомоги Україні у випадку приходу до влади адміністрації Трампа. Стармер готовий до лобіювання своєї "договорної" ініциативи у США. Від себе - шансів на ухвалення подібного договору у США зовсім мало.  Станом на зараз більше новин немає. Трохи особистого. На 2 тижні канал переходить у режим "абсолютний мінімум" - будуть виключно "гарячі" новини. Треба попрацювати "на водах" максимально інтенсивно, не до дописів. Після 14го вересня канал буде працювати у звичному режимі. Гарного дня не зважаючи ні на що.  
ТРИ КОРОТКІ НОВИНИ.1. США оголосять пакет допомоги на суму 125 мільйонів доларів. Просто нагадую, що з березня цього року пакети США йдуть за формулою "+100", тобто офіційно оголошена сума плюс 100 мільйонів "цільового секретного постачання". У нього входили за цей період і ракети ATACMS, і пускові для "Петріот", і інше про що згодом не було жодних офіційних.повідомлень. Я дещо знаю, далеко не все, але щось бидлу зверху звалиться. Цей пакет - зброя зі складів армії США, буде ще один, там не тільки готова зброя, але й й замовлення на зброю у американських виробників. 2. США вчора підтвердили очевидне - свій дозвіл на використання американської зброї на Курщині. Пояснюю ще раз, бо питають знову - він дійсний у 150км зоні від україно-російського кордону. Але. Обмеження дозволу не розповсюджуються на ракетну зброю вироблену українським ВПК у кооперації з корпораціями США. 3. США вважають за можливе потенційне розширення буферної зони бепеки на російських територіях до 200 км від кордону у Брянській, Білгородській та Курській областях. 4. Як нам довели, росія постійно вимагає припинення практики обміну інформацією між розвідниками США та України. Вчора ввечері по Києву у ході спілкування по єдиному зараз діючому каналу зв'язку ЦРУ - СВР російська сторона звинуватила у загибелі парому саме США і заявила, що залишає за собою право на асиметрічну відповідь не тільки в Україні. Заступник Директора ЦРУ відкинув звинувачення росіянина і заявив, що Україна і сама має свої якісні розвіддані. Начебто одне одне виключає, то я від себе. )) Також американець заявив, що США продовжуватимуть підтримку України в усіх галузях які працюють на протидию російській агресії. Більше новин немає. Поїхав. З прийдешнім Святом. Бережіть себе.
ПРОПОЗИЦІЇ СЦАРЯ. Здається я даремно розраховував на здоровий глузд путіна. Після прочитання його "миротворчий ініціатив" мені як Бендеру - "Нічого на думку не спадає окрім - "Милостиво соизволить решил". "В условиях полного превосходства росийской армии на поле боя предлагаю окончательно разрешить "украинский кризис" урегулировав его на следующих принципах":... Я не дивуюся тому, що американці їх відкинули. Те, що нам дали.1. Україна виводить війська з Курської області, при відмові США застосовують усі свої важелі впливу щоби примусити її це зробити, і бере на себе юридично закріплені обов'язки не порушувати більше кордони рф. 2 США відкликають дозволи своїм військово-промисловим корпораціям на роботу в Україні.3. ЗСУ мають мати особовий склад у 150 тисяч. 12 систем РСЗО, 160 танків, 75 літаків різних типів.4. Україна повністю згортає "Ракетну програму", а союзники припиняють її фінансування та фінансування "Програми створення БПЛА" плюс забороняють постачання комплектуючих для цих "Програм" в Україну. 5. Україна приймає "Закон про захист прав російськомовного населення" та "Закон про амністію громадянам України які співпрацювали з ЗАКОННИМИ ОРГАНАМИ ВЛАДИ РОСІЇ ПІД ЧАС УКРАЇНСЬКОЇ КРИЗИ". 6. Україна закріплює у Конституції свій позаблоковий статут, великі Держави на законодавчому рівні гарантують рф безпеку у межах визначених Конституцією ріф кордонів. (Тобто з нашими окупованими територіями окрім території Запорізької та Херсонської областей). Подальша доля останніх вирішуватиметься за столом переговорів. Навіть в умовах можливої передачі цих територій під контроль України вони повинні мати демілітаризований статут. При порушенні умов демілітаризації рф МАЄ ЗА ОБОВ₴ЯЗОК військово-дипломатичним шляхом відновити демілітаризований статут регіону. 7. Крим визнається російською територією де-юре, США повинні гарантувати його не повернення у склад України військовим шляхом Там ще вісім пунктів "хотєлок" поменше. США відкинули їх як "ультимативні та такі, які навіть теоретично не можуть бути втілені у життя". Єдині чотири пункти які вони прийняли для обговорення:1. Обмін полоненими всіх на всіх. Але й тут путін вимагає розглядати кожну кандидатуру окремо встановивши своєрідну сегрегацію по "Особах які скоїли особливо важкі злочини" - це "Азовці". Вони не будуть включені у загальні списки на обмін і по ним рішення будуть прийматися окремо 2. Розробка механізму верифікації розведення та наступного розміщення особового складу та техніки ЗСУ та армії рф.3. Розробка нового "Договору про обмеження звичайних озброєнь у Європі" та уведення йоготу дію. 4. Корекція, чи розробка нового, договору про РСМД та відновлення його дії США та рф. Отака вона муйня, малята. Ну. звісно, "Ми готові вислухати контрпропозиції США та відкриті до початку переговорів ЯК З УКРАЇНОЮ, ТАК І З США без попередніх умов, але з урахуванням наших вимог у їх процесі". "Ми вимагаємо негайного початку переговорів про урегулювання "української кризи" бо зволікання з їх початком призводить до великих страждань народів росії та України". По факту - "Проси все, получишь малость", ну а цинізм хуйла незмінний. У мене все. Ввечері "Їбенея" і завтра я "На води", Гарного дня.
ДВІ НОВИНИ ТА ОДНА ВІДПОВІДЬ. 1. США у особі голови Пентагону Остіна запропонували Україні розглянути у перспективі можливість передачі їй літаків F/A - 18C замість літаків F-16. Аргументація - майже кожна країна яка експлуатує ці літаки, а це Фінляндія, Іспанія, Австралія, Канада та Малайзія, мають власні центри підготовки пілотів, не має лише остання. США вважають що процес навчання українських льотчиків иа обслуги на цей тип літаків  можна суттєво збільшити у порівнянні з можливостями навчати наших льотчиків на F-16. Зараз м'яч на нашому полі - наші військові та МОУ вивчають доцільність передачі та можливість підготовки до прийому цього типу літаків. 2. Південна Корея спільно з США вивчають можливості передачі Україні Південно-Корейських систем ППО та боєприпасів широкої номенклатури у рамках прямого, а не кругового, постачання. Це стало можливим після підтвердження фактів застосування північно-корейських балістичних ракет по території України. Рішення очікується у найближчі 2 тижні після чого до РК, у разі погодження,  повинні вирушити наші сеціалісти на навчання.  "Якого хріна путін у Азербайджані забув"? Китай фактично відмовився від побудови "Силу Сибіру". Газпром - напівбанкрут. Україна прагне перекрити експорт газу через свою територію. Візит мав головну мету - допустити "Газпром" до нових трубопроводів які будуються та проектуються для постачання середньо-азійського та азербайджанського газу до Європи. Результат переговорів невідомий, але до Азербайджану збирається очільник Держдепу Блінкен, можливо один з його замів. Абсолютно не виключено що мова на переговорах буде саме про це і американці будуть домовлятися з Алієвим про не допуск росіян до нових транспортних артерій. Побачимо.  Вибачте за короткий допис. Роботи багато, часу немає. "Їбенея" та інше завтра після трьох. Бережіть себе, тривог обмаль не буде. 
ЩО МИ МАЄМО ПІД ЗАВІСОЮ? У "The Economist" вийшла стаття присвячена нашому Контрнаступу. Мене просять прокоментувати тези з цієї статті та розповісти, у дозволеній частині, що там правда, що брехня. Спочатку давайте оцінимо - Cui prodest?, тобто кому вигідна поява цієї статті? 1. Нашім союзникам, в першу чергу США які вчергове фактично публічно заперечують свою причетність до розробки цієї операції і роблять з неї "імпровізацію ЗСУ та Президента Зеленського" чим "не сприяють подальшій ескалації". 2. москві та путіну, бо тези про "США постійно зривають операції ЗСУ та, вірогідно. зливають інформацію про підготовку" працюють на зростання антиамериканських настроїв в українському суспільстві, що у перспективі може викликати у нього стійку "атиамериканізацію" після початку переговорів про перемир'я у яких, абсолютно зрозуміло, будуть винні американці бо "не надали (невчасно надали) зброю та примусили нас до переговорів, а так би ми москву взяли", 3. Українській опозиції яка дивним чином через своїх ЛОМів розповсюджує тезис - "Тому все вдалося що Ермак нічого не знав". І тому питання - що то за анонімне джерело яке надало мікст брехні та правди з переважним вмістом першої? - залишається відкритим. Ну а я вже давав та ще раз даю своїм підписникам реальну інформацію у реальному часі. 1. Операцію планували у режимі повної секретності ГШ ЗСУ спільно з групою радників з ОКНШ США. 2. Забезпечували режим секретності ГУР та СБУ при опосередкованій участі спеціалістів ЦРУ - ті допомагали виявляти потенційних та реальних зрадників ще з початку цієї зими.3 Ермак дійсно не знав деталі Операції, але був ознайомлений з загальним її планом. Більше того, він разом з Умеровим брав участь у переговорах щодо дозволу на використання у ході неї наземної американської техніки та озброєння на території росії. 4. США ЖОДНОГО разу не забороняли Україні здійснювати жодні наступальні операції - тільки надсилали свої рекомендації. Приміром план Контрнаступу 2023 є виключно українським проектом - США у особі голови ОКНШ Міллі категорично не рекомендували розпорошувати сили на три з половиною напрямки як то зробили наші військові. І здійснення "Курської операції" - результат плідної співпраці американських та українських штабистів та дипломатів які отримали дозвіл на використання американської зброї та техніки на території рф, зокрема Кулєби ти, як це не неприємно багатьом чути, Ермака та Умерова - істина важливіша при всьому моєму різко негативному до їх діяльності ставленні. Я сказав все, начебто, по темі статті. Будуть додаткові питання - відповім. Ну а на додаток два підтвердження наданої мною раніше інформації про те, що союзники збирають "термінові" пакети допомоги щоби підтримати наш наступ. Німеччина на ділі спростувала брехню від ЗМІ та надала комплекс "IRIS - T" та інше озброєння на яке начебто, "не було грошей". У найближчі три тижні США виділять два пакети допомоги виділення яких вже самі і анонсували. Данія виділила більше 100 мільйонів доларів на закупівлю озброєння продукції українського ОПК зокрема, а що що особливо важливо - виділила майже 150 мільйонів доларів на розвиток нашої "Ракетної програми". І це тільки початок. США "Тісно координують з союзниками виділення пакетів допомоги Україні задля якомога швидкого забезпечення її потреб на полі бою". Це з відповіді Блінкена Президенту України у відповідь на прохання того ще більш прискорити процес постачання зброї, бо управління логістичними ланцюгами по факту перебрала на себе Америка. Тримайтеся. Не споживайте фейки з "анонімних хер зна яких" джерел навіть ретрансльованих "поважними ЗМІ". А реальну інформацію у дозволеній частині я буду надавати і надалі. Гарного вечора.
ВІЙНА ЯК ДОГОВІРНЯК. Основне завдання бидлячої влади - брехати своєму пересічному бидлюку щоби той жодним чином не дізнався про те, що вона аж ніяк не "велика та жахлива" і охоче веде переговори с супротивником коли той бажає з нею розмовляти. Вчора Манька - Півлітру заявила, що рф ані прямо, ані через посередників не веде переговори з Україною. Квасний лох вірить, ми розглянемо ситуацію такою, якою вона є насправді. Прямих переговорів між нашою та російською владою на найвищому рівні немає з часів Стамбулу - 22. Але... Існує канал зв'язку між спецслужбами ГУР - ГРУ - ФСБ - СБУ з вузькою спеціалізацією - обмін військовополоненими. Існує канал спілкування через американського посередника - директора ЦРУ Бернса. Існує вузькоспеціалізований і на даний момент перекритий канал спілкування через Пентагон який має "Пряму лінію" з ГШ рф. Існують канали спілкування близькосхідні, використовуються доя непрямих переговорів у багатьох "галузях", від обміну військовополоненими до обговорення "миротворчих" ініциатив". На даний момент активні "американський" та "близькосхідний" канали. Теми переговорів:1. Обмін полоненими.2. Обговорення "Енергетичного мораторію" на удари.3. Обговорення миротворчих ініциатив як москви, так і Китаю та інших. Як то кажуть, то була приказка, тепер щодо казки. Вашингтон отримав другий лист від путіна з "новими" пропозиціями одразу після того, як отримав вчора відповідь на попередній. Вашингтон не проти створення робочої групи яка б звймалася підготовкою бази для укладення умовного "перемир'я", але за обов'язкової участі України. У москви у відповідь на вимогу американців з'явилася своя - до переговорів потрібно долучити Білорусь і у перспективі ЄС та Китай щоби експертна група підготувала 'Гарантії безпеки" для ррсії.та Білорусі які були б юридично закріплені міжнародними договорами під егідою ООН. Начебто пісня стара, але... Але для нас цікаво те, що путін вперше пропонує обговорити питання "ВЗАЄМНИХ ТЕРИОРІАЛЬНИХ ПРЕТЕНЗІЙ" та пошуком компромісів прийнятних для двох сторін конфлікту". Перебільшувати значення путинської казуістики не варто, довіряти щирості пропозицій - тим більше, але головне те, що він зі скрипом починає розуміти реальні обставини у яких він опинився після початку "Курської операції". Чи піде путін на "обмін територіями" якщо зона українського контроя у рф буде постійно збільшуватися? На прямий - абсолюино виключено, тобто він ніколи не виключить захоплені території Півдня з конституції рф, але по факту він може вивести війська з нашого Півдня у межах умовного "розведення сил" при досягненні угоди про перемир'я. Як Україна та світ ніколи не визнає окуповані наші території російськими, так і росія ніколи не визнає окупований зараз Південь українським. І тому миру між Україною та бидлостаном не буде ніколи до моменту розпаду рф. Але серія угод переведе нашу війну у сплячу фазу на манер міжкорейської і тільки від нас потім буде залежати - як ми скористаємося мирним часом. Ми можемо стати Південною Кореєю, а можемо залишитися недорозвиненим буферним регіоном Європи з постійною загрозою поглинання бидлостаном. Але це вже окрема тема для допису.
ВИБАЧЕННЯ ТА НОВИНИ. Щиро прошу мене пробачити за те, що виклав "обрізане" відео з Порошенком. Я не знав нічого про повний варіант, не слідкую за життям Петра Олексійовича, відео отримав від друзів яких теж підставили. Це мене не виправдовує - повинен був перепровірити. Ще раз - вибачте. Але під тим, що я написав нижче готовий підписатися хоч мільйон разів - відповідаю за кожне написане слово. Минуле повинно піти у минуле. Тепер до відповідей на питання та до новин.1. "Німеччина повною мірою підтримає Україну після узгодження всіх бюджетних процедур і здійснить раніше анонсовані поставки". Це офіційно від Бербок Блінкену. Не забивайте собі дурним голову - мова йде лише про перерозподіл джерел фінансування допомоги що надійде, нічого більше. 2. Кір Стармер дійсно відклав надання дозволу  бити ракетами "СтормШедоу" по території рф до узгодження цього питання з США. Хоча міг та може вирішити це питання самостійно. Буде найближчим часом рішення по ракетам JASSM для України - буде рішення по ракетам "СтормШедоу". На жаль новий уряд Великобританії більш обережний у частині прийняття рішень ніж попередній. Але є і гарна новина з Британії - робота над "100річною угодою про стратегічне співробітництво"  виконана на дві третини. Вона буде ратифікована у Парламенті і по суті стане першим договором про реальні юридично обов'язкові Гарантії Безпеки від Великобританії нашій Державі. Хто зна - може й інші наслідують цей приклад. 3. Вчора Україна погодилася "розміняти" гарантії недоторканості для  КурАЕС на поновлення дії подвійного мораторію на удари по об'єктах енергетики. Дата фінального туру переговорів ще не визначена, але вони повинні відбутися до кінця поточного місяця. 4. Росія вчора отримала попередження від Держдепу США. Мова йшла про можливу "Ядерну провокацію рф під чужим прапором". США у особі Блінкена наголосили, що мають інформацію про підготовку до її здійснення російською стороною та попередили, що це "відкриє шлях до подальшої ескалації" у війні рф та України. Рф у особі Лаврова письмово відкинула американські "інсинуації" та запевнила, що подібні провокації не готувала та не готує. Це я про реальний стан справ з "брудною бомбою", а не про маячню.від Маркова. Скоріш за все питання закрите. 5. Головне. "Ми вчергове пропонуємо уряду США створити спільно з російським урядом робочу групу яка на експертному та законодавчому рівні підготує угоду про завершення "Української кризи" яку слід підписати до кінця цього року". Це Лавров з того ж листа. Відповіді від США  ще не було, але вона стовідсотково буде стандартною - "ніяких переговорів про Україну без України". Тут важливе те, що путін не втратив остаточно зв'язок з реальністю і розуміє свої та російські перспективи у випадку  якщо війна затягнеться. А публічні заклики для місцевого бидла про " нам немає про що з ними говорити"  раджу відкидати після читання анонсу, то все пусте. 6. Останнє, напівприватне. Як каже наш куратор, "Те, що діється зараз ("Курська операція"), то лише чверть від того, що ваші військові запланували. Майте терпіння - згодом все побачите".  Так що терпимо, тримаємося, допомагаєм о ЗСУ останнім та пам'ятаємо, що кожний донат це цвях у труну для путіна та збереження життів наших воїнів. Тримайтеся. Гарної неділі.
WE WANT INFORMATION - 45. 1. Пройшов черговий тур переговорів між головою ОКНШ Брауном та Головкомом Сирським. Дати можу тільки обмежену інформацію, інша не для розголосу. Обговорювалися п'ять тем, основні дві. а). Узгодження номенклатури озброєнь яких зараз найбільше потребують ЗСУ. б). Обговорення підсилення далекобійних можливостей ЗСУ. Останнє питання стосувалося регламентації  використання ракет JASSM, які, вірогідно, надійдуть в Україну найближчим часом, по території росії. Сторони цими переговорами завершили повний цикл міжвідомчих узгоджень на всіх рівнях, очікується фінальне ухвалення передачі Президентрм США найближчим часом. 2. Пентагон інвестує майже 130 млн. доларів у розширення виробництва ракет,  JASSM зокрема, у Флориді. Рішення про інвестиції прийняте одночасно з фактичним ухваленням рішення про передачу ракет Києву. Але це не означає що Україна отримає ракети модифікації "158 - В" з дальністю майже 1000км - ми отримаємо модифікацію "А" з дальністю 370 км зі складів США, в першу чергу ті ракети, у яких закінчується строки експлуатації. 3. "Повністю закрите" питання щодо використання ракет ATACMS по території росії - АП Байдена фактично заборонила його остаточним фіксуванням формули "Тільки по аеродромній інфраструктурі та військовим цілям рф виключно по узгодженню з США". Нагадую - до цієї пори Україна з травня жодного разу дозволу на свої запити не отримала. 4. Південно-Корейська корпорація "Хюндай Ротем" отримала дозвіл на проведення спільно з МО переговорів з Мінстратегпромом України щодо можливої побудови у нас в Державі двох заводів з виробництва бронетехніки та боєприпасів до неї. Перші переговори відбудуться у вересні.5. АНБ США підготувало звіт Президенту  про військові спроможності рф. Нам дали загальний висновок. "Подальше проведення віськової кампанії в Україні робить росію фактично беззахистною перед потенцйно можливими загрозами як у Європі, так і у Азїі, що майже напевно примусить путіна ще більш інтенсивно шукати шляхи до можливого досягнення перемир'я з Україною та квазі нормалізації та певної стабілізації відносин з США та ЄС.6. Рішення щодо відновлення дії мораторію на удари по енергетичній інфраструктурі рф та України немає і може взагалі не бути. Російська сторона відмовилася від чергового туру консультацій через, нібито, загрозу майбутнього захоплення КурАЕС. Американці вважають що такі дії кремля можуть свідчити про підготовку чергової серії ударів по енергетиці України, яка почнеться, вірогідно, з початком холодів. США застерігають  рф від можливого початку чергової кампанії по знищенню нашої енергетики і попереджають що "черговий етап ескалацї не залишиться без відповіді і лише призведе до підсилення спроможностей України адекватно надавати відповідь подібним ударам". Розумійте як хочете, подробиці, маю надію, дадуть пізніше. На останок про веселе. Кадиров просив прийняти його Посла США у рф і отримав аудієнцію після якої, буцімто, заявив  своїм спільникам, що "треба знімати "Ахмат" з фронту та готуватися до боротьби за незалежність Чечні". Одразу кажу, джерело начебто надійне, інформація від американців які отримали від нього це свідоцтво, але... Чорт його знає - може наші друзі таким чином зіштовхують головами путіна та Кадирова? Хоча путін своєю впертістю у питанні утримання у заручниках :Азовців" і не бажанням обмінювати їх на полонених чеченців реально дуже дратує Кадирова. Побачимо. Якщо інформація достовірна, то справи у рф реально кепські.  Гарного дня та гарних новин.
ЧЕРВИНСЬКИЙ. КРАПКИ НАД "і". Мене вже реально дістали ці "страсті навколо Червинського". Я ЖОДНОГО разу не казав про його винуватість чи не винуватість - її визначать слідство та суд. Я ЖОДНОГО разу не стверджував - винен він чи ні, лише казав що є об'єктивні підозри та дані у тому, що він винен. Але.. Але для мене є одним зі святих понять є поняття "честь офіцера" для якого інтереси своєї Держави святі і за них він не пожалкує свого життя. І з цієї позиції я стверджую що Червинський - не офіцер, а мразота без честі та без совісті яка від почуття особистої образи готова класти великий та товстий на Національні інтереси України. У WSJ вийшла стаття де фігурує ім'я Червинського як одного з учасників підриву "Північного потоку". Вона уся на "анонімних джерелах у сфері безпеки України". Не можу стверджувати, але переконаний, що ЖОДНЕ джерело з ДІЮЧИХ посадовців не підтвердить розповсюджені дані та не розкаже про подібну операцію - це нічого окрім шкоди національним інтересам України не принесе. Суб'єктивно я абсолютно впевнений - вся стаття на даних самого Червинського який будь яким чином намагається причепити до своїх справ Залужного. Залужний вже дав свідчення слідству що не мав жодного відношення до "Аеродромної операції" і не давав ані письмового. ані усного розпорядження її проводити, хоча Червинський стверджує зворотнє. Документів у матеріалах справи у цій частині немає. Зараз знову - "Залужний - Червинський" і знову Залужний стверджує що вся стаття - брехня та інсинуації. Для мене Червинський припинив своє існування як офіцер та порядна людина тоді, коли розповсюдив брехню про "кишеньковий "Петріот" Зеленського". Все нові та нові його "одкровення" - спроба виправдати свою особисту непорядність, здобути тепле місце у лавах політичної сили яка позиціонує себе як "опозицію" та "причепити" до цієї сили особисто Залужного, "пов'язати" того брудом та спільною відповідальністю. Вангую що нічого з цього не вийде - "чисте до брудного не липне". Ну а Червинському саме місце серед ИксперДів типу поїхавшого дахом Кривоноса та іншого непотреба. Брехнею та зрадойобством "зелених" не здолати - вони самі брехати вміють ще краще за "опозицію". Аргументованою та доказовою гіперболізованою правдою - можна. І розповсюдженням її, умінням у відносно простій формі донести та вложити її у голови народу притомними та незаангажованими людьми, разом з впровадженням інших засобів політичної боротьби, можна винести "зелених" на помийку. Ну а місце Червинського або на нарах - це якщо винен, або в "!маруновій медійній резервації" продукцію з якою "їдять" ті, кому лайно на смак нічим не відрізняється від карамелі. Ще хто принесе цього покидька у стрічку - буде забанений без права повернення. P.S. Після минулого посту про цього персонажа від мене відписалися більше сотні підписників. Дай Боже щоби зараз відписалися ще більше - я вже не знаю - як зробити так. щоби на канал не заходили фанатики будь якої політичної сили.