Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 💼 Сумка Лисенка
Added 14 Jul 2024

💼 Сумка Лисенка

@Lysenko_bag
Number of subscribers: 4 455
Photos: 521
Videos: 177
Links: 198
Description:
Інсайти Сумщини Повідомити про бєспрєдєл - @Sumka_news_bot

👥 Number of subscribers

4 455
Average/Day:: -1
Average/Week:: -5
Average/Month:: -73

👁️ Average views per message

6 994
Average/Day:: 7,400
Average/Week:: 7,084
ERR: 156.99%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 4,200 24-08-11 15:27
Борьба за контроль над КобзарЁм🫵Поки наші хлопці проводять бітву за Курськ, сумського району, в столиці області - Сумах - ідьот другой, нє мєнєєожесточьонний бой 🥊Бо нє живьотся сумським «слугам» спокойно. В городській партійній організації развьорнута боротьба за місце руководітєля 🙌В борьбу вже вступила тяжола артілєрія - нардепи Ігорь Васильєв та Антон Швачко. Цель понятна - возглавить городську партійну організацію, нєпосрєдствєнно вліять на фракцію в горсовєті, в том чіслє на секретаря і врємєнного мера - Артьома Кобзаря, а также за плюшки, в відє форміруванія списків в горсовєт на слєдующих виборах💰Імєнно цю пісочніцу хлопчики і не можуть поділить 🤷‍♂️ Васильєв, з іншим нардепом Гузенком, бігає по всім усюдам, шоб рішить вопрос, а Швачко тєм врємєнєм надіється на Ананченка та його людей во фракції 🤝Но, на данний момєнт, вопрос завіс 🤷‍♂️Із-за цього, як мені стало ізвєсно, вчора состоявся візит внушитєльной дєлєгації сумських зєльоних в Київ, до самої голови партії - Лєни Шуляк. Так сказать, щоб розсудила і наставила на путь істінний. Но Лєна окончатільно нічого не розсудила, поетому процес продолжаєтся 🤦‍♂️Но саме смішне в цьому візиті, що депутат Олег Рєзнік публічно кинув свого протеже генерала Бухарєва (єслі помните такого - був когда-то вліятєльним на сумську політику нардепом від БЮТ), відхрещувався від нього і називав самими нє хорошими словами. Даже розказував Шуляк, шо таким нєхарошим людям вообщє місця на Сумщині немає і буть не должно 🥲 Це тобі на замєтку, Владік…Отак і живем, як то кажуть. Ні мінути покоя… 🙂
👁 6,100 24-07-31 13:22
Восстаніє в Сумській міській раді 💣Очєвідно, не слуганародовський депутатський корпус Сумської міськради очінь болєзнєнно отрєагірував на мою публікацію «Город зєльоного цвєта» і рішив трошки показать остатки своїх зубов 😁Розказую суть - сьодні должно було состояться онлайн-засідання міськради. Як ви вже поняли, воно не состоялося. А не состоялося воно того, шо остальні партії, кромє Слуг Народу, устроїли бойкот і для провєдєнія засєданія не собоався кворум 🤷‍♂️ Зелені дєпутати умилися, причесалися, нагладилися, оділи на себе парадно-виходні спортівні костюми і, як лохи, сиділи і дивилися один на одного в монітори 😁Чого так случилося? Дєло в том, шо у БЮТівців були опрідільонні хотєлки, але вони так і осталися хотелками, бо їх ніхто не підтвердив. Тимошенківці, єстєствєнно обідилися і Толік Сагач рішив, шо Слугам в отвєт нада показать «кузькіну мать». Тому він договорився з галімим понторєзом Акпєровим і недобитками з ОПЗЖ, шо зриватимуть засідання. Це сьогодні і проізошло 🤷‍♂️І тепер у Слуг льогка ділєма - Шо його тепер робить? Варіанта два - або ламать через коліно, або включать діпломатічєский рєжим. Но, судя по тому, що Ірину Губську, яка не може похвалиться кристально чистой рєпутацієй, скоро знімуть з дірєктора 12 школи, а руководство транспортного відділу горсовєта вже тоже може готовиться на виход - Слуги вибрали далєко не діпломатічєский путь рєшєнія вопроса. Ну а може це діпломатія така, хто знає 😁
👁 5,200 24-07-30 08:02
​Поки у Парижі тривають Олімпійські ігри і вчора увечері фехтувальниця Ольга Харлан здобула першу бронзову медаль для України, наш земляк та ветеран Микола Заріцький, який втратив ногу на війні з кацапами, здобув дві медалі на спортивному фестивалі "Invictus Germany", що проходив у Дюсельдорфі🇩🇪 💪💪💪🥇 Золото - у греблі на тренажері 🚣‍♂️🥈 Срібло - у греблі на витривалість 🚣Микола Заріцький народився у місті Білопілля 22 січня 1993 року. У 2013 році закінчив кафедру військової підготовки при Сумському державному університеті. Проходив службу в лавах Держприкордонслужби України. З початком широкомасштабної агресії російської федерації був мобілізований до лав ЗС України. 11 жовтня 2022 року Микола дістав поранення під час виконання бойового завдання на Херсонщині. У 2023 рці успішно пройшов протезування у Сполучених Штатах. Після цього активно виступає та перемагає на різних міжнародних спортивних змаганнях на кшталт "Ігор Нескорених".Просто красень, наш козак! 💪🇺🇦Привітайте Миколу в коментарях!👇
👁 5,500 24-07-29 18:44
​«Зелені» продолжають захватувать власть в Сумах 🤷‍♂️Сьогодні маєм сразу два епохальних назначєнія 😱Сєрьожу Леоненко, болєє ізвєстного в узких кругах по погонялу «Лєон», назначили дірєктором «Шляхрембуду» вмєсто Зименка. Кстаті, про Зименко скоро розкажу інтєрєсну історію з ухилянським концом 😁А Івана Корнєєва назначили діректором комунального прєдпріятія «Сумиелектротранс». Оба два - креатури «Слуг народу» 🪲І єслі про Корнєєва, прібліжонного до Ігоря Кальченка, я в принципі нічого плохого сказать не можу, як і більшість, які кажуть, що він, в принципі, нормальний мужик, то товаріщ Лєонєнко - лічность, так скажем, неоднозначна… 🥴Всім він болєє ізвєстєн, як владєлєц казіно. А я ще од себе добавлю, шо в його собствєнності находяться также кабаки «Крістал» і «Паровоз». Поетому, будучи успєшним бізнесменом йому ну прям дуже нада було піти в «Шляхрембуд», шоб чесно потрудіться на благо города і всіх Сумчан 😂Короче фрукт очінь сомнітєльний, так що побачим, чим і коли це всьо кончиться 🤷‍♂️ Но то, шо Слуги все більше і більше захватують власть в городі, постєпєнно витісняючи з Сум «Батьківщину» - це факт. Як і факт также то, шо за такий занепад партії в нєкогда опорному регіоні, Юля Тімошенко должна поблагодарить нардепа Ігоря Молотка, який обідав їй «золоті гори», а сам актівно нічого не робить. Юля Владіміровна, Ви вже приїдьте, чи що, і вставте Молотку та його посіпакам колєнвал у вихлопну, ну і поршня натовчіть до задірів в циліндрах. Бо скоро паніхіду заказувать прийдеться - провожать остатки рейтінга в послідню путь 😉
👁 6,100 24-07-15 16:21
Коля Задорожній - приплиV 🤦‍♂️Корупціонні скандали нашу область просто отказуються покидать… На цей раз попалася рибка покрупніше - і в прямом, і в пєрєносном смислє 😁 Откат в 3,4 млн грн за помощь з тендером почті получив Микола Задорожній, зі Слуг Народу. Підозра уже вручена віновніку торжества. Схєма проста. В Охтирському районі мали рємонтіровать водопровод. Ну і Коля подсуєтився, за откат в 10%, договориться з головою Комишанської ОТГ Сергієм Павленко (а єслі прямо - надавить на нього авторітєтом), шоб тендер виграла конкрєтна фірма. Але Коля прохаваний, тому ше 4% от общєй суми тендера він заложив на то, шоб поділиться з соотвєтствующіми структурами, ліш би вони закрилі глаза на цей схєматоз.Но, нє получілось, нє фартануло! Ждем, коли Коліна рідня откриє збір на заставу 💪Але, в принципі, Микола, дивись, яка історія. Зараз заключьонних добровільно мобілізують на фронт. Так що прєдлагаю тобі класну схєму, шоб сімейний бюджет не тратить впусту. Ти добровільно з тюряжки мобілізуєшся на фронт, там і платять, кстаті, більше, чим в ВР! Сплошні плюси - гроші зекномив, зарплата більша, і позор трохи змиєш зі своєї рєпутаціі! Заодно на практікє провіриш качєство фортіфікаціонних сооруженій!Єслі вам інтєрєсно, хто ще з органів мав причастність до Коліного схєматозу, я вам скажу про одного фрукта точно - це Олег Ткаченко, екс-начальнік управлєнія стратєгічєских расслєдованій в Сумській області. Його підозра вже теж на підході. Очінь стратєгічєскій чєловєк! Садісь, пʼять!🍿