Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 💼 Сумка Лисенка
Added 14 Jul 2024

💼 Сумка Лисенка

@Lysenko_bag
Number of subscribers: 4 455
Photos: 521
Videos: 177
Links: 198
Description:
Інсайти Сумщини Повідомити про бєспрєдєл - @Sumka_news_bot
Source

💼 Сумка Лисенка | Шо ви пацики на мотиках, с повним баком бєнзіка?», співав би Сашко Лис...

Telegram community logo - 💼 Сумка Лисенка 💼 Сумка Лисенка @Lysenko_bag
9 950 Views/Reach 2025-04-11 12:04 Message №884
«Шо ви пацики на мотиках, с повним баком бєнзіка?», співав би Сашко Лисенко Вадіку Акпєрову. «Я в рот *бав, я воював! Я танки гриз, як барбарис», - співав би він остальним кандідатам на должность мера Сум і ізбіратєлям, єслі би совіршенно внізапно одна супер людина совєршенно внізапно не прислала мені оці фото, які ви бачите над цим текстом 🫶Суть дуже проста. Це пріказ начальніка Національної акадємії сухопутних військ о назначєнії Сашка Лисенка на єбать яку боєву должность - слухача курсів повишенія кааліфікації с прісвоєнієм ВОС (військово-облікової спеціальності) 324000. Як бачимо, на цій должності майор Алєксандєр работає з 24 марта цього года. Службу служить, так сказать. Защіщає рідну Сумщину, як і обіщав 🫡І в цій самій ВОС єсть нєсколько моментов. Во-пєрвих, вона прєдусматрює псіхологічєску поддєржку пєрсонала… Вже бачу цього псіхолога на мінімалках, який розказує пацанам, як сохранить мєнталочку. Очінь авторітєтно, як на мене, коли тобі, якого сутками крили кабами, собрать в кучу псіхологічєску раму буде помагать дядько, який сутками сумками пиздив гроші 🫠А, во-вторих, согласно пріказу Міноборони от 2.09.2024 року, ця должность, яка скривається під ВОС 324000, може буть заміщена військовослужбовцями, яких ВЛК прізнало непридатними до військової служби.Тоєсть, фактічєскі, находять на цій должності в глубоком Львовском тилу, Сашко просто занімає должность, яку міг би занять хтось із захисників, які хочуть служить Україні далі, але не можуть цього робить по состоянію здоровʼя 🎖️Ну і вішенка на торті! 🍒Совсєм скоро в Сашка місяць служби. А значить - перша зарплата! І вона у нього, як для глубокого тила, очінь даже нехуйова 💰Ітак:Разова виплата прі поступлєніі на службу - 3440 грнДолжносний оклад - 8000-10000 грнОклад за майорске званіє - 2800 грнНадбавка за особєнності служби (65%) ~ 7000 грнНадбавка за вислугу і прємія (480%) ~ 50000 грнІтого, на руки, за вичєтом налогів виходить десь около 60000 гривень. Нот бед, як то кажуть 😳Нормально тіп ізбєжал суда за корупцію. Сплошні плюси 🤷‍♂️ Єслі буде нєобходімий общєствєнний резонанс, то може його моброзпорядження также анулірують, як і в Насірова?🤔Але головне інше. Прідьот врємя - вспомніть цей пост, пожалуйста 😉І ще раз дякую за інформацію. Дозволу оприлюднити джерело не маю, тому так - 🫶