Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Плітки УкрАрт ком'юніті💌
Додано 14 лип 2024

Плітки УкрАрт ком'юніті💌

@plitku_ua_art
Кількість підписників: 2 722
Фото: 11,100
Відео: 212
Посилання: 4,350
Опис:
Власниця: @silly_mixi Це місце для ваших пліточок 🎀 Перед написанням анонімки просимо вас прочитати правила: https://t.me/plitku_ua_art/21000 🖇️🖇️🖇️ Бот для анонімок: @anons_plitki_bot Авторка ави: @margothicsart
Джерело

Плітки УкрАрт ком'юніті💌 | Сиджу я тут і згадала ситуацію через яку я розумію чому люблю украрт.К...

Логотип телеграм спільноти - Плітки УкрАрт ком'юніті💌 Плітки УкрАрт ком'юніті💌 @plitku_ua_art
406 Охват/переглядів 2026-02-20 13:51 Повідомлення №19451
🌩: Сиджу я тут і згадала ситуацію через яку я розумію чому люблю украрт.Коли я була малою (років 12 десь) сиділа в аміно, в творчому чатику, спілкувалися. Одна дівчина прислала малюнок, скетч на папері, непогано намальований (вже точно не пам'ятаю деталі, але то наче була дівчина з прямокутником на очах) і побачивши як її обсипають компліментами, то я теж так захотіла. Я намалювала дещо схоже, але там поза відрізнялася (хоча всеодно було надто схоже, і вже зараз я розумію що робити так не зовсім правильно). І коли я це виклала мене там так засрали. Почали критикувати, з тією конченою манерою говоріння, типу "прі всьом уваженії, ВАМ нужно(!!!), пАскольку ето неабхадіма(!!!)" Я тоді насправді дуже образилась і через що це вдарило по моїй творчості. Зараз я вже давно сиджу в укр творчому чатику, в якому сталася схожа ситуація, хтось намалював арт, і інша людина також скинула схожий арт (точно віку не знаю, але скоріш за все це був майнор) і люди в цьому чатику пояснили чому так втупу копіювати не бажано, похвалили скіл людини, попитали що вона використовує, чим малює, порадили тутори та скинули пару референсів, та тримали позитивну та щиру атмосферу, також окремо пояснили за обводку, змальовки, копіювання, і все це так якось по людські було. Ніхто не наїжджав ні на кого, ніхто не починав цю дивну зверхню критику, і це мені так подобається. Я побачила як у цієї людини після цього прям розквітла жага до малювання, і вона ще більше стала активною в цьому чаті. Чесно, я люблю укр арт через адекватну реакцію, підтримку та таку добру щирість, особливо до новачків, якого б ті віку не були. Звичайно не всюди таке, але здебільшого саме українці адекватно взаємодіють з новачками, без пасивної агресії, без токсингу, тупої критики. І мені подобається це.#тейк