😍 СИРНІ КЕКСИ ДЛЯ ДІЄТИ - некалорійні та смачні. Ідеально брати на сніданок чи на перекус до кави✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі ➕ і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться:🔹350г кисломолочного сиру(у мене 5%)🔹25г крохмалю🔹2яйця🔹40г заміннику цукру(чи більше/менше по смаку)🔹50г ягід(свіжих чи морожених) +ложка крохмалю⏳час приготування: 7хв +30хв запікання📊КБЖВ на 100г: К.120 Б.12 Ж.5 В. 7🕰Прийом: #сніданок #перекус #вечеря⚖️вага всієї порції - 600г🔸в тарілку кидаємо - кисломолочний сир, додаємо два яйця, замінник цукру, у мене еритрит і крохмаль, та все перебиваємо блендером. Я перебивають так щоб не було крупинок, а стала однорідна маса🔸до ягід, я брав морожені додаємо крохмаль, та перемішуємо🔸наповнюємо формочки для кексів повністю сирною масою, та втискаємо ягоди в середину. Випікаємо при 180С 25-30хв. Дайте охолонути і подаємо📌а ще більше корисних рецептів можна отримати оформивши щотижневі раціони, за посиланням https://secure.wayforpay.com/sub/mil_alexxВсім смачногоооо😜
😍НАЙКРАЩИЙ РЕЦЕПТ ЕКЛЕРІВ - виявляється вони готуються дуже просто, і навіть не потрібно ніякого додаткового інвентарю✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі ➕ і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться (на 20-24шт)для опари🔹250 мл води 🔹100 грамів вершкового масла або маргарину 🔹150 грамів борошна🔹4-6 яєць, усе залежить від розміру ваших яєць для начинки🔹250г маскарпоне🔹70г вершків 30-33%🔹70г цукрової пудри🔹10г ванільного цукру📌шоколад і горіхи для покриття зверху⏳час приготування: 2 години 📊КБЖВ на 100г: К.265 Б.5.6 Ж.20.9 В.17.5🕰Прийом: десерт/перекус⚖️вага всієї порції - 1200г🔸ставимо на середній вогонь воду, вкиньте масло, і розтопіть. Коли почне кипіти - всипте борошно і перемішуйте 2-3хв🔸зніміть з вогню, і ложкою вимішуйте далі, щоб в тісті не було жодної грудочки борошна, а все розмішалось до однорідності🔸зачекайте щоб тісто трішки охололо, і перемішуючи - розбивайте по одному яйці, і перемішуйте. Можна лопаткою, можна міксером. В середньому потрібно 5 яєць - консистенція тіста має бути такою, щоб воно не було ні густим, ні рідким, як на відео🔸перекладіть тісто у кулінарний мішок і відсадіть їх на деко - це може бути чи коврик, чи пергамент. Лишайте між ними відстань, бо при випічці вони збільшаться вдвічі🔸випікаємо при 200С 12-15хв. Після зменшіть температуру до 180С і готуйте ще 15-20хв. Дайте охолонути їм у духовці, відразу не виймайте з духовки. Та в жодному разі при випічці не відкривайте духовку🔸для начинки я взяв маскарпоне, жирні вершки, пудру і ванільний цукор, і збив блендером 30секунд🔸в еклерах знизу ножем зробіть 2-3 дірки, які заповніть начинкою📌зверху я покрив розтопленим шоколадом і присипте рубленими горіхамиВсім смачноооооого😋
😍ЗАЛИВНИЙ ПИРІГ З МЯСОМ, КАПУСТОЮ І ГРИБАМИ🥬✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі ➕ і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏⠀⏳час приготування: 60 хв📊КБЖВ на 100г:К.115 Б.8.7 Ж.2.8 В.13.5🕰Прийом: #обід, #перекус⚖️вага всієї порції - 1400г✅Нам знадобиться:для начинки🔹250г курячого філе🔹100г цибулі🧅🔹200г капусти🥬🔹150г грибів🔹сіль, перець, 10г олії для смаження🧂для тіста🔹250г білого йогурту чи кефіру🔹180г борошна(пшеничного)🔹сіль🧂🔹 2 яйця🥚🔹10г розпушувачакунжут для присипки(з ним красивіше)🔸спершу готуємо начинку. Вливаємо олію, і на ній обсмажуємо 2хв нарізану цибулю.🔸додаємо гриби і філе, солим, перчим. Перемішуючи смажимо 6-7хв. Додаємо капусту, перемішуємо, накриваємо кришкою, і тушкуємо ще 7-8хв, час від часу перемішуючи і готово.🔸Паралельно ж готуємо тісто.🔸розбиваємо яйця, додаємо сіль, розпушувач і вимішуємо вінчиком. Вливаємо йогурт, перемішуємо. Додаємо борошно і вимішуємо до однорідності - консистенція тіста має бути я к густа сметана. Якщо надто густа маса - влийте ще трішки йогурту.🔸половину тіста перелийте в форму для випікання, застелену пергаментом. Далі перекиньте всю начинку, і зверху залийте тістом. Якщо буде трішки виглядати начинка, то це не страшно🔸для краси, раджу присипати зверху кунжутом. І відправляємо в розігріту до 180С духовку на 35-45хв, і готово🔥🔥📌також приєднуйтесь до марафону за посиланням , там багато смачних ідей на кожен день - https://milalexx.wayforpay.shop/Всім смачногооо😘
😍ЗАКАРПАТСЬКИЙ БОГРАЧ 4 ВИДАМИ М'ЯСА В КАЗАНІ✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі ➕ і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться:🔹300г копченої свинячої грудинки +300г мисливських ковбасок🔹500г свинячих чи телячих ребер🔹500г свинячої вирізки🔹велика морквина(200г)🥕🔹400г помідорів(додайте до них ложку цукру при нарізанні)🔹2 цибулини 220г🧅🔹500г картоплі🔹солодка перчина(250г)🔹зелень петрушки і кропу, 1шт гострого перцю(чилі), 2 ложки томатної пасти🔹сіль, перець, 2 ст.л копченої паприки, ч.л меленого мускату, гострий перець чилі🔹1ст.л гострого соусу Ерош пішта(якщо знайдете)🔹30мл оліїдля галушок:🔹1 яйце, сіль, 70-80г борошна⏳час приготування: 3 години📊КБЖВ на 100г:К.150 Б.9.9 Ж.10.5 В.4.8🕰Прийом: #обід⚖️вага всієї порції - 5000г🔸в казан вливаємо олію, вкидаємо нарізану грудинку, і обсмажуємо щоб вийшли шкварки.🔸вкидаємо нарізану цибулю і копчену паприку. Постійно помішуйте щоб паприка не підгоріла. Обсмажте 6-7хв.🔸вкидаємо нарізані ребра і вирізку. Заливаємо водою, а ще краще бульйоном(овочевим чи м'ясним), накриваємо кришкою і готуємо 1годину.🔸 закидаємо нарізану моркву, картоплю, перець. Додайте помідори, до яких при нарізанні всипали ложку цукру. Вкидаємо нарізані мисливські ковбаски. Та всипаємо спеції - сіль, перець, гострий перець. За наявності - обов'язково додати гострий соус ерош пішта - але в мене не було, я вкинув пару гострих перчиків і томатну пасту🔸залийте все водою, і проваріть близько 40хв. Коли вода википатиме доливайте ще📌галушки, або як їх називають "чіпетки", робити не обов'язково, але з ними набагато смачніше🔸 Для чіпеток - розбийте яйце, посоліть, і постійно перемішуючи поступово додавайте борошно, поки не замісите м’яке тісто. Від тіста відщіпуйте маленькі шматочки, це і будуть галушки🔸галушки закиньте в каструлю, додайте рублену зелень і одну гостру перчину, варіть ще 7-10хв і готово. Виходить щось неймовірно смачне🔥Всім смачного😋✅
😍МАКОВИЙ ПЛЯЦОК🍰✅Нам знадобиться:для основи🔹яйце - 1,5 шт🥚🔹 75г цукру🔹 150г вершкового масла(72.5%)🧈🔹 330г борошна(пшеничне)🔹 12г розпушувачадля сирного шару🔹700г кисломолочного сиру( у мене не жирний)🔹3 яйця🥚🔹200г цукру + 10г ванільного цукру🔹3ст.л крохмалю з гіркою(у мене кукурудзяний)🔹150г маку(сухого)⏳час приготування: 1год. + 1-2год. щоб охолонув❄️📊КБЖВ на 100г :К.277 Б.11 Ж.10.9 В. 32.4🕰Прийом:#перекус, #сніданок, #обід⚖️вага всієї порції - 1800г🔸залийте мак окропом, і поставте варитись 15-20хв🔸у тарілку всипаємо цукор, вливаємо півтори яйця, і розмішуємо вінчиком. Додаємо розтоплене масло і розмішуємо. Всипаємо борошно і розпушувач, у мене це Мрія. Замішуємо однорідне тісто🔸перекладаємо тісто у форму застелену пергаментом. Робимо рівне дно і високі бортики руками.🔸в велику тарілку вкидаємо сир, розбиваємо яйця, додали цукор і ванільний цукор і перебиваємо в однорідне пюре. Додайте три ложки крохмалю(з гіркою). Злийте з маку воду, і теж додайте до сиру - та все вимішайте в однорідну масу🔸перелийте всю масу в форму і відправляємо в розігріту духовку при 170С на 45-50хв.🔸Дістаньте, дайте охолонути, і поставте в холодильник, до повного застигання. Середина пляцку має повністю застигнути, не спішіть її різати.🔸Коли пляцок застигне - можна подавати.🍰Всім смачногооо😘
😍 КАРТОПЛЯ З БЕКОНОМ - якщо так не готували картоплю, то мабуть, і не їли найсмачнішу картоплю ще😁✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться:🔹1-1.2кг картоплідля соусу🔹200г бекону🔹70г твердого сиру(в ідеалі пармезан)🔹100мл вершків (10-15%)🔹2 яєчні жотвки🔹2-3 зубчика часнику🔹20мл. олії🔹20г кропу🔹сіль-перець за смаком⏳час приготування: 35хв📊КБЖВ на 100г:К.152 Б.6.3 Ж.7.4 В.14.5🕰Прийом - #обід⚖️вага всієї порції - 1600г🔸картоплю наріжте середніми шматками, або візьміть молоду невеликого розміру картоплю. Відваріть у підсоленій воді і злийте цю воду по готовності🔸вливаємо в сковорідку олію, вкидаємо бекон, давимо часник, і на середньому вогні обсмажуємо 6-7хв.🔸закидаємо картоплю до бекону, і перемішуючи обсмажуємо картоплю до легкої золотистості зі всіх сторін, це займе 10-12х🔸для соусу змішайте яєчні жовтки, тертий сир і вершки, і залийте цей соус до картоплі. Додайте рублений кріп, вимішайте 1-2 рази, і готово до подачі. Смакуємо поки гаряче🔥Всім смачноооооооого😋
🫐 КЛАСИЧНИЙ ЧІЗКЕЙК З ЧОРНИЦЕЮ — ніжний, ароматний і зовсім не складний у приготуванні!Обов’язково спробуйте — він підкорює з першого шматочка 😍✔️ Маленьке прохання — якщо зберегли рецепт, напишіть ➕ в коментарі та поставте ❤️ — мені це дуже важливо! 🙏✅ Нам знадобиться:Для основи:🔹 240 г печива до кави🔹 100 г вершкового масла⠀ Для начинки:🔹 500 г кисломолочного сиру(0.2%)🔹 2 яйця🔹 80 г цукрової пудри🔹 100 г сметани🔹 2 ст. л. кукурудзяного крохмалю🔹 250 г чорниці +1ст.л крохмалю⠀⏳ Час приготування: ~2 год 📊 КБЖВ на 100 г: К.216 Б.8 Ж.10.4 В.22.2🕰 Прийом: #десерт⚖️ Вага готової страви: ~1450 г⠀🔸 Печиво подрібніть у крихту, додайте розтоплене масло, добре перемішайте лівою рукою.🔸 Викладіть у форму зробивши бортики, утрамбуйте і поставте в холодильник, поки готуватимете сирну масу.🔸 Для начинки — в тарілку вкиньте кисломолочний сир, розбийте яйця, додайте цукрову пудру, крохмаль і влийте сметану. Перебийте усе в однорідну масу блендером🔸 Чорницю перемішайте з крохмалем🔸 На дно вилийте трішки сирної маси, далі вкиньте чорниці і зверху залийте сирною масою і кілька разів стукніть об стіл🔸 Випікайте при 160°C ~1 год 20 хв. поставивши на дно духовки деко з водою Серединка може бути злегка рідкою — як охолоне, то маса повністю застигне🔸 Остудіть повністю у формі і прикрасіть чорницями⠀🎯 Ідеальний варіант до чаю, кави чи просто коли хочеться ніжного десерту 🫶🏻Всім смачногооооо! 😘
😍 СМАЧНЮЩИЙ ЧІЗКЕЙК БЕЗ ВИПІЧКИ ІЗ МАКОВИМИ КУЛЬКАМИ - ОКРАСА СВЯТКОВОГО СТОЛУ✅Нам знадобиться:для основи🔹 180г пісочного печива🔹 60г вершкового масла(82.5%)🧈для сирного шару🔹550г кисломолочного сиру( у мене не жирний)🔹200г сметани(15%)🔹80г цукру або згущеного молока🔹10г ванільного цукру🔹5г лимонного соку🔹15г желатину +80г водиДля кульок:🔹 200г готової макової начинки🔹50г мелених горіхівдля шоколадного ганашу🔹80г шоколаду🔹40г гарячих вершків(15%)📌діаметр форми 18см⏳час приготування: 2год.📊КБЖВ на 100г :К.254 Б.9 Ж.14.7 В. 25.1🕰Прийом: #перекус, #сніданок, #обід⚖️вага всієї порції - 1500г 🔸пісочне печиво перебийте в крихту, залийте розтопленим маслом і вимішайте. Пересипте в форму для випічки застелену пергаментом. Втрамбуйте щільне дно - та поставте в холодильник🔸для кульок змішайте готову макову начинку із меленими горіхами, і руками зробіть невеликі кульки, які викладіть на основу.🔸залийте желатин водою, розмішайте і лишіть набухати🔸в велику тарілку вкидаємо сир, сметану, додали цукор(або згущене молоко) та для цікавого смаку, раджу взяти трішки ванільного цукру і лимонного соку. Перебийте блендером до однорідної кремоподібної маси.🔸розтопіть набухлий желатин, влийте до сирної маси і все розмішайте вінчиком🔸перелийте в форму і відправляємо в холодильник на 30хв🔸Розтопіть шоколад, влийте до нього гарячі вершки і розмішайте. Вилийте ганаш поверх сирного шару, і розрівняйте по поверхні. Поставте в холодильник на 10хв.🔸дістаємо з форми і можна подаватиВсім смачногооо😘
😍ДЕСЕРТ «БИТЕ СКЛО» в дієтичному форматі - їж такий скільки влізе, і всеодно не набереш зайвого. На 100г всього 60 калорій✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі ➕ і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться:🔹дитячі соки без цукру - три смаки по 200г🔹700г білого йогурту🔹три порції желатину по 7г +по 20г води🔹30г желатину +150г води🔹80-100г заміннику цукру🔹40г протеїну⏳час приготування: 2-3години📊КБЖВ на 100г :К.64 Б.6.1 Ж.1.4 В. 6.5🕰Прийом: #перекус, #десерт⚖️вага всієї порції - 1600г🔸спочатку беремо 3 порції по 7 желатину, заливаємо в кожен по 20г води, розмішуємо і лишаємо набухати🔸беремо будь-які дитячі соки без цукру, з різними смаками. Вливаємо в тарілку, додаємо розтоплений желатин, гарно розмішуємо і чекаємо щоб утворилось желе - коли застигне желе продовжуємо приготування🔸 в 150г води всипаємо 30г желатину, і лишаємо на 10хв⏳ набухати🔸 желе дістаньте із тарілок і наріжте кубиками🔸 беремо 700г білого чи карпатського йогурту і всипаємо замінник цукру і протеїн, та вимішуємо вінчиком🥣🔸 желатин розтоплюємо у мікрохвильовці, і вливаємо в йогурт , та гарненько вимішуємо. Тепер все робіть швидко, бо маса густітиме🔸 в форму застелену з усіх боків харчовою плівкою вливаємо йогурт, вкидаємо різнокольорові кубики, і так поки не закінчиться і йогурт і желе.Відправляємо в холодильник❄️ на кілька годин і готово🍽📌такі смачні десерти обожнюють мої марафонці. Приєдуйтесь, і худнемо зі смаком - https://milalexx.wayforpay.shopВсім смачногооо😘
😍 СМАЧНИЙ ТА КОРИСНИЙ САЛАТ З КУРКОЮ✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі ➕ і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться:🔹 250г айсбергу🔹 400г курячого філе🔹 12шт черрі🔹 12 кульок моцарели🔹 заправка до філе - сіль, перець, сушений часник, копчена паприка, олія🧂🔹 1 огірок🔹120г кукурудзиЗаправка до салату🔹2ст.л сметани+2ч.л зернистої гірчиці+1ч.л меду, сіль, перець, сушений часник⏳час приготування: 25хв📊КБЖВ на 100г :К.107 Б.11.5 Ж.4.7 В. 4.8🕰Прийом: #перекус, #обід, #вечеря ⚖️вага всієї порції - 1150г🔸 наріжте куряче філе тонкими слайсами. Додайте сушений часник, паприку, сіль, перець, трішки олії і вимішайте. Обсмажте на малій кількості олії 10хв, до золотистості.🔸 в тарілку закидаємо нарізаний айсберг, черрі, огірок, кульки моцарели, кукурудзу, курку.🔸 для заправки салату беремо сметану, зернисту гірчицю, мед, сушений часник, сіль і перець, та гарно вимішуємо🔸заправляємо, вимішуємо і подаємо📌а ще більше корисних рецептів можна знайти на моєму марафоні схуднення - https://milalexx.wayforpay.shopПриєднуємось 🔥 - знижка на раннє бронювання в 20% Всім смачноооооого😘