Source
💼 Сумка Лисенка | Восстаніє в Сумській міській раді 💣Очєвідно, не слуганародовський депу...
6 100 Views/Reach
2024-07-31 13:22
Message №600
Восстаніє в Сумській міській раді 💣Очєвідно, не слуганародовський депутатський корпус Сумської міськради очінь болєзнєнно отрєагірував на мою публікацію «Город зєльоного цвєта» і рішив трошки показать остатки своїх зубов 😁Розказую суть - сьодні должно було состояться онлайн-засідання міськради. Як ви вже поняли, воно не состоялося. А не состоялося воно того, шо остальні партії, кромє Слуг Народу, устроїли бойкот і для провєдєнія засєданія не собоався кворум 🤷♂️ Зелені дєпутати умилися, причесалися, нагладилися, оділи на себе парадно-виходні спортівні костюми і, як лохи, сиділи і дивилися один на одного в монітори 😁Чого так случилося? Дєло в том, шо у БЮТівців були опрідільонні хотєлки, але вони так і осталися хотелками, бо їх ніхто не підтвердив. Тимошенківці, єстєствєнно обідилися і Толік Сагач рішив, шо Слугам в отвєт нада показать «кузькіну мать». Тому він договорився з галімим понторєзом Акпєровим і недобитками з ОПЗЖ, шо зриватимуть засідання. Це сьогодні і проізошло 🤷♂️І тепер у Слуг льогка ділєма - Шо його тепер робить? Варіанта два - або ламать через коліно, або включать діпломатічєский рєжим. Но, судя по тому, що Ірину Губську, яка не може похвалиться кристально чистой рєпутацієй, скоро знімуть з дірєктора 12 школи, а руководство транспортного відділу горсовєта вже тоже може готовиться на виход - Слуги вибрали далєко не діпломатічєский путь рєшєнія вопроса. Ну а може це діпломатія така, хто знає 😁