Source
💼 Сумка Лисенка | Борьба за контроль над КобзарЁм🫵Поки наші хлопці проводять бітву за К...
4 200 Views/Reach
2024-08-11 15:27
Message №627
Борьба за контроль над КобзарЁм🫵Поки наші хлопці проводять бітву за Курськ, сумського району, в столиці області - Сумах - ідьот другой, нє мєнєєожесточьонний бой 🥊Бо нє живьотся сумським «слугам» спокойно. В городській партійній організації развьорнута боротьба за місце руководітєля 🙌В борьбу вже вступила тяжола артілєрія - нардепи Ігорь Васильєв та Антон Швачко. Цель понятна - возглавить городську партійну організацію, нєпосрєдствєнно вліять на фракцію в горсовєті, в том чіслє на секретаря і врємєнного мера - Артьома Кобзаря, а также за плюшки, в відє форміруванія списків в горсовєт на слєдующих виборах💰Імєнно цю пісочніцу хлопчики і не можуть поділить 🤷♂️ Васильєв, з іншим нардепом Гузенком, бігає по всім усюдам, шоб рішить вопрос, а Швачко тєм врємєнєм надіється на Ананченка та його людей во фракції 🤝Но, на данний момєнт, вопрос завіс 🤷♂️Із-за цього, як мені стало ізвєсно, вчора состоявся візит внушитєльной дєлєгації сумських зєльоних в Київ, до самої голови партії - Лєни Шуляк. Так сказать, щоб розсудила і наставила на путь істінний. Но Лєна окончатільно нічого не розсудила, поетому процес продолжаєтся 🤦♂️Но саме смішне в цьому візиті, що депутат Олег Рєзнік публічно кинув свого протеже генерала Бухарєва (єслі помните такого - був когда-то вліятєльним на сумську політику нардепом від БЮТ), відхрещувався від нього і називав самими нє хорошими словами. Даже розказував Шуляк, шо таким нєхарошим людям вообщє місця на Сумщині немає і буть не должно 🥲 Це тобі на замєтку, Владік…Отак і живем, як то кажуть. Ні мінути покоя… 🙂