Source
💼 Сумка Лисенка | Хто давніше підписаний на Сумку Лисенка должен помнить, що коли в мене...
5 010 Views/Reach
2025-09-28 17:16
Message №937
Хто давніше підписаний на Сумку Лисенка должен помнить, що коли в мене до служби було більше врємєні, я вів таку прекрасну рубрику, як #сумчани, де розказував про достойних синів і дочок нашої рідної Сумщини. Але через брак часу, та й не дуже великий відгук від вас, рубрику ту я покинув...Но, сьогодні в чєсть того, шо маю чесно заслужений вихідний, й на ваше прохання в коментарях (за що дякую), не можу не написати видатного представника Сумщини, мого особистого друга, людину, яку дуже поважаю, заслуженого артиста України - Леоніда Григоровича Матвієнка, якому сьогодні виповнилось 75 років!Так от, якщо хто не знає, Леонід Матвієнко - український співак, заслужений артист України та Абхазької АРСР, соліст Сумскої обласної філармонії. Народився 28 вересня 1950 р. у с. Юнаківка, Сумської області, в селянській родині.Під час служби в армії та після неї, Леонід Матвієнко був солістом військових ансамблів, зокрема в ансамблі пісні і танцю Другої танкової армії в Німеччині та Закавказькому військовому ансамблі пісні і танцю, який обслуговував три республіки тодішнього СССР — Грузію, Вірменію та Азербайджан.У репертуарі Леоніда Матвієнка пісні різних жанрів: військові, патріотичні, естрадні, народні, класичні, романси.Леоніда з іншими співаками залучали до телевізійних зйомок, включали до складу концертних бригад, виступав разом із зірками світової естради, такими як: Карел Готт, Дін Рід, Лілі Іванова, Бісер Кіров та іншими.Леонід Матвієнко у кожному колективі відпрацював приблизно 200 концертів за рік. У кожному концерті, як соліст виконував по 2-3 пісні, а потім ще 10-12 із хором. За рік виходило понад 1000 пісень.З червня 2014 року працює у Сумській обласній філармонії. Вперше на цю сцену виходив у 12-річному віці для участі у обласному конкурсі художньої самодіяльності. Виконав українська класичну пісню «Вечір на дворі» під баян. Не переміг тому, що журі тоді сказало, що хлопець співає гарно, але пісня про кохання не відповідає віку.З Днем Народження, ювіляре! Многая літа!