Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - рецепти від mil_alexx
Додано 14 лип 2024

рецепти від mil_alexx

@mil_alexx_recipes
Кількість підписників: 42 356
Фото: 732
Відео: 2,620
Посилання: 1,590
Опис:
по всім питаннях - https://t.me/mil_alexx 👉станьте спонсором, щоб підтримати розвиток каналу - https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscription Буду дуже вдячний

👥 Кількість підписників

42 356
Середній/День:: +9
Середній/Тиждень:: +290
Середній/Місяць:: +700

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 722
Середній/День:: 8,020
Середній/Тиждень:: 6,503
ERR: 15.87%

📊 Кількість повідомлень на день

3.4
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 3.6
Середнє за день: 3.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 6,390 26-06-02 12:26
😍КАРПАТКА З ЧОРНИЦЕЮ - цей десерт, як гігантський еклер, який Ви захочете з'їсти✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобитьсятісто🔹100 г молока🔹100 г води🔹80 г масла🔹1/2 ч.л. солі🔹140 г борошна🔹4 великі яйця Крем:🔹500мл молока🥛🔹50г цукру + 10г ванільного цукру🔹20г борошна🔹20г кукурудзяного крохмалю🔹200г масла🧈🔹1 яйце Конфі:🔹200 г чорниці🔹16 г кукурудзяного крохмалю🔹30 г цукручас приготування: 2 години 📊КБЖВ на 100г: К.190 Б.3.9 Ж.12.5 В.14.8🕰Прийом: десерт/перекус⚖️вага всієї порції - 2200г🔸ставимо на середній вогонь каструлю, вливаємо воду і молоко,, вкиньте масло і сіль, розтопіть. Коли почне кипіти - всипте борошно і перемішуйте 2-3хв🔸зніміть з вогню, і ложкою вимішуйте далі, щоб в тісті не було жодної грудочки борошна, а все розмішалось до однорідності🔸зачекайте щоб тісто трішки охололо, і перемішуючи - додавайте по одному великому яйці🔸консистенція тіста має бути такою, щоб воно не було ні густим, ні рідким, як на відео🔸розділіть тісто на 2 кільця діаметром 18см, викладіть і розрівняйте. Випікайте при 200С 25хв - дайте охолонути в духовці, не виймаючи його🔸для конфітюру перебийте в пюре чорниці, або інші ягоди. Додайте цукор і крохмаль, і постійно перемішуючи вінчиком проваріть до загустіння🔸 в каструлю влийте молоко, додайте яйце, цукор, ванільний цукор, дрібку солі, всипте борошно та крохмаль, і вимішайте вінчиком в однорідну масу🔸ставимо на вогонь, перемішуючи вінчиком готуємо до загустіння крему - зніміть з вогню і дайте охолонути🔸збивайте м'яке масло, поступово додаючи охолоджений заварний крем - збийте до однорідності.🔸в кільці складаємо - викладаємо одну половинку, на неї половину заварного крему, далі конфітюр, друга частина крему, і злегка притискаємо другим коржем. Лишаємо настоятись в холодильнику на всю ніч і готовоВсім смачноооооого😋
👁 6,990 26-06-01 10:45
😍СМАЧНЮЩИЙ ОМЛЕТ ІЗ ГРИБНИМ СОУСОМ✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться(на дві порції):🔹200-250г грибів🔹80г вершків🔹80г цибулі🔹тортилья 1шт.🔹4 яйця🥚🔹50мл молока🔹сіль, перець, зелень🧂🔹40г твердого сиру🧀🔹Для смаження 2-3г оліїчас приготування: 15 хв📊КБЖВ на 100г: К.154 Б.9 Ж.9 В.8.5🕰Прийом: #сніданок⚖️вага всієї порції - 540г🔸злегка збризніть сковорідку олією, вкиньте нарізану цибулю і смажимо перемішуючи 4хв.🔸 паралельно додайте до яєць молоко, сіль та перець, і збиваємо. Переливаємо на сковорідку Зверху накриваємо тортильєю (попередньо виріжте круг, по розміру сковорідки) Готуємо на невеликому вогні, при закритій кришці. Приблизно 5-7хв - після переверніть і готуйте ще 2-3хв і прибираємо з вогню🔸 до цибулі додайте гриби, і смажимо 5-7хв. Вливаємо гарячі вершки, солим і перчим, і готуємо до загустіння🔸Тепер викладаємо на одну половину омлету трішки сиру, далі грибний соус, ще трішки сиру, і накриваємо другою половиною, та можна додати трішки зелені📌також приєднуйтесь до марафону за посиланням - https://milalexx.wayforpay.shopВсім смачногоооо😘
👁 5,930 26-05-31 06:42
😍ПШОНЯНА КАША - як правильно приготувати смачний сніданок✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹150г сухого пшона🔹450г води🔹150г молока🔹30-40г меду🔹30-40г родзинокчас приготування: 25 хв 📊КБЖВ на 100г : К.108 Б.3.1 Ж.0.6 В. 23.4🕰Прийом: #сніданок #десерт ⚖️вага всієї порції - 500г📌цінна порада - пшоно, входить в топ-3 самих корисних каш(вівсянка, пшоно і гречка) - тому не ігноруйте його, а часом додавайте в раціон.🔸 спершу промийте пшоно не менше 3 разів.🔸 заливаємо пшоно водою в співвідношенні 1 до 3. Ставимо на невеликий вогонь і варимо близько 15-20хв, до випаровування води 🔸 тепер вливаємо молоко і регулярно перемішуючи варимо ще близько 4хв.🔸 знімаємо з вогню, вкидаємо запарені родзинки якщо любите, додаємо мед і кілька рублених горіхів - перемішуємо і смачна каша готова. Я таку обожнюю на сніданок📌також приєднуйтесь до марафону за посиланням - https://milalexx.wayforpay.shopВсім смачнооооооого😘
👁 6,500 26-05-30 06:14
😍 Косичка із вирізки з запеченою картоплею з грибним соусом 🔥✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:📌М’ясо:🔹 Свиняча вирізка – 400 г🔹 Копчений бекон – 100 г🔹Спеції -  Сіль, перець  – ½ ч. л.🔹Паприка, чилі, сухий часник– 1 ч. л.🔹 Соус барбекю – 2 ст. л.🔹 Цибуля – 1 шт.🔹 Лимонний сік – 1 ст. л.🔹 Розмарин або тим’ян – 1 гілочка🔹 Оливкова олія – 1 ст. л.🔥Картопля:🔹 Великі картоплини – 6 шт.🔹 Оливкова олія – 1 ст. л.🔹 Сіль, перець – за смаком🔹Печериці – 350 г🔹 Цибуля – 1 шт.🔹 Вершки – 200мл🔹 Моцарела – 70 гчас приготування: 80хв📊КБЖВ на 100г (тільки м'яса) :К.283 Б.27 Ж.15 В.5🕰Прийом: #обід, #вечеря⚖️вага всієї порції - 460г🔸 Вирізку розрізаємо на три частини, не дорізаючи до кінця.🔸Беремо спеції - сіль, перець, паприку, чилі, сушений часник, вимішуємо і натираємо спеціями з обох боків, залишаємо на 30 хв.🔸На кожну частину м’яса викладаємо бекон, заплітаємо косичку, закріплюємо ниткою.🔸 У фольгу кладемо цибулю, поливаємо лимонним соком, додаємо розмарин, олію. Викладаємо на цибулю, змащуємо соусом барбекю.🔸Миту картоплю збризкуємо олією, солимо, перчимо, загортаємо у фольгу.🔸 Відправляємо в духовку: м’ясо – на 40 хв., картоплю – на 1 год. (180-200°C).🔸Робимо соус - Обсмажуємо цибулю, додаємо гриби і обсмажуємо 7хв. Додаємо вершки, сіль, перець - тушкуємо 2-3хв.🔸 Картоплю надрізаємо, розминаємо виделкою, додаємо сир і викладаємо грибну заправкуВсім смачноооооооооого😘
👁 7,200 26-05-28 11:52
😍РЕЦЕПТ ІДЕАЛЬНОЇ ШАУРМИ, на мою думку😂зібрав у один рецепт усі самі актуальні поради, як зробити найсмачнішу домашню шаурму - повторіть в точності, і Ви будете здивовані😋😍✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться на 2шт:🔹 2 лаваші🔹 400г філе стегна🔹 80г пекінки(або капусти)🥬🔹 100г моркви по-корейськи🥕🔹 60г помідору🍅🔹 40г тертого сиру🧀🔹10г олії🔹сіль, перець, паприка, куркума, мелений коріандр, сушений часникДля соусу🔹 2ст.л майонезу+2ст.л кетчупу+2ст.л сметани+5г сушеного часнику+80г маринованих огірків🥒час приготування: 45хв📊КБЖВ на 100г: К.170 Б.11 Ж.8.7 В.12.9🕰Прийом: #обід, #сніданок⚖️вага всієї порції - 2 шаурми по 450г📌важливо обрати хороший лаваш, не перегнутий та не пересушений - щоб він в процесі скручування, не порвався. я беру - "вірменський", він найкращий🔸найсмачніше м’ясо для шаурми це стегно курки. Додаємо до нього сіль, перець, паприку, мелений коріандр, сушений часник, куркуму. Вливаємо олію та руками перемішуємо. Обсмажуємо на сковорідці по 4-5хв з обох боків і дрібно нарізаємо.🔸найсмачніший із тих що я готував соусів це суміш майонезу, кетчупу, сметани - все беремо в рівній кількості + додаємо трішки сушеного часнику і натертих маринованих огірочків. Вимішали і готово.🔸Серед овочів раджу підготувати:📌помідор(краще без м'якоті, щоб шаурма не потекла)📌моркву по корейськи - я готую додавши до тертої моркви трішки олії і суміш спецій до моркви по-корейськи. Не ідеально, але не менш смачно📌нарізаємо пекінку чи капусту - в жодному разі не беріть салат, айсберг чи синю капусту, бо вони прив’януть📌натріть сир - з сиром смачніше ніж без нього🔸тепер беремо лаваш, змащуємо його соусом, викладаємо на соус м’ясо, пекінку, помідор, моркву, тертий сир, і зверху ще трішки соусу🔸з обох боків підгинаємо краї, скручуємо. І тепер на кілька хвилин на гриль чи суху сковорідку, щоб лаваш підрум’янився, а сир розплавився. І готово - ідеальна домашня шаурма 🌯Всім смачногооо😘
👁 7,820 26-05-27 16:07
😍 ПОЛУНИЧНИЙ ПИРІГ - не прогав сезон полуниць, обов'язково встигни спробувати✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹200г пшеничного борошна🔹100г цукру🔹100г олії🔹100мл молока🔹3 яйця у мене від @yasensvit.ua 🔹10г розпушувача🔹10г ванільного цукру🔹300г полуниціДля солодкої крихти(штрейзель)🔹15г масла🔹цукор - 2ст.л 🔹2ст.л борошначас приготування: 70-80хв📊КБЖВ на 100г:К.283 Б.5 Ж.14 В.33🕰Прийом - обід, сніданок, перекус⚖️вага всієї порції - 1000г🔸всипати 100г цукру, 10г ванільного цукру та розбити 3 яйця📌я беру готову яєчну суміш від Ясенсвіт, це значно зручніше, відкрив, налив і приготував - 100% яйце – 0% клопоту!) - еквівалент одного яйця - 55г🔸збиваємо усю масу міксером до пишної білої піни - це приблизно 5-8хв на максимальних обертах🔸влийте 100мл олії і молока, і на малих обертах міксера змішайте 30сек.🔸перемішайте 200г борошна і 10г розпушувача, просійте у масу і на маленьких обертах міксера, замішайте його у тісто, на протязі 1хв.🔸наріжте кубиками полуницю, закиньте в тісто і перемішайте - перелийте в форму для випічки🔸Щоб було апетитніше, зробіть солодку крихту - змішайте 15г. масла, і по 2 ложки цукру і борошна, щоб вийшла крихта.🔸 викладіть на тісто половинки полуниць, присипте крихтою і поставте в духовку при 180С на 45хв - готовність перевіряйте зубочисткою, вона має бути сухою, якщо проколоти пиріг📌Дайте охолонути і можна подаватиВсім смачнооооооого😋
👁 7,740 26-05-27 07:11
😍 МЛИНЦІ-БРІЗОЛІ, для обіду чи вечері✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹5 яєць🥚🔹5ст.л молока🥛🔹500г курячого фаршу🔹100г цибулі🧅 + 2 зубчики часнику🔹сіль, перець🧂начинка🔹40г тертого сиру🧀 + 70г маринованих огірків🔹40г тертого сиру🧀 + 70г перцючас приготування: 60хв📊КБЖВ на 100г:К.131 Б.15.1 Ж.6.5 В.1.8🕰Прийом - #обід, #перекус, #вечеря⚖️вага всієї порції - 850г🔸беремо 5 яєць, і 5ст.л молока. Додаємо сіль і перець та збиваємо🔸 злегка змастіть поверхню сковорідки олією. Обсмажуємо до золотистості з обох боків, на малому вогні. Робіть їх тонкими. Я смажив на маленькій, сковорідкці - вийшло 6 млинців🔸для начинки подрібніть цибулю і часник, додайте до фаршу, солим, перчим і все вимішуємо. Змащуємо млинці фаршем. Викладаємо нарізаний огірок чи перець та присипаємо сиром, і скручуємо брізолі🔸перекладаємо в форму для випічки. Готуємо при 180С🔥 30хв і готово. Подавайте гарячим🔥📌начинки можуть бути і інші - перець, гриби, шпинат, і інші які можете самі вигадати📌також приєднуйтесь до марафону за посиланням в описі, - https://milalexx.wayforpay.shopВсім смачнооооооого😋
👁 7,790 26-05-26 13:17
😍 ЛАВАШИЦЯ🍕✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться(на велику сковорідку):🔹130г лавашу🔹2 яйця🥚🔹130г молока🥛🔹сіль, перець🧂Начинка:🔹помідор - 50г🍅🔹куряча грудка(у мене копчена) - 70г🔹кукурудза - 35г🌽🔹тертий сир - 35г🧀🔹гострий перець і оливки(по бажанню)час приготування: 15-20 хв📊КБЖУ на 100г:К123 Б.9 Ж.3.9 В.13.1🕰Прийом: #сніданок #обід⚖️вага всієї порції - 650г🔸Скручуємо лаваш в рулет і нарізаємо на смужки, які перекидаємо і рівномірно розстеляємо по дну сковорідки - олії на сковорідку лити не потрібно.🔸збиваємо яйця та молоко, додавши до них сіль і перець. Все заливаємо в сковорідку, і ставимо на малий вогонь🔥🔸 тепер зверху викладаємо начинку - у мене це тонкі шматочки копченої курячої грудки, помідор, консервована кукурудза і тертий сир. Все накриваємо кришкою, і на невеликому вогні готуємо близько 8-10хв🔸якщо бажаєте ідеальну скоринку - поставте в духовку при 200С на 5-7хв, при режимі «гриль». Тоді вийде прям 🔥🔥 але це не обов’язковоі готово до подачі😋📌також приєднуйтесь до марафону за посиланням в описі, - https://milalexx.wayforpay.shopВсім смачнооооого😋
👁 8,020 26-05-25 04:30
😍БОБ ЛЕВЕШ - НЕРЕАЛЬНО СМАЧНА СТРАВА ЗАКАРПАТСЬКОЇ КУХНІна ряду з бограчем, одна з найсмачніших страв що я куштувавНам знадобиться:🔹500г копчених ребер +300г копченої ковбаси(будь-якої)🔹450г білої квасолі🔹2500мл води💧🔹велика морквина(200г)🥕🔹250мл. пюре з помідору чи домашнього кетчупу🔹2 цибулини 220г🧅🔹150г кореня селери🔹зелень петрушки, 5зубчиків часнику, 1шт гострого перцю🔹сіль, перець, копчена паприка 1.5ст.л, лавровий лист, 10шт перцю горошком🔹2ст.л борошнадля галушок:🔹1 яйце, сіль, 70-80г борошначас приготування: 2 години📊КБЖВ на 100г:К.96 Б.4 Ж.5.5 В.6.8🕰Прийом: #обід #перші_страви⚖️вага всієї порції - 3000гможна готувати в казані чи на плиті🔸в каструлю вливаємо воду, вкидаємо ребра, цілу цибулину, сіль, лавровий лист і перець горошком. Варимо 15хв.🔸додаємо нарізану кубиком моркву і корінь селери. Варимо ще 15хв.🔸 цибулину дістаємо, вона більше не знадобиться. Ребра дістаємо, відділяємо м'ясо від кістки і нарізаємо невеликими шматками, та кидаємо назад у каструлю. Додайте помідорне пюре чи домашній кетчуп, і лишіть варитись далі на малому вогні🔸в сковорідку влийте олію, вкиньте нарублену цибулину і смажте 5хв. Вкиньте нарізану копчену ковбасу, і смажте ще 5-6хв.🔸Додайте борошно і паприку, і гарно вимішайте. Влийте 3-4 черпаки води. Додайте нарублену петрушку, давлений часник і одну нарізану гостру перчину. Перемішуючи тушкуйте 5хв, і перекиньте в каструлю.🔸 тепер закиньте консервовану квасолю, 2 банки. Лишіть варитись 15хв🔸 а тим часом зробіть галушки-щипанки. Розбийте яйце, посоліть, і постійно перемішуючи поступово додавайте борошно, поки не замісите м'яке тісто. Від тіста відщіпуйте маленькі шматочки, це і будуть галушки🔸галушки закиньте в каструлю, варіть ще 7хв і готово. Перед подачею вкиньте ще рубленої петрушкиВсім смачного😋
👁 8,210 26-05-24 12:00
😍ДОМАШНІЙ ПЛАВЛЕНИЙ СИР - смаків та поєднань може бути багато, лиш би була фантазія⠀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹 350г кисломолочного сиру 5%🔹 2 яйця🥚🔹 60г вершкового масла 82.5%🔹 сіль - 1ч.л🔹 1/2ч.л соди📌добавки за смаком, у мене так:🔹2-3 зубчики часнику +пучок дрібно рубленого кропучас приготування:20хв + 1година в холодильнику📊КБЖВ на 100г :К.235 Б.15 Ж.16 В.2.5🕰Прийом: #сніданок, #перекус, #вечеря⚖️вага готової порції - 440г.🔻смаки можна робити з зеленню, печеним перцем, беконом, грибами, горіхами і інші🔸 беремо кисломолочний сир, яйця, масло, вершкове масло, сіль і соду(вона обов'язкова для хімічної реакції) і все перебиваємо в однорідну пасту без грудочок🔸перекладаємо в каструлю з товстим дном і ставимо на маленький вогонь🔸постійно перемішуємо лопаткою, допоки маса не стане рідкою як на відео🔸 переливаємо по креманках. У мене вийшло дві порції. Одну порцію я лишив вершковою - а до іншої додав часник і зелень, та вимішав🔸ставимо в холодильник на годину, щоб маса застигла, і подаємо до канапокВсім смачноооооого😘