Джерело
Овертайм із Сажком | На честь Олімпіади ЗБІР! Як ви пам'ятаєте кілька тижнів тому я зміг по...
648 Охват/переглядів
2026-02-13 12:58
Повідомлення №5709
На честь Олімпіади ЗБІР! Як ви пам'ятаєте кілька тижнів тому я зміг побувати на етапі Кубка Світу з скелетону, і до того на етапу Турне 4 трамплінів з стрибків з трампліну. І звідти я приїхав не з пустими руками.Тому за донат від 50 грн розігрую призи, унікальні призи від наших олімпійців.Головний приз - Стартовий біб з останнього етапу Кубка Світу цього року в Альтенберзі Владислава Гераскевича, у якому він змагався з його автографом!Додаткові призи - Біб нашого скелетоніста Ярослава Лавренюка, з автографами Ярослава та Влада Гераскевича- Біб Віталія Калініченка з його автографом з етапу Турне 4 трамплінів у Бішофсхофені 2026- Біб Євгена Марусяка з його автографом з етапу Турне 4 трамплінів у Бішофсхофені 2026- Прапорець України, не великий, але дуже крутий. На ньому автографи Влада і Михайла Гераскевичів, а також УСІЄЇ НАШОЇ ЗБІРНОЇ з скелетону і з стрибків з трампліну!Збір на автівку хлопцям з ППО Трійки. Попередню знищили Ланцетом🎯Ціль: 350 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/4GLPuqoAKN💳Номер картки банки4874 1000 2210 2324Поїхали! Репост бумласка