Source
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ЯК ПОКАРАТИ ЧУБЧИКА ТА ДІВАНСА? Приліг відпочити. По телевізору Коля К...
7 400 Views/Reach
2025-03-29 19:53
Message №1180
ЯК ПОКАРАТИ ЧУБЧИКА ТА ДІВАНСА? Приліг відпочити. По телевізору Коля Кейджян бігає за "Скарбами нації", розслабився, тут реве у телефоні "Van Hallen" - домагається мене колега. Беру слухавку, чую залишок діалогу.- Та х...й ти вгадав - вдавиться та посиніє!- Сама х..й вгадала - хай ці два пі...си без причиндал кочетами співають... Я починаю розуміти, що Антон з Ірен знову зціпилися з приводу можливої кари на яку, на їх думку, заслуговують Чубчик та Діванс. Ірен одержима ідеєю покарання у вигляді затокмачення Чубчикових памперсів у обидві горлянки "щоб ці пі...си посиніли та здохли", а Антон вважає за необхідне "каструвати цих виблядків та віддати обох у цирк оперні арії співати". Як колеги у своїх фантазіях до цього дійшли - мене не питайте, але ідея можливого покарання вже більше місяця ходить по офісу як привід комунізму по Європі у часи Маркса. Ірен мені запитала дещо по роботі, з'ясували дві теми, а на кінець від неї питання "на нерві":- Слухай, Сергію, ти от чесно скажи - ти за памперси у горлянки, чи за придурошну Тохину кастрацію? Я декілька секунд ошелешено зважував на відповідь, а потім обережно сказав, що я європеєць, а тому, на мій погляд, французька гільотина для обидвох буде в самий раз. - Та пішли ви обидва в сраку, ліберали зачухані! - роздратовано вигукнула Ірен і відключилася навіть не побажавши мені доброї ночі. От лежу і думаю - що я такого сказав щоби мене "лібералом зачуханим" назвали? О, і ще є питання. Тут якось синхронно на трьох ресурсах майже одночасно, в нашому чаті зокрема, прилетіли ідентичні звинувачення від "борців з жидовською кланово-олігархічною системою" у тому, що у мене єдина ціль - набрати підписників а потім розводити тих на гроші. Я не образився та не збираюся до кінця війни прикривати канал - пореготав над закидами, бо більше не звернуся про допомогу хлопцям навіть під загрозою Антонової кастрації))), проте просто цікаво - чи багато так народу думає? Можете не відповідати - просто поставте улюблених клоунів під цим постом. )) Тихого, по можливості, вечора та Добраніч. Завтра розповім про те, що я дізнався про зустріч у Парижі. Небагато, але - що є.