Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 509
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Source

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ДОСИТЬ.Принесли тільки що друзі. Це коментарі з стороннього ресурсу де...

Telegram community logo - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
8 800 Views/Reach 2025-03-26 19:48 Message №1171
ДОСИТЬ.Принесли тільки що друзі. Це коментарі з стороннього ресурсу де мене репостять. Сьогодні ще перечитав коментарі у себе. Зробив висновки. Завжди кажу та казав дві речі. 1.  Мене читають дупою.2. Секту "Свідків Святого Петра" не вилікувати ані лоботомією, ані стримати галоперідолом. Нона Зірка.Спікся наш автор. То волав «ви йолопи! Сказав—все досягнуто і обговорено!!! Чекайте, зе треба памʼятник з золота вилити».  А тепер уже «ні, все зіпсував путін…….». Пішов він у сраку. Вибачте за грубість, ну я цитую його улюбленого зе. Нона Зірка. путін піде на перемирʼя, якщо за справу візьметься Порох. Тоді, всі разом, з Трампом, можуть нахилити путіна. Саме тому я зневажаю таких балаболів як ваш Сергій Сергієвичь Прозелений. Геннадій Твердохліб. він такий же мій, як і ваш. )) Нона Зірка.Та я знаю. )) Я більше місяця майже не згадував ім'я Порошенка у негативному контексті - двічі або у позитивному, або у історично - інформативному. Та й взагалі, більше місяця не згадував його ім'я у принципі, як і обіцяв. Вчора об'явив "День свободи слова" і забороняв адміну банити прихильників Порошенка. Мав надію на те, що вони це оцінять та навчаться хоч трохи поважати людей з іншою точкою зору. Не сталося. Вони як путін - будь які прояви поваги до них та їх точки зору сприймають як слабкість та починають скаженіти у хамстві до опонентів.  Згадувати Петра не буду і надалі - я не треплю дохлих левів і не займаюся політичною агітацією. Але толерантність до "Секти Святого Петра" назавжли пішла у минуле разом з толерантністю до "Секти Святого Володимира". Не можна бути з ментальними агресивними та тупими кацапами європейцем. Завтра буде допис по останній серії переговорів США - Україна - рф. Треба розставити крапки над "і". Бо знову ж таки мій звіт багато хто прочитав дупою.  Гарного вечора. До завтра.