Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 💼 Сумка Лисенка
Added 14 Jul 2024

💼 Сумка Лисенка

@Lysenko_bag
Number of subscribers: 4 455
Photos: 521
Videos: 177
Links: 198
Description:
Інсайти Сумщини Повідомити про бєспрєдєл - @Sumka_news_bot

👥 Number of subscribers

4 455
Average/Day:: -1
Average/Week:: -5
Average/Month:: -73

👁️ Average views per message

6 994
Average/Day:: 7,400
Average/Week:: 7,084
ERR: 156.99%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 5,010 25-09-28 17:16
Хто давніше підписаний на Сумку Лисенка должен помнить, що коли в мене до служби було більше врємєні, я вів таку прекрасну рубрику, як #сумчани, де розказував про достойних синів і дочок нашої рідної Сумщини. Але через брак часу, та й не дуже великий відгук від вас, рубрику ту я покинув...Но, сьогодні в чєсть того, шо маю чесно заслужений вихідний, й на ваше прохання в коментарях (за що дякую), не можу не написати видатного представника Сумщини, мого особистого друга, людину, яку дуже поважаю, заслуженого артиста України - Леоніда Григоровича Матвієнка, якому сьогодні виповнилось 75 років!Так от, якщо хто не знає, Леонід Матвієнко - український співак, заслужений артист України та Абхазької АРСР, соліст Сумскої обласної філармонії. Народився 28 вересня 1950 р. у с. Юнаківка, Сумської області, в селянській родині.Під час служби в армії та після неї, Леонід Матвієнко був солістом військових ансамблів, зокрема в ансамблі пісні і танцю Другої танкової армії в Німеччині та Закавказькому військовому ансамблі пісні і танцю, який обслуговував три республіки тодішнього СССР — Грузію, Вірменію та Азербайджан.У репертуарі Леоніда Матвієнка пісні різних жанрів: військові, патріотичні, естрадні, народні, класичні, романси.Леоніда з іншими співаками залучали до телевізійних зйомок, включали до складу концертних бригад, виступав разом із зірками світової естради, такими як: Карел Готт, Дін Рід, Лілі Іванова, Бісер Кіров та іншими.Леонід Матвієнко у кожному колективі відпрацював приблизно 200 концертів за рік. У кожному концерті, як соліст виконував по 2-3 пісні, а потім ще 10-12 із хором. За рік виходило понад 1000 пісень.З червня 2014 року працює у Сумській обласній філармонії. Вперше на цю сцену виходив у 12-річному віці для участі у обласному конкурсі художньої самодіяльності. Виконав українська класичну пісню «Вечір на дворі» під баян. Не переміг тому, що журі тоді сказало, що хлопець співає гарно, але пісня про кохання не відповідає віку.З Днем Народження, ювіляре! Многая літа!
👁 7,910 25-09-11 11:31
Нещодавно ТГ-канал «Політбавовна» (кстаті інтірєсний канал з інсайдами про жизнь політічєских партій) написав, шо наш недомушкітьор нардеп Сашко Качура, який в началі повномасштабки героїчно втік за кордон 💪, максимально зблизився з новим руководітілєм «Батьківщини» на Сумщині Вадіком Лисим, який в свою очєрєдь чуточку «перетрахнув» прєдидущі ізбіратільні списки до парламенту і Саня Качура - уже числеця у списках партії Юлі Тимошенко 😱Со всєм уваженієм к колєгам з «Політбавовни», но воно чуточку не так… Вадім Лисий нікагда не зближався з Саньою Качурой (ні в прямому ні пєрєносном смислі), патамушо Вадім без разрішенія «свєрху» ні з ким не зближається 😁Качура - це канєшно ще той пєрєц 🌶️Сначала показатільно вийшов з політсовєта партії «Слуга Народу», а потом вообщє здав партійний білет… і уже очівидно був одной ногою в партії і фракції «Батьківщини». Но тут появились мушкєтьори Гузенко, Васільєв і Скрипка, й сказали шо ім не хватає Д`Артаньяна поборотися за власть в сумському осередку Слуг Народу і позвали к сєбє. Качура не довго думаючи согласився і, не побоюсь прєдположить, для того, щоб помогти разрушить Слуг Народу з сєрєдіни і получить очєрєдне «сєрдєчко» від Юлії Владіміровни. Ну то таке, догадки...PS: Після виходу посту на «Політбавовні» Качура вспінився на своїх ресурсах про то що нікакой блізості з Вадимом Лисим в нього нє било і бить нє может… но чогось про обіщанія Юлії Владіміровні і місце в списку БЮТ промовчав… Інтєрєсно шо щас напише. Жду🍿
👁 5,710 25-09-02 16:52
Сьогодні день народження у, бєз пріуміньшенія, ЛЄГЄНДИ міста Суми, отєчіствінной мєдіцини і спиртовой промишдєнності - у Володі Поцелуєва. Мій любімчик, мій краш, моя надєжда!Да, тобі не один раз доставалося від мене в моїх постах. Но, согласись, шо по дєлу доставалося. Да, бувало жорстко, но, согласись, шо і ти не всігда подарок! В цьом всьом ти должен понімать одне - бʼє, значить любить. А пʼє - значить любить пить 😁Поетому любя я тобі і хочу пожелать:🎱 Шоб всігда були в шароварах;🍓 Шоб ті, в кого єсть ягоди в ягодіцах тоже всігда були рядом;🥃 Шоб те, шо горить рєгулярно охлаждало твої труби і здоровʼя на це діло тоже всігда хватало;🏥 Шоб тендери і дальше проводилися, но ніхто їх так прідірчіво не провіряв;🍵 Шоб зелений чай вже прекратили фасувати в пакєти і начали, наконєц-то, фасувати по мішкам; 👯‍♀️ Щоб любімі женщіни так і не узнали про скщєствованіє друг друга;🍆 І шоб в тебе всігда були сили реалізувати всі свої базові желанія 😁Ну і желаю не чудить і самому собі не создавать ненужних проблєм!Мудрості, здоровля та перемоги України! 🇺🇦З днем 🎂
👁 7,030 25-08-14 11:52
Про революцію в Сумській міськраді (частина 2). Шо імєєм в сухом остаткє і шо ж случилось на самом дєлє?Вчора просто зняли з должності Артьома Кузнєцова - корупціонера з ПІДОЗРОЮ! Він же кум Акпєрова, с помощью якого Вадік взяв в заложніки Суми, сумчан, Кобзаря і весь виконком міськради. З яким Акпєров вимавав гроші з бюджету міста на кармани, запустивши свої щупальця 🐙 всюди, де їх можна було запустить і даже трошки глибше!Для тих, хто скаже, шо я пишу це безпідставно, просто прєдлагаю розгадати невеличкий рєбус. Дано: 1️⃣ Акпєров, який має бронювання від фірми Збукарєва (ще один фрукт, який монополізірував все снабженіє мєдпрєпаратами в Сумах) с правом виїзду за кордон, чим рєгулярно пользується. 2️⃣ Фірма Збукарєва, яка виграє тупо всі тендери, оголошені горсовєтом. 3️⃣ Гроші, які зникають з бюджету тупо в нікуди, а потім Кузнєцову прилітає підозра. Думаю дальше продолжать нема смисла. І да, я можу подтвєрдіть, шо революцію дєйствітєлно начав Ананченко, який девʼять місяців бігав по всім усюдам і всячєски питався кансельнути Кузнєцова. І Молоток, який тоже для цього наполягався сам і напрягав своїх людей. Но, по факту, закончив і совєршил рєволюцію імєнно Акпєров, який настільки перестав чуствовать землю під ногами, що це тупо дістало всіх! 🤬Бо Вадік в якийсь момент рішив, шо він царь, Бог, смотрящій і главний бєнєфіциар Сум, який тримає місто. Но для цього треба буть, як мінімум Кернесом, а не галімим понторєзом. Одними палкими промовами вліяніє не удержиш - імєнно поетому ця сказка була недолгой, а сам Вадік віжжить тепер громче всіх 🤷‍♂️Всім околополітічєским людям з Вадіком вже давно все ясно - тепер осталося, шоб це поняв і сам Вадім. Поетому дам напослєдок Акпєрову ряд совєтов:🔹 Коли тобі кажеться, шо ти всіх навколо вертиш на качані 🌽, надо буть на стрьомі, бо внєзапно можеш ощутить в своїй задниці горлишко от бутилки. Я думаю десь так ти себе зараз і чуствуєш 🍾🔹 Оприділися, хто ти. Бо коли тебе взяли за жопу через отдих в Хорватії, ти с мілим вираженієм ліца нєдоумєвал, чого це ти - обичний сотруднік комєрчєской фірми, а не пародія на політіка - вдруг оказався в центрі вніманія. А зараз строїш з себе чорт зна шо і машеш флагом. 🔹 Напомінаю, шо ваша ікона стіля - Петро Лексійович Порошенко - всім розказує, шо ЄС це єдінствєнна опозіція. А ти, зі своєю шайкою в Сумах був фактічєской властью, яка чудила хуйню, а потім за цю хуйню крітікувала власть номінальну. Вот тепер ви реально в опозиції - дєйствуйте!Поетому, єслі хтось переживає із-за проісходящєго, не переживайте. Воровату шайку Акпєрова замінили на інших людей. Якими вони будуть для Сум - згодом побачимо ✌️
👁 5,150 25-08-11 15:06
Віртуальні дрова 🪵В Сумах задокумєнтіровано корупционну схєму з «обналу» бюджетних дєнєг на отоплєнії сільських шкіл 🤦‍♂️Депутати горсовєта екс-регіонали Віталій Жиленко та Костянтин Тихенко (фракція ОПЗЖ) через своє ТОВ «Тенна» у 2021–2024 рр. підписали договори з двома школами на 9,6 млн. гривень за постачання тепла, завишая таріфи.Фактічєскі расходи на дрова були меншими, ніж зазначено у тарифі. 13 січня 2023 вони договорилися з прєдпрініматєлєм Андрієм Рєзніком оформить фіктивну покупку дров (100 м³ щомісяця) на 160 тис. грн, щоб легалізувати їх походження.Суть оборудки слєдующа: гроші перераховували «Суми Продресурс 2009», Рєзнік залишав собі 8% і повертав остаток налічкою вмєстє із поддєланими документами.25 января 2023 Тихенко получив 160 тис. грн мінус 8% комісії, фактічєской поставки дров не було.Таким образом легалізували незаконно отриману деревину та вивели бюджетні кошти без сплати податків.Я ж казав, що Жиленко скоро піздарікі 🤷‍♂️ Ну і Тихенко теж 🤦‍♂️І ось цей день настав 😁😁😁Отак пацани наш ліс пиляють, і в прямому, і в переносному…🪵🤬
👁 6,860 25-08-08 17:02
Облікоморалє сумської політікі - самопроголошений командір ДФТГ, а по совмєстітєльству зам голови Сумської райради - Володя Біцак вкис на підозру від обласної прокуратури 🙈Дєло в том, шо Володя підписував докумєнти, які фіксірували возвєдєніє дитячих майданчиків, яких по факту не було 🤦‍♂️ Я би ще посовітував вніматєльно подивиться, хто ці площадки строїв після побєд в тендерах 🙄Ущєрб нашій громаді - міліони гривень. Но Вовчик отдєлался заставою всього трошки більше 400 тисяч гривень 🥲 І шось мені подсказує, шо він її заплате дуже легенько…А взагалі Біцаку світе от 5 до 8 год тюрми. Та й такі діла.Так шо блогі врємєнно отміняються 😂 По крайній мєрі до внісєнія застави.Ну а потом класіка: «Та я крістально чистий! То всьо давлєніє на опозіцію за мою прінципіальну позицію і крітіку власті!»Всьо, як любе Юлія Володимирівна, у якої, кстаті, черговий корупційний зальот партійця на Сумщині… На Сумщині, яку вона стрімітєльно тіряє 🫡 Але то таке. Держись, Володя! Все понімаю, Вольво сама себе не купе!На крайній случай, єслі в політікє далі не пойде, в тебе всігда єсть гараж, в якому можна побухать. Ну ти пойняв 😁
👁 6,250 25-08-06 18:23
Так совпало, шо моє возвращєніє випало на день кобзаря. На дєнь рождєнья нашого недомера, я імєю ввіду 😁Будем щітать це йому моїм подарком. К сожалєнію - не самим пріятним, очєвідно 🙄 Но подарком же 🎁АртЁм, канєшна, чілавєк-лігєнда! Краснорєчів, інтєлєктуалєн, а главноє - опєратівєн! В мене таке впєчатлєніє, шо коордінати будущих прільотів він передає лічно! Бо обично в цих трагічних місцях він появляється раньше, чим рятувальники 🚒🙈 Волєю судьби АртЁм заліз на свій трон, підставивши мене - вашого лучшого мера🤬 Волєю судьби обложився на ньому ЄС-івцями і ОПЗЖистами 💩😂 Молодий політик, шо подєлать, падкій на компліменти й другіє блага…Но знаєте шо удівляє, шо в нєдавнєм опросі серед жителів обласних центрів про то, чи хочуть вони мера поміняти, Артьом якимось дивом на лідируючих позиціях срєді тих, кого міняти не хочуть... І тут я прирєвнував, по правді говоря!😬Я міг багато написати, но в Дєнь Рождєнія не стану! Понімаю шо десь зараз бухаєте з пацанами, не хочу всьо вніманіє на Сумку перебирати з твоєї персони, отдихайте! Но завтра на роботі будь воврємя, я просліжу!☝️Так шо, АртЁме Кобзарю, держи хвоста пістолєтом, а ухо в остро! Бо може буть прильот, і, наконєц-то, цей прільот може буть не по Сумам. А так, в целом, я тобі, АртЁм, желаю счастья! Здоров’я і перемоги України 🇺🇦 Будь молодцом 😘 Нам мерам всігда було не просто!😉
👁 8,460 25-04-26 07:17
#сумчани⚛️ 26 квітня 1986 року світ сколихнула Чорнобильська катастрофа. На Сумщині сьогодні проживає понад 14 000 людей, які постраждали через Чорнобильську катастрофу. Серед них близько 6000 — ліквідатори. Ті, хто не роздумуючи пішов у самий епіцентр трагедії.Один із них — Віктор Сидоренко. У 1986-му йому було лише 21. Тільки-но повернувшись з армії, Віктор отримав виклик ліквідовувати наслідки аварії. Спершу працював у Чорнобилі, потім — на станції сховища ядерного палива біля самого реактора 🫡З амуніції — форма, просочена оцтом, респіратор і марлева пов’язка ⛑️ Робота біля реактора тривала лічені секунди — кожна наступна секунда роботи була все більше небезпечною для життя. Місяць роботи серед руїн, місяць — під невидимою смертельною загрозою. Місяць боротьби за життя інших, ціною власного здоров’я. За цей місяць роботи Віктор отримав повну допустиму дозу опромінення — 23 рентгени 😢Сьогодні Віктору Сидоренку — 59 років. Він продовжує боротися за справедливість у судах, добиваючись належних йому та його побратимам пільг і виплат 💪Попри пережите, він не вважає себе героєм. Шкодує лише, що багатьох його товаришів-ліквідаторів уже немає серед живих 🕯️ Але для нас він, як і кожний ліквідатор страшної ядерної трагедії — справжній герой 🎖️Ми пам’ятаємо. Ми вдячні. Низький вам уклін.
👁 8,530 25-04-12 07:58
#сумчаниПетро Калнишевський — людина-легенда. Останній кошовий отаман Запорозької Січі та наш земляк із Пустовійтівки, що на Роменщині.Його обирали отаманом кілька разів — за хоробрість, мудрість і турботу про простих козаків. За його правління Січ переживала справжній розквіт: будувалися храми, укріплювались кордони, активно розвивалася економіка. Калнишевський захищав запорожців навіть перед самою російською імператрицею 💪Саме за це він і поплатився. У 1775 році після знищення Січі Катерина II наказала арештувати отамана й заслати на Соловки — в одиночну камеру 3х3 метри. Без листів. Без побачень. Без права вийти надвір 😯Петро Калнишевський провів у тюрмі 25 років. Його посадили у 85 — а випустили у 110 (!).Кажуть, навіть у такому віці він сам собі готував їжу й не втрачав ясного розуму.Помер Калнишевський у 1803 році на Соловках. Його ім’я стало символом незламності українського духу. А у 2008 році Православна Церква України канонізувала його як святого 🙏Ще один герой - наш земляк - який назавжди вписав своє імʼя в історію України 🇺🇦
👁 9,950 25-04-11 12:04
«Шо ви пацики на мотиках, с повним баком бєнзіка?», співав би Сашко Лисенко Вадіку Акпєрову. «Я в рот *бав, я воював! Я танки гриз, як барбарис», - співав би він остальним кандідатам на должность мера Сум і ізбіратєлям, єслі би совіршенно внізапно одна супер людина совєршенно внізапно не прислала мені оці фото, які ви бачите над цим текстом 🫶Суть дуже проста. Це пріказ начальніка Національної акадємії сухопутних військ о назначєнії Сашка Лисенка на єбать яку боєву должность - слухача курсів повишенія кааліфікації с прісвоєнієм ВОС (військово-облікової спеціальності) 324000. Як бачимо, на цій должності майор Алєксандєр работає з 24 марта цього года. Службу служить, так сказать. Защіщає рідну Сумщину, як і обіщав 🫡І в цій самій ВОС єсть нєсколько моментов. Во-пєрвих, вона прєдусматрює псіхологічєску поддєржку пєрсонала… Вже бачу цього псіхолога на мінімалках, який розказує пацанам, як сохранить мєнталочку. Очінь авторітєтно, як на мене, коли тобі, якого сутками крили кабами, собрать в кучу псіхологічєску раму буде помагать дядько, який сутками сумками пиздив гроші 🫠А, во-вторих, согласно пріказу Міноборони от 2.09.2024 року, ця должность, яка скривається під ВОС 324000, може буть заміщена військовослужбовцями, яких ВЛК прізнало непридатними до військової служби.Тоєсть, фактічєскі, находять на цій должності в глубоком Львовском тилу, Сашко просто занімає должность, яку міг би занять хтось із захисників, які хочуть служить Україні далі, але не можуть цього робить по состоянію здоровʼя 🎖️Ну і вішенка на торті! 🍒Совсєм скоро в Сашка місяць служби. А значить - перша зарплата! І вона у нього, як для глубокого тила, очінь даже нехуйова 💰Ітак:Разова виплата прі поступлєніі на службу - 3440 грнДолжносний оклад - 8000-10000 грнОклад за майорске званіє - 2800 грнНадбавка за особєнності служби (65%) ~ 7000 грнНадбавка за вислугу і прємія (480%) ~ 50000 грнІтого, на руки, за вичєтом налогів виходить десь около 60000 гривень. Нот бед, як то кажуть 😳Нормально тіп ізбєжал суда за корупцію. Сплошні плюси 🤷‍♂️ Єслі буде нєобходімий общєствєнний резонанс, то може його моброзпорядження также анулірують, як і в Насірова?🤔Але головне інше. Прідьот врємя - вспомніть цей пост, пожалуйста 😉І ще раз дякую за інформацію. Дозволу оприлюднити джерело не маю, тому так - 🫶