Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Плітки УкрАрт ком'юніті💌
Додано 14 лип 2024

Плітки УкрАрт ком'юніті💌

@plitku_ua_art
Кількість підписників: 2 722
Фото: 11,100
Відео: 212
Посилання: 4,350
Опис:
Власниця: @silly_mixi Це місце для ваших пліточок 🎀 Перед написанням анонімки просимо вас прочитати правила: https://t.me/plitku_ua_art/21000 🖇️🖇️🖇️ Бот для анонімок: @anons_plitki_bot Авторка ави: @margothicsart
Джерело

Плітки УкрАрт ком'юніті💌 | мене дратують люди котрі в фандомі всюди пхають свій улюблений шип та ...

Логотип телеграм спільноти - Плітки УкрАрт ком'юніті💌 Плітки УкрАрт ком'юніті💌 @plitku_ua_art
315 Охват/переглядів 2026-05-08 19:41 Повідомлення №22187
🪑: мене дратують люди котрі в фандомі всюди пхають свій улюблений шип та називають його каноном, взагалі не сприймаючи та агресивно відносячись до інших шипів. це стосується будь якого шипу, але із лгбт+ шипами я помічав це найбільше. і я не боюсь сказати шо такі люди мене літералі, буквально дратують. вони ходять по інтернету просуваючи свій улюблений шип, отримуючи схвалення від інших людей. але коли на горизонті зʼявляється людина котрій подобається інший пейрінг, вони make sure to висловити свою опініон та іноді навіть зацькувати, назвавши людину гомофобною.прочитав в одному каналі тейк «ви можете любити свої m/w пейрінги без потреби канонізувати їх». два пости перед цим ця ж людина писала «і памʼятайте що *шип* канон, на добраніч ❤️❤️❤️». let that sink in, і тепер ви маєте ідею чому я вважаю деяких шиперів лгбт+ пейрінгів selfish and annoying.я абсолютно не проти, і завжди ЗА лгбт+ і будь які інші (етичні) пейрінги. мій поінт в тому щоб нам всім було весело, та що засуджувати людей за їх вподобання в пейрінгах це не прикольно.повага один до одного це така проста штука, і тому про неї завжди забувають#тейк