Сьогодні маємо імєнінніка, якому я, очівідно, вже піднасрав настроєніє упомінанієм в прєдидущєм пості. Геннадій Демʼяненко святкує 47 років 🎉🥂Нєсмотря на те, шо родився на Харківщині, Гєна вже давно став весомой частью сумської політіки. Вже около 28 років (з 1997 року) він бороздіт кабінєти мєстной власті разного уровня отвєтствєнності. Не бєз отлучєнія побороздіть кабінєти в других областях, но тєм нє мєнєє 🤷♂️ Вспів даже поруководить прокуратурою Черкаської області во врємєна Майдану - цілий генерал Прокуратури!🕵️♂️ До послєднєго врємєні занімав отвєтствєнну должность голови сумської райради, в сьогодні - перший зам начальника Сумської міської військової адміністрації.Солідний чєловєк, одним словом 😁 А ігнорірувать дні рождєнія солідних людей, ще й футбольних функціонерів 🙈 я нє імєю права!Тому, Гєна, по традиції - бажаю здоровʼя та мудрості! І, звісно, перемоги України. В цьому плані щьот на табло должен бить розгромним!Празднуй в мєру!🥃🚫 Не бери прімєр з однієї нашої сумськой депутатки, не напивайся до состоянія коми! Но про це завтра. Може. Я ще не рішив 😉😁
Не міг не уділить вніманія відео до Дня Соборності, які вчора запостив Міша Ананчєнко зі своєю сворою мєсних Слуг Народу. Само відео то непогане, професійно зроблене, патріотичне, правільне - піддержую максімально. Но той, хто понімає в сумській політиці, побачить в ньому значно більше…Ананчєнко вдруг вспомнив, шо він же глава Слуг Народу на Сумщині. Тому і рішив собрати воєдіно всіх своїх посіпак, які давно вже не його, розслабили булки і ходять мусор за подяки собірають 😁 Типу напомнить захотів, хто тут папа ☝️По етому поводу собралісь людішкі, типу нардепа Тохи Швачко, Максіма та Віталіка Зеленських, голови облради Льоші Романько, Римми Бикової, недомера АртЁма Кобзаря, Гєни Демяненко і остальних. Здєлали умні ліца, всі, крім Кобзаря, бо в нього не вийшло 😁, щось говорили, за прапор подержались, здєлали від, шо вони КОМАНДА, і розійшлись 😂 Потужно!І тут, Міша, підскажу тобі один лайфхак. Хочеш побачити, хто з них з тобою, а хто, як співала класік «тебе кохає, але не зовсім» - зайди на сторіночку в фейсбуці кожного з тих 30 чіловєк, яких ти отмітив на відео, і глянь, хто з них то відео добавив собі на странічку. Ти всьо поймьош.Шото мені підскакує, шо ця одноразова політічєска акція - плод фантазій Гєни Дємʼяненко. Це отголоски старої регіоналівської PR школи. Він таке любе, уміє, практікує 💪 правда собі на сторіночку Гєна тоже це відео не запостив, так шо лішній повод задуматися, Міш!Але в мене вопрос: «Це шо, виборами запахло?» чи ви просто оддуплились шо по одіночкє вам всім жопа і нада дєржатся в хуйовой, но стає?В мене для вас сразу дві новості і обі плохі:1. Виборами не пахне 🤷♂️2. Вас стаєй, даже хуйовой, назвать тяжело. Баласта много 🥲 Єсть нормальні, але налічіє гієн несьот в собі скоріше угрози, чим пєрспєктіви 🙄Но, всьо же, більше склоняюсь до того, шо то була одноразова акція по ініціатіві Гєни Демʼяненка, який вирішив попіаритися за щьот других, він це любе 😘Пора робить вєріфікацію і дівєрсіфікацію, Міш! Бо це той від крис, які самі з корабля не побіжать! Їх гнать нада, поки все зерно не дожерли…
Сьогодні надважливий день в історії України - День Соборності. Як на мене - це головна дата для нашої держави, важливіша навіть за День Незалежності, бо хто би що не говорив - Незалежність без Соборності втримати важко і ще важче здобути. Бачу, як десятки привітань несуться соціальними мережами. Наші сумські теж постаралися і зробили досить якісні і непогані привітання - хтось групові, хтось персональні. І це правильно, важливо і чудово. Але, є але, про яке мало хто скаже чи зверне на це увагу. А я не мовчатиму, бо мовчання шкодить, мовчання сприяє розростанню негативу, мовчання - це пасивна бездіяльність. Тому краще сказати, навіть якщо тебе не зрозуміють та не підтримають, ніж потім картати себе за те, що свого часу промовчав. В Україні дуже багато різноманітних важливих і не дуже дат, свят чи памʼятних днів. Але вся біда в тому, так історично склалося, що згадується про це все в конкретний день календаря. Я, в основному, маю на увазі політиків, звичайно. В День людей з інвалідністю всі згадують про таких українців, говорять, як важливо їх підтримувати та створювати умови... А вже на наступний день забивають на це все болт, аж до наступного року. Те ж саме стосується і дня ліквідатора аварії на ЧАЕС, і дня захисту дітей і десятків інших категорій людей, подій, дат… Так само, швидше за все, буде і з Днем захисників і захисниць України вже через декілька років по завершенню війни. На жаль. Дуже хочу помилитися, але колись ще згадаєте ці мої слова… Проте, в наших руках цього не допустити. Те ж саме і з Днем Соборності. І тут провина не лише за політиками, а й за кожним з нас з вами. По суті, що таке Соборність? Це єдність. Єдність нації на основі любові до своєї країни, спільних цінностей та один до одного. А тепер дайте чесну відповідь собі на запитання - чи соборні ми? Чи на сто відсотків Соборна Україна? Чи можна назвати Соборною країну, в якій «східняки» кепкують зі страху, який паралізував «західняків» від одного за два роки прильоту по умовному Львову? Типу: «Що ви там тремтите? Ви приїдьте поживіть в Сумах/Харкові/Краматорську! В нас щоночі таке!». Чи можна назвати Соборною країну, в якій «західняки» під час постійних обстрілів пишуть «східнякам»: «Самі винні, нічого було спілкуватися «кацапською» - привели війну в Україну», паралельно вдвічі піднявши вартість оренди квартир у своїх областях, куди від війни намагаються втекти «східняки». І це лише два з сотні прикладів зворотної сторони української Соборності…Ні, друзі, справжня Соборність - це, в першу чергу, повага до ідентичності кожного з українських регіонів, повага до того способу, в який кожен з нас любить Україну, повага і любов один до одного, незалежно від політичних поглядів та інших переконань. Повага та готовність прийти на допомогу не зважаючи ні на що. Наша єдність і соборність сьогодні - в десятках тисяч прапорів на українських цвинтарях по всій країні. І в сотнях тисяч хлопців та дівчат, які сидять в окопах, роблять спільну справу та ділять між собою останні сухпаї. Дуже хочу, щоб кожен із нас це усвідомив і зрозумів, що насправді Соборність України залежить від кожного з нас. Справжня Соборність має стати нашою однією на всіх метою та нашою спільною відповідальністю. Подумайте про це. З Днем Соборності! Все буде Україна 🇺🇦
Ітак, містер Дональд Трамп офіційно став 47-м прєзідєнтом США 🇺🇸 Слідує отмітить, шо вік в нього настільки поважний, що він смєло міг би бути головою Сумської облради. Ну чи губернатором всєя Сумщини, на худой конєц 😁Но цей американський дідо, канєшна, і посоврімєнніше, і посвєжєє - і наших сумських дідів, і свого дємєнціонного прідшествінніка 🤷♂️Ви спросите, шо від нього ждать в контексті нашої країни? Отвічу чєсно - вообще не отдупляю 🥲 Но шото мені підскакує, шо сітуація може розвиваться очінь даже дінамічно. Шо тут сказать, обіщаніє закончить війну за 24 години - похлєщє обіщанія за два тижні закончить АТО 🤷♂️ Но ше коєшо мені підсказує, шо результати всієї цієї дінаміки понравляться не всім 😶Тєм нє мєнєє, хочеться побажать Дональду Фредовичу успєхов. Якщо він і хоче когось обідить - то хай це будемо не ми. Хочеться вірить, шо він найде возможность максімально умножить на нуль плюгавого кремлівського карліка і усіліть піддержку України Соєдіньонними Штатами Америки. Make russia small again ✊
Неділя, виходний, рішив почитать соцсєті наших дорогих (во всіх смислах цього слова) депутатів, а там пиздець…Кобзарь дякує Жиленку за ініціатіву, Акпєров дякує Кобзарю за «оперативні доручення» і мудроє руководство, Жиленко дякує всім підряд, за то, шо про нього хтось вспомнив вообщє, Акпєров усілює вєктор і Єфрєму Лазарєву (той шо «Друзьʼя моі, я вас люблю!») і КП «Зеленбуд» за чистоту в городє (ахуєть), Єфрєм, в отвєтку, дякує Вадіку в комєнтаріях… Карочє якийсь круговий фєтіш благодарєнія проісходить! Таке впєчатлєніє, шо єслі би вони всі вмєстє вдруг оказались в Sofa Spa, то це була би сама ярка оргія в жизні завідєнія!Ау, подякуни, ви там вообщє прихуїли? Шо за тупорилий піар і сімуляциї оргазму від результата? Вийшли раз під камери (кстаті цікаво скільки їх там було) пройтись по вулиці Данила Галицького та околицям в мікрорайоні проживання Вадіка Акпєрова, показатєльно потикали пальцями на кучки мусору, а потом один на одного, побуцали хлам під ногами і потом засрали цим весь фейсбук, тєлєграми та новостні сайти вашими сомнітєльними «достіженіями». Цирк на дроті просто!А шо ви, не уважаємі дєпутати, 4 года робили? Откуда прозрєніє імєнно сєйчас? Сотка - в сраці, центральні вулиці - в сраці і хламі, Воскресенська - розбита. І те шо «сумський Містер Пропер» Вадік Акпєров всім розказує, шо то його ідея та ініціатива не пускать машини на Воскресенську - це піздьож, бо цю ідєю він у Кривошеєнка спиздив. Шлагбаум вот поставили. Тільки фігня в тому, шо за тим шлагбаумом самі депутати та працівники адміністрації машини і ставлять. То ви для себе закрили? Ну-ну! Вадік, ти би лучше розказав, які під час війни писав обращєнія і просив під своїм домом 300 метрів асфальту положить внє очєрєді… Ну а на обичних сумчан тобі, як завжди, по цимбалам 🤷♂️Ви б лучше, вмєсто того, щоб на кучках мусора піариться і бабки в той піар вкладати, до наших сумських пацанів на передок зганяли всі дружнєнько, закупили б дронів, РЕБів, руку особисто б героям ТАМ потиснули, отоді б могли дякувати… І я б подякував, і написав, мені не западло, було б за шо…Народ, пишіть в коментарі, що ви думаєте по цьому поводу. Може я сам себе піднакрутив?
Я, на щастя, не президент. А, може, й на жаль, але суті це не змінює. Тому, замість відеопривітання - невеличкий текст 🥂Щойно наступив 2025 рік. Він прийшов на зміну дуже непростому 2024-му. І найбільше, що б мені хотілося - щоб він був кращим за попередній. Кращим, вдалішим, приємнішим, радіснішим та обнадійливішим - більшість із нас на це точно заслуговує. Так само переважна більшість із нас може сьогодні зібратися за святковим столом. Маємо памʼятати, що це можливо завдяки тим, хто замість «новорічного вайбу» прямо зараз тисне на гачок автомату десь на «нулі», видивляється підарів у тепловізор, коригує артилерію, підвозить снаряди, тягне пораненого захисника до медеваку, за штурвалом літака «вітає орків», збиває повітряні цілі, прошиває FPV дрони, працює у ворожому тилу, будує фортифікації, вчить жителів Суджі українській мові (🙂)… Маємо також памʼятати, що чимало кращих з кращих зустрінуть цей новий рік у ворожому полоні, з особливим, не найприємнішим, «новорічним вайбом».І точно маємо ніколи не забувати, що нині десятки, а можливо й сотні тисяч українських родин вже ніколи не зможуть зібратися за святковим столом повним складом, тому що віддані за Україну життя найрідніших людей сьогодні майорять прапорами по всій країні…Якщо хтось скаже - навіщо таке писати у святкову ніч, я відповім: «Тому що ми маємо памʼятати про це завжди. Кожної, навіть святкової, миті!». І не потрібно сьогодні підіймати келихи «За ЗСУ» заради галочки, щоб очистити совість. Найкращий спосіб подякувати нашим захисникам - це донат на армію, будь-кому з тих, хто їй допомагає і кому ви довіряєте. Підтримуйте Сили оборони, вони дійсно все, що в нас є!Я вітаю вас, дорогі Сумчани! Цей, можливо трохи прохолодний та моралізаторський текст вище, - зовсім не означає, що сьогодні не свято! Звісно свято, але з певною, притаманною сьогоденню, особливістю. Я від усього серця хочу всім вам побажати, щоб за наступним родинним новорічним столом вас ставало лише більше і аж ніяк не менше. Щоб було більше посмішок і щастя, спокою та впевненості. Щоб у кожного та кожної з вас було все гаразд. І наостанок - не вірте та не чекайте на чудо! Вірте в себе та «чудіть» самі!Люблю вас усіх! ❤️З Новим роком! 🎄
Сенсація: Шукав прильот - знайшов казан 😱Пріблізітєльно з таким заголовком вийшла би ця новость, якби її писали журналісти ТСН 😁Но в моїй версіі - Кобзар так і не допер, чим має заніматься на должності мера 🤷♂️Ситуація наступна. Був прильот, постраждали люди, повилітали, єстєствєнно, нафіг вікна і все, шо з цим связано. Що в такій ситуації має робить адекватна городска власть? Правільно, комісія, ревізія ущєрба, збір актуальної інформації по першочерговим потрєбностям людей, розселєніє і так дальше. Шо роблять наші? Приїжжають з казаном, шоб в дворі пострадавшего дома приготовить 88 порцій плова 🤦♂️Нє, молодці канєшно шо приїжджають, Артьом знаю їздить на каждий прильот по місту, хоч вдень хоч вночі! 😂 Та й кормить і поїть людей нада! Але це не задача «мера». Його діло - організувать штаб помощі і конторлірувать його роботу. А самому в це врємя опіратівно знайти отвєти на вопроси людей по восстановлєнію і його срокам, і дать їх людям. Ну і бережи Боже сумчан від обстрілів!Слава нашим ППО!🫡
Якісь аномалії проісходять в Сумській облраді. Сьогодні на засіданіі всі дєпутати, от всіх фракцій поддержали План перемоги Володимира Зеленського. Да, да, вам не кажеться - включітєльно з Європейською солідарністю, Батьківщиною і опзжопцями. В мене тільки одне обʼяснєніє цьому фєномєну: новоявлєнний голова Облради - Льоша Романько - забувся, шо йде в облсовєт, а не в ліс і прийшов туди з сокирою 🪓 і бєнзопілой 🪚 Так сказать, с бєзапєляціонними аргумєнтами 😁Шось мені підсказує, шо депутатів від ЄС дуже скоро жде щось зовсім не похоже на конхфети Рошен 😂 Ну а Батьківщинівці так і остануться в режимі зубожіння 😁Но єсть одно но, це Сумщина дєтка, і тобі, Льоша, не стоїть забувать, шо то відьомський край🦹♀️, а в політиці тут панує шабаш! Тож будь вніматєльним, бо ЄС сьогодні каже YES, а продасть за три сєрєбрініка 😁 Та й інші союзнички теж, бо ними і керує відьма🤣 Так шо не розслабляй те шо нада всєгда дєржать в напряженіі!Ну а ви, любі сумчата, запасайтесь дровами 🪵 і попкорном 🍿 Зіма буде інтєрєсной!
Тут внізапно на публіку з животрєпєщащєй тємой виліз бувший голова Сумської райдержадміністрації Ромчик Гученко. Помните такого? Той, шо пособнік-посіпака ахкакого Губернатора Живицького 😁Пише, шо попав до дому до військового і шото Гученкові не дуже понравилося, як захисник з ним говорив. То, каже, на агресію зривався, то вибачався. С тєми на тєму перепригував, та й таке 🤷♂️ І Ромчик, як самий настоящій і швєц, і жнєц, і на трубі дудєц, поставив воїну однозначний діагноз - людина опасна для общіства, з якою треба шось робить! 🚑 Бо не гоже, шоб Гученка в жосткой формі нахуй посилали… 😁Рома, а може просто твій собісєднік, дуже добре помне, чим ти займався на початку повномасштабної? Як мутки з Живицьким мутили? Як пальне в оборонців пиздили?⛽️Як людям то пальне втридорога продавали? Може в цьом причина, уважаємий моралізатор? Да, тема психологічної підтримки, реабілітації та реінтеграції в суспільство наших воїнів, які повернулися із пекла війни, надзвичайно важлива і потрібна. І за це і центральній, і обласній власті, разом з усіма отвєтствєнними, треба виписати добротних піздюлєй. Но, Рома, єслі ми говоримо про отвєтствєнность і мораль, то чия б корова мичала. Живчику прівєт 🫡
Виходні, годовщіна, побєда "Козацької броварні" в опросі і якось виходні прогайнули так бєшено, що даже нормального вніманія прієзду прєзідєнта Зеленського на Сумщину не уділив, а приїзжає він не так часто 😁А він, мєжду прочім, мав у нас достаточно насищєну програму: провів Ставку Верховного Головнокомандувача ☝️, провідав та нагородив і поранених воїнів, і хлопців, які беруть участь в операції на Курщині. Накануні Дня пєдагога стрітився з вчителями з Сумщини, Чернігівщини, Харківщини і Полтавщини.Но саме інтєрєсне для нас це канєшно зустріч з руководітєлями територіальних громад області. Зібрали всіх керівників громад, кого можна і не можна - весь цвіт нації, так сказать 😏 Вони, в свою очірідь, робили вумні лиця, вдумчіво слушали, кивали, записували і даже задавали вопроси 🤷♂️ А ще мені шепнули, шо встрєчі Президента з головами МІСЦЕВИХ громад присутствовав вєчний студєнт і цілий НАРОДНИЙ дєпутат Міша Ананченко, хотя раньше нардепів на такі президентсько-губерські сходки не звали. А тут позвали… Ето шото новєнькоє…🤔 Ну карочє отак Президент на нашу Сумщину зʼїздив, доволі насичено, а вкінці ще й на фоні таблички "СУМИ" відосік записав і пріказав дєржаться! Так шо дєржимся... Шо нам іще остається... 🤷♂️