Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Плітки УкрАрт ком'юніті💌
Додано 14 лип 2024

Плітки УкрАрт ком'юніті💌

@plitku_ua_art
Кількість підписників: 2 722
Фото: 11,100
Відео: 212
Посилання: 4,350
Опис:
Власниця: @silly_mixi Це місце для ваших пліточок 🎀 Перед написанням анонімки просимо вас прочитати правила: https://t.me/plitku_ua_art/21000 🖇️🖇️🖇️ Бот для анонімок: @anons_plitki_bot Авторка ави: @margothicsart

👥 Кількість підписників

2 722
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: +23
Середній/Місяць:: +79

👁️ Середній перегляд на повідомлення

581
Середній/День:: 437
Середній/Тиждень:: 536
ERR: 21.34%

📊 Кількість повідомлень на день

3.4
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 3.1
Середнє за день: 3.4

Історія змін лого

Історія змін назви

Плітки УкрАрт ком'юніті💌 2026-04-28
Сейв посилання 2026-04-03
. 2026-03-26
👻Плітки УкрАрт ком'юніті💌 2025-10-31
DTIYS • Плітки УкрАрт ком'юніті💌 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

🗣: Ловіть посилання на магму! Будьте обережні, на ній може бути присутній 16+ контент https://magma.com/invite/S0ND0G66(заходьте на сервер, а потім в полотна - обираєте будь-яке)— Магма триватиме з 15:00 до 00:00. Тоді і будуть опубліковані результати.— Якщо ви маєте проблеми з магмою (не можете зайти, вона погано працює) спробуйте пошукати вашу проблему у цьому телеграфі. Якщо ви не знайшли рішення, напишіть у коментарі— Адблокер, аби прибрати рекламу з магми для хрому та для фаєрфоксу — Якщо знову будуть непрохані гості повідомьте в пп головної адмінки ( @silly_mixi ), або скріньте і кидайте в чат, відмічаючи її. Ми постараємось забанити якнайшвидше🫶Правила магми:1. Заборонено малювати символи нацизму / комунізму / росії2. Заборонено псувати малюнки інших людей. 3. Заборонено малювати малюнки 18+ будь то розчленування, чи зображення сексу.4. Використовуйте простір на полотні з розумом - старайтесь не робити мазки без сенсу, або використовувати полотно для розпалення конфліктів.5. Не створюйте нове полотно, якщо на старому ще є місце.Додатково: Я можу не допустити вас до магми по причині1) Ви маєте проросійську позицію (сюди входить використання російської мови). 2) Ви несете загрозу учасникам магми / підписникам пліток (масштабно погрожуєте, або проявляєте агресивну поведінку в їх бік, змушуєте почуватись їх неприємно) Поводьтесь чемно і не змушуйте почуватись іншим учасникам не комфортно. Давайте залишимо магму творчим та приємним місцем відпочинку🫶
🥷:Хотіла б поділитися своєю думкою про артблок з мого досвідуЯ як людина яка мала дуже довгий артблок (майже 6 років), то в моєму випадку взяти перерви не допомогло. Довго мала питання чому ж при моєму бажанню я не могла все одно малювати, а всі спроби йшли лише в деградацію стилю, що ще більше заганяло в артбок. Я почала задовго вивчати психологію як самодопомогу, зрозуміння себе. Бо уви і ах я не сильно мала якусь комунікацію в реал, більше через інтернет мала спілкування та доступ до світу теж через інтернет. Це доволі великий пост вийде, якщо я напишу все все все, то легше вже книгу написати та опублікувати її так. Якщо кратко, артблок почав відпускати лише зараз, то на місяць знов накрив, то знов відпускання, але відчувалося, що ось нарешті він починає попускати. Попускати почало коли я з'їхала від родичів, де мій психологічний стан лише був гіршим й гіршим з ними. Чому я раніше не з'їхала? Я б теж хотіла знати відповідь, але лише віднедавна я стала злитися, спеціально брехати родичам для вигоди себе, влітку я таким способом поїхала в іншу країну. Я обманула, що їду з кимось, а на дійсності сама поїхала, сама перетнула кордон, сама була в іншій країні, наскільки я не хотіла бути поруч з родичами (бо вони не мають закордонний паспорт). Звісно я потім поїхала назад але теж маючи при собі план, трошки звісно він заруїнив із-за здоров'я матері, але як стало стабільно я поїхала на вже остаточно. Адаптація пройшла швидко, робота знайшла, а в іншій країні до мене дуже тепло відносяться не дивлячись, що маю мовний бар'єр. Й що до артблоку, з'явившись безпечний простір я нарешті почала хотіти більше малювати, я нарешті зрозуміла, що я хочу від життяАртблок інколи залежить від вашого психічного стану. Не всі артблоки мають такий корінь, але в моєму випадку він такий був. Так звісно з психологи б швидше це сталось, але із-за такої гіперопіки я була зашугана, не мала доступ до роботи, постійно мала казати куди я йду, навіть гуляти не розглядається, бо це ж не корисне ділоСмішно що в цій ситуації головне рішення було із-за мого хлопця. Моїм родичам він подобався, то відпускали до нього (але перший рік взагалі якийсь дурні у них були умови, коли я можу до нього піти )Чесно, я б хотіла раніше це зрозуміти, значно раніше, але не в 22Але краще вже так, ніж ще у більш старшому віці Поважайте свої кордони, ставте себе у першу чергу, а потім вже інших, бо ви у себе єдині з ким ви проводите 24/7 час всього життя, цілую та обіймаю вас та хай артблоки розтануть назовсім#тейк
🐼: От знаєте, я вважаю що висвітлення іноземних проєктів до яких причетна росня, річ необхідна, але ж чому більшість цих висвітлень такі категоричні? Кенселимо одну компанію, бо там колись росіянин працював, інші компанії не кенселимо, а ось цього художника треба закенсилити, бо він у 2018 сказав що читав талстога чи кого там, а цього художника не кенселимо, хоча він в рашку катався. Наче ж повинні бути якісь категорії, але їх схоже нема? Це чесно сумно, і дуже дивно коли умовно людина кенселить геншин, і користується аліком чи тему. Або кричить що кріта погана програма бо там серед розробників була росня, але сидить в тг. Або ж каже кенселити якогось творця, бо той десь заікнувся за росію, але спокійно підписаний на художника який репостить росіян чи влаштовує в магмі колаби з росіянчиками які російською пишуть йому "прівєти".Я дійсно вважаю що треба якось ну, чітко розрізняти що варто умовно кенсельнути, а що ні. Як у випадку з тією китайською гачею що заколабилася з атомік хард, чи тим же геншином які колабляться з рос брендами. Бо кидатися на все що все проблематичне, але самому ж споживати це та поширювати, якось дивно, нє?#тейк 🫀: Всі подібні пости з висловленнями ми не підтримуємо, але публікуємо як виклад думок. В коментах можете дискутувати на рахунок цієї анонімки
👙: Вітаю, я за порадою. Поки що нова в цій спільноті, лише оглядаю, що і як, і не знаю, чи правильно напишу, чи це правильний бот, але дуже хочу звернутись до вас з питанням, яке мене дуже сильно тривожить більшу частину часу мого перебування в украрті. Це питання змусило мене видалити всі соцмережі і піти навіть з чатів, бо я не розумію, чи проблематична я, чи ні. І я дуже не хотіла б потрапити в якийсь скандал в майбутньому, тому мені дуже потрібні знаючі люди, які можуть мене скерувати.Ближче до суті - мої інтереси. Цікавить мене стара українська анімація, кінематограф, твори класиків. Те, що було створено за союзу, але те, що не містить пропаганди в собі, так як, на мої знання в цій темі, українська анімація мала свій розвиток навіть під цензурою, київнаук, укранімафільм, і має непогані проєкти українською мовою, як під час існування совку, так і опісля, найбанальніші приклади це Як Козаки чи Енеїда, але є і менш відомі приклади, такі як Послуга, яка є сатирою на радянський блат, чи Рокіровка, яка є сатирою на добу застою. Я дуже не хочу щоб мене сприйняли неправильно, так як я притримуюсь позицій декомунізації України, і сама хочу в майбутньому, пішовши на гуманітарну спеціальність, боротись якраз за культурну ідентичність і змивання з себе пропагандистського сліду. Та все ж, чи можна вважати те, що не містить в собі пропаганди, чи те, що навіть висміює її, нормальним для історичного освітлення і поширення з метою культурної обізнаності, вивчення історії анімації? Як дещо, забуте під цензурою, але рідне, українське, що не показували, але що заслуговує уваги зараз. Бо можу навести багато прикладів українських старих мультфільмів, в яких 0 совкового, крім того, що вони там були створені. Та і можу сказати, що навіть стиль малювання у мене частково передає українську мультиплікацію тих часів. Переходячи до творів класиків, думаю, можна зазначити те саме, що писала вище. Я дуже хочу поговорити про це, послухати думки, дуже хочу вашої поради, бо я мрію працювати на користь української ідентичності і культури, але не знаю, як правильно мені висловити чи оформити свою цікавість до старих проєктів, висвітлюючи їх як предмет української історії, а іноді навіть боротьби за націю під цензуроюБо я знаю, що таке життя з сусідами, які цю імперію породили, та будь хто знає, будь хто знає і те, скільки болю вони завдали українцям, і не лише їм.Я просто думаю, чи варто мені спробувати знову, чи все ж, мені варто відмовитись від цього? Сподіваюсь, сформулювала це правильно, та все ж я приймаю будь-яку критику, і дуже вибачаюсь за таку довгу анонку.#тейк
🚨правила тейківми намагаємося повернутись до вайбу старих пліток, тож, тейки, які будуть підпадати під фільтрацію:1.0. тейки з просуванням. тейки з позитивним підтекстом, прямими компліментами або закликами підписатись не будуть поститися.1.1. беззмістовні тейки. по типу: «засмокчи мене» , «цей художник чудовий, кохаю» також не будуть поститися.1.2. обґрунтовані тейки, або звинувачення підкріпленні пруфами, які використовуються з наміром просунути художника. 1.3. позитивний тейк з вилизуванням когось конкретного не буде опубліковано, якщо він не підкріплений пруфами, посиланням на пост і тд.1.4. виправдовування етичних тем, наприклад:безпечний контент, контент лише з повнолітніми, здорові стосунки без родинних зв'язків, контент з живими людьми, без участі тварин. 2.0. особиста інформація. зливи особистої інформації будуть поститися, за це ви навіть можете отримати респект, якщо так утвердить адміністрація.3.0. просування не сумнівних спільнот/каналів, які так чи інакше не просувають аморальні теми тощо.🚨правила коментарівмодератори будуть намагатися фільтрувати коментарі, ми не хочемо допускати похвали людям навіть в коментарях і хочемо їх уникати, аби зробити середовище пліток більш токсичним та вільним. ми не можемо помічати все, тому, якщо ви помітили, як підтримують людину (чи використовують інші позитивні посили) відмічайте адмінів. спочатку будуть словесні попередження, але пам'ятайте, що модератори можуть видавати бан на свій розсуд.1.0 позитивний посил, дружня розмова, примирення, використання компліментів сл. попередження →  варн →  бан 1.1. виправдовування етичних тем, наприклад:безпечний контент, контент лише з повнолітніми, здорові стосунки без родинних зв'язків, контент з живими людьми, без участі тварин. сл. попередження →  варн →  бан
🗣: Ловіть посилання на магму!! https://magma.com/invite/S0ND0G66(заходьте на сервер, а потім в полотна - обираєте будь-яке)— Магма триватиме з 15:00 до 00:00. Тоді і будуть опубліковані результати.— Якщо ви маєте проблеми з магмою (не можете зайти, вона погано працює) спробуйте пошукати вашу проблему у цьому телеграфі. Якщо ви не знайшли рішення, напишіть у коментарі— Адблокер, аби прибрати рекламу з магми для хрому та для фаєрфоксу — Якщо знову будуть непрохані гості повідомьте в пп головної адмінки ( @silly_mixi ), або скріньте і кидайте в чат, відмічаючи її. Ми постараємось забанити якнайшвидше🫶Правила магми:1. Заборонено малювати символи нацизму / комунізму / росії2. Заборонено псувати малюнки інших людей. 3. Використовуйте простір на полотні з розумом - старайтесь не робити мазки без сенсу, або використовувати полотно для розпалення конфліктів.4. Не створюйте нове полотно, якщо на старому ще є місце.Додатково: Я можу не допустити вас до магми по причині1) Ви маєте проросійську позицію (сюди входить використання російської мови). 2) Ви несете загрозу учасникам магми / підписникам пліток (масштабно погрожуєте, або проявляєте агресивну поведінку в їх бік, змушуєте почуватись їх неприємно) Поводьтесь чемно і не змушуйте почуватись іншим учасникам не комфортно.Давайте залишимо магму творчим та приємним місцем відпочинку🫶
🗣: Ловіть посилання на магму!! https://magma.com/invite/S0ND0G66(заходьте на сервер, а потім в полотна - обираєте будь-яке)— Магма триватиме з 15:00 до 00:00. Тоді і будуть опубліковані результати.— Якщо ви маєте проблеми з магмою (не можете зайти, вона погано працює) спробуйте пошукати вашу проблему у цьому телеграфі. Якщо ви не знайшли рішення, напишіть у коментарі— Адблокер, аби прибрати рекламу з магми для хрому та для фаєрфоксу — Якщо знову будуть непрохані гості повідомьте в пп головної адмінки ( @silly_mixi ), або скріньте і кидайте в чат, відмічаючи її. Ми постараємось забанити якнайшвидше🫶Правила магми:1. Заборонено малювати символи нацизму / комунізму / росії2. Заборонено псувати малюнки інших людей. 3. Використовуйте простір на полотні з розумом - старайтесь не робити мазки без сенсу, або використовувати полотно для розпалення конфліктів.4. Не створюйте нове полотно, якщо на старому ще є місце.Додатково: Я можу не допустити вас до магми по причині1) Ви маєте проросійську позицію (сюди входить використання російської мови). 2) Ви несете загрозу учасникам магми / підписникам пліток (масштабно погрожуєте, або проявляєте агресивну поведінку в їх бік, змушуєте почуватись їх неприємно) Поводьтесь чемно і не змушуйте почуватись іншим учасникам не комфортно. Давайте залишимо магму творчим та приємним місцем відпочинку🫶
🍿:Знаєте, не раз з'являлися пропозиції робити якісь канали зі списком проблематиків, але я не певна що це має сенс. Більшість постів про проблематику певних людей, суб'єктивні і часто висвітлюють або помилку людини (а вона може змінитися) або позицію людини (що теж може змінитися) Якихось прям людей, які б зробили об'єктивно погані речі, мало, і їх спокійно можна знайти в тих же плітках, чи випитати в будь-якому творчому чатику. А якщо й продовжувати висвітлювати людей з які колись робили щось проблематичне, то сенс? Писати що (ось людина зробила ось таку погану річ, але зараз вона такого не робить) я не думаю що так варто робити, поширювати чи нагадувати за не актуальні помилки людей за які вони вибачилися, які вони визнали.Або ж коли людина з кінцями ліває в рос чи англ чи ще якийсь простір. Також не впевнена, бо якщо це умовно рос простір, це буде видно і всі (кому це важливо) й так забанять цю людину. На мою думку є сенс робити такі спільноти у випадку якщо вони висвітлюватимуть об'єктивно погані вчинки людей, протизаконні чи аморальні (тут я маю на увазі погані речі, яких немає в нашому законодавстві, наприклад гомофобія чи трансфобія, оскільки в нашому законодавстві немає норм законів для захисту квір спільноти) До того ж навіть в таких випадках варто зберігати нейтралітет та не переходити на якусь зі сторін (за винятком хіба що якщо людина прям або вбиває, або ракети наводить) Це часто переходить в срачі у великих спільнотах, де випадки об'єктивної проблематики є. Що вже казати за наше комюніті яке є досить малим. Також зазначу що я не виступаю проти висвітлювання проблематики. Просто звичай в кожному чаті, спільноті, є вся інформація про цих людей, і часто телеграфи з висвітленням кидають в декілька спільнот, тож можна зустріти потрібного вам проблематика майже всюди. Та й окремо зазначу що висвітлювання, це не щось погане. Зазвичай це просто попередження, або ж поширення інформації про щось чи когось. Найчастіше, якщо говорити за творчу сферу, це попередження людей про недоброчесних художників, чи замовників. Без мети скасувати людину, чи тим паче злити її. Злив та кенсел, це не те саме що й висвітлення. Зазвичай людина яка є висвітленою, має всі шанси на спокуту.#тейк
🍓: Привіт,пліткарики,в мене є питання до вас і цікава ваша думка.Питання буде в кінці а тут трішки свою історію напишу.Я до 2022 р. любила слухати так званий мейд кор,від російських виконавців.Я не одразу дізналася що це від росіян бо більшість пісень без співу.У кожного автора був свій маскот — покоївка.Потім,в 2023 р. я відмовилася від рос музики,мейдкор не був виключенням,видалила соундклауд де слухала їх.Але ,як виявилося ,ті маскоти не вигадані самими росіянами,а розроблені на якомусь японському іміджборді(Futaba channel's Nijiura board's.Перша покоївка з'явилася в 2004 році)Росіяни самі взяли цих персонажів ,присвоїли собі та почали під їх іменами випускати свої пісні.Так от питання.Мене дуже надихають ці персонажі, особливо ловлю вайб зі старих піксельних малюнків.І чи буде проблематично малювати їх?Я раніше малювала ,скетчі і арти,але тоді було на каналі мало людей.Зараз боюся що всі подумають що я люблю саме виконавців та пісні,хоча блять це ж росіяни взяли цих персонажів з японського інету😭#питання
22 СІЧНЯ 2026 ОПРИЛЮДНИЛИ ПРОЕКТ ЦИВІЛЬНОГО КОДЕКСУ ('Кодекс права приватного') №14394. Пізніше зареєстрували 2 його клони №14394-1 та №14394-2.Любі підписники, прошу підписати і поширити петицію із вимогою відхилити прийняття нового Цивільного Кодексу.Новий ЦК загрожує нам, бо вводить норми, які суттєво звужують права ЛҐБТ+ людей, жінок, та дітей.Посилання на петицію: https://itd.rada.gov.ua/petitions/Petition/Index/13459 Детальніше про врізання наших прав:(Визначає шлюб, лише як союз двох людей різної статі)(Шлюби трансґендерних людей автоматично анулюються)(Якщо батько дитини має нижчий дохід за матір, він має право відмовитись платити аліменти)(Обмежує свободу слова та створює тиск на медіа.)(Повертає заборону на розлучення під час вагітності.)(Робить можливим аборт виключно з дозволу лікаря, а не за бажанням жінки.)(Ускладнює вихід із шлюбу.)(НОРМИ ПРО "ОСОБИСТИЙ ПРОСТІР": АБСОЛЮТИЗУЮТЬ ЗГОДУ, УСКЛАДНЮЮТЬ ВТРУЧАННЯ ДЕРЖАВИ ТА МОЖУТЬ ЗАХИЩАТИ КРИВДНИКА у випадку домашнього насильства.)(Дитина з 6 років має право на проведення електронних платіжних операцій, що робить її мішенню для шахраїв.) (Людина має право на прояв особистості, тільки якщо це не суперечить нормам 'доброзичливості', вони не мають чіткого формулювання та будуть визначатися судом)(Дає можливість визначити особу недієздатною через наявність хвороби чи інвалідність)(Заборона визначити місце проживання з тим з батьків, хто не має доходу)Як наслідок усього наведеного, новий ЦК блокує і євроінтеграцію.(Детальніше, чому блокує https://www.instagram.com/p/DU3yXrsCLIX/?img_index=1&igsh=ZWd0dWU2Z2UwbmZ6 ) Детальний юридичний аналіз закону за посиланням: https://www.insight-ukraine.org/wp-content/uploads/2026/02/osnova_merged.pdf Що ви можете зробити зараз?Розголос. Поширте інформацію серед друзів, рідних, колег. Треба діяти, щоб захистити свої права.Ваша допомога необхідна вже, щоб відкликати ЦК та проєкти-клони Цивільного кодексу.Неанонімно: Влад Стовода #зізнання @transmascua 🏳️‍⚧️@transmascuabot