💄: В мене багато персонажів чоловіків. Однак, я відчаю шо це якось неправильно. В тому плані, що я зображаю їх нормально, там милими, добрими й т.д. Однак, кожен раз коли я стикаюсь з ними в інтернеті чи в ірл вони складають в мене враження кінчих мразів. Причому усі. Купа коментарів від чоловіків, й відео про приниження жінок, мемів які жінки тупі. Й ладно ще це, купа жартів про насильство, вбивство, зґвалтування й т.д. . Кожен раз коли я бачу новину про зґвалтування, навіть дитини. Це завжди виправдовують чоловіки. От ви бачили хоч одне відео де хлопець займається чимось традиційно "жіночим" типу мейкапу й його в коментарях засуджували саме більшість жінок? А ви заходили під відео де жінки грають в ігри наприклад, ви бачили скільки гівна там? Мені бажали смерті, під відео де я просто показую арти (абсолютно безобідні) саме чоловіки. Й так завжди, я ніби від цього відходжу, поглиблююсь в світи зі своїми персонажами де все добре. А потім бачу реальний світ, й розумію наскільки те як я їх бачу й якими вони є насправді кардинально різне. Я дійсно не хочу думати погано, я не хочу ні кого "ненавидіти". Однак складається враження що мені не лишають вибору.#тейк
🕷️:Побачила, що по украрт тг прокотилась хвиля викриття людини, що купувала арти і виставляла на роснявому тгк.Зарання уточню, що я ніяк ту людину не підтримую і засуджую факт співпраці з росіянами та виставляння робіт за свої!ПротеТе, що я хочу сказати, може вам не сподобатись.Так от:Бачила на каналах багато висловлювань по типу "мені тепер страшно брати комішки", або "я тепер без вотемарки відправляти не буду", або "тепер на каналі роботи наполовину будуть закриті вотеркою, вибачте за незручності". І... Знаєте, я вас розчарую, але... За допомогою ШІ вотермарка прибирається дуже легко, навіть в простому чат джпт, що вже говорити за спеціальний софт. Роботи ваші можуть виставляти на рос.тгк, можуть просто красти. Тому, мені здається, хіба не легше просто забити болт, якщо вам платять за комішку? ТипуЯ не кажу мовчати, якщо якась прикра ситуація сталасьЯ кажу не параноїтиПрописати в правилах, як можна/не можна використовувати роботу на майбутнє, ознайомлювати з ними замовника. А потім реагувати вже якщо щось сталось, як з Кріс осьо, а не панікувати на пустому місціІ все Неможливо вберегти свої роботи від крадіжки, якщо ти їх виставляєш в інтернет. Навіть з вотеркою на пів екрану, навіть з блюром, навіть в телеграмі.#тейк
🗣: Ловіть посилання на магму!! https://magma.com/invite/S0ND0G66(заходьте на сервер, а потім в полотна - обираєте будь-яке)— Магма триватиме з 15:00 до 00:00. Тоді і будуть опубліковані результати.— Якщо ви маєте проблеми з магмою (не можете зайти, вона погано працює) спробуйте пошукати вашу проблему у цьому телеграфі. Якщо ви не знайшли рішення, напишіть у коментарі— Адблокер, аби прибрати рекламу з магми для хрому та для фаєрфоксу — Якщо знову будуть непрохані гості повідомьте в пп головної адмінки ( @silly_mixi ), або скріньте і кидайте в чат, відмічаючи її. Ми постараємось забанити якнайшвидше🫶Правила магми:1. Заборонено малювати символи тероризму.2. Заборонено псувати малюнки інших людей. 3. Використовуйте простір на полотні з розумом - старайтесь не робити мазки без сенсу, або використовувати полотно для розпалення конфліктів.4. Не створюйте нове полотно, якщо на старому ще є місце.Додатково: Я можу не допустити вас до магми по причині1) Ви маєте проросійську позицію (сюди входить використання російської мови). 2) Ви несете загрозу учасникам магми / підписникам пліток (масштабно погрожуєте, або проявляєте агресивну поведінку в їх бік, змушуєте почуватись їх неприємно) Поводьтесь чемно і не змушуйте почуватись іншим учасникам не комфортно.
Давайте залишимо магму творчим та приємним місцем відпочинку🫶
🗣: Всім привіт, любі пліткарі! Минула магма виснула у багатьох, тому сьогодні повертаємось до звичного формату. Давайте подивимось, що я заготував сьогодні для вас😼1-ше полотно. Найстрашніший. Найзліший. Найбільш складний ракурс, який тільки можна було придумати - вид знизу із повернутою головою. Пам'ятаєте тренд, де люди перемальовували картинку з Фрірен, голова якої повернута угору? На сьогоднішній магмі ви будете робити саме цей тренд навіть якщо він не актуальний похизуйтесь вашими навичками малювання більш незвичних ракурсів🤟2-ге полотно. НА ЗЛО всім хто не любить оригінальних персонажів представляю вам полотно, де знову їх просування. На цьому полотні розташована таблиця зі світлоглядами. Ваша задача: розташувати персонажа у ту клітинку, яка відповідає його світогляду. Якщо ваш персонаж добрий парубок, який і мухи не образить - йому в законно добрий. Якщо ваш персонаж хоче знищити весь всесвіт - йому в хаотично злий. Більш детальне пояснення світоглядів буде на самому полотні. Подивимось, кого більше серед ваших персонажів - добродіїв чи злодіїв👀2-те 3-те та 4-те полотно. На них розташовані прямокутники, які точно розмежовують ваш простір для малювання. В кожному прямокутнику може малювати лише одна людина. 3-те та 4-те полотно може погано працювати на слабких пристроях📠5-те та 6-ме полотно. Це звичайні пусті полотна, на яких ви можете малювати будь-що! Їх розмір 1920х1080 та 4000х2000 пікселів відповідно. Друге дає кращу якість, але може погано працювати на слабких пристроях🖥 Детальніше ознайомитись з цими полотнами ви зможете на самій магмі💋Також можете пропонувати інтерактиви на магму у коментарях!🐠Саме посилання буде опублікувано о 15:00 за київським часом💌
🗣: Ловіть посилання на магму!! https://magma.com/invite/S0ND0G66(заходьте на сервер, а потім в полотна - обираєте будь-яке)— Магма триватиме з 15:00 до 00:00. Тоді і будуть опубліковані результати.— Якщо ви маєте проблеми з магмою (не можете зайти, вона погано працює) спробуйте пошукати вашу проблему у цьому телеграфі. Якщо ви не знайшли рішення, напишіть у коментарі— Адблокер, аби прибрати рекламу з магми для хрому та для фаєрфоксу — Якщо знову будуть непрохані гості повідомьте в пп головної адмінки ( @silly_mixi ), або скріньте і кидайте в чат, відмічаючи її. Ми постараємось забанити якнайшвидше🫶Правила магми:1. Заборонено малювати символи тероризму.2. Заборонено псувати малюнки інших людей. 3. Використовуйте простір на полотні з розумом - старайтесь не робити мазки без сенсу, або використовувати полотно для розпалення конфліктів.4. Не створюйте нове полотно, якщо на старому ще є місце.Додатково: Я можу не допустити вас до магми по причині1) Ви маєте проросійську позицію (сюди входить використання російської мови). 2) Ви несете загрозу учасникам магми / підписникам пліток (масштабно погрожуєте, або проявляєте агресивну поведінку в їх бік, змушуєте почуватись їх неприємно) Поводьтесь чемно і не змушуйте почуватись іншим учасникам не комфортно.
Давайте залишимо магму творчим та приємним місцем відпочинку🫶
🕷️:Я тут думав щодо формату самопіарів. Вони давно застаріли. Середньостатистичний підписник автоматично скіпає анкети.Але я трохи поламав голову, що можна змінити.І дещо придумав. Нову форму. Ось наприклад моя ідея ( пишіть свої в коменти):Спочатку йде набор 5-10 художників (але головне не більше. Вся проблема якраз в тому, що занадто багато анкет) Вони між собою домовляються намалювати серію картинок по одній нп кумедній ситуації, сюжету тощо. Тобто кожен художник сам інтерпретує задану тематику, але все це має складатися в одну історію.Приклад:Худ.1 малює початок історії (можна зі своїми осами)→ худ 2 малюю наступну сцену і тдВ чому суть піару. Худ один викладає початок історії (свій малюнок) та посилання на канал другого з поміткою, що там продовження історії. В свою чергу худ 2 викладає свою картинку з посиланням на 1 та 3, тобто зліва переходьте там початок історії, справа продовження. І так до кінця. Тобто це виходить ланцюг + інтерактив.Звісно це не гарантує великого обсягу. Але насправді може в теорії дати більше ніж звичайні піари. Думаю наразі найефективніший піар це піар маленькими порціями. Що думаєте? Пропоную спробувати такі штуки зробити. Бо без охочих впровадити в украрт щось нове, ми й надалі сидітимемо на місці і жалітимемося що стара система не працює. У нас ж влада покращувати нашу спільноту, тож скористаймося нею 😎#тейк
🍓: Не знаю, чи цю анонку запостять, але в мене згорів ass, тому я її все одно напишу.На просторах украрту в тг зародилась нова піар спільнота. Називати не буду, бо не хочу, аби в них з'явилась нові учасники. (отакп я зле ¬°¬) Вони позиціонували себе "як юартіст, тільки краще" (хоча з кращого там лише те, що в них інколи були арт конкурси з невеликими грошовими призами).Так отВирішила я там якось пропіаритисьЧерез декілька днів, як я закинула анкету про свій комікс, мені написала адміністраторка. Почала розпитувати про комікс, про персонажів і т.д.Ніби нічого дивного, але потім вона задала питання:"Тобто в тебе вигаданий, фентезійний всесвіт, але всі персонажі в тебе там світлошкірі?"На мою відповідь "ну ем... Так, і що?" мене обвинили в расизмі і забанили.Скажіть мені, будь ласка, ви там геть бо-бо? Я маю право в СВОЄМУ всесвіті створювати будь яких персонажів, яких Я САМА хочу.В ході діалогу я в злості спитала щось із розряду "а якщо в всесвіті всі персонажі будуть чорношкірі – це расизм?"На що мені сказали "ні, це не расизм, бо це Раса, яку пригнічували"Після цього я послала адміністраторку. (мені не соромно).Я вважаю її позицію ідіотизмом. Але виговоритись публічно і на загал боюся. Не хочу отримати бан деінде за "расистські переконання" яких в мене, бляха, нема😒#тейк
🐼: Давно був тейк про те що худам зі скілом пробачають більше. З часом, я теж все більше почала це помічати. Й прошу не плутати "скіл" та "популярність" бо це різні речі. Я дуж не хочу наводити в приклад роснявих худів, в анг фандомі однак цей приклад добре описає ставлення людей. Кароче, є така дуж популярна роснява аніматорка в тіктоці, з дуже крінжовими анімаціями. Й недавно з нею прогремів скандал бо вона заюзала десь в коментарях нворд. Прікол в тому, що увесь хейт контент пов'язаний з цим худом базується на висміювані її анімацій. Такі відео були й до скандалу, й їх було купа. Однак коли з'явилась дійсно причина для хейту (бо в анг км усім похуй на рос нац), цей хейт здинатував. Однак по іншу сторону, існує не менш популярна художниця пянуша у тіктоці. За якою були помічені набагато гірші речі. Від застосування тих ж слюрів до некро фетешизації та висміюваня ісламу (ахуїти та). Однак її арти подобаються еджи школярам у тіктоці. Тож люди які хейтили "кріндж аніматора" за застосування слюру, хвалять "скілового еджи худа" ігноруючи набагато гірші речі. Та й ви помітили що на протязі всього тейку, можна помітити й відношення анг спільноти до росні. Яке теж є хорошим підтвердженням мого твердження, що люди готові пробачати сволочам багато що за "досягнення" та "творчість". Ну в ниж є пісня "мусі пусі" вони не можуть бути поганими людьми!#тейк
🗣: Ловіть посилання на магму!! https://magma.com/invite/S0ND0G66(заходьте на сервер, а потім в полотна - обираєте будь-яке)— Магма триватиме з 15:00 до 00:00. Тоді і будуть опубліковані результати.— Якщо ви маєте проблеми з магмою (не можете зайти, вона погано працює) спробуйте пошукати вашу проблему у цьому телеграфі. Якщо ви не знайшли рішення, напишіть у коментарі— Адблокер, аби прибрати рекламу з магми для хрому та для фаєрфоксу — Якщо знову будуть непрохані гості повідомьте в пп головної адмінки ( @silly_mixi ), або скріньте і кидайте в чат, відмічаючи її. Ми постараємось забанити якнайшвидше🫶Правила магми:1. Заборонено малювати символи тероризму.2. Заборонено псувати малюнки інших людей. 3. Використовуйте простір на полотні з розумом - старайтесь не робити мазки без сенсу, або використовувати полотно для розпалення конфліктів.4. Не створюйте нове полотно, якщо на старому ще є місце.Додатково: Я можу не допустити вас до магми по причині1) Ви маєте проросійську позицію (сюди входить використання російської мови). 2) Ви несете загрозу учасникам магми / підписникам пліток (масштабно погрожуєте, або проявляєте агресивну поведінку в їх бік, змушуєте почуватись їх неприємно) Поводьтесь чемно і не змушуйте почуватись іншим учасникам не комфортно.
Давайте залишимо магму творчим та приємним місцем відпочинку🫶
🌩: Сиджу я тут і згадала ситуацію через яку я розумію чому люблю украрт.Коли я була малою (років 12 десь) сиділа в аміно, в творчому чатику, спілкувалися. Одна дівчина прислала малюнок, скетч на папері, непогано намальований (вже точно не пам'ятаю деталі, але то наче була дівчина з прямокутником на очах) і побачивши як її обсипають компліментами, то я теж так захотіла. Я намалювала дещо схоже, але там поза відрізнялася (хоча всеодно було надто схоже, і вже зараз я розумію що робити так не зовсім правильно). І коли я це виклала мене там так засрали. Почали критикувати, з тією конченою манерою говоріння, типу "прі всьом уваженії, ВАМ нужно(!!!), пАскольку ето неабхадіма(!!!)" Я тоді насправді дуже образилась і через що це вдарило по моїй творчості. Зараз я вже давно сиджу в укр творчому чатику, в якому сталася схожа ситуація, хтось намалював арт, і інша людина також скинула схожий арт (точно віку не знаю, але скоріш за все це був майнор) і люди в цьому чатику пояснили чому так втупу копіювати не бажано, похвалили скіл людини, попитали що вона використовує, чим малює, порадили тутори та скинули пару референсів, та тримали позитивну та щиру атмосферу, також окремо пояснили за обводку, змальовки, копіювання, і все це так якось по людські було. Ніхто не наїжджав ні на кого, ніхто не починав цю дивну зверхню критику, і це мені так подобається. Я побачила як у цієї людини після цього прям розквітла жага до малювання, і вона ще більше стала активною в цьому чаті. Чесно, я люблю укр арт через адекватну реакцію, підтримку та таку добру щирість, особливо до новачків, якого б ті віку не були. Звичайно не всюди таке, але здебільшого саме українці адекватно взаємодіють з новачками, без пасивної агресії, без токсингу, тупої критики. І мені подобається це.#тейк