Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Плітки УкрАрт ком'юніті💌
Додано 14 лип 2024

Плітки УкрАрт ком'юніті💌

@plitku_ua_art
Кількість підписників: 2 722
Фото: 11,100
Відео: 212
Посилання: 4,350
Опис:
Власниця: @silly_mixi Це місце для ваших пліточок 🎀 Перед написанням анонімки просимо вас прочитати правила: https://t.me/plitku_ua_art/21000 🖇️🖇️🖇️ Бот для анонімок: @anons_plitki_bot Авторка ави: @margothicsart
Джерело

Плітки УкрАрт ком'юніті💌 | Знаєте, не раз з'являлися пропозиції робити якісь канали зі списком пр...

Логотип телеграм спільноти - Плітки УкрАрт ком'юніті💌 Плітки УкрАрт ком'юніті💌 @plitku_ua_art
442 Охват/переглядів 2026-03-19 11:21 Повідомлення №20433
🍿:Знаєте, не раз з'являлися пропозиції робити якісь канали зі списком проблематиків, але я не певна що це має сенс. Більшість постів про проблематику певних людей, суб'єктивні і часто висвітлюють або помилку людини (а вона може змінитися) або позицію людини (що теж може змінитися) Якихось прям людей, які б зробили об'єктивно погані речі, мало, і їх спокійно можна знайти в тих же плітках, чи випитати в будь-якому творчому чатику. А якщо й продовжувати висвітлювати людей з які колись робили щось проблематичне, то сенс? Писати що (ось людина зробила ось таку погану річ, але зараз вона такого не робить) я не думаю що так варто робити, поширювати чи нагадувати за не актуальні помилки людей за які вони вибачилися, які вони визнали.Або ж коли людина з кінцями ліває в рос чи англ чи ще якийсь простір. Також не впевнена, бо якщо це умовно рос простір, це буде видно і всі (кому це важливо) й так забанять цю людину. На мою думку є сенс робити такі спільноти у випадку якщо вони висвітлюватимуть об'єктивно погані вчинки людей, протизаконні чи аморальні (тут я маю на увазі погані речі, яких немає в нашому законодавстві, наприклад гомофобія чи трансфобія, оскільки в нашому законодавстві немає норм законів для захисту квір спільноти) До того ж навіть в таких випадках варто зберігати нейтралітет та не переходити на якусь зі сторін (за винятком хіба що якщо людина прям або вбиває, або ракети наводить) Це часто переходить в срачі у великих спільнотах, де випадки об'єктивної проблематики є. Що вже казати за наше комюніті яке є досить малим. Також зазначу що я не виступаю проти висвітлювання проблематики. Просто звичай в кожному чаті, спільноті, є вся інформація про цих людей, і часто телеграфи з висвітленням кидають в декілька спільнот, тож можна зустріти потрібного вам проблематика майже всюди. Та й окремо зазначу що висвітлювання, це не щось погане. Зазвичай це просто попередження, або ж поширення інформації про щось чи когось. Найчастіше, якщо говорити за творчу сферу, це попередження людей про недоброчесних художників, чи замовників. Без мети скасувати людину, чи тим паче злити її. Злив та кенсел, це не те саме що й висвітлення. Зазвичай людина яка є висвітленою, має всі шанси на спокуту.#тейк