Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Плітки УкрАрт ком'юніті💌
Додано 14 лип 2024

Плітки УкрАрт ком'юніті💌

@plitku_ua_art
Кількість підписників: 2 722
Фото: 11,100
Відео: 212
Посилання: 4,350
Опис:
Власниця: @silly_mixi Це місце для ваших пліточок 🎀 Перед написанням анонімки просимо вас прочитати правила: https://t.me/plitku_ua_art/21000 🖇️🖇️🖇️ Бот для анонімок: @anons_plitki_bot Авторка ави: @margothicsart

👥 Кількість підписників

2 722
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: +23
Середній/Місяць:: +79

👁️ Середній перегляд на повідомлення

581
Середній/День:: 437
Середній/Тиждень:: 536
ERR: 21.34%

📊 Кількість повідомлень на день

3.4
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 3.1
Середнє за день: 3.4

Історія змін лого

Історія змін назви

Плітки УкрАрт ком'юніті💌 2026-04-28
Сейв посилання 2026-04-03
. 2026-03-26
👻Плітки УкрАрт ком'юніті💌 2025-10-31
DTIYS • Плітки УкрАрт ком'юніті💌 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

🗣: Ловіть посилання на магму!! https://magma.com/invite/S0ND0G66(заходьте на сервер, а потім в полотна - обираєте будь-яке)— Магма триватиме з 15:00 до 00:00. Тоді і будуть опубліковані результати.— Якщо ви маєте проблеми з магмою (не можете зайти, вона погано працює) спробуйте пошукати вашу проблему у цьому телеграфі. Якщо ви не знайшли рішення, напишіть у коментарі— Адблокер, аби прибрати рекламу з магми для хрому та для фаєрфоксу — Якщо знову будуть непрохані гості повідомьте в пп головної адмінки ( @silly_mixi ), або скріньте і кидайте в чат, відмічаючи її. Ми постараємось забанити якнайшвидше🫶Правила магми:1. Заборонено малювати символи тероризму.2. Заборонено псувати малюнки інших людей. 3. Використовуйте простір на полотні з розумом - старайтесь не робити мазки без сенсу, або використовувати полотно для розпалення конфліктів.4. Не створюйте нове полотно, якщо на старому ще є місце.Додатково: Я можу не допустити вас до магми по причині1) Ви маєте проросійську позицію (сюди входить використання російської мови). 2) Ви несете загрозу учасникам магми / підписникам пліток (масштабно погрожуєте, або проявляєте агресивну поведінку в їх бік, змушуєте почуватись їх неприємно) Поводьтесь чемно і не змушуйте почуватись іншим учасникам не комфортно. Давайте залишимо магму творчим та приємним місцем відпочинку🫶
☁️: Випадкові думки щодо ос ,лорів та подібногоВзагалі в украрті я помітив що тєма з ос та їх історіями стала таким фундаментом для більшості, навіть сформувалися стереотипи за ці 4 роки мікроіснування укртгарту ,тут я буду більше описувати та розказувати як я це бачу та представляю та яка моя реакція на це, ви робіть що хочете мені пасрать ,плітки і існують для того щоб вкидувати свою думку сюди ,нє?Я вважаю що просто вже устоялося таке негласне правило "в тебе є можливість малювати тоді тепер роби ос та їх світ або ти просто робиш каляки-маляки" , можливо це я собі що понавигадував але я помітив цю тенденцію ,і я як трушна нетакуся не можу вписатися в цю рамочку уявних телеграфів про те як мої персонажі існують, мені достатньо персони(селфінсерт якщо хочете), я фандомний художник якщо брати просто малювання для себе ,якщо якийсь проект то я не можу обійтися телеграфами, для мене це серйозна робота яку я маю рекламувати і по можливості, точніше взагалі монетизувати, я бачив як дяді і тьоті з купою часу на цьому заробляють і так само хочу але є велике але ,це робота.А хобі в роботу перетворювати не можна ,ніколи і ніяк ,навіть не думайте про це ,поясню чому ,хобі це хочу ,а робота це піздуй і працюй або не буде грошей ,і раніше я дуже часто перетворював малювання на роботу ,що і ставало часто одним з дохуя  факторів того що я видаляв аккаунти і тгкОтака хуйня ,якщо так само думаєте кажіть ,щось не подобається ,кажіть ,ну ,я пасратися не проти на цій почві, якщо звісно адміни нас обох не блокнутьНеанон Саша Близнюк(Сінтєз, Морскі і ще 7 з чимось старих пседвонімів)#тейк
🥽: Вітаю усіх пліткарів! Хочу поділитися тим, що жарти про Епштейна зовсім не смішні, й пояснити, чому це не так. Більшість з вас вже певно чула у новинах шокуючу фразу - «малюки, були на смак немов вершковий сир.» Так, вони ґвалтували дітей, їли малюків, якщо хтось ще не чув. Це справді шокуюча інформація, але з трьох мільйонів сторінок, як можна було здогадатися, це не найлячніше з усього що сталося. Те що мусили пережити жертви цих подій - трагедія, і ми ніколи цього не пробачимо. То що ж все таки сталося? (Прошу адмінів далі поставити спойлер на шокуючу інформацію). Окрім того, що я вже вказала вище, були документи що зачепили мене настільки, що я декілька днів не могла нормально жити, спати, їсти, через відчуття тривожності. У тих документах згадувалося - експерименти спроби клонування, модифікації тіла, мутація. Ми точно не знаємо, які методи пристосовувалися, але Епштейн, працюючи пліч-о-пліч з ще однією людиною, чиє імʼя я не пам’ятаю, працювали над цим експериментом. В це важко повірити, але чи був експеримент успішним? Ніхто не знає. Чи вдалося їм клонувати людину, чи ні, але дещо їм вдалося точно - створити самого справжнього мутанта. Це була дитина, але чим вона відрізнялася від звичайної? Це було створіння без голови, рук, ніг, лише одне тулубо. Мене ледь не знудило після того як я це прочитала, і я досі не можу забути цього, деякі з цих файлів - я ніяк не можу викинути з своєї голови. Якщо не вірите у існування цього документу, можете самі пошукати про це у інтернеті, вони також проводили схожі експерименти, як от експеримент з спроби переміщення у просторі, це ви теж можете пошукати самостійно. Цим тейком я хочу сказати одне, будь ласка, не жартуйте про Епштейна, й людей що були причетні до тих жахливих подій та злочинів, які мають великий шанс продовжуватись й надалі. Також: прошу, якщо в вас є підвищена тривожність, проблеми з нервами, - ніколи не йдіть у кролячу нору файлів. Воно того не варте, воно травмує вас.#тейк
🗣: Ловіть посилання на магму!! https://magma.com/invite/S0ND0G66(заходьте на сервер, а потім в полотна - обираєте будь-яке)— Магма триватиме з 18:00 до 00:00. Тоді і будуть опубліковані результати.— Якщо ви маєте проблеми з магмою (не можете зайти, вона погано працює) спробуйте пошукати вашу проблему у цьому телеграфі. Якщо ви не знайшли рішення, напишіть у коментарі— Адблокер, аби прибрати рекламу з магми для хрому та для фаєрфоксу — Якщо знову будуть непрохані гості повідомьте в пп головної адмінки ( @silly_mixi ), або скріньте і кидайте в чат, відмічаючи її. Ми постараємось забанити якнайшвидше🫶Правила магми:1. Заборонено малювати символи тероризму.2. Заборонено псувати малюнки інших людей. 3. Використовуйте простір на полотні з розумом - старайтесь не робити мазки без сенсу, або використовувати полотно для розпалення конфліктів.4. Не створюйте нове полотно, якщо на старому ще є місце.Додатково: Я можу не допустити вас до магми по причині1) Ви маєте проросійську позицію (сюди входить використання російської мови). 2) Ви несете загрозу учасникам магми / підписникам пліток (масштабно погрожуєте, або проявляєте агресивну поведінку в їх бік, змушуєте почуватись їх неприємно) Поводьтесь чемно і не змушуйте почуватись іншим учасникам не комфортно. Давайте залишимо магму творчим та приємним місцем відпочинку🫶
🐼:Хтось пам'ятає такий термін як "мері с'ю" "с'юха"?Чесно згадала про це коли перебирала свої малюнки, і знайшла рофельний комікс який я малювала колись давно на цю тему. І чесно задумалася. А як от в теперішньому часі примінити цей термін? Бо чесно, саме поняття с'ю (я беру саме той термін який з'явився на теренах арт ком'юніті, а не в писемному фд) то це частіше за все персонажі дітей, яких ті ще не здатні прописати в силу відсутності досвіду та відсутності знань. Але й тих не всіх можна підігнати під цей термін, бо не всі персонажі повинні мати бекраунд чи історію чи логіку, інколи це просто картонка яку автор використовує як шаблон. Якщо ж говорити про зовнішність, то тут як на мене повний промах, бо по такій логіці всіх персонажів джоджо можна записати до с'юх, бо ті різнокольорові. Та й типу чому якщо персонаж має кольорове волосся чи він ангел/демон то він с'ю. Чесно, я взагалі не розумію як це поняття можна взагалі використовувати. Саме в понятті мері с'ю, яке пішло з літературного фд, більше сенсу та логіки. Але якщо говорити про цей інтернет феномен, який зародився в арт спільноті, то чесно не бачу чого він все ще існує, бо будемо логічними, його неможливо застосовувати до персонажів, особливо коли справа стосується критики. Якщо це не рофл, а так, на серйозному, не розумію чого люди й досі використовують цей термін, в критиці особливо.#тейк
😉🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟😉Суть івенту - кожен художник малює арт-валентинку іншому. Але дізнатися про подарунок для себе всі зможуть лише на святого Валентина!   Набір триватиме до 18-го січня🌟Процес івенту: - Зробити репост цього посту до свого каналу.- Заповнити гугл форму. (Якщо виникли проблеми надсилайте анкету сюди @populumaniya )- Адміни розподіляють учасників на пари за приблизно однаковим скілом.- Кожнен має написати свої побажання стосовно подарунку для себе у гугл формі.- До 11-го лютого кожен має закінчити малюнок та надіслати @populumaniya . ✍️Ваша робота повинна бути повноцінкою до грудей (можете взяти формат більше, але врахуйте, що можете не отримати малюнок такого ж розміру) в діджиталі (традіш не приймається), з дотриманням побажань іншого художника. 🌟Валентинку ЗАБОРОНЕНО показувати в своєму каналі до 14-го лютого!   За не відмальовку ви отримаєте       бан в нашій спільноті.😉🌟 Якщо ви бажаєте поспілкуватися з іншими учасниками або прочитати правила, заходьте в спеціальний чат
💫: Хочу уточнити, що цей пост-душевний-крик стосується каналів, які пропонують послуги/продукт і заохочують покупців/публіку до себе, а не фан введення, яке не слугує ґрунтом для чогось більшого. Помітила тенденцію поганого контенту, і засмучена, що більшість митців не поважають ані себе, ані своїх підписників. Показуючи, що вам байдуже на свої творіння і хейтячи себе (пости аля "я гавно", "кидаю малювати/писати/тд" і рест кожен день), ваші підписники і фанати теж будуть хейтити вас через якийсь період часу. Чим більше негативу на каналі, тим менше бажання залишатись у таких людей. "Якщо не подобається - не підписуйтесь" це позиція на рівні ігнорування і навіть заохочення до подібного. І чим більше такого гавна, тим менше якісного контенту. Усвідомлено чи ні, люди повторюють за іншими, у яких "вийшло" або за митцями які імпонують. Кожен раз розчаровуюсь, коли підписуюсь на митця, який створює, на мою думку, ну шедеври, але так недбало ставиться до авдиторії....Це лише мої думки, які не спонукають до дій, чи змін, але дозволяють задуматись та порефлексувати.#тейк
🦐:можете гейтити, але краще звісно не надо. я не розумію, чому так засуджується в івентах, коли для участі треба мати скіл вище середнього. у мене немає негативу до людей, які почали творчій шлях раніше, але коли це івенти типу обмінів, чи сходинок, трохи сумно витрачати години на роботу і вкладати всі зусилля, щоб в результаті отримати кривенький непропорційний скетч. не тому що людина вклала "недостатньо" сил, а тому що хочеться отримувати на тому же рівні, що і віддаєш. я брала участь в зламаному планшеті, де усі попередні роботи були деталізовані і цікаві. за блюром все одно було багато деталей, на які лягала уява. і хотілось відтворити відповідну картинку, щоб наступний учасник мав таку ж волю для розгулятись. але одразу після мене (дізналась я про це, звісно, після завершенні зп) була дівчинка з дуже низьким скілом, яка зробила щось взагалі інше, ледве попадаючи в кольори. мені сумно, дійсно сумно, бо одразу за нею була дівчинка з високим скілом, яка довершила її роботу і зробила щось цікаве. але я відчуваю, як мої зусилля просто пішли на смітник. я хотіла не тільки зберігти малюнок попереднього учасника, а і вкластись настільки, щоб наступному учаснику було цікаво малювати. а так зп розділився на чітке до і після.або брати участь в таємному санті. запитати чи будуть якось розділяти учасників по скілу – ти одразу стаєш зазнайкою і пікмі. робити щось своє, вписуючи в пункти рівень навичок, летять питання а як визначаєте рівень, а чому мене не взяли, я вважаю у мене вискоий скіл і тп. підписники ображаються, люди виходять, м'ю перестають бути м'ю#тейк
🩹: https://t.me/plitku_ua_art/17573А у мене ситуація зворотня. Гадаю, відповідаючи на питання, як от були коментарі, кожен обирає за себе - але почуваєшся недобре, коли є враження, ніби без цієї погані ти не просунеш свою творчість у вестернів, 'ніхто про укр фандоми не знатиме'. У них, доречі, бойкот закінчувався на словах ще давно, можливо ви знаєте - і ось ця тенденція, підозрюю, шириться і у нас, бо є досить популярні митці у х/тві (впізнала по прапору, у деяких репости важливі про україну, але) яких знаходиш по одній роботі, а потім вилізає уся сторійнка з «хойо», коли хочеш підписатися. А на них ще й популярна росня може бути підписана, навіть коли у митця рус дні, бо рус не пишуть, звідки вони))), а якби писали, знайшлися би ті, кому це ще й до душі, 'а гойоверс взагалі перереєструвалися у Тайвані, а от нова пошта пропонує купувати з китаю у два рази вигідніше у рекламі, а от в молдові рос товари разом із нашими, давайте ще взагалі усИх викреслювати,' і тому подібне. Здавалося б, ситуація максимально вже зрозуміла, але є такі люди 'від нас нічо не залежить/ми все хуйове змінимо,' - навіть підлітки, які ще, може, не дуже розуміють ситуації та потребують більше часу, а їх власний досвід їм не заважає це любити - мені здається, ми тут причин взагалі не знайдемо, навіть якщо копатися, але кожного разу, коли мені таке приносить, дуже дивне відчуття відсутності конекту та можливості його встановити з такими особами. Не питайте, де я наслухалася таких цікавих аргументів, але що маємо... Принаймні здобута морально правильним особисто для себе популярність/знайомства та реалізація у своїй творчості залишають приємне відчуття, що не все ще втрачено. Сподіваюся, що я не одна:р#тейк
🎪:Чи я поганець, якщо вважаю, що митець хоче забагато?Купуючи адопта, бачила правила про комерційне використання, де прибутку 10-15% автору. І я вважаю, що це прямо дуже багато, і особисто я можу погодитись тільки на 0-5% (в будь-якому випадку зазначається автора дизайну, тут проблем немає). І я хочу пояснити, чому я взагалі так вважаю. Чому це забагато:В моєму випадку, автор адопта не малює арти, які буду використовуватися для комерційних цілей, та й один з дизайнів гарно так змінений (повторюсь, я зазначаю, хто є автором першого дизайну). В цілому, сам митець ніяк не бере участі в проекті. В одному випадку адопт є тільки, умовно, маскою для відео. А для іншого це тільки персонаж у серійному контенті, як комікс. І це дивно, що людина не бере участі в проекті, але при цьому зароблятиме так само, як ті ж самі митці, які працюють над проектом, або люди, які його озвучують (хоча це трохи різні речі, бо частіше там йде мова про фіксовані платежі. Але якщо думати про відсотки, то там також приблизно 10 у них). А це як мінімум не справедливо, бо поки я та учасники робимо довготривалу роботу, митець адопта зробив тільки один елемент.А що до мерчу, то тут багато дратівливого. Бо нагадаю, людина створила тільки адопта, вона не створила сам мерч. 0-5% від чистого прибутку автору — це максимум як підтримка самого митця та можливої впізнаваності персонажа (особливо якщо змін у адопті було небагато).І мене бісить, бо людина на варіант фіксованої оплати не йде, маю тільки відсотки. Хоча фікс у багатьох випадках більш вигідний та кращий для всіх. Бо з відсотками складніше працювати, і може бути більше мороки.Я зі свого боку пропоную фікс + кредит, а при популярності персонажа/продукту — +відсотки. Але на перших стадіях проекту та його не гіперпопулярності тут взагалі не може йти мова про 10-15%.Тому... чи я поганець?#питання