Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 599
Фото: 110
Посилання: 430
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (15 серпня) То що ж відбувається в Курській обла...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
92 Охват/переглядів 2024-08-15 12:42 Повідомлення №1364
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (15 серпня) То що ж відбувається в Курській області? Це питання багато хто зараз задає. Але зрозумілої відповіді ніхто поки не дав. Ось позиція одного з українських військових. Вона є типовою. Так зараз багато хто думає. *** Що цікаво. Навіть ті, у кого каструлі надіті дуже глибоко, почали ставити питання: "Чому саме зараз і чому саме там?" Договірняк та вплив третьої сторони стирчить з усіх боків. Ось і з протилежної сторони задаються цим же питанням: "«Надо же, оказывается, так можно?!» - изумилось — сто сорок миллионов по одну сторону границы и сорок миллионов по другую — 6 августа 2024 года. Когда регулярные части ВСУ пересекли, плохо охраняемую границу Курской области. А теперь внимание, вопрос: «А что было бы, если бы прорыв границы под Курском, случился ровно год тому назад, то есть летом 2023 года, строго вместо того, чтобы штурмовать в лоб “линию Суровикина”, в рамках знаменитого “контрнаступу”?» ... ... Представьте себе, что бы было, если бы ВСУ могли бросить в образовавшийся прорыв 10-15 свежих бригад, укомплектованных еще не уничтоженной западной тяжелой техникой. Тех, которых сегодня уже физически нет." *** Може українська влада якось, нарешті, пояснить, що відбувається? Хоча нам можуть, замість влади, дати таку відповідь: "Нема чого читати російське ІПСО та їх ниття". Так, може це і російське ІПСО. Але якщо і так — то невдале. Бо порушує питання про керованість війни — третьою стороною. Питання, яке поступово набирає все більше обертів. Питання, яке має отримати відповідь. Питання, за наслідки якого платить український народ. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"