🎮: Хочу поговорити про трейди, скоріше про те що може вам допомогти не нарватися на поганих людей які нічого не відмальовують.Кожен звісно може робити що хоче, проте як я бачу більшості не подобається коли їх кидають на трейди. 1) передивіться соцмережі художника. З якою періодичністю він викладає арти, комішки чи трейди, якщо він їх бере, і чи відгукуються на ці пости замовники чи партнери по трейдам. Перевірте все що може вам здатися дивним. Такий ресьорч може допомогти вам впевнитись що людина не бот, чи гівнюк який використовує ші, чи краде малюнки з пінтересту, буває й таке. (Також не знаю як зараз, але я в дитинстві часто на таке попадалася, коли гачери, або хтось ще, приходив до мене по трейд, я його відмальовувала й мене кидали. Це така була схема набити собі портфоліо з халявних фанартів на сором'язливих художниках або тих хто не перевіряв соцмережі своїх напарників по трейдам. Будьте уважні з тими з ким відмальовуєте трейд)2) встановіть режим вашої роботи один з одним. Так це не комішка, чи замовлення, проте це все ще робота та ваш час. Домовтеся про дедлайни, не соромитеся казати про відправку поетапів, чи просити надсилати лише скріни роботи, а не саму роботу, аби її не вкрали. Домовтеся та встановіть чіткі межі. Відправляйте поетапи одночасно, слідкуйте за роботою один одного. Не треба соромитися казати художнику аби, наприклад він не викладав поетапки на свою сторінку чи ділився з підписниками. Таким чином обидва художника матимуть відчуття обов'язку, і хоча б якщо вже хтось зіл'ється, то хоча б не вкрадуть кінцеву роботу. І та, ОБОВ'ЯЗКОВО роботу в гарній якості висилати не рандомно, а тоді коли обидва вже закінчать малюнок. Якщо ваш партнер ще не відмалював роботу, почекайте поки він закінчить та тільки тоді відправте.3) не соромтеся відстоювати свої кордони. Якщо бачите що людина хоче вас намахати, морозиться, чи ще щось, скажіть прямо що не будете працювати на таких умовах, і не соромтеся розірвати трейд. Себе та свій час треба поважати, і не дозволити себе надурити це не щось погане не треба себе соромитися.#поради_малювання
‼️trigger warning‼️ЗГАДКА ПЕДО І ПОРНО💨:Взагалі тут найбільша проблема в тому що такі люди кажуть що це типу такий спосіб лікування та заспокоєння. Тобто та, вони кажуть лікувати розлад сексуальної поведінки, переглядом порно. Порно не є ліками, а тим паче в такому тяжкому випадку як педо. Та й більшість педо, не переглядають хентай, а йдуть чиплятись до реальних людей, в житті чи в інтернеті, або ж шукати відповідні матеріали. Та й жоден художник, який таке малює, не робить це з думкою "ох, це ж щоб бідні педьфіли дітей не чіпали" Аргумент лайно, бо педо, це хвороба, хвороби лікує лікар. Де він все контролюватиме, та й лікування такого складається не лише з поступової відмови, це багатошаровий етап. І те що деякі люди так дивно виправдовують власні фетиші (по більшій мірі лолікон це справді фетиш) дивно. Тобто вони своїми ж словами приписують себе до педофілів, кажучи що перегляд хентаю допоможе педо, "заспокоїтися" Перегляд порно, знову-таки, не ліки, бо по такій логіці наркотики чи алкоголь могли б лікувати депресію та тривожність. Нє ну а що, після наркотиків людина ж почуває себе добре.Та й хіба це життя, коли людина, намагається постійно "відволікатися" на щось, розуміючи що здатна нанести шкоду, замість того аби хоча б спробувати піти до лікаря. Короче такі люди намагаються виправдати свою порнозалежність, обсираючись.https://t.me/plitku_ua_art/17331#тейк
🎲: Під одним відео в ютубі побачила такий коментар цитата "Та вгамуєтеся ви вже, нікому лоліконщики не шкодять. Стверджувати, що пофапавши на картинку людина піде вчиняти протиправні дії з дітьми так само, як говорити про те, як награвшись у стрілялки школярі підуть скулшутинг влаштовувати. Це так не працює, і такий момент може статися лише якщо у людини спочатку з головою щось не так." Мені страшно від думки що є люди які дійсно так рахують, і що подібна думка процвітає в інтернеті. Он, це якраз і є те саме вікно овертона. Поступово всяка гниль типу педофілії нормалізується вже й оолікокщики це блять "не понять заправлені люди". Нормалізуючи лолікон та іншу гниль, ви в принципі нормалізуєте педрфілію. Нормалізуєте сексуальне відношення до дітей, прикладів подібного вже достатньо. Як мінімум в тій ж Японії батьківщині лолікону. Набагато сильніше поширена дитяча проституція, випадки згвлтування, та загалом обезлюдяне відношення до дітей. Хто б що не говорив, але мистецтво завжди було та буде інструментом пропаганди та нормалізації тих чи інших речей.#тейк
🌹:Хочу подумати та поділитись зі своїми думками з вами стосовно персонажів та їх історій і того як це сприймається суспільством.Сиджу я в англ рольовій по діскорду. Сюжет там це минуле, середньовіччя, без магії і більш менш реалістичний світ. У кожного з нас є персонажі які знаходяться в певних категоріях, типу регіону, нації, та того хто він там по масті, лиходій, добряк чи антагоніст. У мене є персонажка, вона добра та релігійна (це важливо) в сюжеті з'являється персонаж який є т-персоною (він використовує просто інші займенники, та намагається виглядати відповідно) І моя персонажка, хоч і не виражає відрази, агресії, вживає коректні займенники, не приймає його (на дворі середньовіччя та вона релігійна, до того ж, вона не знає особливостей свого чи чоловічого тіла, в силу обмеженості знань, що вже казати за трансґендерність. Проте в силу доброти, яка є її головною чеснотою, довіряє цій людині, та частково приймає. Її поставили в категорію антагоністів. Також там існує інший персонаж, колишній генерал, який загеноцидив ціле місто, вбивав та катував людей, але змінився після того як його зрадили його ж люди, і він втік та змінив свій світогляд. Його поставили в категорію добряків.І я чесно не знаю. Може я надто оверреактів, бо мені не дуже подобається цей розподіл (він впливає на сюжет та можливості твоїх відігрувань) так як це буквально контрастує не те що з характером цих персонажів, а й з їх історіями, і відповідно можливостями відіграшу (наприклад антигерої повинні вбивати, звісно вони мають певні винятки, відмовляються від вбивства дітей чи жінок, наприклад, але якщо твій персонаж є в категорії антигероя, то такі сцени повинні бути обов'язково) Я б хотіла поговорити з щодо цього з адміністрацією, проте я бачила як інші рольовики здавалися задоволені розстановкою персонажів, і також жартували щодо цього, тож чесно, навіть якось і не знаю як взагалі підіймати цю тему. Тому хочу спитати у незнайомців, які можуть з холодною головою оцінити цю ситуацію, чи не надто я оверріакт, і чи варто таки підняти цю тему з адмінами?#питання
🐞: https://t.me/plitku_ua_art/17114мені приємно що люди відгукнулись, бо я виношувала в собі цю ідею досить довго! будь ласка, якщо хочете доєднатись до гри, поставте + в коментарях. я почну розробку, коли набереться 15 учасників, бо це досить енергозатратний процес, не хочеться марнувати час даремно.щоб ви мали точне уявлення, як буде відбуватись гра: я пишу сценарій і продумую систему балів. тоді створюю групу. коли туди заходять учасники, ми визначаємось, які саме раси/сили і тп хочуть бачити усі, щоб ± всім було вайбово. я роздаю картку стати, основні бали, які вам треба поділити між усіма крітеріями, а тоді, в залежності від рас і особливостей персонажів, роздаю додаткові бали. гравці створюють своїх ос, гра почалась. в домі звичайна ролкаднд починається в квесті! де гравці мають змогу набрати очки і прокачати вміння, стату. будуть бонусні (за правильні дії в правильний час) і загальні усім, за досвід. коли гравець накопичить певну кількість балів, він зможе підняти рівень, що дає йому свої плюшкипогукайте друзів, може хто ще зацікавиться. якщо є свої ідеї, напишіть в коментарях, я завітаю до вас в пп!!!#тейк
🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟 🌟🌟🌟🌟🌟✨☃️Суть івенту - кожен художник малює арт-подарунок іншому художнику. Але дізнатися про подарунок для себе всі зможуть лише на новий рік! Людина не знатиме, хто їй буде створювати малюнок, але вона може написати свої побажання. Таким чином кожен отримає невеликий приємний новорічний сюрприз! Це можна назвати трейдом, але ти не знаєш хто тобі малюватиме. Набір триватиме до 30-го листопада, у вас буде 4, з хвостиком, тижні на відмальовку.🌟Процес івенту: - Зробити репост цього посту до свого каналу.- Заповнити гугл форму. (Якщо виникли проблеми з формою - надсилайте анкету сюди @populumaniya )- Адміни розподіляють учасників на пари за приблизно однаковим скілом.- Кожна людина має написати про свої побажання стосовно подарунку для себе у вищезгаданій формі.- До 29-го грудня кожен художник має закінчити малюнок та надіслати сюди @populumaniya . ✍️Ваша робота повинна бути повноцінкою до грудей (можете добровільно взяти формат більше, але врахуйте, що наврядчи отримаєте малюнок такого ж розміру) з дотриманням побажань іншого художника.
🌟Арт ЗАБОРОНЕНО показувати в своєму каналі до 31-го грудня! За не відмальовку ви отримаєте бан в нашій спільноті.😉🌟 Якщо ви бажаєте поспілкуватися з іншими учасниками івенту, або прочитати правила, заходьте в спеціальний чат.Бажаємо всім сил та натхнення, Пліткарі! 🎀
👠: Привіт всім, хочу підняти тему комішок,але не як художник а як замовник .Останнім часом в мене все більше і більше негативних вражень від замовлення робіт в укр арті, я почав помічати таку давню тенденцію, що коли мені малюють роботу то на етапі скетчів та кольору все добре художники стараються і все чудово а потім бам- на кінцевому етапі коли робота готова ,це виглядає так ніби цю роботу інший художник малював ,або поточний автор вирішив все зробити скоріше і кінцевий результат виглядає ну гірше сектчу 💔 хоча якщо дивитися на його портфоліо то малюнки чудові... Друге негативне враження що мене бентежить,при виставленні робіт на канал художники не вказують авторів персонажів, або ж для кого ця комішка була зроблена,ну хоча б для культури запитати в замовника чи варто вказувати його в пості, я вже мовчу про те коли замовлену роботу просто виставляють як портфоліо без згадки про те що це комішка ,так автор молодець намалював , але я як замовник надав за це гроші,ідею і референси не кажучи про персонажа. В більшості випадків коли це стається я соромлюся говорити за це, але сьогодні в мене накипіло тому поділився з вами цим обуренням ... Автори які дедлайни пропускають і нічого не повідомляють або ігнорують 🤗 не дай бог ,щоб ще раз я на таких потрапив. А у вас були негативні враження від замовлення комішок,що вам не подобаються більше всього? 😔☝️ Також я писав на емоціях тому формування моїх думок таке собі ,я не хочу образити ніякого художника і відношусь до більшості з випадків лояльно , не дивлячись що в середині мене все рівно все гризе#тейк
🦙: https://t.me/plitku_ua_art/14145Я не авторка посту, але я побачили, що багато хто зачепився за слово "злив". І з цього приводу прозвучали різні думки. У мене теж питання.В яких випадках злив –це коректна дія по відношенню до художнікс? Що саме ви вважаєте зливом? Бо як я зрозуміли, дівчинка з попереднього посту, яка дружила з росіянами, не сильно це приховувала. Адже, як мінімум, це було відомо в чаті з багатьма людьми.Якщо ви самі попались на художнікс, яка дружить з росіянами, або тихо сидить в їхніх фд, ви би стали про це десь писати, щоб попередити інших людей? Я стикалися з таким, і попередили тільки своїх друзів. Виявилось, що та людина приховувала речі і гірші, ніж метал фемілі (вона пішла з украрту, тому мені не доводилось попереджати інших людей).Просто такі "зливи" дуже допомагають орієнтуватися в артпросторі. Якщо вони ґрунтовні і показують яка насправді людина, це убезпечило би інших від витрачання свого часу на трейди з ними, або м'ю. Іноді ми не знаємо багато інформації про м'ю, і нам теж може діставатись, якщо хтось з м'ю виявиться рософілом#тейк
📮: Доброго дня. Шукаю художників для свого ІНДІ проекту(це значить, що ,на жаль, я не можу заплатити вам гривнями тому що у мене їх ,на жаль, немає). Хочу створити візуальну новелу на основі своєї історії. В ідеалі хотів би знайти декількох художників, тому що ніхто не бажає малювати щось просто так у великій кількості і я це розумію. Наперед хочу сказати, що це мій перший проект і він не планується як щось дуже складне, мені б особисто хотілось зробити його невеликим, але гарним. Якщо говорити про саму історію, то у ній багато рефлексії на тему суїциду, сенсу життя, щастя та емоцій, які хоча б раз у житті переживав кожен. В історії відсутні теми садизму, gore, перверсії та інші подібні теми. Більш детально розповім в особистих повідомленнях. Ніяких дедлайнів чи обов'язків, тільки щире бажання прийняти участь в проекті, якщо він вас зацікавить. Ви запросто можете покинути проект в будь-який момент, нічого не пояснюючи, хоча мені буде неприємно. Якщо вас зацікавило зв'яжіться зі мною, відповім на усі запитання. В особисті сюди https://t.me/FusionPowerPhantom#пошук