Джерело
Овертайм із Сажком | Секта свідків дебюту В'ячеслава СуркісаДуже смішно, як відчутна кількі...
1 040 Охват/переглядів
2026-02-28 11:16
Повідомлення №5792
Секта свідків дебюту В'ячеслава СуркісаДуже смішно, як відчутна кількість людей захищає рішення Костюка випустити воротаря В'ячеслава Суркіса, родича власників клубу, на заміну для дебюту у професійному футболі за Динамо в його 20-річчя.Аргументи очевидні:- Динамо вигравало 4:0, чому не дати дебютувати хлопцю;- В'ячеслав Суркіс добре проявив себе в Динамо Ю19, про нього хороші відгуки;- Нещерет слабкий воротар, помиляється - чому б не випустити Суркіса.Проте вся ця історія взагалі не про рахунок, як проявив себе Суркіс в юніорах чи рівень Нещерета. Вона лише про те, як відбувся цей дебют. І про очевидний факт, що його б не сталося саме в той день, якби прізвище цього молодого воротаря було не Суркіс і якби в нього не був День народження.Ігор Суркіс навіть сам після матчу сказав, що "команда зробила подарунок В'ячеславу". Зробив би Костюк такий подарунок на день народження іншому молодому воротарю, якби його прізвище було не Суркіс? Звичайно, ні. Ось і все. А решта - то взагалі не так важливо.Суркіс-молодший може вирости в топового воротаря, а може й не виросте. Він дійсно непогано показував себе в Ю19. Це нічого не змінить у тому, що саме такі дебюти для воротаря - вони не нормальні у такому контексті.Але вже дійсно формується якась невеличка Секта свідків дебюту В'ячеслава Суркіса, яка готова ігнорувати очевидне.Український футбол продовжує бути не для вболівальника - він тільки для хазяїна. Тому й головний тренер чемпіона країни вважає нормальним, що можна дати дебютувати родичу хазяїна в його день народження, щоб зробити їм всім приємно - хазяїн відкрито говорить, що його родичу зробили подарунок. Тому є й окрема категорія людей поза Динамо, які також вважають це нормальним.