Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Let’s talk
Додано 14 лип 2024

Let’s talk

@letstalkads
Кількість підписників: 3 493
Фото: 224
Відео: 46
Посилання: 127
Опис:
канал про маркетинг, роботу в tech-стартапі та амерікан лайф для зв’язку : @smuuk instagram : iryna.smuk

👥 Кількість підписників

3 493
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +2
Середній/Місяць:: +28

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 520
Середній/День:: 670
Середній/Тиждень:: 2,464
ERR: 43.52%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,600 25-03-13 20:12
#вакансіяШукаємо SMM-спеціаліста в Muse Digital Agency (Нью-Йорк)Ти креативна душа з талантом у сфері соціальних медіа? Muse Digital Agency, маркетингова агенція з Нью-Йорка, шукає SMM-спеціаліста до своєї команди!Що ми шукаємо: Володіння англійською та досвід: Ти вільно володієш англійською мовою і маєш щонайменше 2 роки досвіду в SMM. Або ж у тебе є класне портфоліо, яке говорить саме за себе. Відчуття смаку та стилю: Ти маєш гострий погляд на дизайн, естетику та тренди. Аналітичні навички: Ти знаєш, як аналізувати ринок, конкурентів та розробляти стратегії, які виділяються. Також ти вмієш готувати ґрунтовні звіти.• Figma, CapCut та інші застосунки: Ти профі у Figma і можеш створювати бездоганні дизайни. Крім того, ти впевнено працюєш у CapCut та інших застосунках для створення контенту.• Креативність та створення контенту: Ти генеруєш свіжі ідеї, монтуєш відео та розробляєш захоплюючі пости і сторіс, які привертають увагу.• Тайм-менеджмент та робота в команді: Ти чудово управляєш своїм часом, дотримуєшся дедлайнів та працюєш у команді. Відповідальність — твоя сильна сторона.Що ми пропонуємо:• Віддалена робота: Працюй з будь-якої точки світу — чи то з дому, пляжу, або гірської вершини. Все, що потрібно, — це інтернет.• Субота/Неділя — вихідні: Ми цінуємо життя поза роботою! 🧡• Ефективність важливіша за кількість годин: Головне — результат, а не скільки годин ти працюєш.• Підтримка та натхнення: Ми підтримуємо, надихаємо та ділимося знаннями 🫶🏻Надсилайте портфоліо та cv в приватні повідомлення.З любов’ю, Muse.Telegram: @bountyanna
👁 1,300 25-02-21 21:56
зараз багато говорять про новий тренд EGC (Employee Generated Content) - це контент, який створюють співробітники компанії. і ще є також така модна штука, як 'face of the brand' - це фактично обличчя бренду. Простий приклад, це піцеря Ла Пʼєц (https://www.instagram.com/la_piec/?hl=en). Вони, до речі, одні з перших в Україні почали це все, при цьому ще пару років тому. Тренд кльовий, у ньому просто мільйон плюсів. Так як це:а) допомагає наймати легше людей. так як люди будуть бачити, яка культура компанії і захочуть приєднатись. б) менше грошей на контент, так буде багато контенту створюватись in-houseАле, з цим трендом треба буде дуже обережним і не одразу бігти його реалізовувати всім. в ньому є багато підводних каменів про які чомусь не говорять. 1. Вам треба буде витратити досить багато часу для того, щоб ваші співробітники хотіли зніматись, щоб вони могли це відігрувати і тд. як правило, більшість не хочуть ось цього всього, тому треба буде заохочувати грошовою компенсацією. 2. Далі, люди приходять і йдуть. Тому якщо ваша аудиторія привʼяжеться до конкретної людини, потім буде важко пояснювати, чому цієї людини більше немає. 3. Обличчя бренду - це взагалі супер ризикована історія і людина під це має вибиратись максимально ретельно. + це має бути людина, яка точно буде дуже довго з вами працювати. тому що якщо ви почнете змінювати обличчя бренду, то це буде впливати на залученість і довіру аудиторії. тому часто, можуть особистий бренд власника підключати.4. Є дуже великі ризики з репутацією. Співробітник може щось зробити/cказати не так, то прилетить за це бренду. Там людина закине в себе на сторінці щось, що не співпадає з думкою суспільства і фактично бренд буде за це відповідати, бо ця людина працює в цій компанії. 5. Ви взагалі знаєте як тяжко контролювати ось це створення контенту in-house? Всі постійно ниють, що от я сьогодні не хочу, я сьогодні погано виглядаю, не в настрої. я колись ось це так бігала з камерою по 100 разів в тиждень, бо хтось погано вийшов на камері, хтось ше шось і це треш.томуууу, не ведіться так швиденько на тренди. будьте обережно і оцініть чи готові ви на ті ризики. але загалом, тренд дуже фан, я люблю дивитись таке всяке)
👁 1,300 25-02-19 19:05
бути дівчиною, це ніби якийсь жити в якомусь фільмі жахів)) вибачте звичайно за такі деталі..прокинулась в 7 в гарному настрої, нафарбувалась, зібралась, пішла одразу майже працювати, написала собі на дошці всі задачки, розбила все на блоки і супер натхненна сідаю працювати за стіл. закінчую першу задачку і мене чомусь починає боліти голова і наче сили зникли. думаю ладно, може така реакція на роботу)) перевірила телеграм, прочитала новини, починаю тривожитись. вже щось не можу зосередитись. думаю, ну клас, йду поснідаю, бо щось наче сил нема. встаю, буквально 1 хвилина поки спускаюсь з другого поверху на перший. мене ловить живіт і я вже на землі. розумію, що біль такий наче місячні. хочеться їсти, одночасно мене тошнить і я не можу знайти таблетки. хлопець на дзвінку, тому я тупо лежу безпомічна. ще за 2 хв внатурі починаються місячні взагалі на пару днів раніше, їх не мало бути сьогодні. і всьо. зрозуміла, що таблеток немає тих, що треба, випила щось подібне і лежу чекаю, коли знову зможу встати. (п.с. пройшло вже десь 3 год, а я досі не можу встати) а планувався такий продуктивний день))чому взагалі не можна просто жити свій день спокійно 🥲
👁 890 25-02-04 21:39
2. Lay's Зараз в Штатах відбувається період футболу і ось цієї неділі має бути Super Bowl. Загалом, реклама під час гри коштує близько $7 мільйонів за 30 секунд реклами. Бренди готують спеціальні ініціативи та рекламні кампанії під цю подію. І ось Lay's вирішив запустити улюблений смак чіпсів канадців 'All dressed' зі сметаною з цибулею, солі з оцтом і ще чимось там. Цей смак планували запустити виключно на період Super Bowl. Вони підготували рекламну кампанію, але через те, що Трамп за останні дні почав говорити про можливе введення мита 25% для канадський товарів, запуск цього смаку був під величезним питанням.Але реклама вже куплена, а значить треба щось робити. І вони прийняли рішення змінити стратегію і запустити ролик про молоду фермерку, яка вирощує картоплю для Lay's, як вона доглядає за нею, щоб показати, яка загалом стоїть історія за брендом. Чесно, вважаю, що дуже розумний хід, бо цю кампанію рзоробляли паралельно і ось так різко змінити стратегію вимагає дуже багато зусиль і впевненості.
👁 917 25-01-27 20:41
короче, величезна проблема новачків в смм. пост дуже жосткий, тому не ображайтесь. 📝 мисліть стратегічно про свою карʼєру. спочатку скіли, а потім гроші. зосередьтесь на своїх скілах спочатку. це тупо такий простий ключ до успіху. 99% людей, які починають в смм ставлять собі за ціль заробити якомога більше грошей за перший місяць, навіть якщо до того вони нічого не заробляли. і ці 99% згорають в перших три місяці і потім ниють "я вигоріла". звичайно вигоріла, тому що не вистачає скілів тягнути цих клієнтів. ви починаєте співпрацю, а вони йдуть за місяць, бо вам просто не вистачає скілів. або клієнт починає токсичити, навалювати вас роботою - це також є наслідок нестачі скілів. ви навчились брати клієнтів, а своєї професії - ні.Бажання швидких результатів ⎻ те, що руїнить вас.якщо ви візьмете собі за ціль працювати над своїми скілами найближчі 6 місяців, то вже за 6 місяців ви зможете стабільно заробляти добре і будувати довготривалу співпрацю з клієнтами. вам не доведеться кожного місяця їх шукати. а вже за рік ви будете просто як риба у воді. але якщо ви будете тримати ціль заробити гроші і при цьому НЕ працювати над своїми скілами, то за рік ви так і будете шукати клієнтів. просто перестаньте вестись на ось ці всі штуки "заробити мільйон за перший місяць в смм". це дитячий садок. давайте вже нарешті будемо реалістичними і зрозуміємо як цей світ працює. Заробити мільйон за перший місяць в смм не проблема. Проблема в тому, що ти будеш робити на другий місяць, коли ці всі клієнти просто підуть. скіли - це ключ. ваші знання і мозок - це ваш ключ. користуйтесь ним. "ну добре, Ір, а як мені тоді жити за ці копійки?" а хто сказав, що починати карʼєру має бути ізі? хто сказав, що не треба буде жертвувати нічим? жертувати треба буде своїм комфортом. не треба лишати свою основну роботу одразу. можна ж перший час поєднювати. да, це означає, що тепер коли приходиш додому з роботи ти не лягаєш дивитсь тіктоки, а продовжуєш працювати. це такий період, доки ти набираєшся скілів. світ жорстокий і для того, щоб забрати своє місце, треба робити. поки ти будеш нити, що я втомилась після роботи, хтось інший, такий же самий втомлений, буде продовжувати їбашити. бо є ціль і тут не існує відмазок. В кожного цей період різний. В когось два місяці, а в когось пів року.я працювала колись в готелі і в мене були зміни, які тривали добу. І після зміни я зразу йшла в універ на пари, а після пар їхала вчити діток англійської. тобто часу в мене навчатись не було, то я вчилась вночі на зміні в готелі. я розуміла, що вчителькою англійської я не хочу бути і мені треба шукати далі себе. я розуміла, що якщо я буду далі працювати в готелі, то я підірву собі здоровʼя цими змінами, які тривають 24 години і без сну. і я просто вночі на зміні вчилась. я вчилась налаштовувати рекламу, проходила курси, бо в мене було таке неймовірне бажання витягнути себе звідси. і це навіть було не про гроші, я просто хотіла роботу, де я зможу спати вночі, а не працювати і поєднювати з універом. просто ви зрозумійте, за вашу самореалізацію відповідаєте тільки ви. за пошук себе - відповідаєте тільки ви. і у ваших інтересах знайти для себе той ключик.
👁 981 25-01-23 19:11
дуже круте відео для тих, хто думає зробити грудипід час сніданку побачила в реках і вирішила глянути https://www.youtube.com/watch?v=aXCQy7-juJIпрям супер рекомендую подивитись усім усім дівчатам!! я як і кожна дівчина шукаю в собі, що би то покращити і зробити. я абсолютно нормально сприймаю свою зовнішність, але якщо говорити про якісь пластичні операції чи будь-які інʼєкції, то мене цікавило збільшити губи і груди. стосовно грудей, то це чисто навʼязана штука суспільством і я це розумію. я ніби і хочу, але все-таки схильна до того, що більше не хочу, ніж хочу. мені супер подобається форма, але розмір не пропорційний тілу. я часто читаю ось ці всякі статті і дослідження і чим більше я то читаю, тим більше я не хочу робити ніякі хірургічні втручання. після цього відео взагалі перехотілось робити, якщо чесно) тому думаю корисно буде глянути вам цей відоса стосовно губ, то я минулого року наважилась і вколола собі губи, я думаю це помітно. в мене доволі спеціфічний кейс, бо губи самі по собі були дуже маленькі, а якщо я їх колотиму, то є висока ймовірність, що гіалуронова кислота вилізе за межі губ і це буде виглядати не дуже. я знала про всі ризики, але пішла. і чесно, я настільки себе кльово почувати почала, мені прям дуже сподобалосьале ось, десь в серпні цього року, я поняла, що ось ця кислота вилізла за межі губ і тепер це виглядає всьо дуже погано і я себе тепер гірше сприймаю на камері, тому що помічаю це особливо, коли усміхаюсь. і почала думати про то, що забрати все і повернутись до своїх натуральних губ. останній місяць це питання стало дуже гостро і я вже буквально шукала куди мені їхати видаляти. так як я в Штатах, то тут кльових спеціалістів прям одиниці, тому я планую летіти у Флориду видаляти губи цієї весни)) такий був зайоб, щоб їх зробити і тепер ще більший зайоб, щоб видалити, бо треба летіти в інший штат 😁
👁 1,200 25-01-07 22:17
поки я каталась на лижах, то зрозуміла, що класна штука - не дозволяти роздумувати собі про страх, а коли відчуваєш сильний напряг - розслабитись. як тільки я напрягаю ноги, коли їду, то одразу ловить страх і я починаю тормозити піцою (це так називається вид тормозіння на лижах, яке використовують переважно, коли вчаться кататись на лижах) перші два дні я каталась на маленьких гірках, а потім хлопець затащив мене на чорну трасу випадково і я стояла там ридала на горі. і поки я думала про свій страх, я не могла ніяк зʼїхати. я ще потім викладу відео, як я плачу на горі))за то потім наступного дня, ми поїхали на інший різорт і там була відкрита лише синя траса на вечірні катання, а вона була значно страшніша, ніж чорна на тій попередній горі.але в мене не було вибору, бо одна гора відкрита. і тому в мене навіть не було часу думати про страх. і я просто стала і поїхала вниз. поки їхала, то були моменти, що мене ноги аж пекли від того, як сильно я їх напрягаю від страху. і як тільки я розслабила, я змогла набрати швидкість і тормозити спокійно по-іншому. в житті все так само. якщо я довго роздумую, то все більше страхів зʼявляється і я не можу нічого зробити. якщо я сильно напрягаюсь і роздуваю в голові з однієї проблеми цілу драму, то так ця драма і тягнеться зі мною весь час, бо я не розслаблюсь) короче, треба діяти зразу, поки мозок не поняв ще, куди ти себе затащила 😆
👁 373 24-10-31 15:04
Топ фільмів для перегляду на Хелловін🎃 👻 Похмурі тіні — у центрі сюжету — Барнабас Коллінз, вампір, який прокидається після двохсотлітнього сну та намагається вписатися в реалії 1970-х років. Але як виявляється це не дуже просто 👻 Труп нареченої — Віктор випадково обіцяє вічне життя мертвій нареченій Емілі, що запускає низку пригод між світом живих і світом мертвих 👻 Дім дивних дітей міс Сапсан — Джейкоб, звичайний хлопець, випадково відкриває портал до таємничого будинку, в якому живуть діти з унікальними силами. Під керівництвом мудрої міс Сапсан вони приховуються від небезпек, але коли темні сили загрожують їхньому світу, Джейкоб стає ключем до порятунку 👻 Бітлджюс — коли молода пара стає привидами у власному домі, вони звертаються до ексцентричного духа на ім'я Бітлджюс, щоб позбутися нових мешканців. Але викликати його — небезпечна гра 👻 Дзвінок — сюжет розгортається навколо таємничої відеокасети, після перегляду якої глядач отримує телефонний дзвінок з попередженням про смерть через сім днів. Журналістка Рейчел вирішує розслідувати цю жахливу загадку
👁 670 24-10-26 14:37
Ану розкажіть, як ви використовуєте AI в роботі?Мені здається, що зараз кожна сфера переживає революцію через штучний інтелект. я, до речі, коли тільки почалась вся ця ера з AI, соромилась використовувати його, бо в мене є цей синдром “я маю зробити все сама” і коли я юзала AI, то відчуття було наче я десь списую 😆 але, проблема була в тому, що я просто не так користувалась цим) і зараз я юзаю AI майже для всього і якщо добре вміти користуватись цим, то він стає просто помічником і допомагає краще реалізувати ідеї.Ще такий прікол, коли почався чат джіпіті, я показала це овнерам в компанії і один одразу відмовився і сказав, що ці технології не для нього, а інший настільки зацікавився, що він мені звонить постійно і каже “Іра, я тут через твій чат джіпіті чи як його там, придумав такееее, ану подивись”) купив собі платну підписку і тепер всьо робить через нього)Зараз кожен бренд намагається не відставати від прогресу та придумує способи, де вони можуть застосувати AI. І реально, якщо юзати його правильно, то він стає помічником.Ось один з прикладів — рекламна кампанія Coca Cola. Відео створено з поєднанням штучного інтелекту, 3D-графіки та живими відзнятим кадрами.поділіться своїм досвідом, як ви використовуєте AI. я навіть через штучний інтелект написала собі програму тренувань)
👁 1,500 24-08-09 19:12
Як організувати свій час Багато читала і читаю стосовно планування і мені декілька разів рекомендували починати планування з відпочинку. Але, на жаль, така історія взагалі не для мене, бо я люблю спонтанно кудись поїхати чи просто піти позасмагати і мені такий формат не дуже підходить)Тому планування тижня я починаю завжди в такій послідовності: всі дзвінки, англійська, психолог, спорт, ше якісь хобі і там вже вкидую робочі задачі. Так виходить, що я не сиджу 8 годин за столом і весь час працюю, а протягом дня займаюсь ще іншими справами. Це кльово, бо не доводиться сидіти довго на місці. Тим не менш, як виявилось, навіть цього замало (хто не в курсі, в інсті я розповідала, що мене болить спина і лікар сказав, що це через сидячий режим). Тому тепер буду пробувати ставити більше фізичних активностей протягом дня, замовляю собі standing desk, щоб дзвінки стоячи проводити і обовʼязково залишаю ранкові розминки.Тепер поділюсь тим, яких правил буду дотримуватись при плануванні:☁️ Планувати свої плани звечора. Так не буде ось цього прокидання зранку в хаосі, довго розкачуватися і і думати з чого почати. + не використовувати телефон зранку (якщо я беру телефон в руки зранку, то значить, що день буде максимально хаотичним)☁️ Робити розумові задачі зранку. В мене переважко якісь дзвінки зранку, бо всі так звикли ставити їх зранку + через різницю в часі. А мені набагато краще, коли я зранку тримаю фокус на задачах, де треба багато думати, бо тоді в мене пік фокусу. А потім вже можна і дзвінки проводити. В мене кожного разу, якщо є дзвінки, то я вже знаю, що не буде ніяких ☁️ Ставити пріоритети на тиждень та місяць. Дуже важко тримати фокус на всьому одночасно, тому є місяці, де треба більше уваги приділити здоровʼю і відновленню, а десь є періоди, коли більше роботи. І це нормально, якщо якась сфера просідає) Наприклад, в мене блог останні пів року просідав, бо я намагалась відновити свою енергію та ресурс☁️ Не забувати про заняття для задоволення протягом дня. Так не буде відчуття, що ви працюєте 24/7. Це моє улюблене. Я обожнюю дні, коли мені треба десь йти чи рухатись і терпіти не можу сидіти 5 годин на одному місці, тому що дуже важко залишатись продуктивним після такого. Так як болить спина, то тепер буду ставити ще більше різних активностей.Діліться в коментарях, що використовуєте, щоб краще організовувати свій час? мені ваші рекомендації будуть супер актуальні, бо в мене зараз просто шалений графік 🤪