Source
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Зараз у воюючий Державі Президентом працює Зеленський і з цим доводить...
8 900 Views/Reach
2025-03-25 15:54
Message №1168
Зараз у воюючий Державі Президентом працює Зеленський і з цим доводиться миритися. Як мені сьогодні написали на Трубі - "Не може підтримувати справжній Бандерівець злочинну владу". от що таким "боротьбістам" відповідати? Саме з Президентом Зеленським нам закінчувати гарячу фазу війни, хочемо ми того, чи не хочемо. Зеленський - Президент мирного часу? Такої перспективи я тільки бидлостану можу побажати. Але зараз я буду підтримувати усі його кроки які роблять Україну сильнішою та навпаки - нещадно критикувати за шкідливі для нашої Держави.. Ще раз повторюю - ви дарма чекаєте того, що я "почну топити" за будь якого політика - вам того не дочекатися ніколи до мого сконання. Підтримати ідею, партію - можу по переконанню, але станом на зараз такої "ідейної партії" в Україні просто немає. Цей канал ніколи не буде заангажованим, жодна політична сила чи особистість його не купить за всі гроші світу - по меншій мірі доки я живий як його володар. Це не поза - я хоч зараз можу взяти гроші у Петра чи у Подоляка. Дадуть з дорогою душею та чимало, але тоді я перестану бути самим собою - старим дурним "ніщебродом" Сергієм Павлюченком який таким є тому, що в житті не торгував своїми принципами та переконаннями та у якого всього у житті що залишилося - його добре ім'я. Чекаю на вал "відписників" з обох наших "двопрезидентських сект". Для тих, хто залишився повідомляю, що зранку буде інформація по переговорах у Джидді. І ще скажу, що сьогодні у нас у чаті "день відкритих дверей" - банити будуть виключно рашистів, але не будуть навіть сектантів. Адмін буде на відпочинку. Наснаги, я вже підготувався до гикавки. )) Гарного вечора та до ранку. Новини дам приблизно о сьомій - потрібно буде після отримання о третьої ранку ще одну роботу зробити. До зустрічі у ефірі.