Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 599
Фото: 110
Посилання: 430
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Кількість підписників

599
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +2
Середній/Місяць:: +5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

121
Середній/День:: 149
Середній/Тиждень:: 107
ERR: 20.2%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (12 жовтня) Маємо такі новини. План перемоги — майже ніяк не залежить від Росії, — Зеленський. Президент наголосив, що виконання пунктів "плану перемоги" — прерогатива партнерів. Україна прагне організувати новий мирний саміт до кінця року і хоче, щоб цього разу була присутня Росія. Про це заявив посол України в Туреччині Василь Боднар, передає Reuters. Однак посол виключив будь-які прямі, двосторонні переговори з Москвою: "Ми не говоримо про формат, коли Україна і Росія сидять одна навпроти одної й Україна прислухається до вимог РФ". Що це все означає? Щодо слів посла, то тут наче все зрозуміло: варіант із Зерновою угодою. Коли між Україною та РФ нічого не підписується й не ведуться прямі перемовини. Тобто — домовленість по миру із Росією буде зроблено або через посередників, або ця домовленість вже давно є і погоджена, ще в березні 2022 року, в Туреччині. Питання: якщо домовлятись будемо через посередників, то що це буде означати для нас? Означати це буде приблизно таке. Ми не будемо суб'єктами переговорів. Тобто — за нас будуть вирішувати. Наші інтереси не будуть враховані. Або буде удаватися вигляд, що наші інтереси враховано. Якщо посередники не домовляться, то війна триватиме. А якщо другий варіант. Якщо все вже домовлено і підписано у березні 2022 року — то що це означає? Якщо все домовлено у 2022 році й погоджено, то чому війна продовжується? Значить це комусь вигідно. Кому? Тут можна гадати, але це точно не Україна і не український народ. До тих пір, поки Україну буде контролювати олігархія (поєднання влади й бізнесу) - ситуація, на краще, навряд чи зміниться. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (11 жовтня) Вже багато хто чув, що Росія вкрала історію в України. Багато хто розібрався, яким чином це зроблено. Також — багато хто розібрався, навіщо це зроблено. Але питання стоїть не в тому, щоб "багато хто розібрався", а в тому, щоб це дізналися й зрозуміли ВСІ українці. Бо, саме вкрадена Росією історія і стала інструментом зазіхань на наші території, і інструментом виправдання їхньої агресії проти нашої країни. Пропонуємо — всі матеріали, по цій темі, не просто дивитись. Всіх, хто їх видає, треба не тільки дивитись, а ще й поширювати! Поширювати так, щоб, врешті решт, весь світ дізнався цю правду. Це саме те, що знищить Росію, як імперію. Військовим шляхом — Росію знищити неможливо, а ідеологічно — без питань. Правда про історію, яка викриває російську брехню і є тією самою "срібною кулею" чи "осиновим кілком", які знищать потворне створіння під назвою Російська Федерація. Пропонуємо передивитись відео Віталія Портникова. І не просто передивитись, а й поширювати його. Для окремих людей, хто може подумати, що ми якось товаришуємо із Портниковим і тому його просуваємо, то ні. Не товаришуємо. Так, знайомі трохи. Він за двадцять років нашої поступівської діяльності так і не побажав розібратись в нашому шляху. Років дванадцять тому тільки, якось підійшов до нашого пропагандистського намету на Подолі. Посміхнувся і пішов далі. Але це ніяк не впливає на об'єктивність нашого погляду на нього і на те, що він говорить. https://youtu.be/S52qfc-nPbM?si=H4ypLFerc6u7w7Ls Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (10 жовтня) ТЕЗИ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ. ** Велика Україна — наша мета! ** "Соціальний дрон" — головна проблема! ** Проблеми в Україні через олігархію. Олігархія — ворог, це наслідок і демократичної системи влади, і панування психології "соціального дрона". ** Олігархія — це поєднання бізнесу і влади, а не просто впливові великі бізнесмени, як багато хто вважає. ** До панування олігархії призводить демократична система, яка працює за схемою: гроші — вибори — прихід до влади — повернення грошей із прибутком. ** Громадянська республіка — це система влади, яка нівелює олігархію. ** Необхідно замінити республікансько-демократичну систему (систему, що діє зараз) — на республікансько-громадянську (Громадянську республіку). ** "Поступ" — єдина в країні організація, яка одночасно: знає сутність проблем країни (діагноз), має план дій, програму (лікування), ПРАКТИЧНО рухається (робить конкретні дії), відповідно до програми. ** Мета "Поступу" — не влада, а зміна країни. ** Подолати корупцію може будь-яка влада за пів року, якщо ні — то це не влада, або сама корумпована. ** У кожного громадянина існує чотири можливі варіанти поведінки стосовно країни: а) приєднатись до чинної організації або партії (по аналогу "Поступу") і разом з нею будувати Україну; б) створити свою власну організацію і почати діяти, щодо розбудови України; в) діяти самостійно по розбудові України, але це — не є ефективним і може бути проявом неадекватності; г) нічого не робити, бути "соціальним дроном". ** Перший крок до Великої України — самостійна Україна (позбавились залежності від РФ, тепер треба і від США). ** Громадянин — це той, хто ПОСТІЙНО робить щось з цього, відповідно до обставин: - особисто бере участь в управлінні країною; - співпрацює із владою по розбудові України; - впливає на владу; - тисне на владу; - замінює недолугу владу (шляхом чергових, позачергових виборів, а якщо треба — то негайно, через Майдан). Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (08 жовтня) Financial Times повідомило, що основою для переговорів між Україною та Росією (завершення війни) можуть стати суттєві гарантії безпеки в обмін на території України. Миттєво відреагував Офіс Президента. Заявили, що це все маячня. І що нема такої розмови взагалі. Але питання інше. З Україною по гарантіям все ясно. Україні потрібні гарантії безпеки. Також ясно, що ніхто таких гарантій не дасть. Крім самої України. Підписати якісь гарантійні цидули можуть. Але це лише папірці. Ніякі умови безпеки ніколи і ніким не виконуються, якщо це невигідно. Так світ побудований. Але от по гарантіях безпеки для Росії, про які також багато хто каже, не зовсім просто. Не всі розуміють, які це гарантії та навіщо вони? Росії потрібно, щоб Україна не напала на неї в той момент, коли у Росії будуть якісь проблеми. А Україна точно нападе. Як тільки з’явиться можливість. З метою повернення всіх окупованих територій. А це, в свою чергу, може стати причиною і взагалі розпаду самої Росії. Будь-яка мирна угода, по якій Україна може відмовитись від своїх територій, буде нікчемною. Навіть якщо якась неадекватна українська влада її і підпише. Це розуміють всі. Тому сама Україна таких гарантій ненападу не дасть. А Захід може надати? Також ні. Так, впливати на українську владу може. А гарантувати такі речі надовго - ні. Як зробити так, щоб Україна не могла це зробити? Треба зробити, щоб сприятливі обставини, які можуть виникнути для повернення окупованих територій, не з'явились. Є два радикальні методи для Росії. Це або нове об'єднання України і Росії, або знищення України (знищення державності). І перше і друге неможливе в найближчій історичній перспективі. Тому це не варіанти. Хоча РФ і буде рухатись все одно в цьому напрямку. Бо це є умовою існування самої Росії. Є ще варіант для Росії. Просто повернути всі захоплені українські території. І небезпека з боку України зникне. Але, очевидно, Росія цей варіант не розглядає. Але є ще один варіант, який також можливий. Це зробити так, щоб Україна не мала власної зброї. Але мала зброю західну. І могла б її використовувати лише з дозволу Заходу. Як ми бачимо, то саме до цього все зараз і йде. В результаті Росії не потрібно буде взагалі вирішувати питання безпеки з самою Україною і про щось домовлятись. Достатньо буде домовитись із Заходом. А за всі такі домовленості буде розраховуватись український народ. Це результат слабкості країни. Слабкість країни – це результат правління олігархії (поєднання бізнесу і влади) та панування психології соціального дрону у громадян. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (07 жовтня) До вашої уваги повідомлення одного з керівників "Поступу" - члена Ради ГО "Поступ" Даниїла Лемешка, який зараз воює. Пропонуємо з ним не тільки ознайомитись, але і розповсюдити! Після війни у нас буде багато роботи. І не тільки з тим, щоб олігархію прибрати! *** Трошечки про ментальні хвороби народонаселення північного сходу України. Шановні мешканці славетного міста Суми та навколишніх сіл, відколи це для вас прийнятною стала позиція "сдаю квартиру, кроме военных"?! Ми тут, бл¥@, не на відпочинку і не пожити приїхали. Ми тут ллємо кров і піт, щоб ваше славетне місто не виглядало, як Бахмут, а вас не ґвалтували й не страчували окупанти. А ви боїтесь, що ми шпалери подряпаємо баулами?! Стільці розгойдаємо?! На диван плямку поставимо?! Ви, с}{¥¡ки, там зовсім?! Комфорт військового — береже піт військового, а піт військового — береже кров військового. Це аксіома війни. Тобто, ви реально поставили свої шпалери вище за життя своїх захисників?! ¥об@ний сором... До конструктиву : - адекватна частина сумчан, розберіться з цим м¥д@т$твом, бо це на жодний глузд не налазить. - тим сумчанам, що здають нерухомість всім, крім військових, горіти вам в пеклі, п!д@р@$и, берега втративши! Я записав кілька адрес, які відмовили нам в оренді, тільки на тій підставі, що ми військові. Буде час і натхнення, приїду, познайомимося особисто і спитаю за вашу позицію по даному питанню більш ґрунтовно. І не факт, що після цього у вас не виникне бажання пожити в закинутій хатинці десь в глуші, а військовим віддати в абсолютно безоплатну оренду не тільки квартиру, що здаєте, а і власне житло. 🪖🤬🧨 *** Ми (організація "Поступ") підтверджуємо, що після війни маємо провести роботу разом з іншими громадянськими силами. Щоб розібратись. Хто і що робив під час війни. Як себе поводив. Чим і як допомагав. Яку громадянську позицію займав! Країна має належати Громадянам, які піклуються про Україну. А не тим, хто просто є носієм паспортів і яким на все начхати. Так, олігархія — це ворог! Але цього ворога можна придушити, якщо позбавитись серед громадян психології соціального дрона! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (06 жовтня) Цей пост написав ворог України й зрадник Олег Царьов. Цей Царьов — є один з найактивніших зрадників, які намагаються, своїми діями, нанести якомога більше шкоди Україні і її народу. Звичайно, вони вислуговуються перед своїми новими хазяїнами. І намагаються їм продемонструвати свою абсолютну відданість. Так всі зрадники роблять, бо зрадникам ніхто вже більше і ніколи не вірить. Ось цей текст: «Зеленский готовится стать президентом мира и разоружить Украину», — в эфире телеканала «Прямой» заявил бывший генпрокурор и экс-глава МВД Юрий Луценко. Украинская власть готовится к переговорам. А также к референдуму для изменения Конституции. В Конституцию введут вне блоковый статус и добровольное разоружение — требования российской стороны. Так же Луценко заявил, что избирательные штабы Зеленского заработали. На них выделены деньги. Команда Зеленского готовится к президентским выборам. Идея состоит в том, чтобы объединить референдум и выборы президента. Зеленский рассчитывает выиграть эти выборы как «президент мира», используя усталость украинского избирателя от войны. Тому, що активність зрадників велика, то постійно потрібно мати в голові певну протиотруту проти їх меседжів. Перше, що треба розуміти, що Царьов ніколи й ні при яких умовах, не буде писати те, що буде корисно Україні. Це аксіома. Його завдання — сприяти, щоб в Україні розвивались безлад і хаос. Щоб підтримувати наратив Кремля, що Україна, як самостійна країна, недієздатна. Пан Луценко, слова якого цитуються, в першу чергу, представник олігархії. І буде говорити не те що для України вигідно. А те, що вигідно йому, як представнику олігархії. Так, Луценко, звичайно, не є зрадником. Але він є ворогом українського народу. Так само як і будь-який інший народний депутат або колишній народний депутат від олігархічних партій. Чинна влада також належить до цієї категорії. Референдуми, будь-які референдуми — це завжди маніпуляція. Всі результати референдумів заздалегідь відомі і є наслідком попередньої пропаганди. Вони не мають ніякого відношення до волі народу. Бо не існує волі народу. Є воля певних еліт суспільства, які підтримують ті чи інші верстви населення. Чим потужніша така підтримка — тим більше можна її видавати за "волю народу". Звичайно, є еліти прогресивні, є ворожі. І ті й інші борються за підтримку громадян. Просто громадяни мають розбиратись, кого і як треба підтримувати. Але це здатен робити лише середній клас. Люмпен не здатен. Середнього класу в будь-якій країні завжди близько 70%. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (05 жовтня) У МЗС Ізраїлю оголосили генсека ООН персоною нон грата. "Сьогодні я оголосив Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша персоною нон грата в Ізраїлі та заборонив йому в'їзд у країну", — заявив Кац, Міністр закордонних справ Ізраїлю. Він наголосив, що той, хто не може засудити напад Ірану на Ізраїль, як це зробили майже всі країни світу, не заслуговує ступати на ізраїльську землю. ОСЬ ТАК ТРЕБА ДІЯТИ! Той, хто не друг Ізраїлю — Ізраїлю ворог! Таку політику проводить Ізраїль! І Ізраїлю абсолютно "по-барабану", до кого таку політику можна — чи не можна застосовувати! До всіх! Без виключення! Ізраїль — це пуп Землі, в очах ізраїльтян. Саме така позиція створила потужну країну на місці пустелі. А Україна що? Хтось бачив ультиматум України до всього світу, де було б чітко сказано: або ти друг України — або ворог! Або голосно засуджуєш агресію Росії, або ти ворог. І не потрібно нам ніяких "двосторонніх друзів", які одночасно товаришують і з Україною, і з Росією! Звичайно, таке собі може дозволити тільки нація, яка потужна. Яка має самоповагу. Яка ставить себе на перше місце у світі. Ось що означає громадянський націоналізм. Саме він створює потужні народи й країни. А щодо пана Гутерреша, генсека ООН, то він не просто має мляво висловлювати занепокоєння. Він повинен діяти! Діяти так, щоб припинити війну. І першим кроком має бути перенесення свого офісу до Києва. Туди, де постійна небезпека. Нехай ООН працює з Києва. Нехай всі, кому треба до головного офісу ООН, приїздять до Києва. Нехай ховаються в наших бомбосховищах і починають розуміти, що таке Росія! Що? Не захочуть? Україна для них не так важлива? Тоді навіщо вони нам? Тоді ми маємо послати їх туди, куди Ізраїль їх всіх послав! Як же ми без ООН проживемо? Краще, ніж зараз! Бо почнемо групуватись з тими, хто також має свою волю і готовий створювати іншу міжнародну, якусь, організацію із твердим фундаментом, а не аморфним збіговиськом людей, які тільки там триндять! Україна — понад усе! Це формула до побудови Великої України. Або Велика Україна — або нічого. Ця формула має бути в голові кожного українця, який ще не втратив сенс життя і якщо він українець! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (04 жовтня) З'явилася заява, вже колишнього, генерального секретаря НАТО Столтенберга по можливості завершення війни. Будь-які переговори про припинення війни в Україні мають містити гарантії безпеки для цієї країни від західних держав, і насамперед США, заявив Єнс Столтенберг, який залишив 1 жовтня посаду генсека НАТО, агентству Reuters. Мирне врегулювання в Україні, без західних гарантій призведе до того, що Росія не буде поважати жодні лінії, проведені на карті, підкреслив Столтенберг. Тобто — без укладання всього пакету гарантій війна не зможе завершитись. Але цей пакет, в першу чергу, потрібен не Україні, а якраз — Росії. Путін ще у 2022 році прямо заявив, вже після підписання Стамбульських угод, що залишається питання гарантій. І основне питання по цих гарантіях — це території, на які вони поширюються. Зеленський тоді ж так само це підтвердив. І додав, що головне питання — це включення (чи не включення) до гарантій територій Криму та ЛДНР. І збирався це обговорити віч-на-віч із Путіним. Для Росії ці гарантії важливі, бо мають гарантувати — НЕНАПАД України, після завершення війни. Ненапад — з метою відвоювання захоплених територій. Бо, якщо буде досягнуто миру, то будуть якійсь підписані мирні угоди. І по цих угодах, Україна не буде отримувати зброю і допомогу від Заходу, якщо порушить досягнуті домовленості. А зараз, наразі, все зводиться до того, що Крим і ЛДНР (в межах 24 лютого 2022 р.) юридично будуть українськими. Але фактично — російськими. Так от, щоб Україна не змогла їх відвойовувати силою, Росії потрібно, щоб Захід дав гарантії, що цього не буде відбуватись. Ці гарантії мають бути забезпечені ненаданням Україні військової допомоги. А без такої допомоги — Україна поки нездатна нічого зробити. А якщо Захід почне порушувати ці умови гарантій, то Росія вже змінює свою ядерну доктрину. І погрожує застосовувати свою ядерну зброю практично в будь-яких випадках. Якби Україна була сильною і виробляла власну потужну зброю в достатній кількості, то нам би було начхати на всі ці гарантійні танці з бубнами. Коли б підготувались — тоді б, силою, і почали відвойовувати назад втрачене. Так, як це зробив Азербайджан, після тридцяти років підготовки. Потужна Україна — єдиний інструмент повернення всіх втрачених територій. А це реформи. Це приборкання олігархії (поєднання влади й бізнесу). Це — Велика Україна! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (03 жовтня) Мережами розповсюджують таку тезу: «Націоналісти — єдиний порятунок для УКРАЇНИ. Не зрозуміють це сьогодні етнічні українці — завтра зникнуть, як народ з мапи світу». ЦЕ ПРОВОКАЦІЯ! Яка має певну політичну мету. Націоналізм має бути. Це основа розвитку країни. Але не етнічний, а громадянський. Хтось може пояснити, навіщо порушувати питання національності по чорношкірому громадянину Франції, яких багато, якщо він – ФРАНЦУЗ, громадянин Франції!? Він що, не такий француз, бо чорношкірий? А спитайте в американця — хто він? Що він скаже? Мабуть, він скаже, що він АМЕРИКАНЕЦЬ! І буде пишатись цим. Яка різниця, якого він етнічного походження? Америку ж створили всі, хто приїхав! Люди з різних країн і різних національностей. Чому в голову не приходить нікому сказати, що треба долучити до влади в США лише індіанців, бо вони корінні мешканці? А всі інші — непотріб! Бо в американців є націоналізм — ГРОМАДЯНСЬКИЙ. Цінний громадянин не той, у якого якесь "правильне" походження, а той, хто працює задля Америки! Саме такий підхід і створив найпотужнішу країну. Якщо, з тим, що стосується США і Франції більшість згодні, то чому в Україні знаходяться ті, хто має іншу позицію? Відповідь дуже проста. Це робиться — для роз'єднання суспільства, з метою створення різного роду провокацій. А це, своєю чергою, може призвести до протистояння, зокрема, фізичного насилля. Як результат — будемо мати ослаблення держави. А під час війни — це ще небезпечніше. Тобто це точно те, що підтримує Кремль. А ще це вигідно і різним українським олігархічним угрупуванням, щоб на базі етнічного націоналізму, баламутити воду для того, щоб отримати владу — через вибори. Бо багато ще в Україні є бовдурів, які не розуміють різниці між етнічним націоналізмом і громадянським. І що один з них веде до нацизму, а потім до катастрофи. А інший — до розвитку країни! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (02 жовтня)У коментарях до одного з наших Спротивів, щодо корупції в Україні, чинний суддя Липовецького районного суду Вінницької області Дмитро Кривенко видав таке:"Такі ж дбь, як ти, ходять і дають хабарі, а потім кажуть: корупція нас вбиває...".Коли ми цьому судді сказали, що маємо намір зробити по ньому Спротив, по його цій глибокій думці про корупцію, то він додав: "Так точно!!! І ніколи від своїх слів не відмовлюсь!!!".Таку думку, як сказав цей суддя, не один він поширює. Це типова теза чиновників. Таким чином представники влади хочуть зняти з себе відповідальність за свою вину. За те, що влада не хоче прибирати корупцію. Суддя каже, що громадяни самі несуть їм гроші. А судді не мають сили волі, щоб утриматись і хабарі не взяти.Питання: а чому громадяни несуть хабарі суддям? За те, щоб суддя прийняв рішення справедливе чи НЕсправедливе?Якби кожен знав, що суддя буде приймати рішення справедливе, незалежно від того, отримає він гроші чи ні, то давали б тоді йому ці гроші люди? Відповідь, звичайно, знають всі. Люди не вірять в справедливість судової системи. Але вони хочуть справедливості. І знають, якщо гроші не дати, то справедливості можна і не дочекатись. Це і породжує корупцію. Але це ще пів біди. Головна проблема корупції в правоохоронній системі не в тому, що як каже пан суддя Кривенко: "корупція нас вбиває". Ні. Громадянам від держави потрібний захист їх прав, поновлення порушених прав, справедливість. Не законність, а саме СПРАВЕДЛИВІСТЬ і ЗАХИСТ! Якщо держава цього не дає, то людям така держава не потрібна. Тобто — люди не готові ані захищати таку державу, ані піклуватись про неї. А це, своєю чергою, веде до знищення такої держави. А потім і до зникнення народу, який в ній живе. Корупція в податковій системі, наприклад, веде до відходу бізнесу в тінь. До зменшення податків. Зменшення потужності економіки. Але не до знищення держави, як при корупції в правоохоронній системі. Тобто — корумпована судова система є фактором знищення держави. А судді, які працюють в такій корумпованій правоохоронній системі — злочинці! І не має значення, бере суддя хабарі — чи не бере! Він все одно є злочинцем для народу. Бо працює в корумпованій судовій системі й цим цю систему підтримує. Ось чому організація "Поступ" виступає, в разі приходу до влади громадянської сили, за те, щоб найпершим кроком — було звільнення всіх, поголовно, суддів. Без будь-якого розбору. Всіх! І без права на будь-яку державну посаду надалі. І без будь-яких спеціальних суддівських пенсій. Але це не буде актом справедливості. Як дехто так може подумати. Це буде необхідною мірою поновлення довіри громадян до своєї країни. Це необхідно для виживання країни й українського народу.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"