Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Плітки УкрАрт ком'юніті💌
Додано 14 лип 2024

Плітки УкрАрт ком'юніті💌

@plitku_ua_art
Кількість підписників: 2 722
Фото: 11,100
Відео: 212
Посилання: 4,350
Опис:
Власниця: @silly_mixi Це місце для ваших пліточок 🎀 Перед написанням анонімки просимо вас прочитати правила: https://t.me/plitku_ua_art/21000 🖇️🖇️🖇️ Бот для анонімок: @anons_plitki_bot Авторка ави: @margothicsart
Джерело

Плітки УкрАрт ком'юніті💌 | Хочу уточнити, що цей пост-душевний-крик стосується каналів, які пропо...

Логотип телеграм спільноти - Плітки УкрАрт ком'юніті💌 Плітки УкрАрт ком'юніті💌 @plitku_ua_art
1 070 Охват/переглядів 2026-01-04 21:02 Повідомлення №17985
💫: Хочу уточнити, що цей пост-душевний-крик стосується каналів, які пропонують послуги/продукт і заохочують покупців/публіку до себе, а не фан введення, яке не слугує ґрунтом для чогось більшого. Помітила тенденцію поганого контенту, і засмучена, що більшість митців не поважають ані себе, ані своїх підписників. Показуючи, що вам байдуже на свої творіння і хейтячи себе (пости аля "я гавно", "кидаю малювати/писати/тд" і рест кожен день), ваші підписники і фанати теж будуть хейтити вас через якийсь період часу. Чим більше негативу на каналі, тим менше бажання залишатись у таких людей. "Якщо не подобається - не підписуйтесь" це позиція на рівні ігнорування і навіть заохочення до подібного. І чим більше такого гавна, тим менше якісного контенту. Усвідомлено чи ні, люди повторюють за іншими, у яких "вийшло" або за митцями які імпонують. Кожен раз розчаровуюсь, коли підписуюсь на митця, який створює, на мою думку, ну шедеври, але так недбало ставиться до авдиторії....Це лише мої думки, які не спонукають до дій, чи змін, але дозволяють задуматись та порефлексувати.#тейк