😍 НЕЙМОВІРНО СМАЧНИЙ ТА НІЖНИЙ - ТОРТ "ЕСКІМО". ДУМАЮ, КОЖЕН ХОЧА Б РАЗ В ЖИТТІ ЙОГО ЇВ - а якщо ні, то варто зберегти, і приготувати на свята✅Нам знадобиться:для бісквіту🔹160г борошна🔹5 яєць🔹100мл молока🔹70г олії🔹200г цукру🔹30г какао 🔹10г розпушувача 🔹дрібка солідля крему🔹250мл молока🔹1 яйце🔹30г крохмалю🔹20г ванільного цукру🔹180г масла🔹180 згущеного молока🔹Просочення - 50мл молокаДля декору🔹шоколад 100г +10г олії🔹рублені горіхи📌діаметр форми 18см⏳час приготування: 6год. 📊КБЖВ на 100г :К.302 Б.4.7 Ж.18.4 В. 30🕰Прийом: #перекус, #сніданок, #обід⚖️вага всієї порції - 2400г🔸розбийте яйця, додайте цукор і дрібку солі, та збивайте міксером до пишної білої піни, приблизно 5-8хв.🔸додаємо молоко і олію, і на малих оборотах збивайте 30сек. Просіюйте розпушувач, борошно і какао. Збиваємо на малих оборотах до однорідності - довго не збивайте, інакше бісквіт не підніметься.🔸перелийте в кільце, у мене діаметр 18см. і відправляємо в духовку при 180С на 50хв. Готовність перевіряйте шпажкою, вона має бути сухою якщо проколоти по центру. Коли буде готово - дістаньте, дайте охолонути, і тоді виймайте з форми.Бісквіт наріжте на 2 рівні шматки товщиною по 2.5-3см🔸паралельно зробіть заварний крем - змішайте яйце і крохмаль вінчиком. Долийте молоко і вимішайте. Поставте на малий вогонь варитись і перемішуйте до загустіння. Коли загустіє - зніміть з вогню.🔸перекладіть в тарілку, накрийте плівкою і дайте охолонути🔸в тарілку вкиньте м'яке масло, згущене молоко і ванільний цукор і збиваємо міксером 2хв. Додайте холодний заварний крем і збийте на великих оборотах до однорідного крему 🔸бісквіт просочіть молоком. Вкладіть у кільце, і перемастіть усім кремом, який втрамбуйте. Накрийте другим бісквітом, який теж просочіть. Лишіть торт настоятись🔸Беремо шоколад, додаємо олію, і імпульсами розтоплюємо у мікрохвильовці - та покриваємо зверху, я ще роблю акуратні патьоки збоків, і декор у вигляді тонких смужок на торті. А по краях присипаю рубленими горіхамиВсім смачногоооооооо😘
😍ПОЛІСЬКИЙ ДЕРУН - такий варіант знають не всі, а тому ця страва, може стати неймовірно приємним сюрпризом, для тих хто спробує вперше⏳час приготування: 60 хв 📊КБЖВ на 100г :К162 Б.5.8 Ж.9.6 В.14🕰Прийом: #сніданок #обід ⚖️вага всієї порції - 1200г✅Нам знадобиться:для дерунів🔹700г картоплі🔹100г цибулі🔹2ст.л борошна🔹2 яйця🔹сіль, перець🔹50г олії для смаженнядля начинки:🔹100г цибулі🔹150г вершків🔹400г грибів(у мене шампіньйони)🔹сіль, перець🔹120г твердого сиру🔹15г олії для смаження🔸спершу приготуйте начинку. На олії обсмажте пару хвилин гриби, і приберіть зі сковорідки.🔸на олії обсмажуємо цибулю, 5-6хв. Додаємо гриби, солим, перчим, вливаємо вершки, і перемішуючи смажте 10хв на малому вогні🔸натріть на найтоншій тертці картоплю. Щоб картопля не чорніла, чередуйте натирання картоплі з цибулею - я натирав на кухонному комбайні. Рідину з картоплі видавіть руками🔸 додайте яйця, борошно, сіль та перець, і вимішайте. 🔸 влийте олію, та викладіть ложкою дерун, один великий, на всю поверхню дна. Смажимо на середньому вогні, до золотистості, і тоді перевертаємо.🔸готовий дерун викладаємо на деко, викладаємо шар начинки з грибів, присипаємо тертим сиром, і так викладаємо кілька шарів🔸Готуємо в духовці ще 5-8хв, до моменту поки не розплавиться сир, дістаємо і готово до подачіВсім смачного😘
😍РІЗДВ'ЯНИЙ КАЛАЧ - такі здавна готували в Україні на свята. Давайте згадувати традиції🔥✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі ➕ і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться:для опари🔹120г теплого молока🥛🔹20г живих дріжджів Духмяна Хата @duhmyana.hata - активні та дуже гарно піднімають будь-яке тісто🔹120г цукрудля тіста🔹350г борошна🔹80г масла(кімнатної температури)🔹1 яйценачинка🔹30г сухого маку🔹50г розтопленого масла⏳час приготування: 3-4 години📊КБЖВ на 100г :К.350 Б.7.5 Ж.14.5 В. 49🕰Прийом: #обід, #перекус #десерт ⚖️вага всієї порції - 900г🔸влийте в тарілку тепле молоко, додайте цукор і живі дріжджі (я завжди беру від Духмяна Хата) Гарно вимішайте і в тепле місце на 15хв. Це і буде наша опара 🔸в велику посудину вкидаємо масло кімнатної температури і розмішуємо. Додаємо яйце, і знову розмішуємо🔸Поступово додавайте просіяне борошно, в кілька прийомів і вимішуйте. Коли все борошно додали, далі потрібно місити руками 5-7хв🔸тісто накрийте, і поставте в тепле місце на 2 години, воно має гарно піднятись🔸тісто викладаємо на робочу поверхню, і розкачуємо максимально тонко, в широкий прямокутник, як на відео🔸змастіть розтопленим маслом поверхню і присипте сухим маком, і скрутіть у рулет🔸 рулет розріжте по середині, не доходячи до кінця. А тоді, як на відео, заплітаємо калач🔸накрийте плівкою і на 40хв в тепле місце, щоб він піднявся.🔸випікаємо при 180С 30-35хв. але якщо духовка гарно випікає, то може знадобитись і трішки менше часу🔸 дістаємо, даємо охолонути і можна присипати цукровою пудрою. Всім смачногоооо😜
😍 РІЗДВ'ЯНІ ЛЬВІВСЬКІ ПАМПУХИще одна традиційно-українська страва😉✅Нам знадобиться для опари🔹250г теплого молока🥛🔹33г живих дріжджів🔹50г цукру +дрібка солі🔹70г борошна Хуторокдля тіста🔹опара🔹330г борошна🔹10г ванільного цукру🔹1ст.л олії🔹1 яйце🔹1-2г куркуми(для кольору)для начинки🔹мариновані вишні або макову начинку+🔹1л. олії, і цукрова пудра для подачі⏳час приготування: 3 години📊КБЖВ на 100г: К.275 Б.7.2 Ж.10.9 В.44.5🕰Прийом: #сніданок #десерт #перекус ⚖️вага всієї порції - 1000г🔸спершу робимо опару. Вливаємо тепле молоко, додаємо цукор, дрібку солі і живі дріжджі. Гарно розмішуємо. Всипаємо просіяне борошно, розмішуємо. Накрийте рушником і поставте в тепле місце на 30хв🔸тепер готуємо тісто. В опару розбийте одне яйце, всипте ванільний цукор, влийте олію, додайте куркуму(вона дасть насиченого кольору). Додайте просіяне борошно і замішайте руками однорідне тісто - воно має бути досить липкуватим, це нормально.🔸накрийте рушником і лишіть в теплому місці на 60хв. - тісто має збілишитись в об'ємі в 2.5-3 рази🔸поверхню і скалку гарно припиліть борошном, і розкачайте тісто товщиною в 1см. Візьміть склянку(її краї теж припиліть борошном) і зробіть вм'ятини в тісті, як на відео. Робимо так лише з половиною тіста🔸в середину вм'ятин вкладіть начинку - це може бути вишня, макова начинка, карамель, халва🔸накриваємо начинку другою половиною тіста. І склянкою витискаємо наші пампухи, як на відео. Лишіть їх на 15-20хв піднятись.🔸 в каструлю влийте олію, і добряче розігрійте. Тримайте вогонь нижче середнього. 🔸Закидаємо пампухи в олію, і готуємо до рум'яності з обох сторін. Не робіть надто великі пампухи - інакше можуть лишитись сирими в середині🔸пампухи діставши викладіть на серветку, щоб прибрати зайву олію. Присипте пудрою і подавайтеВсім смачного😋✅
😍 СМАЧНЮЩІ МАКОВІ ПИРІЖКИ, ДО СВЯТА МАКОВІЯдуже пухкі, смачні і з великою кількістю начинки✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться 🔹200г теплого молока🥛🔹25г живих дріжджів "Духмяна Хата" @duhmyana.hata 🔹130г цукру🔹600г борошна(може знадобитись більше, до 650г)🔹10г ванільного цукру🔹100г вершкового масла🔹2 яйця для начинки🔹600г макової начинкидля змащування🔹1 яйце⏳час приготування: 3 години 📊КБЖВ на 100г: К.370 Б.10.5 Ж.13.7 В.51.2🕰Прийом: #сніданок #десерт #перекус⚖️вага всієї порції - 1600г🔸спершу робимо опару. Беремо тепле молоко, і додаємо ложку цукру від загальної кількості, та живі дріжджі. Я рекомендую "Духмяна Хата", вони осмотолерантні, тобто легкі на підйом, і гарно працюють з будь-якою, навіть важкою випічкою - в цьому рецепті багато маку, але і з ним справиться. А ще Духмяна Хата підтримує збереження українських традицій, які передаються з покоління в покоління.🔸додаємо 6ст.л борошна від загальної кількості і розмішуємо вінчиком . Накрийте рушником і поставте в тепле місце на 20хв🔸тепер готуємо тісто. Розбийте яйця, додайте цукор, ванільний цукор, розтоплене масло і розмішали . Влили опару і розмішали вінчиком до однорідності - опара має гарно підійнятись, це обов'язково!🔸додайте третину просіяного борошна і замішуйте тісто ложкою. Досипте все інше борошно, і руками або в тістомісі замішуйте не менше 5-7хв. 🔸Тісто має бути м'яке і не липнути - якщо липне, додавайте ще трішки борошна, 30-50г. Коли замісили, змастіть тарілку олією, вкиньте тісто, накрийте рушником і лишіть в теплому місці на 60хв. Дістаньте, гарно обімніть руками, і ще на 30хв в тепле місце.🔸Дістаньте тісто, і розділіть на дві рівні часники. Розкачайте тісто в прямокутник.Викладіть 300г макової начинки - більше не давайте, інакше може начинка попливти - розмастіть по тісту начинку, лишивши 2-3см з нижнього краю, щоб ним було зручно защіпити тісто🔸наріжте кожен рулет на 5-6 шматків, викладіть на пергамент, накрийте рушником, і лишіть на 30хв, при кімнатній температурі. Після змастіть верхівки збитим яйцем🔸Відправляємо в духовку на 20-25хв при 180С🔥 і готово📌щоб пиріжки були пухкішими - накрийте їх рушником, після того як витягли із духовки, і лишіть так на 1-2 годиниВсім смачногоооооо😘
😍РЕЦЕПТИ ІДЕАЛЬНИХ ХРУСТКИХ ЧЕБУРЕКІВ - все готується дуже швидко, а тісто дуже легке в роботі, у Вас точно вийде з першого разу. ✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі ➕ і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться:🔹1ч.л солі🔹600г борошна як завжди @nepidvede🔹50г олії🔹300мл киплячої води(окропу)фарш:🔹250г курячого фаршу🔹250г свинячого фаршу🔹1цибулина🔹сіль, суміш перців та суміш спецій до м'яса від @nepidvede📌 +100-150г олії для смаження⏳час приготування: 40 хв📊КБЖВ на 100г:К.238 Б.9.8 Ж.9.1 В.32🕰Прийом: #обід⚖️вага всієї порції - 1600г🔸влийте окріп, додайте до нього сіль і олію і розмішайте вінчиком.🔸беремо борошно і просіюємо. У мене як завжди борошно від Хуторок - бо знаю, що він не підведе. На протязі років, усі мої страви готуються тільки з ним. Вливаємо окріп, і замішуємо лопаткою🔸далі, продовжуємо замішувати руками🔸через 1-2хв дістаємо тісто на стіл і замішуємо 3-4хв до м'якого та еластичного тіста. Дайте відпочити тісту 5-10хв і можна готувати далі🔸В ідеалі беруть фарш із баранини, але мені подобається суміш курячого та свинячого фаршу, додаємо цибулю(її краще не нарізати а подрібнити в пюре - блендером чи на тертці), сіль, суміш перців та суміш до м'яса, я теж брав від Хуторка🔸все гарно вимішуємо - фарш має бути не надто густої консистенції - якщо густий, долийте 30-50г холодної води і розмішайте🔸тісто розкачайте і розділіть на 10-15шматків🔸беремо шматок тіста і дуже тонко розкачуємо. Беремо кришку чи тарілку, і вирізаємо рівний круг🔸на одну половину викладаємо фарш, намащуючи його тонким шаром, щоб він точно просмажився. Накриваємо другою половиною, спершу защіпуємо пальцями, а тоді по краю притискаємо виделкою🔸смажимо на великій кількості олії, щоб чебуреки в ній плавали.Вогонь має бути менше середнього, щоб вони не згоріли, а просмажились. Готуємо до золотистості з обох боків - а після викладіть на серветку щоб прибрати зайвий жир. І готовоВсім смачноооооого😘
😍 НАЙНІЖНІШИЙ ЧІЗКЕЙК - "СПАЛЕНИЙ ЧІЗКЕЙК" САН-СЕБАСТЬЯН/БАСЬКИЙ ЧІЗКЕЙК✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі ➕ і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться:🔹500г вершкового сиру - маскарпоне/філадельфія🔹330г вершків 33%🔹110г цукру +10г ванільного цукру🔹4 яйця🔹25г крохмалю🔹дрібка солі🔹ст.л лимонного соку⏳час приготування: 40хв📊КБЖВ на 100г:К.349 Б.6.3 Ж.28 В.16🕰Прийом: десерт⚖️вага всієї порції -1100г🔸беремо вершковий сир, наприклад маскарпоне чи філадельфію, додаємо цукор, 4 яйця, і ванільний цукор, та вимішуємо до однорідної маси без грудочок вінчиком - чим однорідніше маса, тим ніжніший чізкейк🔸додайте дрібку солі, крохмаль, жирні вершки, столову ложку лимонного соку і перемішайте🔸форму застеліть пергаментом, у мене діаметр 22см, залийте всю масу і розрівняйте🔸Випікаємо при 240С в духовці, при режимі верх-низ, 25-30хв, зверху чізкейк має підгоріти🔸коли дістанете - він ще буде дуже нестабільним. Тому спершу даємо охолонути, а тоді на ніч лишіть в холодильнику повністю застигнутиВсім смачногооо😘
😍РАМЕН З КУРКОЮ - моя перша спроба, і досить вдалаХто любить рамен, раджу спробувати самостійно приготувати, це досить смачно✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі ➕ і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться на дві порції:🔹 300г копченого курячого стегна🔹 2 порції пшеничної локшини(порція по 80г)🔹 100г моркви🥕(ліпше по-корейськи)🔹 100г кукурудзи🔹 2 варені яйця🔹 2 упаковки концентрату бульйону для рамену + окріп🔹кунжут, пластівці чилі і зелена цибулю для подачі⏳час приготування: 30хв📊КБЖВ на 100г:К.108 Б.6 Ж.5 В.9.4🕰Прийом - обід⚖️вага всієї порції - 1200г🔸 в окріп закидаємо локшину і варимо за інструкцією, зазвичай це 6-8хв, після промиваємо холодною водою і перекладаємо в глибокі тарілки🔸беремо концентрат бульйону для рамену, я знайшов в супермаркеті в відділі продуктів для суші від Катана. Цей концентрат потрібно розвести 1 пачку на 300мл окропу, і дати трішки настоятись - однієї упаковки вистачить на одну порцію рамену🔸в тарілку викладаємо - локшину, нарізану копчену курятину(смачніше брати стегно), кукурудзу, моркву(краще по-корейськи), розрізане навпіл варене яйце(його потрібно зварити зі злегка рідким жовтком) і заливаємо бульйоном🔸мені смачніше коли бульйон уже не гарячий, а кімнатної температури🔸для прикраси присипаємо зеленою цибулею, кунжутом, пластівцями чилі і подаємоВсім смачногооо😘
😍 ПИРІЖКИ З КАРТОПЛЕЮ ТА ГРИБАМИ - СЕКРЕТ У ТІСТІ, яке вийде повітряним та хрустким✅Нам знадобиться:🔹1 яйце🔹7г сухих або 21г живих дріжджів🔹550г борошна🔹1ч.л солі🔹1ст.л цукру🔹2ч.л яблучного оцту🔹300мл теплого молока🔹40г вершкового маслаДля начинки:🔹500г картопляного пюре з молоком🔹120г смажених грибів з цибулею🔹40г олії для смаження⏳час приготування: 3 години📊КБЖВ на 100г:К.193 Б.5.3 Ж.5.5 В.32.4 🕰Прийом: #сніданок, #перекус,#обід⚖️вага всієї порції -1650г🔸до теплого молока додаємо цукор, дріжджі і сіль, та все розмішуємо. далі розбиваємо яйце, просіюємо борошно і замішуємо тісто. В процесі замішування додайте масло і секретний інгредієнт - яблучний оцет, який зробить тісто більш пористим.🔸накрийте тісто і лишіть на 2 години настоюватись.🔸Для начинки я взяв відварену в підсоленій воді картоплю, додав молоко і смажені гриби з цибулею🔸дістаємо тісто, ділимо на 12-16 рівних частин. Розкачуємо кожен шматок тіста, викладаємо начинку і формуємо пиріжки.🔸обсмажуємо на малому вогні, на великій кількості олії. В кінці просушіть від зайвого жиру на серветках і готовоВсім смачногооо😘З любов'ю, @mil_alexx_recipes 😘
😍ТОРФ'ЯНИЙ ПИРІГ З ВИШНЕЮ⠀📌діаметр форми 23см⏳час приготування: 90-100хв📊КБЖВ на 100г:К.229 Б.7.9 Ж.11 В.24.5🕰Прийом - #сніданок, #обід, #десерт ⚖️вага всієї порції - 1950г#торт #НЕпп✅Нам знадобиться:Для тіста🔹400 г борошна🔹4 ст.л какао🔹100 г цукру🔹Дрібка солі🧂🔹200 г холодного вершкового масла🧈для начинки🔹500 г кисломолочного сиру(у мене нежирний)🔹4 яйця🥚🔹150 г цукру(я брав замінник еритрит)🔹100 г сметани(15%)🔹2 ст.л крохмалю (у мене кукурудзяний)🔹Ванільний цукор 10г🔹400 г вишень без кісточки + 1 ст.л крохмалю 🍒🔸в тарілку вкидаємо борошно, холодне масло, просіяне какао, дрібку солі, цукор. Все перетираємо руками в крихту. Або це можна зробити в кухонному комбайні, буде швидше.🔸в іншу тарілку вкидаємо сир, сметану, цукор, ванільний цукор, яйця - і перебиваємо блендером в однорідну масу. Додаємо крохмаль і розмішуємо.🔸 вишні або черешні вимішайте з крохмалем.🔸беремо форму застелену пергаментом. Всипте 2/3 крихти, і втрамбуйте її. Влийте половину сирної маси, закиньте ягоди, і залийте сирною масою що лишилась. Зверху акуратно присипте крихтою що залишилась🔸 випікаємо при 180С 60хв. Дайте повністю охолонути і лише тоді ріжте🍰Всім смачногооо😘