Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 💼 Сумка Лисенка
Added 14 Jul 2024

💼 Сумка Лисенка

@Lysenko_bag
Number of subscribers: 4 455
Photos: 521
Videos: 177
Links: 198
Description:
Інсайти Сумщини Повідомити про бєспрєдєл - @Sumka_news_bot
Source

💼 Сумка Лисенка | Я, на щастя, не президент. А, може, й на жаль, але суті це не змінює. ...

Telegram community logo - 💼 Сумка Лисенка 💼 Сумка Лисенка @Lysenko_bag
7 400 Views/Reach 2024-12-31 22:01 Message №786
Я, на щастя, не президент. А, може, й на жаль, але суті це не змінює. Тому, замість відеопривітання - невеличкий текст 🥂Щойно наступив 2025 рік. Він прийшов на зміну дуже непростому 2024-му. І найбільше, що б мені хотілося - щоб він був кращим за попередній. Кращим, вдалішим, приємнішим, радіснішим та обнадійливішим - більшість із нас на це точно заслуговує. Так само переважна більшість із нас може сьогодні зібратися за святковим столом. Маємо памʼятати, що це можливо завдяки тим, хто замість «новорічного вайбу» прямо зараз тисне на гачок автомату десь на «нулі», видивляється підарів у тепловізор, коригує артилерію, підвозить снаряди, тягне пораненого захисника до медеваку, за штурвалом літака «вітає орків», збиває повітряні цілі, прошиває FPV дрони, працює у ворожому тилу, будує фортифікації, вчить жителів Суджі українській мові (🙂)… Маємо також памʼятати, що чимало кращих з кращих зустрінуть цей новий рік у ворожому полоні, з особливим, не найприємнішим, «новорічним вайбом».І точно маємо ніколи не забувати, що нині десятки, а можливо й сотні тисяч українських родин вже ніколи не зможуть зібратися за святковим столом повним складом, тому що віддані за Україну життя найрідніших людей сьогодні майорять прапорами по всій країні…Якщо хтось скаже - навіщо таке писати у святкову ніч, я відповім: «Тому що ми маємо памʼятати про це завжди. Кожної, навіть святкової, миті!». І не потрібно сьогодні підіймати келихи «За ЗСУ» заради галочки, щоб очистити совість. Найкращий спосіб подякувати нашим захисникам - це донат на армію, будь-кому з тих, хто їй допомагає і кому ви довіряєте. Підтримуйте Сили оборони, вони дійсно все, що в нас є!Я вітаю вас, дорогі Сумчани! Цей, можливо трохи прохолодний та моралізаторський текст вище, - зовсім не означає, що сьогодні не свято! Звісно свято, але з певною, притаманною сьогоденню, особливістю. Я від усього серця хочу всім вам побажати, щоб за наступним родинним новорічним столом вас ставало лише більше і аж ніяк не менше. Щоб було більше посмішок і щастя, спокою та впевненості. Щоб у кожного та кожної з вас було все гаразд. І наостанок - не вірте та не чекайте на чудо! Вірте в себе та «чудіть» самі!Люблю вас усіх! ❤️З Новим роком! 🎄