Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 509
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Number of subscribers

21 509
Average/Day:: +53
Average/Week:: +117
Average/Month:: +1028

👁️ Average views per message

17 407
Average/Day:: 17,400
Average/Week:: 15,486
ERR: 80.93%

📊 Messages per Day

2
Last day: 2
Week average: 1.7
Average per day: 2

Logo change history

Name change history

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Станом на зараз наш Президент отримав жорсткі умови від Трампа які частково озвучив Уолтц.1. Якщо Україна не здатна забезпечити мобілізацію 400 тисяч чоловіків призовного віку та стабілізувати фронт, то вона повинна знизити призовний вік до 18ти років і заповнити молоддю прогалини у мобілізації. 2. Якщо Україна не стабілізує фронт, то США не зможуть забезпечити їй сильну переговорну позицію на переговорах і будуть вимагати простого замороження бойових дій по лінії боєзіткнення. 3. Україна отримала ракети JASSM з дальністю до 800км від Адміністрації Байдена. Адміністрація Трампа готова надати дозвіл бити ними по території рф та налагодити регулярне постачання цих ракет у випадку, якщо після стабілізації фронту путін, цитую Трампа - не "буде вести відповідальні, безультимативні переговори задля укладення чесної угоди".4. Трамп не збирається скасовувати "нафтові" санкції проти росії які ввів у дію Байден, проте він готовий розгледіти можливість НЕ вводити  нові при умові "Укладення угоди про перемир'я до Великодня".  Ми не знаємо, у якому форматі пройдуть сьогодні переговори між Наришкіним та Уолтцем, але вони відбудуться обов'язково - путін просить Трампа якомога швидше провести з ним телефонну розмову, а ці двоє повинні підготувати її основні теми.. Вже вирішено, що одразу після розмови путіна та Трампа  відбудуться переговори Зеленського та Трампа. Нам залишається лише чекати на їх підсумок. Я буду інформувати, у межах можливого та у межах наданої інформації, про перебіг цих переговорів. Одне можу сказати чітко - я не вірю в те, що путін піде на підписання  "Угоди" до Великодня. І це не тільки тому, що дуже багато питань потрібно вирішити та оформити юридично, а війна буде вестися за кожну букву, кожну кому.. Він дотягне до останнього, тобто до осені коли почне сипатися російська економіка та просідати, а вона вже просідає, прихована мобілізація. Якщо ж я помилюся і з Великодня настане перемир'я, то я на весь світ проголошу себе абсолютним ідіотом який нічого не розуміє у талантах Трампа і буду радіти разом з народом тиші яка, можливо, наступить. До зустрічі завтра на Ю-Тубі. У межах відповідей тільки там буде інформація про переговори Наришкіна та Уолтца. Гарного дня та гарних новин.https://www.youtube.com/watch?v=97pdVGhJSkM Посилання для тих, хто більш любить слухати ніж читати. Голос мій.)))
ТЕРМІНОВЕ. Панове. Випуск на Ю-Тубі готовий. Проте у мене намає майже нічого для відповіді на питання двох моїх підписників з ТГ та Фейсбуку"Шановний, ви постійно кажете про ПЕРЕМИР'Я", коли буде "МИР"? "Скільки путін буде водити за ніс американців з тими переговорами"? Відповідей остаточних і навіть приблизних у мене немає. Проте є дві надцікаві новини. Президент Трамп отримав запит на проведення "термінових та невідкладних переговорів у світлі введення урядом США нових санкцій проти російської нафтової галузі". Найближчим часом у США знову може відправитися борт з уповноваженим представником путіна. Це станеться у випадку, якщо Президент Трамп прийме пропозицію російської сторони. Для нього, гарячого прихильника витіснення російської нафти зі світового ринку та заміщення її долі американською, відкриваються дві можливості на переговорному фронті.1. Відмовити путіну взагалі.2. Відкласти переговори і назвати умови при яких вони будуть можливі. У цьому варіанті вирішення питання послаблення санкцій стовідсотково буде пов'язане з питанням закінчення гарячої фази нашої війни. 2. Анонсовано, що представник росії привезе Президенту США нові пропозиції щодо миротворчого контингенту який повинен буде розміщений у демілітаризованій зоні після досягнення угоди про припинення вогню, та щодо гарантій безпеки для росії та України. Ми нічого не знаємо про нові пропозиції, також, можливо, будемо знати про них післязавтра. Післязавтра на цю тему будуть новини які одразу будуть озвучені на Ю-Тубі у доповненому випуску. Так що, панове, дочекайтеся, будь ласка, вівторка. Вдень буде великий і вже точно цікавий випуск відповідей на Ваші питання. Ну а якщо у найближчі дні у США таки полетить російський борт з Наришкіним (Патрушев потрапив у немилість путіна після фактичного провалу останньої "літакової місії"), то згадайте того, хто раніш за всіх вам про це розповів. Завтра новини і на Ю-Тубі, і на ТГ. Післязавтра Ю-Тубі великий випуск відповідей зі свіжими новинами у якості відповідей. Гарного відпочинку тихого, маю надію, вечора неділі.
ЛІТАКОВЕ.  Стартуємо додому, у навушниках Van Hallen. Закінчується "Don't tell me", починається "Dreams", я нарешті відкриваю пошту а там...  А там дві новини. 1. Вчора українські льотчики здійснили перший виліт на двох щойно переданих літаках "Міраж". 2. Другий літак Saab 340 AEW&C з сьогодні заступив на бойове чергування.  А це позавчорашня новина.  У крайньому пакеті допомоги аід США на 500 мільйонів доларів левова частина - радари, ракети та інше обладнання для наших "шістнадцяток". Є натяк на дещо "нове та істотне" що отримають наші літаки - я сам не знаю, що це. Знизу додаток. "За даними Нацрозвідки США російська авіація у останні півтора місяці знизила бойову активність майже на 70 відсотків.  Поздоровляємо наших українських співробітників з цим видатним досягненням ваших хоробрих льотчиків та воїнів ППО".  Згадую кліп на пісню "Dreams" з жовто- блакитними F/A- 18 і випадаю в осад. "Совпадение? Не думаю"!  Поздоровляю вас з гарними новинами. Дай Боже щоби не з останніми на літакову тему. https://youtu.be/zsXCs41DkWs?si=T7eJmAHhNJub5msT Завтра  обіцяні новини з переговорів та "Раммштайну". Вранці буду вдома, вдень дам новини.  
Резюме. Я за те, щоби відкласти проведення виборів на рік після досягнення перемир'я. Я проти позиції союзників - "Проведення виборів якнайшвидше заради легітимності української влади". Після досягнення перемир'я реально впровадити в Україні не "м'яке", а "помірне жорстке" "зовнішнє управління" з максимально сильним застосуванням важелів фінансово-військово-політичного тиску на наше керівництво заради прийняття необхідних для реформування України рішень. А у цей час запустити процеси зміни політичної еліти України та створення нових політичних партій, як суто правого, так і правого та лівого центру. Інакше ми отримаємо в Україні владу політичних банкрутів та загальмуємо процес зміни політичних еліт в Україні ще на чотири роки. І на чотири роки ми загальмуємо процес переходу влади в Україні від  системи " помірного жорсткого зовнішнього управління" до власне відносно самодостатнього Українського.  Як казав ще Віце-Президент Байден під час візиту до Києва у грудні 2015, "Ми (США) з нетерпінням чекаємо часу коли ви (українці) зможете навчитися самі управляти власною країною". Пройшло дев'ять років, йде десятий. Ми як і раніше сидимо на останній парті першого класу управлінської "Школи Незалежності".  Може вже таки пора нам перейти хоча б у другий клас? Питання риторичне.
ЩО СТАЛОСЯ ВНОЧІ? День добрий.  Станом на зараз вже можна дати людям деяку інформацію для орієнтування,  бо тримати атаку питаннями знаючи деякі відповіді не зовсім етично. Давайте по пунктах.1. Я категорично стверджував, що у плануванні "Курської операції" приймала учать "група радників" ОКНШ США при ГШ ЗСУ. І зараз я також категорично стверджую, що у плануванні, скажемо так, "Зимово-весінньої кампанії" ЗСУ, вона приймали не просто помітну участь причому у, так би мовити, "розширеному форматі" - чисельність "Групи" було збільшено майже вдвічі на прохання української сторони.  2. Я тому на відміну від Гордона стверджував, що вкрай навряд чи буде перемир'я, що Президент Зеленський представив 16го грудня план ведення цієї військової кампанії обом Президентам США і просив їх "усіляко сприяти її успіху". Якщо Байден одразу "дав добро" на її проведення, то Трамп, як нам довели, вагався щодо її доцільності та можливої підтримки до минулої п'ятниці. Я нічого не знаю про те, що сталося у ці два дні у штабі Трампа, але під ранок ми отримали від куратора тільки отаку фразу - "Чекайте на події". Здається дочекалися. 3. Я ВЗАГАЛІ нічого не знаю про те, де будуть нанесені удари по рф, на нашій чи їх території, та й знав би - не сказав. Але своїх земляків позавчора попередив про ймовірність нових операції на території рф. Зараз попереджаю усіх. 4. Я поняття не маю - чим все закінчиться?, та - чи буде успіх?, проте підтримую ведення бойових дій саме на території рф. путін робить все, щоби витіснити наші війська зі своєї території - станом на зараз це для нього пріоритет не менший ніж повне захоплення Донбасу. І Україні набагато простіше буде обміняти захоплені території рф на наші, ніж відбивати свої у основного угруповання російських військ. Ресурсів у рф небагато і їх кількість ніяк не зростає, хто би що там не стверджував.  Резюме.  Я НІКОЛИ не даю свої оцінки військовим діям - не маю відповідної компетенції, а тому не маю права оцінювати дії військових, як наших, так і закордонних. Якщо Трамп після останньої наради зі своїм "силовим блоком" таки дав добро Зеленському на проведення військової кампанії   проти рф у найближчі три місяці, а ми про це дізнаємося у ніч на вівторок,  то, зрозуміло, пообіцяв певну підтримку з боку своєї адміністрації, то це, як на мене, означає одне - путін всерйоз зачепив Трампа за живе. На користь такої версії працюють і два факти про які ми також дізналися під ранок.1. Трамп "не планує у найближчі два місяці переговори з путіним". 2. Візит Келлога до москви відкладено, його дата буде визначена згодом і буде залежати від "готовності кремля до реальних переговорів".  Події розгортаються, про їх перебіг буду повідомляти постійно. Молимося за ЗСУ, допомагаємо ним останнім та тримаємося, бо від вашої впевненості та витримки залежить і успіх нашого війська.  P.S. Дуже перепрошую за те, що не вийшов випуск на Ю-Тубі. Стався організаційний збій по причині форс-мажорної завантаженості нашого співробітника.. Натомість я компенсую його тим, зо завтра додам до нього деякі відповіді на ваші питання. Час незмінний - він вийде у районі 16 00.
ТЕРМІНОВО У НОМЕР. Доброго ранку.  Вимушений дати три важливі новини які надійшли під ранок.  Президент Трамп після слів представника рф при ООН Небензі про те, що "пропозиції Трампа по Україні неоформлені та нецікаві", мав нараду з представниками свого "Силового блоку". Знаємо дуже мало, а саме.1. Трамп назвав слова Лаврова про "неприйнятність пропозицій Трампа для рф" та вищезгадані слова Небензі "зневагою та знущанням" та наказав підготувати пропозиції щодо подальшої підтримки України новим урядом США. Принципових позицій з цього приводу було представлено дві.а). Відкриття програми Ленд-лізу для України на 100 мільярдів доларів.б)  Президентський запит у Конгрес на 25 мільярдів доларів для України при умові, що об'єднана Європа профінансує військову допомогу на загальну суму у 40 мільярдів.в). Виділення пільгового кредиту Україні на суму 25 мільярдів доларів.  Очевидно, що Президент Трамп буде обирати з першого та третього розділу - безоплатно як при Байдені нам вкрай навряд чи виділять гроші. Рішення буде прийняте до кінця поточного місяця.  Президент Трамп планує у найближчі два тижні провести нараду з військовим командуванням, зокрема з головою ОКНШ генералом Брауном та "галузевими" командуваннями, на якій обговорити "Перспективи можливого наведення порядку у ЗСУ та підвищення їх боєздатності" та "можливу допомогу військових США для досягнення цих цілей".   Президент Трамп наказав кандидатам на посади Міністра фінансів та Міністра торгівлі до 20го січня підготувати пропозиції які б  у разі втілення у життя "змогли б якомога  швидше знизити світові ціни на нафту та газ".  Я поняття не маю - чим це все закінчиться?,  та - нащо взагалі путіну відкрито принижувати Трампа через своїх маріонеток?, але наявну ситуацію теоретично можливо "зіграти" на користь України. Чекаємо на розвиток подій та на візит Келлога до Києва та, якщо нічого не зірветься, або вже не зірвалося, до москви.  Про новини на переговорному фронті буду повідомляти одразу.  P.S. Перепрошую шановне панство, але на Ю-Тубі зустрінемося завтра примірно о четвертій - форс-мажор на роботі не дасть мені змоги сьогодні зайнятися розглядом інтерв'ю Зеленського. Завтра він абсолютно точно буде зроблений.
ЩО НАМ ПОТРІБНО ДЛЯ ПЕРЕМОГИ? ПОГЛЯД З НІМЕЧЧИНИ ТА США. Тут німецькі та американські військові штабні "футурологи" з якогось дива скооперувалися та видали обом урядам рекомендації у стилі "Капітан Очевидність" на тему - "Що потрібно Україні для перемоги над рф"? Я тут залишу ті 10 пунктів з короткими поясненями, нехай будуть. Єдине що тут цікаво, так це ранжирування по ступіні важливості на думку наших поважних союзників.1. Наведення ладу з мобілізацією, незворотність та обов'язковість призову усіх потрібних війську спеціалістів. Жорстке кримінальне переслідування ухилянтів з всеобічними арештами їх майна та статків з подальшою можливою їх конфіскацією по рішенню суда. Швидке прийняття відповідної нормативної бази ВРУ.2. Всеобічна боротьба з корупцією, особливо у частині військового постачання. Прирівняння корупції під час війни до "Державної зради" з відповідними вироками та повною конфіскацією майна засуджених. Швидке прийняття відповідної нормативної бази ВРУ. 3. Налагодження системи навчання військових спеціалістів як всередині України, так і за кордоном, залучення кращих військових спеціалістів з діючих частин ЗСУ у якості інструкторів. 4. Реформа інформаційної політики Держави з поступовим, проте обмеженим, висвітлюванням реалій у політиці та на полі бою. Зниження рівня пропаганди на користь більшого виствітлення реальних подій як у житті Держави, так і зокрема на полі бою. Відмова від Телемарафону, розвиток плюралістичного мовлення, проте введення військової цензури з кримінальним покаранням злісних її порушників. Пріоритетне фінансування аналогічним російським агресивних інформаційних кампаній та української пропаганди у світі. 5. Підвищення військової дисциплини, невідворотнє покарання як тих, хто не виконав бойовий наказ, так і тих, хто надав або злочинний, або неправомірний наказ. (Тут я не зовсім все зрозумів, вибачте).6. Поступова, але швидка та невідворотня заміна вищого військового керівництва ЗСУ як нездатного забезпечити ефективне керування військом. Швидке висування на керівні посади військової молоді яка зарекомендувала себе у ході бойових дій. 7. Відставка керівного складу МОУ як такого, який або не ефективно виконує, або просто не виконує у повному необхідному об'ємі свої функцій. За допомоги військових спеціалістів США та Німеччини здійснити швидкий відбір нового керівництва.8. Більш жорстка санкційна політика країн - союзниць, якомога швидке введення вторинних та третинних санкцій для унеможливлювання їх обходу через треті країни.9. Збільшення наданих Україні союзниками обсягів зброї, нарощування випуску продукції українського ВПК з тим, щоби ЗСУ отримували не нижчи за ті об'єми озброєння, які надає армії рф російський ВПК.10. Збільшення далекобійних можливостей України, пріоритетне та випереджаюче фінансування "ракетної програми" та "програми створення БПЛА". Наростаючі та масові атаки підприємств ОПК рф. Під кожен пункт є детальний розпис, взагалі там 74 сторінки, нам дали тільки "шапки". Я знаю, що оця "союзницька військова творчість" передана нашому Президенту. Побачимо згодом, що буде зроблено.
Аудієнція тривала 10 хвилин та відбувалася у формі монолога Віце-Президента. Тепер по візиту Ермака до Великобританії. Тут ситуація проста як мукання корівки. Справа в тому, що ЗА ІНІЦІАТИВИ ВЕЛИКОБРИТАНІЇ, а саме ще уряда консерваторів Сунака, зараз лейбористів Стармера, остання розробляє за мінімальної участі української сторони "Сторічний договір про стратегічне співробітництво". Робота над "Договором" добігає кінця, Великобританія планує презентувати його до весни, підписати, орієнтовно, у квітні, ратифікувати у травні. Ермак же у Великобританій фактично провів піар-акцію яка виставляє особисто його як вдалого переговорника, хоча по факту вона працює за принципом - "Ми пахали", бо цю угоду готувало ще МЗС Кулєби - голова ОПУ був небажаною переговорною особою при консерваторах. Підсумок сумний. Знову після невдалого туру Ермака виправляти ситуацію довелося Президенту Франції який організував зустріч Трампа та Зеленського з тим, щоби останній сам спробував виправити провал місії Ермака. Чи вдалося це? Побачимо згодом, проте привід для обережного оптимізму все ж існує. Все, на сьогодні я вихідний. Гарної неділі. До завтра.
хаос, який ми спостерігаємо у останні півроку у ЗСУ, ставить під пряму загрозу стійкість фронту та взагалі повноцінне існування ЗСУ як єдиного організму". Програма передана Головкому Сирському та Президенту Зеленському Підготовлено кандидатури на ключові посади у ГШ та на комадні посади у війську які повинні замінити існуючий "неефективний та іноді безпорадний командний склад" більшості підрозділів та об'єднань ЗСУ". ОКНШ готовий "терміново прийняти на прискорене навчання визначених спільно з українською стороною командирів" та наполягає на "рішучих кроках по наведенню ладу та вкрай необхідному очищенню у українському війську". Президент Зеленський вже анонсував подальші кадрові зміни у ЗСУ. Проте, дослухається Президент до американських порад, чи навпаки - обмежиться перестановкої ліжок у вищому військовому борделі, як він це робить зазвичай, будемо бачити згодом. Я буду розповідати про розвиток подій. Проте очільник ОКНШ генерал Браун готовий, у випадку якщо наш Президент буде блокувати кадрову та управлінську реформу у ЗСУ, підняти перед новим Президентом питання щодо часткового припинення надання Україні військової допомоги від США. Це далеко не всі новини. Ввечері розповім про те, як наша влада втілює у життя окремі положення "Плану Пріцкер" та докладно розберемо "на запчастини" візит голови ОПУ до США. Обіцяю що нудно не буде.
ЕРМАК У США. РЕПЛІКА. Є 20 хвилин, дуже багато питань стосовно візиту голови ОПУ до США. Чітко та зрозуміло - що трапилося та чим ситуація неприємна для України та її національних інтересів.1. Я недарма написав позавчора у коментарях, що Ермак зустрінеться з Радником Трампа з нацбезпеки Уолтцем тільки після того, як з тим зустрінеться Порошенко. Так воно і сталося. Петро Олексійович спочатку "на полях" партійного заходу коротко зустрівся з Уолтцем, і лише потім Ермака та Свириденко останній прийняв у своїй резиденції. Це не означає того, що нова команда Президента США збирається "ставити" на Порошенка. Це означає, що тупа впертість Президента України, який наче ідіот з психлікарні раз за разом сує кубік Рубіка у трикутний отвір сує Ермака на переговори по ключовим для України питанням, може призвести до прямо протилежних очікуваним Президентом результатам. 2. Ситуація з відрядженням Умерова до Південної Кореї нічому не навчила Зеленського. Там все було дзеркально: Спочатку Сибіга попередньо домовився з корейцями про угоди, потім приїхав Умеров та все поховав. Зараз ситуація до болі нагадує корейську. Знову у США був Сибіга котрий відносно непогано впорався з переговорами як з чинним Держсекретарем Блінкеном, так і з його наступником Рубіо та тим же Радником з Нацбезпеки Уолтцем. Тепер Президент відправив до США Ермака на конкретні переговори про умови перемир'я. Відразу кажу - вони пройшли вкрай невдало для України у першому турі, може бути другий, проте це не точно, його, з огляду на перший тур, можуть скасувати взагалі. Подробиці доки ще не дам, проте наш новий куратор заявив буквально наступне: - Якщо Ваш Президент вирішив, що може зневажати Трампа та надсилати небежаних персон на переговори, то це він робить дарма - він врешті решт шкодить і собі, і, що гірше, інтересам України. Чекайте неприємних сюрпризів. Додати мені нема чого - все сказано чітко та по суті. Наш Президент під гаслом - "У мене немає кращого переговорника, ніж Ермак"!, знову сунув прямогутник у американський трикутний отвір. Той очікувано не вліз. Демарші Уолтца з Порошенком, як до того Шольца з Кличком ( а Трамп з останнім знайомий особисто та ставиться до того з явною приязністю), будуть множитися. Світ не прогнеться під Зеленського - світ нагне Зеленського та, пробачте за грубість, врешті запхає прямокутного Ермака у задній отвір Президента. Якщо чесно, я у відчаї. Мені не шашечки - мені їхати. Інтереси України - понад усе, на персоналії тих, хто здобуде прийнятний для Держави результат мені абсолютно байдуже. Ермак не здобув по підсумках усіх переговрів, які проводив особисто, жодної вдалої домовленості - практично завалив усі напрямки. Умови перемир'я від США у наявній ситуації будуть для України як мінімум не гарні. І дай Боже щоби я помилився. Завтра вранці дам анонсоване. Цікавого багато.