Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Плітки УкрАрт ком'юніті💌
Додано 14 лип 2024

Плітки УкрАрт ком'юніті💌

@plitku_ua_art
Кількість підписників: 2 722
Фото: 11,100
Відео: 212
Посилання: 4,350
Опис:
Власниця: @silly_mixi Це місце для ваших пліточок 🎀 Перед написанням анонімки просимо вас прочитати правила: https://t.me/plitku_ua_art/21000 🖇️🖇️🖇️ Бот для анонімок: @anons_plitki_bot Авторка ави: @margothicsart
Джерело

Плітки УкрАрт ком'юніті💌 | Привіт,пліткарики,в мене є питання до вас і цікава ваша думка.Питання ...

Логотип телеграм спільноти - Плітки УкрАрт ком'юніті💌 Плітки УкрАрт ком'юніті💌 @plitku_ua_art
437 Охват/переглядів 2026-03-18 13:20 Повідомлення №20403
🍓: Привіт,пліткарики,в мене є питання до вас і цікава ваша думка.Питання буде в кінці а тут трішки свою історію напишу.Я до 2022 р. любила слухати так званий мейд кор,від російських виконавців.Я не одразу дізналася що це від росіян бо більшість пісень без співу.У кожного автора був свій маскот — покоївка.Потім,в 2023 р. я відмовилася від рос музики,мейдкор не був виключенням,видалила соундклауд де слухала їх.Але ,як виявилося ,ті маскоти не вигадані самими росіянами,а розроблені на якомусь японському іміджборді(Futaba channel's Nijiura board's.Перша покоївка з'явилася в 2004 році)Росіяни самі взяли цих персонажів ,присвоїли собі та почали під їх іменами випускати свої пісні.Так от питання.Мене дуже надихають ці персонажі, особливо ловлю вайб зі старих піксельних малюнків.І чи буде проблематично малювати їх?Я раніше малювала ,скетчі і арти,але тоді було на каналі мало людей.Зараз боюся що всі подумають що я люблю саме виконавців та пісні,хоча блять це ж росіяни взяли цих персонажів з японського інету😭#питання