Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком
Додано 14 лип 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Кількість підписників: 2 096
Фото: 3,570
Відео: 208
Посилання: 2,170
Опис:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/

👥 Кількість підписників

2 096
Середній/День:: -8
Середній/Тиждень:: +7
Середній/Місяць:: -20

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 127
Середній/День:: 985
Середній/Тиждень:: 967
ERR: 53.77%

📊 Кількість повідомлень на день

5
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 3.6
Середнє за день: 5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 940 26-02-17 15:40
Під час церемонії відкриття Олімпіади-2026 табличку України несла росіянкаРосіянка Анастасія Кучерова несла табличку України на церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор-2026.Про це росіянка розповіла в коментарі Associated Press.Спочатку країни мали розподіляти випадково, але пізніше хореограф запитав, чи мають волонтери уподобання, і Кучерова обрала Україну.«Коли йдеш поруч із цими людьми, розумієш, що вони мають повне людське право відчувати ненависть до будь-якого росіянина. І все ж, я думаю, важливо зробити навіть маленьку дію, щоб показати їм, що, можливо, не всі люди думають однаково.Українці не мають можливості уникнути цих думок або ігнорувати існування війни. Це їхня реальність. Вони продовжують любити одне одного, одружуватися, займатися спортом, приїжджати на Олімпіаду. Але все це відбувається на тлі спустошливої реальності», – сказала Кучерова.Associated Press повідомляє, що не знаючи, що Кучерова росіянка, спортсмени одразу впізнали її походження і звернулися до неї російською. Для Кучерової це стало ознакою «певного глибокого зв’язку» між росіянами та українцями, «який очевидно міг би існувати, якби не війна».Делегацію з Мілана очолювала прапороносиця Єлизавета Сидорко, шорт-трекерка, і до її складу входив фігурист Кирило Марсак. В обох спортсменів батьки воюють на війні.«Буквально немає жодних слів, які могли б виправити шкоду, якої вже зазнали ці люди, і немає слів, які могли б наблизитися до прощення.Прямо перед тим, як увійти на стадіон, я обернулася — я не знала, що їм сказати — але просто сказала, що весь стадіон зустріне їх стоячи», — сказала Кучерова.Українці, за її словами, поставилися до цього скептично.Коли пролунали оплески, Кучерова сказала, що це відчувалося так, ніби весь стадіон «визнає їхню незалежність, їхню волю до свободи, їхню мужність дійти до Олімпіади».Кучерова повідомила, що не відвідувала Росію з 2018 року.«Я маю хвилюватися про це і повинна боятися цього. І я не можу гарантувати, що мої слова не зашкодять людям, яких я знаю. Але я думаю, що якщо я, живучи в демократичній країні й користуючись усіма свободами, боюся, це означає, що режим переміг», – сказала Кучерова.Фото: Віталій Клюєв \ Трибуна
👁 1,000 26-02-15 15:05
Як же мене бісять розмови про статистів на Олімпіаді, коли спортсмени займають непризові місця, але залишаються в топ-10, 15 чи навіть 20Це, блін, двадцятка найкращих у світі (!!!) у своїй дисципліні. А їм пропонують не їздити на Олімпіади, не змагатися, навіщо потрібно так їхати?Це якась вбита в наші голови начебто аксіома, що немає нічого поза топ-3. Бо всі пам’ятають тільки медалі. Сам постійно ловлю себе на таких думках, коли хочеться іронічно говорити про непотрапляння до подіуму. Але завжди намагаюсь виправлятися.Раджу робити те ж саме тим, хто перегинає з подібними твердженнями. І будемо всі один одного виправляти, коли заносить)Звичайно, коли наші займають останні місця навіть серед найкращих, навряд це можна назвати успіхом. Як і коли провалюються, маючи значно більший потенціал для кращого результату. Тому ніхто не говорить, що тут просто найти золоту середину, коли зрозуміти рівень непоганого досягнення, а коли критикувати)Але не варто нікому забувати, що топ-20 у світі в індивідуальних видах на головному турнірі чотириріччя – це точно зовсім не жахливо) Як мінімум не варто ставити питання, навіщо з таким результатом їхати на Олімпіаду.
👁 648 26-02-13 12:58
На честь Олімпіади ЗБІР! Як ви пам'ятаєте кілька тижнів тому я зміг побувати на етапі Кубка Світу з скелетону, і до того на етапу Турне 4 трамплінів з стрибків з трампліну. І звідти я приїхав не з пустими руками.Тому за донат від 50 грн розігрую призи, унікальні призи від наших олімпійців.Головний приз - Стартовий біб з останнього етапу Кубка Світу цього року в Альтенберзі Владислава Гераскевича, у якому він змагався з його автографом!Додаткові призи - Біб нашого скелетоніста Ярослава Лавренюка, з автографами Ярослава та Влада Гераскевича- Біб Віталія Калініченка з його автографом з етапу Турне 4 трамплінів у Бішофсхофені 2026- Біб Євгена Марусяка з його автографом з етапу Турне 4 трамплінів у Бішофсхофені 2026- Прапорець України, не великий, але дуже крутий. На ньому автографи Влада і Михайла Гераскевичів, а також УСІЄЇ НАШОЇ ЗБІРНОЇ з скелетону і з стрибків з трампліну!Збір на автівку хлопцям з ППО Трійки. Попередню знищили Ланцетом🎯Ціль: 350 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/4GLPuqoAKN💳Номер картки банки4874 1000 2210 2324Поїхали! Репост бумласка
👁 688 26-02-12 14:58
Найцинічніше в цьому всьому – навіть не саме рішення МОК, а те, що вони усі ці дні прикриваються тим, що «цього хочуть атлети». Про це речник МОК Марк Адамс говорив неодноразово і вчора, і сьогодні, виправдовуючи рішення.Суто фактологічно ці правила справді формувалися в межах діалогу та роботи Комісії атлетів МОК, яку тоді якраз очолювала пані Кірсті Ковентрі.Однак, по-перше, світ змінюється, і правила мають бути адаптивними. Те, що було актуальним в 2010-х роках, може втратити актуальність зараз.По-друге, нема нічого поганого у застосуванні правил (якщо вже трактувати вчинок Владислава, як порушення), якщо вони застосовуються однаково для всіх: треба було і Фішналлера за шолом з прапором РФ банити («це не про меседж, це про місце», чи не так?), і Наумова (зона кісс&край – це не мікст-зона, хоча тут «варіанти» для Гераскевича сьогодні вже дійшли аж до фінішної лінії), і ізраїльському дзюдока Пальчику, який гасав з прапором ізраїльської армії в Парижі-2024 (а це вже був час, коли Ізраїль переходив від операції-самооборони до банального знищення Гази в нуль, до речі). У цьому плані я згоден з речником МОК паном Адамсом (!), коли він каже, що дозволи на «порушення правил» «призведуть до хаосу». Бо ми завдяки тому, що МОК заплющував очі на попередні порушення правил, опинилися в хаосі!У цьому плані я вбачаю в діях МОК дискримінацію за національною ознакою, або щонайменше вибіркове правосуддя. Бо правила (навіть якщо Гераскевич їх порушив) начебто й одні для всіх, але на питання «чому не покарали того, іншого, третього» завжди знаходяться виправдання, а на питання про Гераскевича – чому інакше вчинити було неможливо.По-третє, МОК прямо суперечить своїй же миротворчій місії, кажучи, що «а що тоді Близький Схід, Африка, Південна Америка» і всі ті 130 конфліктів. Навіть якщо припустити, що це число правдиве, то в чому, власне, проблема, що представники країн/народів, які винищують в прямому ефірі, вшанують жертв цих воєн з олімпійської родини? Тут треба буде МОК, звісно, попрацювати над уточненням наявних правил: бо якась чемпіонка Кємєрова з біатлону Праскофья Євгєньєвна, на яку в Бєлгороді випадково прилетіло, поки вона лайкала фотку путіна, – це не те саме, що загиблі українські спортсмени, жертви геноциду в Руанді чи розстріляні на Олімпіаді-1972 ізраїльські атлети. Останніх, за логікою МОК, під час змагань вшановувати теж не можна.У цьому я вбачаю дурну наївність МОК: вони вважають, що якщо закрити очі й зробити вигляд, що воєн не існує, то їх не існуватиме. Адамс сьогодні майже це й сказав: «Наша задача, одна річ, яку ми можемо зробити – це зібрати усі ці різні країни разом, навіть якщо вони в конфлікті. Це сильний меседж. Він може, не вирішить війни, не принесе миру, але це сильний меседж, щоб зібрати людей разом і сказати: «Ось яким був би світ, якби ми поважали правила».Проблема в тому, що цей меседж – не сильний, а слабкий. Він про те, що заради гарної миролюбної картинки й заробітку на успішному турнірі можна закрити очі на війни (а вони всі несправедливі), людські жертви й життя. І цей меседж заплямовує репутацію не лише Ковентрі, Адамса чи МОК, а всього олімпійського руху.А атлети у скелетоні – за Гераскевича.
👁 712 26-02-11 13:29
😀 Такс, назад до футболу. Власне, «Полісся».Від багатьох людей, які також намагалися стежити за зборам, чув тейки, що це прихований претендент на срібло/чемпіонство. Я від таких гучних прогнозів втримаюся, бо спаринги і офіційні ігри на дистанції – все ж у багатьох аспектах різні речі. Але теж подобається, як загалом у цю паузу спрацював клуб та штаб (за винятком цирку з контрактами).Це і чисто точкові якісні трансфери на необхідні позиції (хоч досі вважаю, що за Краснопіра переплата – логічна з огляду на перегрітий ринок, але переплата), і підготовка команди – модель гри незмінна попри зміни у складі, все справді як годинник працює.*** Ліндон Емерллаху (ЦОП/ЦП), Ілір Краснічі (ЦЗ/ЦОП), Ігор Краснопір (ФРВ) Андре Гонсалвеш (ЛВ, оренда), Данило Бескоровайний (ЦЗ)***1️⃣ Якщо говорити про зміни конкретно у стартовому складі, то єдина повноцінна, в якій є впевненість – новачок Емерллаху, який все ж приїхав грати не «шістку» замість Бабенка, а «вісімку». Ще на декількох позиціях є сумніви, чи будуть зміни. Точніше чи збережеться підхід зі зборів. По-перше, правий захисник: і Кравченко, і Михайліченко мали проблеми з травмами, тож там з «основою» грав Майсурадзе. Його повернули з дубля та дали багато часу, а от Хадрой опустився вниз по ростеру.Кравченко і Михайліченко вже зіграли у вівторок зі «запасом», але не думаю, що на перші тури будуть одразу готовими. По-друге, форвард – чи одразу ставитимуть Краснопіра, чи почне таки Гайдучик. У Філіппова теж пошкодження, з 19 січня не грав. 2️⃣ Ще з одним новачком невизначена ситуація – не виглядало, що Краснічі награвали одразу в основі. У центрі основною далі є пара Чоботенко-Сарапій, а в опорній зоні згаданий вище Бабенко (хоча у понеділкових спарингах його не було). Якщо говорити про захист, то тепер я радше поставлю на те, що Краснічі буде конкурентом/бекапом Чоботенка, а не Сарапія – враховуючи ситуацію з контрактом та першочергові пафосні заяви клубу.3️⃣ У старті на перші матчі на флангах малюю таки Гуцуляка і Назаренка. Велетень наче почав завершальну фазу відновлення, але ще не грав, а Брагару теж випадав через пошкодження. Хоча коли Макс набере кондиції, то точно мав би назад забирати собі місце зліва – або ж у центрі «десяткою»/атакувальною «вісімкою», де кілька разів виходив наприкінці першої частини сезону. Там поки Андрієвський, під яким Таллес (ну або Шепелєв, який з приїздом Емерллаху присяде).4️⃣ Не впевнений, що треба дивуватись та якось акцентувати на Крушинському у позиції лівого захисника. Ротань давно показав, що бачить його лише на фланзі – або як фулбека, або як вінгера, коли проблеми з травмами чи потреба зіграти дуже вертикально (за наявності простору).5️⃣ З тих, хто не потрапив на графіку, бо здаються резервними опціями на підхваті: Бущан, Томандзото, Йосефі, Лєднєв, Караман.***🤟 Vatras
👁 4,760 26-02-10 10:23
Можливо, звучить дивно, але Міжнародний олімпійський комітет допоміг скелетоністу Владу Гераскевичу досягнути його мети, коли заборонив виступати в шоломі з зображеннями понад 20 загиблих через війну українських спортсменівТаким чином одна новина про шолом, яка могла загубитися в стрічці світових ЗМІ, перетворилася на цілу історію з низкою інфоприводів: заборона, коментар Гераскевича, відповіді МОК, реакція НОК, навіть реакція Зеленського на вчинок Владислава, яка точно розлетілася світом. Коли ще б таке було, щоб президент великої європейської країни говорив про скелетоніста?Може навіть бути таке, що МОК взагалі відступить й зрештою дозволить Гераскевичу виступати. А це ще один інфопривід, якого б не було, якби не було заборони. Гераскевичу респект, що він не побоявся й розуміє, що це зараз важливіше за будь-який результат на Олімпіаді. А ще Влад довів, що подібні заборони можна використовувати на свою користь, як привід для розповсюдження своїх меседжів та збільшення охоплень аудиторії. Якщо не мовчазно підкорятися, а мати ідею та продумати чітку лінію поведінки.Бо демарші на заборони працюють. Особливо у сучасному світі соцмереж, де кожен гучний вчинок розноситься та масово обговорюється.Здається, українським спортсменам треба частіше використовувати подібні кроки. Тому що світ вже настільки звик до війни в Україні, що забув, який треш тут творять росіяни. Звідси й розмови про їх повернення у багатьох видах спорту (в деяких вже спокійно виступають, й навіть прапори повертають) - тому що недостатньо тиску.І тут би непогано було включитися НОК України, щоб не залишати все лише на фантазію спортсменів. Бо це Гераскевич такий ініціативний та ідейний - не кожен спортсмен такий, не в кожного навіть елементарно є така фантазія, щоб придумати подібне. Але кожен спортсмен на тих же зимових Іграх отримує гроші від держави - що зобов'язує їх не тільки виступати, а й бути її голосом. І держава сама має знайти креативних людей, які допоможуть голосу спортсменів звучати гучніше. Це треба використовувати. Й зараз це використовується очевидно недостатньо. Такий величезний інфопривід як Олімпіада без вчинку Гераскевича пройшов би для України взагалі майже без помітних акцій, які перетворюються у важливі історії для світових ЗМІ.Я не говорю про коментарі спортсменів про війну - це вони роблять доволі стабільно. А ось саме вчинки. Бо вчинки можуть бути гучніше за слова.
👁 858 26-02-09 12:01
Ігор Дедишин: «УАФ точно не буде займатися натуралізацією іноземних футболістів»Технічний директор Української асоціації футболу Ігор Дедишин висловив думку щодо натуралізації гравців для збірної України.«Останній місяць-півтора була запущена тема про натуралізацію, яку дуже активно обговорювали. Я вважаю, що УАФ точно не буде займатися натуралізацією іноземних футболістів. Це не її функція. Функція УАФ – створити систему, яка буде створювати футболістів для національних збірних. Українські тренери, які очолюють українські збірні, повинні працювати з футболістами з українським паспортом. Якщо це буде футболіст, у якого є етнічне українське коріння, ми будемо тільки раді і щасливі.Якщо буде футболіст з українським корінням, який виявить бажання отримати український паспорт і буде відповідати вимогам тренерів національних збірних, однозначно, що ми будемо вітати такі процеси і навіть стимулювати їх до певної міри», - сказав Дедишин.***УАФ не буде займатися натуралізацією, а от коли Шахтар натуралізує пачку своїх бразильців (а це точно станеться в якийсь момент, просто не прям зараз, неможливо це зараз, але в них скоро грати не буде кому), то чому б й не викликати в збірну, так виходить? 😀
👁 849 26-02-06 19:41
На жаль, на Олімпіаді-2026 немає зимового футболу – а це був би видовищний вид спортуУявіть: Олімпіада, відкритий засніжений стадіон, який не розчищається, вболівальники на трибунах, як в біатлоні, гравці вдягнуті в амуніцію майже як в хокеї, спеціальні помаранчеві м'ячі саме для зимового футболу.Як би це було красиво.Матчі футболістів професіоналів у сніг та -15 без належної підготовки не мають існувати. А ось зимовий футбол як окремий вид спорту як мінімум виглядав би дуже ефектно.А в Канаді взагалі це й так фактично національний вид спорту)) Вбийте просто в пошук в ютубі "Canada winter football" - там краса 😍Саме як окремий вид спорту на зимовий сезон – це має право на життя. Були б нові лідери типу Норвегії, Швеції чи тієї ж Канади.Дивилися б таке на зимовій Олімпіаді?Але оскільки все це лише фантазія, то залишається слідкувати за Олімпіадою-2026 без зимового футболу) Й рекомендую Робити це саме з «Трибуною». Персональна стрічка на сайті – дуже зручна штука, сам налаштував для себе та кожен день користуюся.Підписуйтесь на тег редактора «Трибуни» Станислава Орошкевича та його блог – він зараз в Італії на Іграх та видає шалену кількість корисної інформації, ексклюзивів: фото, відео, коментарів. Також є загальний тег Олімпіади – там взагалі буде все-все-все. Раджу.Фото: Рух
👁 923 26-02-05 14:54
Анхель Торрес, орендований у Динамо, вперше вийшов у старті Еюпспора та оформив дубль – бачу, як сміються з цього вже вболівальникиНасправді немає нічого такого, що гравець в оренді в матчі групового етапу Кубка Туреччини взяв та забив. Буває чимало випадків, коли футболіст не потрібен одному клубу – але якісно розкривається у зручніших для себе умовах.Просто ми знову повертаємося до факту, що Динамо не розуміє, навіщо підписує гравців. Немає чіткої лінії порозуміння між президентом, тренером/тренерами та скаутами, а спортивного директора в клубі взагалі немає, бо чекають, як Ярмоленко завершить кар’єру.І виходить, що наче скаути знаходять цікавого гравця, й коштує недорого або безплатно, як у випадку з Торресом, й вдається з ним домовитися, а потім тренери не знають, куди його засунути. Або гравець просто приїжджає та розуміє, що тут щось не те – і все його бажання швидко закінчується.І потім моляться, що заграє 19-річний Редушко з академії або в Ярмоленка ще є трошки палива, щоб дограти в адекватному стані останні пів сезону. А час та ресурси вже витрачені.Не сміюся з того, що Торрес раптом забив в Туреччині – нічого такого в цьому немає. Сміюся лише з того, що Динамо взяло цього Торреса та не знає, що з ним робити й навіщо він йому.
👁 1,010 26-02-04 19:54
Шокований реакцією багатьох українців на слова Мудрика про Волинську трагедію на адресу поляків та його поясненням цих слів, коли скандал став публічнимКому цікаво – можна зазирнути у мій пост, який трошки завірусився на фейсбуці. Можливо, ніколи не бачив такої масової підтримки Мудрика в його нескінченних зальотах.Здивований, що треба очевидні речі пояснювати: ми не можемо ставитися до цього конфлікту, як до суперечки двох гравців під час гри у Counter-strike, та оцінювати це з точки зору, як ви ставитися в цілому до польської нації чи до переважної більшості поляків.Це не конфлікт двох ноунеймів, де можна шукати виправдання словам, розбиратися, хто перший почав, та чи є моральне право говорити про наступну Волинську трагедію, якщо до цього поляки якось тебе образили. Це конфлікт ноунеймів та публічної персони з багатомільйонною аудиторією, одного з найвідоміших українців у світі станом на зараз. За годину всі забудуть, хто та що говорив Мудрику, або взагалі не будуть з цим розбиратися - бо то ноунейми. Пам'ятатимуть лише те, що гравець збірної України з футболу розпалював міжнаціональну ворожнечу, згадуючи одну з найжахливіших подій в історії стосунків між українцями та поляками.Це жахливо, що Мудрик це сказав – він публічна персона та не має права діяти, як дворовий бешкетник. І мені соромно за нього, наприклад.І тут ще є велике питання, чи поляки, з якими грав Мудрик, дійсно щось писали про росію – а саме цим Мудрик виправдовував свою поведінку. Гравець, який брав участь у матчі та опублікував скріни й шматок відео, вже написав, що саме про росію нічого не було, вони нічого не починали та Мудрик збрехав - і у цьому можна пересвідчитися, передивившись відео цього матчу.Так, є повне відео, воно викладене на твічі – хлопці з Трибуни знайшли його. Не пощастило Мудрику – поляки стримили цей матч. Не знаю навіщо, але я вбив понад годину, щоб передивитися його та зрозуміти, хто ж все ж таки почав цей треш, який тепер стає міжнародним скандалом – ви тільки почитайте, що там зараз з цього приводу коїться в Польщі. При тому, що Мудрик був би неправий, незалежно від того, хто перший почав. Бо публічна персона має відповідальність перед своєю аудиторією, а найкращі та найвідоміші спортсмени, які представляють збірну країни та її прапор, – тим більше.Ну, має бути якась клепка в голові, що кожне твоє слово буде використане проти тебе.Не знаю, де та що поляки писали Мудрику про росію. На відео все було так: матч затягнувся, йшли вже другі овертайми, у поляків було два матчпоінти, це було вже десь після 75-ї хвилини гри – і не було до цього жодного спілкування між командами.Буквально перше повідомлення в чаті, який бачать обидві команди – від Мудрика: “Ви такі слабкі”. Відповідь: сміх, “йди грай у футбол” та “йди прийми ще наркоти”. І все, одразу після цього Михайла понесло: “lucky Volyn”, “Volyn next map”.Це, схоже, збило поляків – і вони віддали два матчпоінти. Тобто ось такий трешток спрацював. І далі вже почався треш, де поляки писали, що Україна – зараз реальна мапа (де йдуть бойові дії). І в принципі навіть не має значення, хто там й що далі сказав. Тут ми чисто перевіряємо слова самого Мудрика, якими він виправдовувався. Я особисто не побачив першої дії від поляків – можливо, побачите ви, подивіться відео. Виходить, Михайло спочатку розпалював міжнаціональну ворожнечу – буквально почав перший неадекватне спілкування. А потім, коли запахло дуже смаженим, ймовірно, збрехав, що поляки першими почали писати «слава росії». Тобто переклав на конкретних польських гравців в CS своє ставлення в цілому до поляків та свій попередній досвід.Якщо це не сором, то що це тоді? Якщо ви підтримуєте такі дії, то мені дуже-дуже сумно й соромно. Яке б у вас не було ставлення в цілому до поляків. Бо воно тут не має значення взагалі. Є конкретні люди та конкретна ситуація.