Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 599
Фото: 110
Посилання: 430
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(10 серпня) Маніпуляції в інформаційному просторі...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
167 Охват/переглядів 2024-08-10 07:50 Повідомлення №1358
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(10 серпня) Маніпуляції в інформаційному просторі — це звичайне явище. Також, звичайним явищем є те, що громадяни, навіть і розумні громадяни, на це ведуться. Маніпулятори — це всі різні експерти, аналітики, спеціалісти по війнах, різні лідери громадських думок, всякі екстрасенси на просторах соцмереж і ютубу тощо. З початком повномасштабної війни їх розвелося ще більше. Всі вони нам щоденно розповідають про війну, про події на завтра, про те — чим закінчиться війна і хто переможе та коли. Мабуть, самим яскравим прикладом маніпуляцій — є Олексій Арестович. Адже два роки тому його виходи, наживо та щовечора, чекали мільйони українців. І вірили, і лягали спати з надією на завтрашню перемогу ЗСУ тощо. Мета таких маніпуляцій може бути різна — від припинення масової паніки й до знищення віри в нашу перемогу та звикання до поразки. Українці мають дуже ретельно фільтрувати весь цей інформаційний понос, що на них виливається. Звичайно, там є і правда, але вирізнити її простому люду дуже важко. Та і чи потрібна звичайному "піплу" вся ця правда? Але точно можна сказати, що переважна більшість там — проста балаканина. Мета балаканини також проста, як двері — заробляння грошей всіма цими "експертами". Щоб вижити, українці мають прийняти війну, як щось буденне. Яке є невіддільною частиною їх життя. Не варто сподіватись на чудо зброю. На те, що скоро помре Путін. На наших закордонних "партнерів". Треба вірити в Україну, в ЗСУ та в себе. І треба пам'ятати, що всім байдуже скільки загине українців. Війна це завжди великий бізнес. Вже всі бачать, що наша війна з росіянами є керованою ззовні й закінчиться лише тоді, коли її продовжувати стане невигідно певним силам ЗА МЕЖАМИ України. А не тоді, коли спрогнозує це якийсь, черговий, "пан Арестович". На жаль, влада наша тут також ні на що не здатна, крім того, щоб якось утримувати країну, поки головні країни світу не повирішують свої справи. Україна має вистояти. Це перша сходинка до Великої України! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! “Поступ"