Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - рецепти від mil_alexx
Додано 14 лип 2024

рецепти від mil_alexx

@mil_alexx_recipes
Кількість підписників: 42 356
Фото: 736
Відео: 2,620
Посилання: 1,590
Опис:
по всім питаннях - https://t.me/mil_alexx 👉станьте спонсором, щоб підтримати розвиток каналу - https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscription Буду дуже вдячний

👥 Кількість підписників

42 356
Середній/День:: +9
Середній/Тиждень:: +290
Середній/Місяць:: +700

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 677
Середній/День:: 7,790
Середній/Тиждень:: 6,521
ERR: 15.76%

📊 Кількість повідомлень на день

3.5
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 3.7
Середнє за день: 3.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 7,160 25-11-07 06:49
😍МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ РЕЦЕПТ ШВИДКОЇ І ПРОСТОЇ СОЛЯНКИ📌каструля на 4.5лчас приготування: 35хв📊КБЖВ на 100г: К.60 Б.3.6 Ж.2.7 В.5🕰Прийом: #обід, #перекус #перші_страви⚖️вага всієї порції - 3000гНам знадобиться:🔹картопля 450г🥔🔹вода 2л. 💧🔹цибуля 120г 🧅🔹морква 100г 🥕🔹солоні огірки 70г🔹краківська ковбаса 450г🔹сіль, перець(горошком) 1-2 листи лаврушки🧂🔹олія для смаження 1ст.л.🔹Сметана 150-200г.🔹томатна паста 3ст.🔹зелень (цибуля, кріп, петрушка)🔹оливки - 30-40г🔸Картоплю ріжемо дрібним кубиком. У каструлю наливаємо 2 літри води, всипаємо картоплю, солимо і ставимо на великий вогонь🔸Одну середню цибулину ріжу дрібним кубиком, вливаю на сковорідку олію, висипаю цибулю, і смажу 3-4хв до м’якості.🔸Далі додаємо моркву, обсмажуємо трохи, потім додаємо краківську ковбасу(нарізану кубиком), теж обсмажуємо.🔸 в кінці додаємо огірки, вливаємо сметану 150-200г та томатну пасту 3ст.л. Добре перемішуємо, тушкуємо 3хв і виключаємо вогонь🔸 Коли закипіла картопля у каструлі, знімаємо шум і зменшуємо вогонь до маленького. У каструлю до картоплі перекидаємо суміш із сковорідки🔸 Додаємо спеції: чорний перець горошком, лавровий лист та зелень – зелену цибулю, кріп, петрушку.🔸Перемішуємо, доведимо до кипіння і варимо 15хв.🔸а в кінці вкидаємо оливки, і для подачі лимон чи лимонний сік. і готовоВсім смачногооо😘
👁 6,820 25-11-05 05:02
😍РЕБРА БАРБІКЮ (barbecue)🥩✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться :🔹 свинячі ребра 1-1.2 кг🔹 100-150г міцної гірчиці, у мене від Торчин🔹 сіль, перецьДля соусу🔹 120г рідкого меду🔹 120г соусу Барбікючас приготування: 6-7 годин📊КБЖВ на 100г :К.254 Б.19 Ж.17 В. 2.5🕰Прийом: #обід, #вечеря, #перекус⚖️вага всієї порції - 1200г🔸ребра вимийте, очистіть від плівки. Викладіть лист фольги, зверху лист пергаменту, на який викладіть ребра🔸змастіть добрячим шаром міцної гірчиці з обох боків, присипте сіллю, перцем. Лишіть маринуватись мінімум на 3-4години в холодильнику.🔸дістаньте з холодильника і відправте в духовку, при 160С на 2.5-3 години.🔸для соусу змішайте розтоплений мед і соус Барбікю. 🔸дістаємо ребра, розмотайте з фольги. Змастіть добрячим шаром соусу, і запікайте при 210С в режимі "гриль" 15хв. Дістаньте, переверніть, змастіть іншу сторону соусом і готуйте ще 15хв. 📌Спершу запечіть зі сторони кісток, а після зі сторони м'яса, так соус краще просочиться 📌а ще більше корисних рецептів можна отримати оформивши щотижневі раціони - https://secure.wayforpay.com/sub/mil_alexxВсім смачнооооооого😘
👁 6,980 25-11-04 11:02
😍БІФ СТРОГАНОВ - дуже смачне м'ясо яке прямо тане в роті✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹700г яловичої вирізки чи іншої не жирної частини🔹20г олії чи вершкового масла🔹200г сметани(15%)🔹150г цибулі🧅🔹400г печериць🔹сіль, перець, 2-3ч.л гірчиці в зернах,🧂🔹3-4 зубчики часнику🔹400мл води🔹3 ст.л борошначас приготування: 60хв 📊КБЖВ на 100г :К.122 Б.12.3 Ж.5.5 В.6.5🕰Прийом: #обід #перекус #вечеря ⚖️вага всієї порції - 1050г📌м'ясо має бути без прожилок. 🔸наріжте м'ясо тонкими продовгуватими шматочками. Нарізати його потрібно тільки проти волокон. 🔸 розігрійте сковорідку, влийте олію, та закиньте м'ясо і смажимо на великому вогні 5-8хв, старайтесь якомога рідше перемішувати. Далі зменшіть вогонь, доливайте воду, і кожних 15хв пробуйте, чи м'яке м'ясо - якщо жорстке, вливайте ще води і тушкуйте ще 10-15хв і так поки не буде готово🔸на олії, а краще на маслі. обсмажте цибулю нарізану напівкільцями - смажимо перемішуючи 4хв. Далі додаємо гриби, і перемішуючи смажимо ще 12хв🔸всипте борошно, і перемішуючи смажте 1-2хв. Далі влийте воду, вкиньте зернисту гірчицю, закиньте м'ясо, влийте сметану, посоліть, поперчіть, додайте рублений часник і перемішуючи готуйте ще 12-15хв до легкого загустіння соусу📌подавайте з картоплею Всім смачногооо😘
👁 6,770 25-11-03 06:52
😍 НАЙСМАЧНІША СТРАВА З КАПУСТИ - СЕГЕДИНСЬКИЙ ГУЛЯШ🔥готується довго, але смак, просто нереальнийНам знадобиться:🔹1200г свіжої капусти(або квашеної)🥬🔹300г свинячих ребер🔹800г м'яса, у мене це свинячий биток🥩🔹500г цибулі🧅🔹300г моркви🥕🔹150г сметани(у мене 15%)🔹сіль, перець, 1ст.л паприки, 2 лаврові листи, 4-5 зубчиків часнику🧂🔹1 гострий перець(це за смак, не обов'язково)час приготування: 2 години📊КБЖВ на 100г:К.141 Б.13 Ж.9 В.3🕰Прийом - #обід, #вечеря⚖️вага всієї порції - 1900г🔸вливаємо в велику каструлю олію, вкидаємо цибулю, і на середньому вогні обсмажуємо 6хв. Ще краще смажити на смальці або шкварках🔸Додаємо м'ясо і ребра і обсмажуємо 5-6хв. Тепер всипаємо сіль, перець, столові ложку паприки, 4-5 зубчиків цілого часнику. Хто любить - додайте ще одну нарізану гостру перчину для пікантності. Вимішали і смажимо 10хв на середньому вогні.🔸 влийте води, щоб покрила м'ясо, і перемішуючи, на середньому вогні потрібно готувати не менше 1 години.🔸 вкидаємо капусту, і перемішуємо. Як капуста зменшиться в об'ємі додайте ще солі, та лаврові листи. Перемішайте і готуйте 10хв🔹 Додаємо моркву, і перемішуючи готуємо 15хв.🔹 вливаємо сметану, гарно вимішали, і на невеликому вогні готуємо ще 10хв. і готовоВсім смачного😋
👁 6,880 25-10-31 06:12
😍 ЛЕГЕНДАРНИЙ ТОРТ "ШВАРЦВАЛЬД" - АБО "ЧОРНИЙ ЛІС"Нам знадобиться:для основи🔹160г борошна🔹5 яєць🔹100мл молока🔹70г олії🔹200г цукру🔹30г какао 🔹10г розпушувача 🔹дрібка солідля крему🔹600г маскарпоне🔹100г жирних вершків(33%)🔹160г цукрової пудри🔹350г вишень +50г цукру🔹шоколад для прикраси(50г)📌діаметр форми 16смчас приготування: 3год. + ніч в холодильнику📊КБЖВ на 100г :К.302 Б.4.4 Ж.18.4 В. 30🕰Прийом: #перекус, #сніданок, #обід⚖️вага всієї порції - 2100г🔸розбийте яйця, додайте цукор і дрібку солі, та збивайте міксером до пишної білої піни, приблизно 5-6хв.🔸додаємо молоко і олію, і на малих оборотах збивайте 30сек. Просіюйте розпушувач, борошно і какао. Збиваємо на малих оборотах до однорідності - довго не збивайте, інакше бісквіт не підніметься.🔸перелийте в кільце, у мене діаметр 18см. і відправляємо в духовку при 180С на 50хв. Готовність перевіряйте шпажкою, вона має бути сухою якщо проколоти по центру. Коли буде готово - дістаньте, дайте охолонути, і тоді виймайте з форми.🔸Зріжте з коржа верхівку, і наріжте бісквіт на три рівні частини, вони мають бути соковиті та м'які🔸до вишень додайте цукор, і проваріть до кипіння. Процідіть через сито, сік лишаємо для просочування🔸для крему беремо вершковий сир, вершки і цукрову пудру і збиваємо міксером.🔸беремо шар бісквіту, просочіть соком. Перемастіть кремом, збоків викладаємо бортик із крему, а по центру викладіть вишні, як на відео. І так складіть 2 шари. верхній бісквіт тех просочіть соком. Також змастіть кремом збоків і зверху 🔸шматочки бісквіту що відклали - перебийте в крихту і присипте збоків. Зверху краще присипати шоколадом і дайте настоятись в холодильнику кілька годинВсім смачногоооооооо😘
👁 6,960 25-10-28 06:49
😍БОБ ЛЕВЕШ - НЕРЕАЛЬНО СМАЧНА СТРАВА ЗАКАРПАТСЬКОЇ КУХНІна ряду з бограчем, одна з найсмачніших страв що я куштувавНам знадобиться:🔹500г копчених ребер +300г копченої ковбаси(будь-якої)🔹450г білої квасолі🔹2500мл води💧🔹велика морквина(200г)🥕🔹250мл. пюре з помідору чи домашнього кетчупу🔹2 цибулини 220г🧅🔹150г кореня селери🔹зелень петрушки, 5зубчиків часнику, 1шт гострого перцю🔹сіль, перець, копчена паприка 1.5ст.л, лавровий лист, 10шт перцю горошком🔹2ст.л борошнадля галушок:🔹1 яйце, сіль, 70-80г борошначас приготування: 2 години📊КБЖВ на 100г:К.96 Б.4 Ж.5.5 В.6.8🕰Прийом: #обід #перші_страви⚖️вага всієї порції - 3000гможна готувати в казані чи на плиті🔸в каструлю вливаємо воду, вкидаємо ребра, цілу цибулину, сіль, лавровий лист і перець горошком. Варимо 15хв.🔸додаємо нарізану кубиком моркву і корінь селери. Варимо ще 15хв.🔸 цибулину дістаємо, вона більше не знадобиться. Ребра дістаємо, відділяємо м'ясо від кістки і нарізаємо невеликими шматками, та кидаємо назад у каструлю. Додайте помідорне пюре чи домашній кетчуп, і лишіть варитись далі на малому вогні🔸в сковорідку влийте олію, вкиньте нарублену цибулину і смажте 5хв. Вкиньте нарізану копчену ковбасу, і смажте ще 5-6хв.🔸Додайте борошно і паприку, і гарно вимішайте. Влийте 3-4 черпаки води. Додайте нарублену петрушку, давлений часник і одну нарізану гостру перчину. Перемішуючи тушкуйте 5хв, і перекиньте в каструлю.🔸 тепер закиньте консервовану квасолю, 2 банки. Лишіть варитись 15хв🔸 а тим часом зробіть галушки-щипанки. Розбийте яйце, посоліть, і постійно перемішуючи поступово додавайте борошно, поки не замісите м'яке тісто. Від тіста відщіпуйте маленькі шматочки, це і будуть галушки🔸галушки закиньте в каструлю, варіть ще 7хв і готово. Перед подачею вкиньте ще рубленої петрушкиВсім смачного😋
👁 6,980 25-10-25 17:03
😍 КОРОЛІВСЬКИЙ ЛЬВІВСЬКИЙ СИРНИК ✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться🔹сир кисломолочний 5% 550 г🔹60г вершкового масла🧈🔹30г манки(сухої)🔹3 яйця 🥚🔹90 г цукру + 10г ванільного цукру🔹цедра лимону або апельсину🔹родзинки 70 г🔹мак 70 гДля глазурі🔹150г молочного шоколаду🍫🔹1.5ст.л оліїчас приготування: 2 год.📊КБЖВ на 100г:К.260 Б.13.3 Ж.15.7 В.16.3🕰Прийом: #сніданок, #обід⚖️вага всієї порції - 1100г🔸залийте окропом родзинки на 5хв. Всипте мак в каструлю, залийте окром, і поставте проваритись на 15-20хв🔸беремо жирний сир. Розбиваємо 3 яйця, і перебиваємо блендером в однорідну масу🔸додайте до сирної маси манку, цукор і ванільний цукор, розтоплене масло, цедру. Вимішуємо.🔸з маку через сито злийте усю рідину, та вкиньте сюди 4 ст.л сирної маси. Все вимішайте.🔸До сиру що лишився вкиньте родзинки(з яких злили воду), і теж вимішайте.🔸Змастіть стінки і дно форми для випікання маслом. У мене розмір форми 10х25см. Вилийте спершу сирну масу і розрівняйте. Після макову масу і теж розрівняйте.🔸випікаємо при 180С 60хвДайте повністю охолонути, і лише тоді виймайте з форми. Маковий шар перекладіть до низу.🔸візьміть молочний шоколад, долийте олію, і перемішуючи, розтопіть на водяній бані. Полийте шоколадом зі всіх сторін і відправте в холодильник застигати. Коли глазур застигне - тоді і готовоВсім смачногооо😘
👁 6,750 25-10-24 17:01
😍 МЕГА ПОПУЛЯРНА ПАСТА З ЧЕРВОНОЮ РИБОЮ - яка набирає мільйони переглядів, та тисячі позитивних відгуків✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹шматок червоної риби(400г)🔹15 помідорок чері🔹200г сиру фета🔹300г(сухих) макарон від @lapasta_ua🔹2ст.л оливкової олії🔹1 цибулина🔹4-6 зубчиків часнику🔹сіль, перець, італійські трави🧂час приготування: 35хв🔥📊КБЖВ на 100г: К.175 Б.9.5 Ж.8 В.16🕰Прийом: #обід ⚖️вага всієї порції - 1600г📌 Макарони @lapasta_ua із твердих сортів — а тому підходять і для тих хто слідкує за своєю фігурою, так як відмінно насичують на тривалий час, і утримають нас від переїданнь🔸в форму для випічки закиньте сир фета, шматок червоної риби, помідори, цибулю і часник. Поливаємо олією, додаємо перець, сіль і італійські трави🔸випікаємо при 180С 25хв. 🔸А паралельно відварюємо у підсоленій воді макарони - у мене як завжди, це Ля паста🔸 дістаємо форму, перебиваємо в блендері усі овочі, а рибу гарно мнемо виделкою. Додаємо до макаронів соус і рибу, вимішуємо і подаємо Всім смачногоооо😜
👁 6,400 25-10-23 17:41
😍УЛЮБЛЕНА ПАСТА ІТАЛІЙСЬКОЇ МАФІЇ - ЗІТІДавайте побільше сиру🧀🧀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹400г макарон(сухих)🔹750г телячого фаршу 🔹100г сиру моцарела🔹150г вершкового сиру🔹15г олії для смаження🔹200г цибулі🧅🔹350г томатного пюре - у мене “Маленький кухар” @malenkyi_kukhar🔹200мл води 🔹40г пармезану🔹сіль, перець, паприка, італійські трави, 2-3 зубчики часнику🧂час приготування: 50хв📊КБЖВ на 100г: К.162 Б.11.6 Ж.6.5 В.14.5🕰Прийом: обід⚖️вага всієї порції - 2200г🔸 На олії обсмажте нарізану цибулю і часник, 3хв. Додайте фарш і смажимо перемішуючи 7-8хв. 🔸А тепер головний момент - соус до м'яса. І, звичайно, готуємо його саме з томатного пюре “Маленький кухар”. @malenkyi_kukhar - це ніби подих сонячної Італії, але з душею України. Адже створений він із стиглих томатів з Одещини - 100% натуральних, без консервантів, барвників, крохмалю та солі. Лише користь і найсвіжіший смак стиглих томатів 🍅🔸Додаємо пюре у каструлю, трохи спецій - сіль, перець, паприка, італійські трави, вливаємо воду і одразу відчувається аромат справжньої італійської кухні вдома. Перемішуючи готуємо кілька хвилин🔸Вимішали і гарно протушковуємо, 10хв.🔸В підсоленій воді відваріть макарони майже до готовності, приблизно 8хв та злийте воду🔸Вимішуємо готові макарони і фарш🔸В форму для запікання викладаємо половину макарон з м'ясом. Далі шар моцарели і вершкового сиру. Зверху ще шар із макарон і трішки пармезану. 🔸Накриваємо фольгою та відправляємо в розігріту до 170С духовку на 30хв. Подавайте гарячим, тоді найсмачнішеВсім смачногоооооо😘#томатнепюре #маленькийкухар #рецепт #італійськастрава #італійськийрецепт #італійськакухня #рецептиукраїнською
👁 7,380 25-10-21 17:25
😍КЛАСИЧНИЙ РЕЦЕПТ ТОРТУ НАПОЛЕОН🔥✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:Для тістаТісто:🔹315 г борошна🔹180 г масла 82.5%🔹45 г яйця - у мене від @yasensvit.ua 🔹110 г холодної води🔹5 г оцту🔹Дрібка соліЗаварний крем:🔹750мл молока(0.5%)🥛🔹30г кукурудзяного крохмалю +30г борошна🔹75г цукру 🔹2 яйця @yasensvit.ua 🔹20г ванільного цукру🔹120г маслачас приготування: 3-4 години📊КБЖВ на 100г : К.322 Б.6 Ж.22 В.27🕰Прийом: десерт⚖️вага всієї порції - 1550г🔸Масло злегка підморозити.🔸Борошно просіяти, натерти охолоджене масло на грубій тертці. Розтерти швидко у крихту руками!🔸 крижану воду змішати з яйцем (яйце відміряти точну грамовку)📌я беру готову яєчну суміш від Ясенсвіт, це значно зручніше, відкрив, налив і приготував - 100% яйце – 0% клопоту!)🔸до води з яйцем додати оцет і сіль, перемішати до однорідності, влити в крихту і з’єднати все в тісто дуже швидко! 🔸Тісто поділити на 10 частин, накрити плівкою і поставити на 30 хв у морозилку🔸Духовку розігріти до 200 °C (режим верх+низ)🔸Кожну частинку розкачати дуже тонко припорошувати добряче борошном на пергаменті, розміром більше 18 см у діаметрі. Щоб простіше було, я відразу вирізаю коло кільцем. Якщо не хочете щоб тісто здувалось - проколіть виделкою і випікати 5-7 хвилин до золотистого кольору (у моїй духовці виходило рівно по 7 хв, але треба контролювати!) Коржі окремо, краї окремо🔸для заварного крему влийте в каструлю молоко, яйця, цукор і ванільний цукор, додайте крохмаль і борошно, і постійно помішуйте, допоки крем не почне густіти - проваріть ще 1-2хв, і знімаємо з вогню. Додайте масло, і вимішайте до однорідності. накрийте плівкою в контакт і дайте охолонути🔸 змащуємо кожен шар 2 ложками крему. Трішки крему лишіть щоб змастити бортики🔸краї перемеліть в блендері в крихту, якою і присипте наш наполеон зверху і збоків, та лишіть просочитись на кілька годин і готовоВсім смачнооооооого😘