Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком
Додано 14 лип 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Кількість підписників: 2 096
Фото: 3,570
Відео: 208
Посилання: 2,170
Опис:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Джерело

Овертайм із Сажком | Єдність українського футболу у всій красі. Навіть якось символічно, що...

Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
1 090 Охват/переглядів 2026-02-24 12:22 Повідомлення №5779
Єдність українського футболу у всій красі. Навіть якось символічно, що ця заява зроблена у такий день.Потім дивуються, чому люди говорять, що український футбол треба просто закрити. Там просто повно людей, які зовсім загубилися від реальності у своїх его:«Оболонь»: «Олександрія» всіляко відмивалась від своєї недолугості та фактично звинуватила нашу команду у зриві матчу»«ФК «Оболонь» вважає, що ФК «Олександрія» недостатньо зробив для підготовки поля і поле було неготове для проведення матчу.Таке вже траплялося, що наші команди через стан поля в Олександрії не змогли зіграти восени і ми погодились зіграти весною, але тоді був певний форс-мажор і «Олександрія» мала недостатньо часу для підготовки поля.Цього разу виникла зовсім інша ситуація і часу було вдосталь для створення нормальних умов для проведення матчу.Головний суддя та офіційний представник Премʼєр-ліги прийняли рішення не проводити матч через травмонебезпечний стан поля. Однак, ФК «Олександрія», який зірвав проведення матчу, в ЗМІ всіляко відмивався від своєї недолугості та фактично звинуватив нашу команду у зриві матчу. Мало того, своїми діями виконавчий директор Дмитро Кітаєв спровокував фанів і ті агресивно закидали автобус з гравцями нашої команди сніговими кульками, розбивши лобове скло автобусу.Команда протягом півтори години чекала, що до неї підійдуть та принесуть вибачення за ситуацію, що склалася, однак цього не відбулося — жодних вибачень ми так і не отримали.Вважаємо, що за непідготовлене поле та зрив матчу ФК «Олександрія» має понести покарання згідно регламенту змагань та компенсувати нашому клубу понесені збитки», - йдеться у заяві.