Джерело
Овертайм із Сажком | Сьогодні взяв участь у абсолютно небанальній події. Динамо зі своїм сп...
847 Охват/переглядів
2026-02-17 16:29
Повідомлення №5737
Сьогодні взяв участь у абсолютно небанальній події. Динамо зі своїм спонсором організували не просто відкрите тренування чи пресконференцію. А запросили журналістів спочатку побігати з гравцями у футбол – і вже потім поспілкуватисяМені особисто прям дуже сподобалося. Не кожен день випадає нагода пограти в одній команді з Назаром Волошиним і Миколою Михайленком проти Ігоря Костюка і Олександра ПіхальонкаЗ великою кількістю своїх друзів у житті я познайомився на футбольному полі. Воно зближує, стирає кордони, знімає маски. Тому така ініціатива – це прям топ (короткий репортаж закинув собі в сториз в Insta)Ну і пресконференція. Всю, звісно, переповідати не буду. Виділив для себе одну тему. Запитав у Владислава Кабаєва чи не здається йому, що раніше суперники боялися Динамо і коли приїздили до них, то ще до гри мирилися з поразкою, а зараз настрій інакший – ніхто не боїться, а дійсно вірить у те, що може приїхати і відібрати у них очкиІ відповідь була не просто для проформи, а щира – йому не подобається, коли статус Динамо як гранда ставлять під сумнів: «Думаю, це у вас таке відчуття, що зараз кожен може відібрати у Динамо очки. Так, ми десь втратили впевненість у першому колі. Це було видно по наших матчах. Але щоб приїжджали і думали відібрати очки – я так не вважаю. Це ваша точка зору.І мене зараз такі слова чіпляють, якщо чесно. Я не хочу в якусь дискусію входити. Я хочу просто вийти і зробити все належне у другому колі. Щоб ми потім зустрілися і обговорили знову це питання.Краще, звісно, коли команди не закриваються: грають проти нас як Полісся, Карпати, Шахтар. І вам, думаю, цікавіше дивитися такі матчі, аніж коли проти нас просто закриваються. Нам так само.Але мене це чіпляє, думаю кожного з нас у команді це буде чіпляти. Та давайте ми це будемо не словами демонструвати, а на футбольному полі».Я прям аж зарядився від такої відповіді. У п’ятницю о 18:00 у Динамо перший матч після поновлення чемпіонату. Грають проти Руха. Подивимося як це виглядатиме