Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 599
Фото: 110
Посилання: 430
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Кількість підписників

599
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +2
Середній/Місяць:: +5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

121
Середній/День:: 149
Середній/Тиждень:: 107
ERR: 20.2%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (05 серпня) Путін регулярно і на весь світ розповідає, що Україну в 1918 році створили штучно — німці разом із Леніним. Під час німецької окупації. Після підписання із більшовиками Брестського миру. Це брехня. Ось що каже про ці події, саме коли німці були в Україні, Герман Гуммерус (1877–1948). Відомий фінський історик, громадський та політичний діяч. Був на посаді повіреного у справах Фінляндії в Києві 1918 – 1919 рр. В часи Гетьманату, правління Гетьмана Скоропадського. "Перед урядом [Скоропадського] стояло дуже важке завдання. Перш за все необхідно було створити власні збройні сили, які б викликали повагу до себе. Без них уряд не мав би авторитету ані у себе в країні, ані за її межами. Але до того часу всі пропозиції Скоропадського, з цього приводу, зустрічали стійкий опір німців. Крім того, для заспокоєння села, необхідно було розв'язати земельне питання. Україна була своєрідною державою, яка через декілька місяців після свого народження врятувалася від загибелі, завдяки німецькій окупації й продовжувала існувати під опікою свого рятівника. Україна Скоропадського була васальною державою і, щодо цього, не можна було сперечатись. Безумовно, вона мала власне Міністерство закордонних справ, але про незалежну зовнішню політику не могло бути й мови". Як бачимо, Україна вже існувала до приходу Німців. Але була слабкою. І, дійсно, за допомогою німців підтримувала свою державність. Яку пізніше втратила. Але існувала. І ніякі німці, чи ще хтось, її не створювали. Її створила, за підтримки народу, Українська Центральна Рада — після лютневої революції в Російській імперії у 1917 році. Німцям можна завдячувати в тому, що вони захистили державність України. Їм було вигідно підтримати нову державу, яка ще до них сформувалась. Так, незалежності не було, але державність була. Бреше Путін! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (04 серпня) Майже одночасно — з'явились такі два повідомлення в ЗМІ. Але це не є корупція. Як багато хто може подумати. Це звичайна і законна схема дії демократичної системи влади. Перше повідомлення. Головний військовий цвинтар за 1,8 млрд грн будуватиме компанія, створена через день після оголошення тендеру. Так, переможцем на будівництво першої черги меморіального цвинтаря в межах с. Гатне на Київщині став консорціум «Білдінг Юа». Друге повідомлення. Переможцем на відбудову "Охматдиту" стала запорізька компанія "Буд-Технолоджі", яка хотіла виконати роботи за 307 млн гривень. Ця пропозиція була однією з найдорожчих. Більшість конкурентів пропонували роботи менше ніж за 300 млн гривень. Вибір маловідомого підрядника викликав значний суспільний резонанс. Через це — МОЗ звернулося до правоохоронних органів для проведення додаткових перевірок та скасування результатів тендеру. Тендер скасують і проведуть знову, вже на платформі Prozorro протягом 7-16 днів. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. Ці повідомлення однотипні. І саме таким чином завжди освоюються гроші з бюджетів різних рівнів. Це не тільки в Україні так. Це всюди, де діє демократична формула влади: гроші — вибори — прихід до влади — повернення грошей із прибутком. Те, що саме про ці два випадки написали в ЗМІ, свідчить тільки про один факт. Що різні клани у владі не змогли домовитись про розподіл грошей. Але це не корупція. Це звичайна біла і законна схема. Така схема дає можливість, абсолютно законно, заробити не менше 10% від суми замовлення. Саме для таких схем і лізе бізнес у владу. При демократичній системі влади — це відбувається всюди. Депутати йдуть не на країну працювати, а гроші заробляти. Демократичну систему влади потрібно змінювати на іншу. На республікансько-громадянську (систему Громадянської республіки). Де ніяких виборів не буде. Де зазначена схема (гроші — вибори — гроші) перестане діяти. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (03 серпня) Справи просуваються. Але просуваються так, що США та Захід йдуть курсом, щоб визнати Росію одним з полюсів світу. Військовим полюсом, не економічним. Було зроблено наймасштабніший обмін, звільнених в'язнів, з боку Росії, США та інших західних країн. Вже визнали цей обмін — наймасштабнішою угодою між Заходом та Росією з часів Холодної війни. Потім з цього зробили шоу. І в США, і на Росії. Джо Байден та Камала Гарріс, особисто, зустріли звільнених після обміну американців з літака у США. А Путін, особисто, приїхав в аеропорт Внуково й розціловував на камери звільнених — прямо біля літака. Одночасно з'являється така інформація. "Сподіваюсь, що наступний український саміт допоможе закінчити війну", — заявив Єрмак в інтерв'ю Bloomberg. Голова Офісу Президента України сказав, що Україні потрібно якомога швидше закінчити бойові дії, щоб досягти справедливого миру. Для України вкрай важливо забезпечити участь Китаю наступного разу. Країна є "великим гравцем, який дійсно здатний впливати на Росію", зазначив він. Тобто без Китаю війну завершити неможливо, як виявляється. Це свідчить про те, що і Китай почали фіксувати, як ще один полюс світу. Бо всі ж розуміють, що наша влада каже лише те, що дозволяють їй казати американці. Це ціна — правління олігархії та втрати Україною незалежності. Такого приниження український народ не відчував ніколи! Ніколи, з часів Русі! Винна в цьому лише українська влада! І це все супроводжується подальшим вбивством українців на війні! Є таке українське слово — ганьба. Так от саме такий стан це слово й означає! Практично добралися до дна! Ау! Ті, кого "політика не цікавила і продовжує не цікавити". Цей меседж для Вас. Поки вас ще не перебили до кінця, почніть це розуміти. Бо, на жаль, і від вас також залежить доля України! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (02 серпня) Наша мета — Велика Україна! Тобто — потужна країна із розвинутою економікою. Високими соціальними стандартами. ЛІДЕР СХІДНОЇ ЄВРОПИ! Як побудувати Велику Україну? Потрібні реформи. Потрібні не просто реформи, а радикальні реформи. Щоб зупинити рух в прірву. Але потрібні реформи постійні. Потрібно весь час змінюватись. Йти за вимогами часу. Бо життя в цьому світі – це завжди боротьба. Як між людьми, так і між народами та країнами. А що потрібно, щоб робились реформи? Потрібні три речі: - план цих реформ (інша назва — ідеологія); - громадянська сила, здатна зробити ці реформи; - потрібно від громадян отримати підтримку плану реформ. Щоб громадянська сила стала владою і ці реформи змогла здійснити. Без підтримки народу це неможливо. Це досягається через пропаганду. Тобто — впровадження плану реформ та принципів цих реформ у свідомість суспільства. Щоб ця ідеологія (план реформ) матеріалізувалась. Тобто для реформ потрібно створити громадянську силу, це перше. І впровадити в суспільство розуміння цих реформ, щоб отримати підтримку від народу — це друге. Тоді ніщо не зможе зупинити рух країни вперед! Але пропаганда – це ресурс. Це гроші, або люди, або гроші й люди одночасно. Гроші може давати капітал або держава (власна чи іноземна). Капітал гроші дає, виключно, під вибори. Тобто під передвиборчу агітацію. А не на пропаганду реформ. Держава наша в руках олігархії. Яка не зацікавлена в реформах. Тому також гроші на пропаганду витрачати не буде. Іноземні країни нам точно не потрібні, щоб нам тут щось пропагували. Виходить, що пропаганда реформ – це виключно люди. Тобто велика кількість громадян. Які всі ці позиції зрозуміють і почнуть ретранслювати в суспільство. Через деякий час — кількість таких громадян подолає критичну масу. І почнеться лавиноподібний процес. Що і приведе до влади нову громадянську силу. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (01 серпня) Влада, замість того, щоб робити економічні реформи, збирається підвищувати податки. Тобто, якщо корова мало почала давати молока, то потрібно її менше годувати й сильніше доїти! Це — принцип дій влади. Шукають всі можливості, щоб щось додатково обкласти податками та поборами. Наприклад, додумалися обкладати (15 %) податком продаж автомобілів. Мотивуючи це тим, що під час війни — автомобілі не є важливим. Так буквально і заявив пан Міністр фінансів Марченко: "Купівля авто, зараз, не є нагальною критичною потребою". Він весь час періодично видає подібні перли. Але, відсутність економічних реформ — вже і США почало напружувати. Уряд США вже прямо пропонує зосередитись не на підвищенні податків, а на реформі митниці та боротьбі з тіньовими ринками. Про це повідомила спецпредставниця США з питань економічного відновлення України — Пенні Пріцкер. Вона додала, що запропонувала Кабміну провести реформу митниці шляхом цифровізації, оскільки це допоможе запобігти корупції. "У вас є доходи, яких ви не отримуєте і які ви мали б отримати сьогодні. Зосередьмося спочатку на цьому", – сказала Пріцкер. Якщо влада не розвиває країну – то таку владу потрібно змінювати. Але наша влада оголосила, щоб під час війни вибори проводити неможливо. І почуває себе впевнено. Не боїться ані виборів, бо їх ніхто проводити не збирається. Ані майданів, бо більшість пасіонаріїв або вже вбиті, або на війні. А не пасіонарії ховаються від ТЦК. Крім того, народ, в більшості, розуміє, що яка б влада не була, але революційні дії можуть зробити ситуацію ще гірше. Така поведінка влади є антинародною. А якщо така поведінка, ще й під час війни відбувається, то це — злочинна поведінка. Всі чинні представники влади, з такою поведінкою, рано чи пізно мають понести покарання. Це має стати одним з завдань післявоєнної розбудови України. І втеча з України їм не повинна буде допомогти. Час прийде! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (31 липня) Щоб побудувати Велику Україну — потрібні реформи. Це може зробити тільки потужна громадянська сила, яка стане владою. А потужна громадянська сила — це люди. Які об'єднані єдиним баченням дій. Для створення потужної громадянської сили потрібні люди. Яких людей шукає "Поступ"? Беремо гіпотетичне припущення. Термін побудови Великої України складає не менше 150 років. Це умовне припущення. Але точно ясно, що побудувати потужну державу і зробити Україну лідером Східної Європи швидко не вийде. Це має бути робота декількох поколінь українців. Не просто роботи, а узгоджених дій в одному напрямку. Щоб реалізовувалась роками одна стратегічна лінія розвитку країни. Так, як, наприклад, Китай нам демонструє. Ті ж США аналогічно розвивались. Але є умова. Потрібно щоб робота зі створення Великої України йшла щоденно. Кожен день! Для цього потрібна громадянська сила. Саме такою силою і є організація "Поступ" (на даному етапі — поки що єдина в країні). Тепер питання: Будуть люди, які скажуть, що якщо мету досягнути при їхньому житті неможливо, а тільки через 150 років, то їх це не цікавить. Ані така робота, ані така організація. Скажуть, що хочуть швидкого результату, який би побачили при своєму житті. І будуть люди, які, без вагань, будуть працювати й приєднуватись до нас — задля роботи на майбутнє нашої країни. Їм треба тільки розібратись із нашим шляхом: чи дійсно він веде до необхідного результату, хоч і через 150 років, навіть. Людей першого типу набагато більше. Людей другого типу менше, але вони є і їх досить багато. Соціологія каже, що не менше 10% від всього населення. Наша задача — знаходити цих других. І разом з ними вибудовувати Велику Україну. Робити те, що мають зробити поточні покоління, заради майбутнього українського народу. Цікаво, але досвід історії каже, що люди другого типу, чомусь, в більшості випадків, досягають необхідного результату ще при своєму житті. Тобто отримують те, на що не розраховували взагалі — абсолютну владу! І їх мотивацією було — майбутнє своєї країни, а не отримання влади чи якихось бонусів від громадянської діяльності. А потім вони становились владою (надовго) і керували людьми першого типу. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (30 липня) Президент Зеленський заявив, що Київ створить план дій для досягнення миру до кінця листопада. А що відбувалось майже півтора року під назвою "Мирний план Зеленського" з десяти пунктів? Що це було за дійство і чому не спрацювало? Чи це не був мирний план? Чому зараз має бути якийсь інший "план для досягнення миру"? І аж до кінця листопада? Для чого потрібно чотири місяці? Щоб Україна ще продовжувала воювати й українців продовжували вбивати? Чому наша влада не здатна сказати правду своєму народові про те, що відбувається? І що робити, якщо таким діям влади немає ні кінця ні краю? Чий насправді "Мирний план Зеленського"? І перший, і тепер — вже другий? Бо якщо він авторства нашої влади, то вона мала б побачити, що план не працює. І відповідно, внести в нього необхідні зміни, для досягнення мети плану. Якщо цього не відбулося, то це значить — або цей план не наш і все йде так, як має йти. Нам просто морочать голову. Або наша влада просто не знає, що робить. А українців продовжують вбивати. Україну знищувати. Олігархія продовжує наживатись! Нам можуть поставити питання: а що українців перестануть вбивати, від появи плану номер 2? Якщо він буде скоріше? Так Путіну все одно, скільки буде таких планів! Ні. Вбивати після плану номер 2 - не перестануть. Не перестануть до тих пір, поки війна йде. Але видно, що завершення війни ніяк не пов'язане із тим, що є на фронті. І чотири місяці потрібні не для створення цього плану номер 2. А для чогось іншого. Для чого? От про це влада і мовчить. Звичайно, влада ж не скаже, що ми просто чекаємо, коли Штати вирішать завершити війну в Україні й кудись в інше місце перевести її. Тому влада замилює нам очі про перший та про другий, якісь, плани, про контрнаступ, якісь "форуми миру", про цілу купу угод, з півсвітом, під назвою "безпекових", які насправді — такими не є тощо. Тепер про F-16 розповідають. Весь час влада вішає локшину. І весь цей час, поки так відбувається — вбивають українців. Бо всі ми чекаємо! Хрін його знає, що чекаємо! Але точно — не чергового плану миру від Зеленського. Бо від нього завершення війни не залежить. Це всім громадянам тепер наука на все життя (для тих, хто ще живим залишиться): що значить, коли ти "не цікавишся політикою" і країною править олігархія. Тепер вже пізно "цікавитися" - тепер черговий план треба чекати! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (29 липня) Наповнити казну, збільшивши податки, може будь-який дурень. Але це — шлях до деградації економіки й зубожіння населення. А Україні потрібні справжні економічні реформи, кінцевою метою яких має стати — реальне підвищення рівня життя населення. Економічна реформа має бути спрямована на встановлення Градієнтної економіки. Градієнтна економіка — це економічна платформа, згідно з якою — чим вищий рівень підприємництва (капіталу) — тим більший контроль із боку держави. І навпаки — чим менший рівень підприємництва (капіталу) — тим менший контроль. Три кити, на яких стоять економічні реформи. Лібералізація економіки (першочергові дії). Це перший кит. Ліквідація усіх перевіряльних органів та органів контролю. Залишаються лише ті, без яких не можна обійтися. Бізнесмен має займатися своєю справою, а не «відбиватися» від перевірок. Проведення податкової реформи, яка має ґрунтуватися на таких принципах. Простота. Відповідно до якого, податкова система має бути настільки простою, щоб у ній зміг розібратися навіть випускник школи — не більше, ніж за годину. Стабільність. Згідно з яким, будь-які зміни в податковому законодавстві, мають сприйматися, як надзвичайна ситуація. Найкращий податок — це старий податок, до якого всі звикли. Найгірший податок — це новий податок, який заважає справі, бо до нього ще не звикли. Збалансованість. Загальне податкове навантаження по країні має наближатися до 30%. Прозорість. Кожен громадянин повинен мати можливість легко дізнатися, куди пішла кожна гривня особисто його податків. Справедливість. Розмір податків має залежати від рівня статків Громадян. Чим вищі статки — тим більші податки. Кит другий. Створення та реалізація єдиної національної маркетингової стратегії (середньострокова перспектива). Необхідно обрати мінімальну кількість, найбільш перспективних, магістральних галузей економіки (в ідеалі — одну). Вони мають стати її (економіки) локомотивом. Усі ресурси країни (політичні, людські, фінансові, духовні та культурні) мають бути спрямовані на те, щоб ці галузі (галузь) зайняли провідне місце у світовій економіці. Це автоматично призведе до розвитку практично всіх інших галузей економіки. Кит третій. Інституалізація власності. Будь-яка власність (матеріальні та нематеріальні активи) має легко оформлятися таким способом, щоб її легко можна було подарувати, продати, передати у спадщину, обміняти. Має працювати високорозвинений фондовий ринок, де кожна людина повинна мати можливість вільно вкладати гроші в акціонерний капітал. Має бути запроваджено дієвий та ефективний механізм швидкого відчуження будь-якої власності. Переможемо! За Велику Україну! “Поступ”
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (28 липня) Вбивство Ірини Фаріон — це, звичайно, злочин. Але далі не все так просто. Формуються, зараз в Україні, два великих прошарки, із діаметрально протилежним відношенням до цієї події. Одні вважають Фаріон – борцем за Україну. За українську культуру. Мову. Тепер вони порушують питання надання Фаріон звання Героя України, найменування на її честь вулиць та встановлення їй пам'ятників. Другі мають прямо протилежні настрої. Вони вважають Фаріон — звичайною провокаторкою. Яка вносила розбрат в Україні. Яка ображала російськомовних громадян України. Що діяло на руку Кремля. Яка вважала українських російськомовних військових, які зараз воюють, "собакоротими". І те, що її вбили — зроблено абсолютно вірно. Бо влада ніяк не реагувала на провокаторську діяльність Фаріон. Якщо не рахувати те, що через протести студентів, її видавили з роботи Національного університету "Львівська політехніка". Хоча потім, 29 травня 2024 року, Львівський апеляційний суд постановив — поновити Фаріон на посаді професора кафедри української мови Інституту гуманітарних та соціальних наук і виплатити їй заробітну плату за період прогулу — 124 тис. грн. А ще ми бачимо, що знову, певні сили, стали розгойдувати українців зсередини. Вбивця Фаріон або його замовники мали б знати, до яких наслідків це повинно було б привести. Але все одно — вчинили замах. Якщо Фаріон провокаторка, то її точно не треба було вбивати. Потрібно було боротися за те, щоб довести, що так — вона провокаторка. Або, врешті-решт, визнати, що — ні. Що вона реальний борець за мову, культуру. В тому, що трапилось, винна в першу чергу — влада. Вона виявилась — не здатною розплутати ці сперечання. І цією ситуацією скористались екстремістські сили. Є підозри, що цю ситуацію будуть продовжувати розгойдувати. Є простий принцип: якщо влада не здатна встановлювати справедливість в країні, через ефективну правоохоронну систему, то рано чи пізно це будуть робити самі люди. Методом самосуду. І в багатьох випадках, першими жертвами такого самосуду, становляться якраз владні діячі. Тобто спалахує звичайна революція, бунт. Який ніколи до добра не доводить. Але через те, що при владі у нас олігархія, то їй — байдужі ці речі. Для них головне — влада і бізнес, за допомогою влади! Проте, вони можуть втратити й бізнес, і владу. А СПРАВЕДЛИВІСТЬ каже, що так і повинно відбутись! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (27 липня)В Парижі розпочалася олімпіада. Було три випадки скасування олімпійських ігор через великі війни — у 1916, 1940, 1944 роках.Сьогодні йде велика війна в самому центрі Європи. Так, не Світова, але велика. Бо щодня гинуть або отримають каліцтва тисячі людей. Лінія фронту простягається більше, ніж на 1000 км.Але жирна Європа ігнорує цей факт і спокійно розважається, разом з усім Світом. Хоча вони мають можливість, разом із США, зупинити кровопролиття.Цинізм найвищої проби.І ще питання: чому українська команда рушила на Олімпіаду?Не повинна Україна брати участь в цій олімпіаді. Якщо війна — то для всіх!Хтось може сказати, що наші спортсмени захищають престиж України. Що це також фронт — спортивний фронт!Туфта!Повна туфта!Фронт є тільки в одному місці — НА ФРОНТІ!А олімпіада — це спортивне свято та бізнес. Яке свято може бути, коли наші військові зараз воюють! Коли Україну знищують!?Війна — це для всіх, а не тільки для добровольців чи тих, кого спіймав ТЦК!Так має бути!Україна має, своєю поведінкою, показати всьому світові, що або в Україні мир і злагода — або цього не буде більше ніде у Світі! Тоді й почнуть поважати нас. Звичайно, свою лінію не змінять! Але — поважати почнуть! І це був би ще один крок до розбудови Великої України!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"